O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Meni je dobro dok radim, i hvala Bogu, baš je fino krenuo posao zadnjih 2 meseca. I sam uspeh u poslu, mi generalno popravlja samopouzdanje.

Nego imam osećaj da sam malo sjebao forum svojom jučerašnjom pričom. Baš se truba osećam zbog toga, izvinite ljudi. :( Jesam ja juče bio iskren, ali iskren naduvan i u ludilu od travuljine, preko dana ono što sam pisao sam baš bio u autu, ne mogu da verujem kako me je urnisala trava, i stoti put napravila debila od mene, sad je definitivno kraj, neću je pušiti pa da je najbolja na svetu. Samo da se juče nisam naduvao, do te priče u opšte ne bi ni došlo, jbg, uči se na svakoj greški. Ne zamerite ljudi. Baš vas gotivim sve ovde, ispao sam debil juče.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by xxxana »

StopBup wrote: Mon Nov 04, 2019 5:15 pm Meni je dobro dok radim, i hvala Bogu, baš je fino krenuo posao zadnjih 2 meseca. I sam uspeh u poslu, mi generalno popravlja samopouzdanje.

Nego imam osećaj da sam malo sjebao forum svojom jučerašnjom pričom. Baš se truba osećam zbog toga, izvinite ljudi. :( Jesam ja juče bio iskren, ali iskren naduvan i u ludilu od travuljine, preko dana ono što sam pisao sam baš bio u autu, ne mogu da verujem kako me je urnisala trava, i stoti put napravila debila od mene, sad je definitivno kraj, neću je pušiti pa da je najbolja na svetu. Samo da se juče nisam naduvao, do te priče u opšte ne bi ni došlo, jbg, uči se na svakoj greški. Ne zamerite ljudi. Baš vas gotivim sve ovde, ispao sam debil juče.
Ovo je svakako zajeban period za svakog apstinenta, mozda bi trebali da dodjemo na prolece sa pricom o muskatlama
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Jurke »

xxxana wrote: Mon Nov 04, 2019 6:46 pm
StopBup wrote: Mon Nov 04, 2019 5:15 pm Meni je dobro dok radim, i hvala Bogu, baš je fino krenuo posao zadnjih 2 meseca. I sam uspeh u poslu, mi generalno popravlja samopouzdanje.

Nego imam osećaj da sam malo sjebao forum svojom jučerašnjom pričom. Baš se truba osećam zbog toga, izvinite ljudi. :( Jesam ja juče bio iskren, ali iskren naduvan i u ludilu od travuljine, preko dana ono što sam pisao sam baš bio u autu, ne mogu da verujem kako me je urnisala trava, i stoti put napravila debila od mene, sad je definitivno kraj, neću je pušiti pa da je najbolja na svetu. Samo da se juče nisam naduvao, do te priče u opšte ne bi ni došlo, jbg, uči se na svakoj greški. Ne zamerite ljudi. Baš vas gotivim sve ovde, ispao sam debil juče.
Ovo je svakako zajeban period za svakog apstinenta, mozda bi trebali da dodjemo na prolece sa pricom o muskatlama
Kako su kod tebe muškatle?
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by xxxana »

Jurke wrote: Mon Nov 04, 2019 6:59 pm
xxxana wrote: Mon Nov 04, 2019 6:46 pm
StopBup wrote: Mon Nov 04, 2019 5:15 pm Meni je dobro dok radim, i hvala Bogu, baš je fino krenuo posao zadnjih 2 meseca. I sam uspeh u poslu, mi generalno popravlja samopouzdanje.

Nego imam osećaj da sam malo sjebao forum svojom jučerašnjom pričom. Baš se truba osećam zbog toga, izvinite ljudi. :( Jesam ja juče bio iskren, ali iskren naduvan i u ludilu od travuljine, preko dana ono što sam pisao sam baš bio u autu, ne mogu da verujem kako me je urnisala trava, i stoti put napravila debila od mene, sad je definitivno kraj, neću je pušiti pa da je najbolja na svetu. Samo da se juče nisam naduvao, do te priče u opšte ne bi ni došlo, jbg, uči se na svakoj greški. Ne zamerite ljudi. Baš vas gotivim sve ovde, ispao sam debil juče.
Ovo je svakako zajeban period za svakog apstinenta, mozda bi trebali da dodjemo na prolece sa pricom o muskatlama
Kako su kod tebe muškatle?
A stq da ti kazem, traze svetlo,ovde kod mene pomraceno, ali odrzavam ih u zivotu redovnim zqlivanjem dok ne odapnu..
Ti? Kakav si?
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Jurke »

xxxana wrote: Mon Nov 04, 2019 7:07 pm
Jurke wrote: Mon Nov 04, 2019 6:59 pm
xxxana wrote: Mon Nov 04, 2019 6:46 pm
Ovo je svakako zajeban period za svakog apstinenta, mozda bi trebali da dodjemo na prolece sa pricom o muskatlama
Kako su kod tebe muškatle?
A stq da ti kazem, traze svetlo,ovde kod mene pomraceno, ali odrzavam ih u zivotu redovnim zqlivanjem dok ne odapnu..
Ti? Kakav si?
Ja sam danas radio i tako se dobro izmorio da bih sada zaspao, ali nesmem jer onda ništa nocas od spavanja. Inače necu da se žalim podošao sam, a mislio sam da mukama nikad kraja.
Vodi računa samo čime ih zalivaš, nemoj voda da je vruca da ne uvenu, a ne valja ni mnogo vode...
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

