O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by yasujirozu »

xxxana wrote: Fri Mar 27, 2020 12:07 pm https://www.facebook.com/1068619317/pos ... 09380/?d=n

Zena je objavljivala vec da joj je pas uginuo tokom veceri, to ne mogu da nadjem, potrazi po fejsu
ćano, smanji doživljaj, ljubi te brat

https://www.youtube.com/watch?v=6Uxc9eFcZyM
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Jurke »

Morao sam ovo, prosto sam morao... :mrgreen:
https://youtu.be/BSoauLIUPbk
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Jurke »

:lol: :D iiiiiiiii evooo za sve zabrinute u ovo doba korone.
https://www.facebook.com/10000128898732 ... 086220061/

I ovo je zanimljivo...
😉
https://www.facebook.com/slobodnatelevi ... =null&vh=e
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Jurke »

https://youtu.be/Z3ISrEGzLss
Dobar jutar. Jedva oči otvori, a pesma evo, shodno stanju, sranju trenutnom koje je svuda oko nas...
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Jurke »

Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

yasujirozu wrote: Fri Mar 27, 2020 12:03 pm Gledam klipove na fejsu, ljudima umiru ljubimci u dvoristima

ne kapiram?

ne plaši...
Sta ti ima bit nejasno. I zivotinje obolijevaju od gripe i drugih sranja. Nisu roboti. Sjecam se prije par godina da sam sa broda doneo neku vrstu gripe u sred ljeta. Dosa bio iz nigerije. Pokosilo sve doma a izmedu ostaloga i psa. Krepucnio je bio a veterinar ga lijecio dva tjedna. Samo je bio presto jesti i proljev imo skroz. Isto ka i mi. Tako i ovo sad. Moram reci da je pas bio belgijski ovcar. Te ajmo rec ciste pasmine su puno slabije na bolesti od mjesanaca. Gledam ovog mog Ibricu, nikoji mu kurac ne moze biti. Padala kisa idi drmala bura on spava ispred kucice. Mjesanac cini mi se izmedu stakora, vjeverice i svinje. Ne lici na psa a zdere sve samo ne kamenje.
Jucer nista od sadenja smokava. Dokopo se jucer ujutro dva cersona od 5 mg. To sam inace nosio na brod da imam za prva dva tri tjedna dok se ne aklimatiziram za spavanje. Tako bi ponio od 10mg i nikako me nisu mogli uspavati. Jucer oko 9 klepio jedan. Vidim nista a cijelu noc nisam spavo. U 10 klepio i drugi i tek se danas probudio u pola 11. Spavo ko zaklan 24 sata. Tolko sam sjeban od kreveta da mi je osjecam mozak odumro. I da, proljev vucem i dalje. Cudim se da se nisam u krevetu ukenjo koliko sam bio oduzet. A kolko mi je poznato to su jedne od slabijih tableta za spavanje al kako godinu dana nisam popio nista jace od sumecih vitamina valja me zato i zaklalo tako. Sva sreca da nemam vise u kuci nikakavih boba. Bar se nadam. Kaze zena popij kavu a ja kavu nisam popio sigurno 45 godina. Mislim nikad u zivotu jedino ako mi je stara mater tutnila kad sam beba bio.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

xxxana wrote: Fri Mar 27, 2020 12:00 pm Toliko se zavozah ovom pricom oko ove situacije, da sam i zaboravila na sebe.. Gledam klipove na fejsu, ljudima umiru ljubimci u dvoristima, golubova po ulicama mrtvih ili onih koji se koprcaju pred smrt,zale se na hlor,vetovi demantuju.. Boze dragi, pocela sam da strahujem kad idem u setnju sa psom i u ovo vreme kad mogu..
Bolje sam i nervira me ovo sve, meni uvece ni magnezijum ne pomaze,takva nervoza me cepa i psihicki i u nogama i dalje, da me jedino san spasava,a za to se od nervoze namucim, cqk i uz remeron
Dobro je da mozes spavati. To je pozitivna stvar. A noge ce kad tad proci. Vremena treba. Upravo gledam kroz prozor na ulicu i vidim da ljudi onako coporativno piju kavicu. Izneli ljudi stolice i stolove i drze sijelo. A ja tija neki dan na selo pa me murija samo okrenila. Nije u redu s njihove strane. Da mi je makar Ibrica kojih 10tak puta visi i jaci nago sta je ko vjeverica nahusko bi ih bez jebemti na njih. Budu li mi se djeca razbolila nekim slucajem bit ce belaja. I ja bi vani pa neidem. Uh sta me jebu ti pod navodnike normalni ljudi. Da bas mi je drago da si mala ok. Nisam ni sumnjo.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by xxxana »

