O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Frajla ova mala vjerovatno iz srbije je meni strasna. Balkanska Zaz otprilike.
https://youtu.be/y87Bcp_4qqY
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Neznan koliko ste upoznati sa ovim gospodinon Pavelom al covik ima rici.
I bogami ziva istina. Za sb ne vazi ovo jer je partijaner i cajkaros. Samo za nas malo starije.
https://youtu.be/KAcGwBHNFns
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

A izuzetno mi je drago da ovog gospodina jako dobro poznajem. Mogu rec da smo prijatelji jos iz 90tih. Pokolni Lemi iz vk nas upozna. Pokoj mu dusi. Al Bare kroz pjesme prica zivotnu storiju borbe samog sebe sa samin sobon. Nadam se da san se dobro izrazija. Ovo nije pisma nego intervju.
https://youtu.be/w11gOoMAd6M
Marta Tufna
Posts: 457
Joined: Sun Feb 02, 2020 7:29 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Marta Tufna »

licaninsasela wrote: Tue Aug 04, 2020 12:49 pm
Frajla wrote: Mon Aug 03, 2020 8:27 pm
licaninsasela wrote: Mon Aug 03, 2020 1:50 pm Kako cika antisa objasni u par recenica. Ka haiku poezija.
Odlicno si objasnio, nije moglo bolje😂
Znaci imam prolaz za haiku. Jebem ga ja al u kratkim crtama je to to. Odoka. Sve mogu fulati ali naseg ljubitelja pasa, macaka, ostale zivine i pokojeg pomidora i naravno lubenice nikako. Ni pedlja da se makne. Mozda on nas kvalitetno izjeba svojom zajebancijom. Mozda on uopce nije danki. Mozda je psihijatar pa gleda devijacije u nasim odnosima i upcenito danki ponasanjem. Mozda uopce nije srbin nego slovenac. Mozda nije ni musko nego zensko. Mozda nije visok 190 nego 109 ka kepec. I na koncu mozda je haker jer vidim sve prati sve zapaza. Kolko ljudi cita forum. Ma odakle mu te brojke? Kako ja to ne vidim?.
Hhahaaahhaahaa! E baš si me nasmejao!
Kažem ja da on češlja uzduž i popreko ovaj forum ;)
Tufna je malo veća tačka. Ili manji krug, kako god želiš :)
Marta Tufna
Posts: 457
Joined: Sun Feb 02, 2020 7:29 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Marta Tufna »

StopBup wrote: Tue Aug 04, 2020 10:43 am
Marta Tufna wrote: Mon Aug 03, 2020 9:24 pm
Najstarija mačka mi ima 19 godina. Baka prava.
Mogla je i moja toliko da živi verovatno, ali nestade. Danima smo je tražili, i ništa...

Moje ne izlaze napolje, na devetom sam spratu i terasa mi je sva u mrežama.
Zeznuto je kad izlaze, pošto ne možeš baš da ih pratiš.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Marta Tufna wrote: Tue Aug 04, 2020 2:19 pm
Hhahaaahhaahaa! E baš si me nasmejao!
Kažem ja da on češlja uzduž i popreko ovaj forum ;)
Ranije sam ga baš čitao. Ima dosta korisnog i zanimljivog da se pročita.
Marta Tufna wrote: Tue Aug 04, 2020 2:27 pm
Moje ne izlaze napolje, na devetom sam spratu i terasa mi je sva u mrežama.
Zeznuto je kad izlaze, pošto ne možeš baš da ih pratiš.
Moja isto nije izlazila dok je bila u stanu, niti je htela, svega par puta se promuvala po hodniku ispred stana. Sad smo svi na selu, pa preneli i nju, prenoćila jednu noć, sledeći dan ceo fino bila sa nama, super se snašla, videlo se da joj prija u dvorištu, bila tu do predveče, i negde nestala. 15 godina je bila sa nama, baš mi je bilo teško kad je nestala. Pa dok sam živeo u gradu, uvek mi je mjaukala još dok se penjem uz stepenice, pa kad uđem u stan, obavezno smo imali "razgovor", a sad kad odem, tišina. :( Ove mačke na selu su naravno slobodne, ali retko idu van dvorišta. Imam sad 3 mačeta, strava su...
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

Jeste vi to mirni zbog mojih satara i nozeva?
Jao ahahahhahahha

Al me zaebajete
User avatar
Loki
Posts: 313
Joined: Sun Dec 04, 2016 7:44 pm
Contact:

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Loki »

Šta se dešava?

Stop izgubio mačku, ubio psa i ujedno ubio i forum i temu.

