O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

licaninsasela wrote: Fri Feb 26, 2021 6:17 am
xxxana wrote: Thu Feb 25, 2021 11:05 pm
licaninsasela wrote: Thu Feb 25, 2021 10:17 pm
Nemoj zajebavati. Ipak ti nisi djevojka odrasla u bloku zgrada di je nasilje i verbalni oblik nasilja bio kljucan za dobivanje povjetenja. Nije za tebe to.
Aj malo, zivota ti...
Svako je odgovoran za sebe i boli me uvo kakav je ko, ja sam distancirana i kraj..
Vidim kako si se usrecio sa tim pristupom, pun si kvalitetnog okruzenja..
De malo prodrmaj zene na poslu da uspostavis kakav takav odnos s njima i da ti i nakon godine dana ne bude tesko raditi osnovne elementarne zivotne stvari poput ici sljakati ili prosetati cuku. Mozda da i njega prvo opizdis ili se posteno zagalamis pa shvatis tko je on. Ne seri ksana. A gora si od mimoze. Puno kvalitetnijeg okruzenja sam od tebe sreco. Puno. I sladeg. I bar imam ono sto ti silom oces imati a priroda ti nije dala. Od upisane djevojcice na jebenoj tabletici.do polovljace u 30 i kojoj do bezvoljnog bica za zivotom. I zato ne seri meni o zivotu i kako s istim ophoditi. Nisam ti ja ovdje da ti pljescem bravo ksanice uskoro godisnjica. Cega?
Godinu dana se nisi usududila prismtditi forumu dok si se kao skidala i glumila uplakanu curucu a sad malo porasla krila. Samo neznam za cim. I ti si sretna sto si se rijesila vrazje tabletice. Jeboj joj pas mater sta vam tabletica napravi. Jebla majku taj krnjotak tablete od 025 kako samo btzo dode do odrastanja i besmisla zivota. I ti za kublikom imas stopilija koji ti pljesce. Samo na cemu?
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

A super savjete ces pokupitinodvosobe koja je 9nju ovisnost o heroinu zamijenila za leponex. Da ga probas da ti otvori vidike ko i njoj samoj. Samo daj. Sto u sustini i je samo korak do njega s obzirom i tempom dovodenja u red. Nemoj da i tebe zadesi pitanje za desetak godina jel normalno to i to od njega. Kako si se uzoholila a mozda i nisi neg si odukijek takva da pokusas uzeti sve sta ti zivot pruza ali nesto ipak ksana fali. Jebeno fali. Lijepo tekicu i olovku i pisi ko skolarac. Jutros sam sjebana jer moram ici raditi. Tocka. Cuko me opet ne slusa. Piski u tatine ruze. Jutros sam jos sjebanija jer me jedva volja zivjeti. Tocka. Cuko dobio ljute batine al i dalje piski u cacine ruze. U picku materinu i kud se ocistih tog kvotera. Sad bi sa radoscu isla raditi a i bolila bi me patkica di cuko piski. A i koji kurac sam se ostavila te tabletice kad me samo bacio u bed i dao mi do znanja da sam ipak samo jos jedna u nizu zena ne klinki sa 30 i kusur godina koja pokusava biti neutralna. Ma bogati. Neutralna ko ph vrijednost. Da nije tu malo kiselosti previse za tvoje godine.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Lika zna formulu srece, samo ne zna da je primeni na sebi. :D
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by sanela »

Ličanine, pretjeruješ, smiri malo. Nemaš pravo istresati svoje frustracije na svakoga ko iznese bilo kakvu informaciju o svom životu. Opet ću te banovati. Vodi računa kako se ponašaš.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

sanela wrote: Fri Feb 26, 2021 8:53 am Ličanine, pretjeruješ, smiri malo. Nemaš pravo istresati svoje frustracije na svakoga ko iznese bilo kakvu informaciju o svom životu. Opet ću te banovati. Vodi računa kako se ponašaš.
Opet. Cemu.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Nije sad da ja kao branim Xxxanu, ali hoću da odreagujem. Znaju ovde svi koji pišu malo duže sa nama da ja nju ovde baš jako gotivim, nema potrebe da to ponavljam, nego mi je malo zasmetalo što je Lika evo krenuo i na nju da se istresa, a i na Akkashu. Što se tiče Akkashe, ono što joj je pisao na drugoj temi je nepotrebno, glupo i bezobrazno. Da bi nekog podstako na nešto, moraš pre svega znati normalno da se ophodiš sa ljudima. Mislim da je Akkasha svesna sebe, na nama je eventualno da pokušamo da je podstaknemo na neku promenu, a ne da joj pišemo na način na koji Lika piše, i da se hvatamo njenih privatnih stvari na taj način.

Što se tiče Xxxane, njoj nema pravo ništa da kaže. One je u zadnje vreme i te kako sređenija i stabilnija od njega. Sam je rekao, a to se i vidi da je u ku*cu. Kad si tamo, ne valjaš ni za sebe, pa naravno da ne možeš valjati ni za druge.

