O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Ninocka
Posts: 1003
Joined: Tue Jun 13, 2017 9:12 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Ninocka »

Nemanjayxc wrote: Sat Feb 01, 2020 11:59 am
Ninocka wrote: Sat Feb 01, 2020 1:19 am Ljudi moji 4 mg je bas dostaa!!
Po meni je to preveeelikaaa doza za odrzavanje, mozda za prve dane da ublazi krizu ako se skidas sa dopa...
Ali inace ovako, tipicna narkomanska zelja za radom!!
Sve bi to bila tipicna narkomanska zelja za radom da ima rada.Meni su smešne te priče da se neko u opste radi bupom.Jer evo uzimam ga jos malo ce dve godine čitavu osmicu do pre mesec dana,rad sam imao prvih nekoliko dana dok se u organizmu ne naprave zalihe njega i posle toga jok.Prve godine imao sam dosta i recidiva sa dopom i opet kad se prebacim na bup nije bilo rada.A znao sam i dve osmice da uzmem prvog dana pauze sa dopa ,malo je Ninocka cetvorka kad se skidas jer ti ne pokrije sve receptore.
Evo ti je Xxana fino napisala...
Jesi probao da guras barem na 2 mg jedno deset dana minimu??!!
Tada bi vidjeo u kojoj si sad zabludi...
Morah se editovat, ne kazem ja sad ti meni djelujes lose, naprotiv, samo mislim da si bespotrebno na toj dozi.
User avatar
Nemanjayxc
Posts: 74
Joined: Tue Jan 21, 2020 3:05 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Nemanjayxc »

xxxana wrote: Sat Feb 01, 2020 12:41 pm Nemanja, gresis, ja sam slicno tako razmisljala, ali upoznaces lek tek kad dodjes do malih doza i shvatis sta ti je radila cetvorka od koje “nemas nista”,a zapravo te drzi u bas takvoj zabludi..
Pa verovatno da ima ali to nije onaj klasičan rad da stondiraš i kljucaš što je sigurno i funkcija leka da ti pokrije opijatske receptore bez tih propratnih efekta.Tako da kako vreme prolazi ti izgubiš iz vida da su ti receptori pokriveni radiš i živiš koliko se to može reći normalno.
User avatar
Nemanjayxc
Posts: 74
Joined: Tue Jan 21, 2020 3:05 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Nemanjayxc »

Ninocka wrote: Sat Feb 01, 2020 12:51 pm
Nemanjayxc wrote: Sat Feb 01, 2020 11:59 am
Ninocka wrote: Sat Feb 01, 2020 1:19 am Ljudi moji 4 mg je bas dostaa!!
Po meni je to preveeelikaaa doza za odrzavanje, mozda za prve dane da ublazi krizu ako se skidas sa dopa...
Ali inace ovako, tipicna narkomanska zelja za radom!!
Sve bi to bila tipicna narkomanska zelja za radom da ima rada.Meni su smešne te priče da se neko u opste radi bupom.Jer evo uzimam ga jos malo ce dve godine čitavu osmicu do pre mesec dana,rad sam imao prvih nekoliko dana dok se u organizmu ne naprave zalihe njega i posle toga jok.Prve godine imao sam dosta i recidiva sa dopom i opet kad se prebacim na bup nije bilo rada.A znao sam i dve osmice da uzmem prvog dana pauze sa dopa ,malo je Ninocka cetvorka kad se skidas jer ti ne pokrije sve receptore.
Evo ti je Xxana fino napisala...
Jesi probao da guras barem na 2 mg jedno deset dana minimu??!!
Tada bi vidjeo u kojoj si sad zabludi...
Morah se editovat, ne kazem ja sad ti meni djelujes lose, naprotiv, samo mislim da si bespotrebno na toj dozi.
Pa svako cu se do kraja februara spustiti na 2mg.Znam ja da je 4mg veliko ko kuća i da ima neki svoj rad samo što to ja ne vidim to jest ne osećam se uradjeno.
User avatar
Nemanjayxc
Posts: 74
Joined: Tue Jan 21, 2020 3:05 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Nemanjayxc »

xxxana wrote: Sat Feb 01, 2020 12:42 pm Nego, jeste li provalili da je Stop nakon svakog opijanja raskrstio sa alkoholom :)
I ja isto tako u mladjim danima kad se napijem kao stoka sutradan sam raskrstio sa alkoholom.Sve to dok me ne prodje glavudža i zaboravim koliko loše mi je bilo.
A to je obicno bili do sledeceg petka ili subote dok ne izadjem u grad.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