xxxana wrote: Mon Nov 04, 2019 6:46 pm
Ovo je svakako zajeban period za svakog apstinenta, mozda bi trebali da dodjemo na prolece sa pricom o muskatlama
Do proleca, ima da budemo svi u fulu. :) Secas se kad smo se dogovarali ti, Jurke i ja da pravimo kotlic u oktobru, kad budemo svi ok? E sad bi mogli taj dogadjaj da odlozimo za prolece, i da do proleca svi damo svoj maksimum da budemo ako ne u fulu, makar sto bolji, pa da onda organizujemo to druzenje, a ja cu kao sto sam i rekao, da budem kuvar. :D
Pade mi nesto na pamet. Desila se prilicna paralela sto se tice razvoja dogadjaja kod mene i tebe. Oboje smo napravili sranje, a to sranje se desilo kada smo uradili to od cega su nam problemi sa drogom i poceli, i brzo dosli do onoga sto je bio vrhunac nasih problema sa drogom. Ti se "druzila" sa brzim drogama, od kojih su i poceli tvoji problemi sa drogom, a ja sa travom, od koje su krenuli moji problemi sa drogom. Ti si vrlo brzo stigla do dopa nakon kokaina, a je eto stigoh do bupa nakon trave. Samo sto ja nisam nastavio danas, niti cu nastaviti. Ali je zakljucak da se nikako ne sme uzimati ono od cega su problemi krenuli. Ipak mi je bup u celoj prici dosao i kao neki lek, ne samo droga, na njemu sam se manuo alkohola, koji sam najvise uzimao od svih droga, ako se ne racuna trava, a i travu sam jako redukovao kad sam bio na bupu, brze droge dok sam bio na bupu sam uzeo komotno se moze reci malo puta, mozda nekih 15-ak puta, a i dop otkad sam poceo da se "druzim" sa bupom sam uzeo jako malo puta. Mozda 5-6 puta na pocetku bupisanja jos 2014-e i krajem 2013.-e, i samo jednom 2018.-e. Tako da ipak se moze raci da je meni bup cak bio i lek, ne samo droga. Tako da mi je i juce bup dosao kao lek, koji je popravio kataklizmu koja mi se desila u glavi, ne mogu vam to opisati kako mi je bilo lose juce od trave. "Izlecio" me juce, sad sam dobro, pa nisam nastavio da se "lecim".
Stvarno mislim da ce i tebi bup sada jako pomoci. Nemoj se bojati da ga uzimas, ni mesec dana, cak i vise, samo da ti se stisa vatra u glavi koju je upalio kokain, a koja je kulminirala na heroinu. Nije ga tesko ostaviti kad covek resi! I sto je jos bitnije, niko ne bude tako emotivno vezan za bup, kao sto bude vezan za metadon, a narocito heroin. Sto se tice bupa, pricam iz vlastitog iskustva, a Boga mi sto se tice dopa i metadona, takodje znam sve, iako nisam probao metadon, niti bio navucen na heroin, znam iz debelog iskustva bliskih mi ljudi...
Je l' krećeš na psihoterapiju, ili si odložila?
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

xxxana wrote: Ovo je svakako zajeban period za svakog apstinenta, mozda bi trebali da dodjemo na prolece sa pricom o muskatlama

Ne bih rekla da je ovo zajeban period, zajebanije je prolece i sunce koje tada izlazi i sve cveta

Recimo da je zajebaniji i period oko novo godine i praznika

Zapravo, ako odlucimo da ce nam novembar biti zaeban, onda ce i biti!
P.s. Stopicu, po tvojim postovima se vidi da si u offu
I nikad ne govori nikad vise
Do sada si to sto puta rekao pa .....sebe tako tesis ili?
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Frajla wrote: Mon Nov 04, 2019 11:36 pm
xxxana wrote: Ovo je svakako zajeban period za svakog apstinenta, mozda bi trebali da dodjemo na prolece sa pricom o muskatlama

Ne bih rekla da je ovo zajeban period, zajebanije je prolece i sunce koje tada izlazi i sve cveta

Recimo da je zajebaniji i period oko novo godine i praznika

Zapravo, ako odlucimo da ce nam novembar biti zaeban, onda ce i biti!
P.s. Stopicu, po tvojim postovima se vidi da si u offu
I nikad ne govori nikad vise
Do sada si to sto puta rekao pa .....sebe tako tesis ili?
Meni lično su najgori druga polovina oktobra i prva polovina nevembra. Jesam u off-u/aut-u, kako god, malo, proći će jbg. Šta sad i za travu da ne kažem nikad više? :) Zašto? Nego nije mi baš najjasniji ovaj deo posta "sebe tako tešiš, ili?", može pojašnjenje? Za šta da se tešim?
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

tesis sebe jos danas, i necu nikad vise.....
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Frajla wrote: Tue Nov 05, 2019 7:29 am tesis sebe jos danas, i necu nikad vise.....
Ma to sam rekao bre za travu, a bup nisam nastavio... Ostao sam na onih pola mg.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Post Reply