O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by xxxana »

I sta, kao smo svi dobro i sve je kul..
jes
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Izvoli pa piši, ako imaš o čemu. Tvoja nervoza je sasvim razumljiva, i normalna za ono šta prolaziš. Ili nešto radi, ili se isključi, nemoj dozvoliti da negativne misli ili trenutno stanje ovlada tobom. Nemoj puno razmišljati. Pre nešto više od dva meseca, bila si u stanju kad si mogla sama sebe da pohvališ...

Je l' ti tu mama? Spremaj nedeljni ručak sa njom. Pire krompir i paradajz sos, tako nešto, Ili ga spremi sama... :)
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Akkasha Come Back »

@xxxana
Setih se jednog vica, dolazi deda u apoteku i traži lek "Puta Ana puta"
Ovi u apoteci se međusobno zgledavaju, nikad čuli... konačno, kažu mu da nemaju pojma šta je to i da ode kući da im donese kutiju od tog leka.
Vraća se deda sa kutijom. "XANAX"
:lol:
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Ala se grbavite. :)

Zar je moguce da nema niko nista, ni da bekne? Dobro, ko zna zasto je to dobro. 8-)
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Akkasha Come Back »

StopBup wrote: Sat Jan 30, 2021 8:46 pm Ala se grbavite. :)

Zar je moguce da nema niko nista, ni da bekne? Dobro, ko zna zasto je to dobro. 8-)
Beee. :lol:
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Akkasha Come Back wrote: Sun Jan 31, 2021 1:08 pm
Beee. :lol:
Sto se tice onog posta na drugoj temi, nisam mislio ni na jednu od dve Katarine koje si ti pomenula. Ova je mladja 20-ak godina od one Katarine, jako je dobro pisala, inspirativno, realno, i bila je cista tada vec duze vreme.

Evo i ja da beknem. :)

Raspao sam se danas, ova kisa mi nije dala skoro nigde da mrdnem, jos me uhvatila promaja, pa me boli donji deo ledja. Setnja mi je prijala, ali sam mogao samo na kratko, kad je kisa slabije padala. Pada ceo dan, ne znam ni kad je pocela, jer kad sam se probudio, padala je, i nije prestala u opste, pada i sad kod mene.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Akkasha Come Back »

Donji deo leđa, čisto "da beknem" su L5 i L6 pršljenovi, lumbagalni deo.
Možda imaš lumbago išijas, mnogo ljudi to ima, a ti pršljenovi usled "sabijanja" mogu dovesti i Diskus herniju, ne dao Bog nikome da sazna šta je. Samo IME zvuči zlokobno... k'o neka latinska avet
Ja sam se susrela pre nekoliko meseci i zamalo nisam urlala na sav glas, eto kome je dosadno- Diskus hernija.

Inače, na kojoj temi sam ti pisala u vezi tih tri Katarine? :lol:
Što nisi odgovorio tamo, nije mi jasno. Lepo odgovoriš tamo gde si i pitao, nego ovako da skačemo (ako post ne odgovara temi, ima moderator da premesti)
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Akkasha Come Back »

P.S. to je na temi CHAT KAKO SE TRENUTNO OSEĆATE tako da ove dve teme imaju jako sličan sadržaj.... možda bi ih trebalo spojiti u jednu temu, mada mislim da nije off topic gde god pišemo eto tako "neobavezno"
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Akkasha Come Back wrote: Sun Jan 31, 2021 7:00 pm Donji deo leđa, čisto "da beknem" su L5 i L6 pršljenovi, lumbagalni deo.
Možda imaš lumbago išijas, mnogo ljudi to ima, a ti pršljenovi usled "sabijanja" mogu dovesti i Diskus herniju, ne dao Bog nikome da sazna šta je. Samo IME zvuči zlokobno... k'o neka latinska avet
Ja sam se susrela pre nekoliko meseci i zamalo nisam urlala na sav glas, eto kome je dosadno- Diskus hernija.

Inače, na kojoj temi sam ti pisala u vezi tih tri Katarine? :lol:
Što nisi odgovorio tamo, nije mi jasno. Lepo odgovoriš tamo gde si i pitao, nego ovako da skačemo (ako post ne odgovara temi, ima moderator da premesti)
Nemam ja problema sa ledjima, nego sam ja Indijanac. :) Juče sam ceo dan proveo u majici kratkih rukava, bez atletske, preforsirao se sa treniranjem, pa još sišao u prodavnicu tako, jest da je odmah prodavnica kod mog ulaza, ali sam sreo druga, pa konj tako stojao sa njim ispred zgrade, i naravno da su me danas ušinula leđa. No hvala Bogu, sad su već skoro skroz popustila, ali danas furam 2 duksa i ispod atletsku majicu. :)

Ma ni jedna tema nije slična ovoj, ne dao Bog nikome celu da je pročita. :D Na ovoj temi od avgusta 2019.-e piše nas par, i meni je prirasla za srce. :)
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Akkasha Come Back »

Aaaa, pa dobro ako ti je "prirasla za srce" kapiram, od 2019-te...meni je svejedno pa onda ovde, prilagodljiva sam i sa mnom je lako, sve može, trudim se da ne budem "teška osoba" ni sebi a ni drugima :)
Nego, tema me podseti: kad si jeo ćevape poslednji put? :lol:
Ja samo pljeskavice :lol:
A volim skroz sirovo meso, pojela sam juče i danas 300grama mlevenog mesa sirovog 100%.
Tako i pljeskavice na trafikama naručujem, sirove. Osim ako mi se jede nešto toplo, onda poluživa, ili ako mi je lokal "sumnjiv" onda neka ispeku.
A od priloga? Ja sve sem kupus salate i senfa mogu, jedino mi to nikako uz pljeskavicu 😂
A ćevape baš odavno nisam. Hahaha.
Post Reply