xxxana wrote: Sat Feb 01, 2020 12:42 pm Nego, jeste li provalili da je Stop nakon svakog opijanja raskrstio sa alkoholom :)
Jednom mora doći. Ovo pre neki dan je bilo dno. Sjebao sam nešto oko čega sam se trudio prethodnih 15-ak dana, i veče pre toga konačno uspeo da završim to oko čega sam se trudio, i sledeću noć kad sam se napio, usrao motku. Teško mi je sad i da mislim o tome, ali verovatno ću ispričati ovde uskoro...
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
Nemanjayxc
Posts: 74
Joined: Tue Jan 21, 2020 3:05 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Nemanjayxc »

StopBup wrote: Sat Feb 01, 2020 5:09 pm
xxxana wrote: Sat Feb 01, 2020 12:42 pm Nego, jeste li provalili da je Stop nakon svakog opijanja raskrstio sa alkoholom :)
Jednom mora doći. Ovo pre neki dan je bilo dno. Sjebao sam nešto oko čega sam se trudio prethodnih 15-ak dana, i veče pre toga konačno uspeo da završim to oko čega sam se trudio, i sledeću noć kad sam se napio, usrao motku. Teško mi je sad i da mislim o tome, ali verovatno ću ispričati ovde uskoro...
Šta ti teško niko nije ovde zato što je ispravan bio u životu.Ajde,ajde ispljuni to olakšaj sebi dušu.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

Frajla wrote: Fri Jan 31, 2020 8:06 pm
StopBup wrote: Fri Jan 31, 2020 3:12 pm Xxxana, je l' citas forum, kako si? Meni je prijao odmor od foruma, i odlucio sam da cu generalno manje pisati. I meni je smetala ona prica kad smo se oboje povukli, i bila mi je totalno besmislena, cak i stetna prica tada. Nakon tog dana, cuo sam se samo sa dve osobe sa foruma, koje su dugo ciste, i skoroz ok, i znacila mi je i znaci komunikacija sa njima. Stvarno bude kontraproduktivno kad prica krene u onom pravcu kao pre neki dan.
Pisi ako imas sta. Je l' ima nekih pomaka? Eto mozes kao ja da se nadjes sa nekim ko je dugo ok, pa privatno da se cujes, to meni pomaze. Naravno, ne predlazem sebe, nisam ja jos bas toliko stabilan! ;)

P.s. Ja sam ok, guram, radim, cupam se polako... Pre neki dan raskrstih sa jednom od mojih najvecih pogresnih ljubavi, alkoholom, za koji sam cuvao neku rezervu...
Djes’ Stope, jesi bio kod psihijatra? Jeste se napricali? Dobio terapiju? Kako deluje?
Stope sto si me iskulirao?
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by xxxana »

Nemanjayxc wrote: Sat Feb 01, 2020 5:31 pm
StopBup wrote: Sat Feb 01, 2020 5:09 pm
xxxana wrote: Sat Feb 01, 2020 12:42 pm Nego, jeste li provalili da je Stop nakon svakog opijanja raskrstio sa alkoholom :)
Jednom mora doći. Ovo pre neki dan je bilo dno. Sjebao sam nešto oko čega sam se trudio prethodnih 15-ak dana, i veče pre toga konačno uspeo da završim to oko čega sam se trudio, i sledeću noć kad sam se napio, usrao motku. Teško mi je sad i da mislim o tome, ali verovatno ću ispričati ovde uskoro...
Šta ti teško niko nije ovde zato što je ispravan bio u životu.Ajde,ajde ispljuni to olakšaj sebi dušu.
Nema toga kod Stopa, ili ne vidi ili ne prihvata sta mu se ovde prica, da prihvata bar deo, ne bi se toliko branio i borio ovde sa drugima, a jos manje bi se opravdavao..
Kada sa takvim stvarima bude iskren, to je to, okolnosti su samo okolnosti, a on se bazira na njih, jer da pogodim, alkohol ga je odveo u recidiv,iako je sam alkohol vec recidiv?
I tako ispricace nam stq je radio,a kada mu neko nesto sruci povodom istog, onda podize gard i to tako ide u krug..