🤣🤣🤣
To od čega bežiš ti!
To se ne leči!
To se pobeđuje!!!
User avatar
Loki
Posts: 313
Joined: Sun Dec 04, 2016 7:44 pm
Contact:

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Loki »

Inače ja sam svoj društveni život popeo za jednu stepenicu više.

A ono bitnije za mene i porodicu da se za 2 nedelje penjem i na poslu stepenicu više. Potpisujem za 2 nedelje Ugovor za novo radno mesto pozicija Bauleiter. Frajla zna šta je. Ukratko, znači osetno veća plata, osetno sigurnije radno mesto i Konačno zbogom alati u mojim rukama. Dobijam službeni auto, iPad i telefon. Ostaje mi da koordiniram ljudima koji su mi već dodeljeni, sa šefovima drugih firmi. Takođe programiranje i puštanje u rad alarme centrale, vatrodojave i video nadzora. Obuka krajnjeg korisnika redovno održavanje. Pozicija koju sam iskren i želeo. Inače zadnje dve nedelje vlasnik firme i šef su mi bili na odmoru i to je bio mini test kako ću se snaći sam sa 8 ljudi da vodim komplet projekat. Izgleda da sam ga uspešno položio.

Počinju polako da se ukazuju plodovi strejt života. I eto srećan sam jako. Ne zamerite ako sam konfuzan jer sam baš baš srećan. Isplati se biti čiste glave. Koliko god mi je bilo teško da ustajem i idem na posao. Koliko god mi je bilo teško što me muči nesanica pa preko dana gubim fokus. Koliko god mi je bilo teško da se čiste glave koncentriše na projekat i uopšte da nađem motiv da radim, ja sam išao protiv sebe i baš se trudio da odradim najbolje što znam. I konačno je stigla nagrada za sav trud i rad. Ovo je za mene zaista velika stvar i krupan događaj. Jer ovo za sobom takođe povlači da ću mnogo lakše sad dobiti Vize za decu i da ćemo nastaviti da živimo ovde zajedno kao prava porodica vrlo brzo. Brže nego što sam ja planirao u najboljoj varijanti.

Eto, možda je napadno sa moje strane, ali ja sam toliko srećan da sam to morao podeliti sa vama.

Isplati se biti i živeti strejt. 💪🏻
To od čega bežiš ti!
To se ne leči!
To se pobeđuje!!!
Marta Tufna
Posts: 457
Joined: Sun Feb 02, 2020 7:29 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Marta Tufna »

Loki wrote: Wed Aug 05, 2020 6:12 pm Inače ja sam svoj društveni život popeo za jednu stepenicu više.

A ono bitnije za mene i porodicu da se za 2 nedelje penjem i na poslu stepenicu više. Potpisujem za 2 nedelje Ugovor za novo radno mesto pozicija Bauleiter. Frajla zna šta je. Ukratko, znači osetno veća plata, osetno sigurnije radno mesto i Konačno zbogom alati u mojim rukama. Dobijam službeni auto, iPad i telefon. Ostaje mi da koordiniram ljudima koji su mi već dodeljeni, sa šefovima drugih firmi. Takođe programiranje i puštanje u rad alarme centrale, vatrodojave i video nadzora. Obuka krajnjeg korisnika redovno održavanje. Pozicija koju sam iskren i želeo. Inače zadnje dve nedelje vlasnik firme i šef su mi bili na odmoru i to je bio mini test kako ću se snaći sam sa 8 ljudi da vodim komplet projekat. Izgleda da sam ga uspešno položio.

Počinju polako da se ukazuju plodovi strejt života. I eto srećan sam jako. Ne zamerite ako sam konfuzan jer sam baš baš srećan. Isplati se biti čiste glave. Koliko god mi je bilo teško da ustajem i idem na posao. Koliko god mi je bilo teško što me muči nesanica pa preko dana gubim fokus. Koliko god mi je bilo teško da se čiste glave koncentriše na projekat i uopšte da nađem motiv da radim, ja sam išao protiv sebe i baš se trudio da odradim najbolje što znam. I konačno je stigla nagrada za sav trud i rad. Ovo je za mene zaista velika stvar i krupan događaj. Jer ovo za sobom takođe povlači da ću mnogo lakše sad dobiti Vize za decu i da ćemo nastaviti da živimo ovde zajedno kao prava porodica vrlo brzo. Brže nego što sam ja planirao u najboljoj varijanti.

Eto, možda je napadno sa moje strane, ali ja sam toliko srećan da sam to morao podeliti sa vama.

Isplati se biti i živeti strejt. 💪🏻
Bravo, Loki! 8-)
Svaka čast!
Post Reply