Ovde iz mog kraja jedan kone drzi nesto i kaze organizuju poker za drustvo i tako taj kartaski fazon svaki dan, zvanicno ne rade i ako ne laze,presede tu sve sate policijskog casa, ima njih koji tvrde da se tako okupljaju po kucama, stanovima, ali aj, ne vidim svrhu da negde satima camim..
Meni trenutno prija kuca vise, a opcija mnogo i nemqm,prosetam malo tu i tamo kad mogu,dosadno jeste, ali mi nista manje nije bilo dosadno i pre ovoga..
Dobila sam slagalicu :) Ima 2000 delova, oci da ti ispadnu,a delici sitni, da se necim zanimam, zivce da proveravam haha
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Ima zivih za neku komunikaciju ili su svi pred tv ili krevetu? Dosadno mi do zla boga
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

xxxana wrote: Sat Mar 28, 2020 4:16 pm Ovde iz mog kraja jedan kone drzi nesto i kaze organizuju poker za drustvo i tako taj kartaski fazon svaki dan, zvanicno ne rade i ako ne laze,presede tu sve sate policijskog casa, ima njih koji tvrde da se tako okupljaju po kucama, stanovima, ali aj, ne vidim svrhu da negde satima camim..
Meni trenutno prija kuca vise, a opcija mnogo i nemqm,prosetam malo tu i tamo kad mogu,dosadno jeste, ali mi nista manje nije bilo dosadno i pre ovoga..
Dobila sam slagalicu :) Ima 2000 delova, oci da ti ispadnu,a delici sitni, da se necim zanimam, zivce da proveravam haha
Samo ti slazi pucle. Dobro je bilo sto raditi. Evo ja isa kalemit smokvu na divljakusu. Trecu kalamio na lipu. Neznam dal to moze tako da se radi. Mislim da je to ka da se pare mis i macka al nikad se neznam. Mozda se i primi. Volija bi da mi ove prve se prime jer ta smokva je izrasla sama od sebe ima 15tak godina a nema nikakvog ploda. Sad sam dvi zakamemio da dve debele grane pa cu pratit situvaciju. Bas mi je vrlo drago da si ok ksana. Nisam shvatio dal si pocela raditi ili si jos doma. Ako nisi pocela onda ti ovo sranje dobro dode da se u pitpunosti oporavis od neuzimanja suba. Manje prati tv i nedaj da te to toliko dira. Svake sezone gripa uzme oko 50 tisuca ljudi kad je sezona a ovaj virus jos ni upola nije poubio toliko ljudi. Prije da iza ovoga stoji nesto vise. Da se ekonomija urusi i da se smanji kad sve prode cijena rada. Svake godine se kronicni bolesnici i stariji ljudi cijepe protiv gripe upravo zato sto je gripa inace pogubna za njih. Tako i sada uglavnom umiru uglavnom stariji ljudi. Tu i tamo neko mladi. Osobno nisam imo gripu ima oko 20tak godina ali se sjecam da sam dva tjedna bio deset puta u gorem stanju nego bilo koji dank koliko me slomilo. Tako i ovo sada. Uzima uglavnom bolesne starije ljude. E sad druga je stvar sto su mediji u dosluhu sa vladama posijali toliku paniku. Zabrana kretanja i kontrola ljudi. To je bit svega. Meni tako to djeluje. Ima nas 7 milijardi a umrlo neznam ni ja koliko. Uglavnom duplo manje nego svake godine od obicne gripe. Kontrola ljudi je cilj svega i rusenje ekonomija prvenstveno od kine koja je trenutno najjaca. Sjecam se da sam jedne godine iso duboko u kinu preko zute rijeke. To tko nije vidio ne moze ni pojmiti koliko oni tvornica imaju. Znam da u tih mjesec i nesto dana koliko sam tamo tad bio da ni jedan dan sunce nisam vidio koliko smoga i oneciscenja je bilo u zraku. Magla je goli kurac za smog koji je tamo bio svaki dan. Strasno razvijena zemlja a i u raugovoru sa kinezima koji su tad bili na brodu ni place im nisu bile lose s obzirom da su to bili ljudi koji su samo meli brod metlama. Oko 500 dolara su im bile tada place a kod nas cistaci koji ciste primjer ulice imaju manje place od njih.
Post Reply