Da Stope, sta bi sq psihoterapijama?
User avatar
Nemanjayxc
Posts: 74
Joined: Tue Jan 21, 2020 3:05 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Nemanjayxc »

xxxana wrote: Sat Feb 01, 2020 6:01 pm
Nemanjayxc wrote: Sat Feb 01, 2020 5:31 pm
StopBup wrote: Sat Feb 01, 2020 5:09 pm

Jednom mora doći. Ovo pre neki dan je bilo dno. Sjebao sam nešto oko čega sam se trudio prethodnih 15-ak dana, i veče pre toga konačno uspeo da završim to oko čega sam se trudio, i sledeću noć kad sam se napio, usrao motku. Teško mi je sad i da mislim o tome, ali verovatno ću ispričati ovde uskoro...
Šta ti teško niko nije ovde zato što je ispravan bio u životu.Ajde,ajde ispljuni to olakšaj sebi dušu.
Nema toga kod Stopa, ili ne vidi ili ne prihvata sta mu se ovde prica, da prihvata bar deo, ne bi se toliko branio i borio ovde sa drugima, a jos manje bi se opravdavao..
Kada sa takvim stvarima bude iskren, to je to, okolnosti su samo okolnosti, a on se bazira na njih, jer da pogodim, alkohol ga je odveo u recidiv,iako je sam alkohol vec recidiv?
I tako ispricace nam stq je radio,a kada mu neko nesto sruci povodom istog, onda podize gard i to tako ide u krug..

Da Stope, sta bi sq psihoterapijama?
Ja kad sam isčitavao šta je Stop pisao imao sam utisak da je neki klinac u pitanju.Kad ono čovek u lepim godinicama.Malo je detinjast imam utisak da je jedinac i pomalo ili malo vise razmazen.
Nadam se da se nece naljutiti što sam ovo napisao.
Ako se naljuti onda potvrdjuje gore napisamo da je detinjast.
On je jedno veliko dete uvek za svoje vragolije ima neko duhovito objašnjenje.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

xxxana wrote: Sat Feb 01, 2020 6:01 pm
Nemanjayxc wrote: Sat Feb 01, 2020 5:31 pm
StopBup wrote: Sat Feb 01, 2020 5:09 pm

Jednom mora doći. Ovo pre neki dan je bilo dno. Sjebao sam nešto oko čega sam se trudio prethodnih 15-ak dana, i veče pre toga konačno uspeo da završim to oko čega sam se trudio, i sledeću noć kad sam se napio, usrao motku. Teško mi je sad i da mislim o tome, ali verovatno ću ispričati ovde uskoro...
Šta ti teško niko nije ovde zato što je ispravan bio u životu.Ajde,ajde ispljuni to olakšaj sebi dušu.
Nema toga kod Stopa, ili ne vidi ili ne prihvata sta mu se ovde prica, da prihvata bar deo, ne bi se toliko branio i borio ovde sa drugima, a jos manje bi se opravdavao..
Kada sa takvim stvarima bude iskren, to je to, okolnosti su samo okolnosti, a on se bazira na njih, jer da pogodim, alkohol ga je odveo u recidiv,iako je sam alkohol vec recidiv?
I tako ispricace nam stq je radio,a kada mu neko nesto sruci povodom istog, onda podize gard i to tako ide u krug..

Da Stope, sta bi sq psihoterapijama?
Bilo je i recidiva, mada od tada i alkohol smatram recidivom.

Radi se o devojci. Cimao sam se oko nje, uspeo da je odvojim, na do jaja foru joj zalepim poljubac, ona uzvrati... Sutradan se napijem iz nevezuže, napravim sranje, i sad ona neće da čuje za mene...

Šta dalje biva? Ujutru se budim sa užasnom stomakoboljom, popijem ranisan, gelusil, ništa, sedam u auto, jedva vozim, odlazim u grad, jer tamo imam neograničeno tople vode, ležem u kadu, grejem želudac tušem, punim 4-5 kada, ništa, izlazim iz kupatila, valjam se po parketu i jaučem, i na kraju odlazim kod dilerke na gajbu, jer sam izbrisao broj, i uzmem dop, i stomak prođe za 15 minuta. Nije da se pravdam, stvarno nisam hteo da se gudram, ali sam mislio da ću riknuti, još ova imala nezapakovano, reko super, daj ti meni samo liniju za 1000 dinara. Inače ima za 2500din i za 50evra pakete.

Nemanja, nisam jedinac, niti razmažen, ima nas troje, preživeo sam ludilo dok sam se skinuo sa bupa, pa sam svašta pisao. Videćeš šta tebe čeka...

Još sam na selu, kad se preselim za grad uskoro, krećem na psihoterapije.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Post Reply