O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Jurke »

Frajla wrote: Thu Mar 26, 2020 12:31 pm
yasujirozu wrote: Thu Mar 26, 2020 12:09 pm
Jurke wrote: Thu Mar 26, 2020 11:56 am
Da znaš da hocu, a sinoc me zena izžmikala dobro i mogu ti reci nisu mi tvrdi listovi i butine više. Manje bole noge. Magnezijum obavezno, ali kupi u magnezijum hlorid, kristal, pa se rastopi u destilovanu vodu i pumpicom prska telo. 😉
ovaj još gori!

za jucu, i sve - it ejnt over til ic ooooveeer
https://www.youtube.com/watch?v=_2aQpcrU4DQ
Da, i mene je zaebo... ja odem u apoteku, kupim, a jurke kao Mr Heisenberg iz breaking bada, citav labo stvorio
Hehe, pa ono kvalitetno baš skupo, a i nije efektno kao kroz kozu kada organizam pokupi. Ne stvara kamenac u bubregu i žuči kao praškovi na rastvara je za ORL hehehe
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Jurke »

yasujirozu wrote: Thu Mar 26, 2020 1:02 pm za osobu koja neće da se javi:
https://www.youtube.com/watch?v=DHRyPjXeKZ4
Lika ili Xxx...? 🤣
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Jurke »

Uhhhh kakvu masažu sam dobio malopre.
Noge definitivno moram da tretiram...
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

Jurke wrote: Thu Mar 26, 2020 4:27 pm Uhhhh kakvu masažu sam dobio malopre.
Noge definitivno moram da tretiram...

Ne tretiras ih ti, nego zena :)

Ma vi ste bre muskarci kao mala razmazeba deca
Samo paznju trazite
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Jurke wrote: Thu Mar 26, 2020 4:27 pm Uhhhh kakvu masažu sam dobio malopre.
Noge definitivno moram da tretiram...
Ma ti si bratelo srecan covek bre, jos "samo" da se izboris konacno sa gudrom, i Bog da te vidi ! Ja nisam bio zaljubljen i iskreno voleo jos od svoje 15.-e godine zivota! :( :( :( To je bilo pre gudre.

Znam ja fino da masiram, ona mlada cura sa kojojm sam bio na moru je obozavala da je masiram, masirala je i ona mene, bas nam je kul bilo tih nedelju dana dok smo bili u vezi(letnjoj semici na moru), ali znalo se naravno da to nece potrajati, em sto je ona puno mladja, em sto je iz Bara, a i mene je tad jos drzala neozbiljnost/detinjastost, koju sam stekao bupirajuci se godinama, i tad su me privlacile mnogo mladje cure, ali proslo je to...

Imao sam nedavno priliku da se zaljubim, nasao divnu devojku, i moroncina se napijem, i zasesrm stvar kad je ona banula iznendana... Da mi je ova pamet samo pre 2 meseca, mozda bi sad vec bilo planirano i vencanje, ko zna, a ovako Stope jedi govna koja si israo, imas jos dobro da se najedes...
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

StopBup wrote: Thu Mar 26, 2020 5:56 pm
Jurke wrote: Thu Mar 26, 2020 4:27 pm Uhhhh kakvu masažu sam dobio malopre.
Noge definitivno moram da tretiram...
Ma ti si bratelo srecan covek bre, jos "samo" da se izboris konacno sa gudrom, i Bog da te vidi ! Ja nisam bio zaljubljen i iskreno voleo jos od svoje 15.-e godine zivota! :( :( :( To je bilo pre gudre.

Znam ja fino da masiram, ona mlada cura sa kojojm sam bio na moru je obozavala da je masiram, masirala je i ona mene, bas nam je kul bilo tih nedelju dana dok smo bili u vezi(letnjoj semici na moru), ali znalo se naravno da to nece potrajati, em sto je ona puno mladja, em sto je iz Bara, a i mene je tad jos drzala neozbiljnost/detinjastost, koju sam stekao bupirajuci se godinama, i tad su me privlacile mnogo mladje cure, ali proslo je to...

Imao sam nedavno priliku da se zaljubim, nasao divnu devojku, i moroncina se napijem, i zasesrm stvar kad je ona banula iznendana... Da mi je ova pamet samo pre 2 meseca, mozda bi sad vec bilo planirano i vencanje, ko zna, a ovako Stope jedi govna koja si israo, imas jos dobro da se najedes...
Pocinjem polako shvacati da si ti stvarno decko sa potrebnim potrebama pa ti se nista ne moze uzeti za ozbiljno. Iskreno sam to poceo vjerovati.
Naravno da si zaljubljen. U gudru.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

licaninsasela wrote: Thu Mar 26, 2020 6:07 pm
StopBup wrote: Thu Mar 26, 2020 5:56 pm
Jurke wrote: Thu Mar 26, 2020 4:27 pm Uhhhh kakvu masažu sam dobio malopre.
Noge definitivno moram da tretiram...
Ma ti si bratelo srecan covek bre, jos "samo" da se izboris konacno sa gudrom, i Bog da te vidi ! Ja nisam bio zaljubljen i iskreno voleo jos od svoje 15.-e godine zivota! :( :( :( To je bilo pre gudre.