Rekao je na primer nešto ovako:"Šta je to Xxxana uradila za ovih godinu dana, i na čemu to ima da joj se čestita?". Uradila je dosta. Ona se leči na svoj način. Eto Lika zaboravi da je on bio u komuni dve godine. Xxxana je sigurno za svojih godinu dana uradila više nego Lika za svoju prvu godinu u komuni, što je i logično. Ona se lečila i radila posao u isto vreme. Drugo, Lika skoro ni ne zna šta je buprenorfin, i koje je to zlo kad se uzima duže vreme, velike količine, i koliko je dug period vremena potreban da se telo i mozak oporave od bupa, jer ga je on sam uzimao samo 2 meseca, i to 1mg, a to ne može da se poredi sa iskustvom nas koji smo ga uzimali više od 5 godina, i to velike količine. Mada je i on pisao da je njemu od te relativno male doze nakon uzimanja samo 2 meseca, psiha stradala posle toga dobrih mesec dana.

Eto ljudi, ovim postom želim da se prekine glupi ton koji je počeo na ovoj temi, i koji nigde ne vodi. Odavno nam na ovoj temi nije bila skladnija i opuštenija komunikacija, i ne treba to kvariti, jer smo konačno mi koji dugo na njoj pišemo svi na dobrom putu, i konačno znamo šta radimo. Treba naravno nekome eventualno skrenuti pažnju na nešto u koliko primetimo da neko greši, ali ne treba nikome srati, i započenjati prepirku bez veze.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by xxxana »

[
Last edited by xxxana on Sun Apr 11, 2021 3:33 pm, edited 1 time in total.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Akkasha Come Back »

sanela wrote: Fri Feb 26, 2021 8:53 am Ličanine, pretjeruješ, smiri malo. Nemaš pravo istresati svoje frustracije na svakoga ko iznese bilo kakvu informaciju o svom životu. Opet ću te banovati. Vodi računa kako se ponašaš.
E, to je ono što ja zovem "udarac ispod pojasa". Nisko i podlo. Zloupotrebio je bukvalno svaki podatak o svakome.

Drugo- banovanje nije rešenje (jeste za nas, ali nije za njega, ovakvi očajnički napadi su očigledno poziv u pomoć), od prošlog bana se vratio duplo gori. Njemu stvarno treba pomoć i jebiga ovo je forum a ne bolnica i ni meni nije jasno gde treba postaviti neki prag tolerancije, odrediti nekakvu granicu, mene on ne može da povredi jer mi je smešan, čuj njegovu dedukciju "Ti Akasha si srednji stalež" haha, pa naravno da sam srednji stalež, mislim da sam i sama to već rekla, a i da nisam, eh puno pameti treba pa zaključiti da nisam milionerka 🤣) ali ti si ovde administrator i moderator i uostalom znaš ko je ko i kako treba. Možda banovanje i jeste rešenje, ne znam, nisam pametna.
Mada koliko ja vidim on se plaši batina, a ne bana 🤣 (izvinite, ne izdržah 🤣🤣🤣🤣)
Kako interesantno, reč BATINA u sebi sadrži reč BAN
BAtiNe
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Bravo Xxxana. Neka si mu rekla.

Ispunjen, sređen i čovek koji je zadovoljan onim kako dela i kako živi, se nikad ne bi tako obraćao drugima, naročito onima koji su bili ili jesu u sličnom problemu kao on. To jest ljudima koji se iz petinih žila bore da svoj život vrate sebi, i da se isčupaju iz gliba u kome su bili dugi niz godina. No što Akkasha kaže, kroz redove se kod njega ipak vidi poziv u pomoć, samo što to neće javno da prizna. Kad je takav, i sa takvim nastupom, treba mu odbrusiti, i ne treba ga štedeti. Možda ga natera da se postidi, da kaže nešto konkretno, i da potraži konkretnu pomoć, lekara ili nekog drugog.

Odavno se primeti to stavljane sebe iznad drugih i hranjenje sebe tuđom slabošću. Primećivalo se i to, a i hvaljenje u materijalnom smislu. Čim se dešava tako nešto, jasno je da je duša u velikoj praznini...

Dosta što se toga tiče, mogli bi pokrenuti nešto vedrije na ovoj našoj temi, i vratiti joj vedrinu koja je krasila prethodnih dana. Stvarno mi je ova tema u zadnje vreme ulepšavala dane, naročito u nedelju kad smo pričali o životinjama, i onda ranije kad smo delili muziku. :)
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Akkasha Come Back »

Nije ništa lepo, ali idemo dalje.
Ćevapi.
Ja danas pojela jednu srednju pljeskavicu, izgleda da sam se otrovala, nikad pre se nisam otrovala hranom, malopre guglam koji su simptomi i "nisam ni tamo ni ovamo".
A još mi žena lepo kaže: "Nije da kažem da meso ne valja nego ipak da ja tebi ispečem, strah me prodavati polužive", međutim, ja bih pre pojela totalno sirovu nego reš (to i kažem), žena slegne ramenima, i ispeče mi kako sam htela.

I evo već 21:20h ja umotana oko struka šalom od 2 metra, gladna sam hoću d'umrem :lol:

Idem da uzmem mlevenu plazmu sa toplom vodom jer ne smem na ovakvo stanje mleko, mada ga ionako loše podnosim (a nije alergija na laktozu, nego ne znam na šta, i moj otac koji u životu bio bolestan 2 puta ne može mleko)
I jbg.

Treće- jel' se ja tripujem ili je internet skuplji? :shock:
Da nije zbog veće brzine veća potrošnja...mada piše da su DM (društvene mreže) besplatne, meni FB skinuo 300mb pa mi nije jasno.
Na telefonu sam, mts. Srbija. Pa ako neko zna...što bre ovoliko troši, pre nekoliko meseci ceo dan slušam muziku na YouTube za 500MB a sad mi za 7-8 pesama toliko "skine".
Što?
Post Reply