Znam ja fino da masiram, ona mlada cura sa kojojm sam bio na moru je obozavala da je masiram, masirala je i ona mene, bas nam je kul bilo tih nedelju dana dok smo bili u vezi(letnjoj semici na moru), ali znalo se naravno da to nece potrajati, em sto je ona puno mladja, em sto je iz Bara, a i mene je tad jos drzala neozbiljnost/detinjastost, koju sam stekao bupirajuci se godinama, i tad su me privlacile mnogo mladje cure, ali proslo je to...

Imao sam nedavno priliku da se zaljubim, nasao divnu devojku, i moroncina se napijem, i zasesrm stvar kad je ona banula iznendana... Da mi je ova pamet samo pre 2 meseca, mozda bi sad vec bilo planirano i vencanje, ko zna, a ovako Stope jedi govna koja si israo, imas jos dobro da se najedes...
Pocinjem polako shvacati da si ti stvarno decko sa potrebnim potrebama pa ti se nista ne moze uzeti za ozbiljno. Iskreno sam to poceo vjerovati.
Naravno da si zaljubljen. U gudru.
Gresis Like, nisam "zaljubljen" u gudru, naravno da postoji jos neka "ljubav" prema gudri, ali stvarno mi je dosta.
Otvrio sam temu, ne znam da li si citao. 2 dana mi je falilo do mesec dana cistote, pa sam napravio dvodnevni recidiv.
Cim se moji vrate iz inotranstva, obavezno pocinjem ozbiljnije lecenje. Pun mi je kurac. Taman se malo stabilizujem, pa napravim recidiv, znaci mora se, jednostavo se mora stvar ozbiljnije poceti resavati, jer najiskranije hocu, zelim i moram da izbacim potpuno drogu iz zivota... Imas pravo da mi ne verujes, a iskreno, i podstices me da se ozbiljnije pocnem leciti... Samo ne moras bas da vredjas, znas da se to kod nas dvojice nikad dobro ne zavrsi, evo ja sam se uzbiljio, necu da ti uzvratim nista tog tipa "da si lik sa posebnim potrebama, hahahaha." :D
P.s. Kako je od kod tebe, si dobar? Ja sam licno vec ok, nisu me puno sjebalo ona dva dana, cak su me jos vise podstakla da ozbiljnije se posvetim lecenju...
P.p.s. Pa kod od nas nije bio zaljubljen u gudru? Ja mislim niko, svi smo to bili svojevremeno. No kod mene je ta "zaljubljenost" davno prosla, ali repovi su ostali, naravno...
Last edited by StopBup on Thu Mar 26, 2020 7:02 pm, edited 1 time in total.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Evo jedna genijalna stvar za sve, napisao je genijalni Vlada Divljan.

Pokoj mu dusi!

https://www.youtube.com/watch?v=Hpwyna2 ... rt_radio=1
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Muzika je lek za dusu. Moja "prednost", moze se reci je ta sto ja kad sam se gudrao, nista nisam slusao od muzike, pa mi nikakva muzika ne budi rovca. A kazu mi prijatelji koji su relativno kratko cisti, oko godinu dana, da muzika koju su slusali dok su se drogirali, hoce malo rovca da ima razdrma. Dobro, slusao sam, elektronsku muziku na zurkama drogiran, ali to je druga stvar.

Evo malo Dzonija ko voli. ;)

https://www.youtube.com/watch?v=5WyLhwYFgmk
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Potraje li ovo stanje jos dva tjedna ne da cemo se izgristi od muke nego cemo se poubijati blago receno. A smijo sam se likovima koji su se naoruzali bobama za smirenje. Niti jedne u kuci a i oko toga bi se dalo razgovarat ko bi je prije cvaknio. Nije optimisticno. Tek me danas opeglalo kad nisam mogo iz mjesta izac. Strasno. I sve mi vrag ne da mira pa kontam dal mi je samo preko noci oduzeta sloboda na konto malo jace gripe koja bi svakako pobila ovoliko ljudi. Nesto mi u svemu tome nije ok. U picku materinu blago receno.
Post Reply