O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Jurke »

Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

sanela wrote: Fri Mar 20, 2020 11:17 pm
Neću da reaktiviram onu temu, pa ću ti se ovde obratiti. Tiče se one moje glupave "teme" "f70...", znaš na koju mislim. Prvo, nije trebala da bude ni otvorena, jer sam tad bio baš u nekom bunilu, pa nisam trebao ništa tada ni pisati, drugo, "licaninsasela" i ja smo baš teško jedan sa drugim komunicirali, on me je ekstremno loše procenio, a na onoj temi me je isprovocirao da napišem neke stvari o sebi kojih se kako bih rekao u neku ruku stidim, ne znam kako bolje da se izrazim, možda ne baš stidim, ali se ne ponosim u opšte, a i mogao bi neko ko me zna i da prepozna, pa te ja evo još jednom molim da je obrišeš.
Da se ogradim, ne mislim da je Ličanin loš čovek, naprotiv, u zadnje vreme njegovog pisanja mi je postao i zanimljiv, nego on i ja od starta smo jako teško pronalazili zajednički jezik kad pričamo jedan sa drugim, jer smo prosto jako različiti kao ljudi, a tvrdoglavi obojica, pa smo sećaš se jednom zajedno fasovali i ban, zbog naše "lepe i razumne" komunikacije. :)
Zbog vanrednog stanja zbog ovog virusa, nisam u mogućnosti sada da idem na psihoterapije, razapet sam između sela i grada, snabdevam deo familije koja je u karantinu, plus redovne obaveze i posao, pa mi je trenutno ovaj forum jedino mesto gde se lečim i otvoreno pričam o svom problemu, a čim uđem na forum, setim se i te majmunske teme, pa me nervira, i evo ja bih ti bio baš zahvalan kad bi je obrisala. :) Nema tu ništa što bi moglo nekome pomoći, a mene nervira što ona stoji na forumu.
P.s. Ja sam sad shvatio neke stvari, nema šanse više da ja pišem onako kako sam znao ranije, i da objašnjavam nekome nešto o sebi što u opšte nije bitno, u principu u opšte nije bitno šta neko na forumu misli o tebi, ali ja sam eto tada znao bez veze da se upecam na neke priče i da pišem glupe i nepotrebne stvari, to naravno neću više raditi, a ti ako te ne mrzi, obriši mi onu baljezgariju od teme. ;)
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Jurke »

Dzaba ti briše temu kad i ovde na ostalima imaš žešcih tiltova... :D
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Bilo je tiltova, ko ih jebe, sve je to normalno i desava se u ovoj prici. Smeta mi samo ona tema. Vec sam pisao, ovo ce mi biti podsetnik, da se nekad podsetim kakav sam debil bio. :)
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by xxxana »

-Bio :roll:
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by xxxana »

Jurke, kako ide?
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

xxxana wrote: Tue Apr 07, 2020 12:23 pm-Bio :roll:
Znao sam da me voliš. :D Kako si samo zabacila očima, garant si i coknula ustima:"Juuu, koji je on deeebil!", hahah, šalim se. :) Malo vedrine i šale, nije na odmet.

Nego Juriša, kad smo već kod "tilta", taj izraz sam ja pokupio od onog našeg zajedničkog druga. Hahah, tebi je garant od njega ostalo u ušima "maaatori", uvek si reagovao kad ja to napišem, a njemu je to baš česta uzrečica. :)
Nismo se videli jedno godinu i po dve, bio je kritičan par godina, ne bih deteljisao, sad je čini mi se ok zadnjih 3-4 godine...
P.s. Od ovih mlađih generacija, internet/društvene mreže itd, većina njih nema pojma šta znači tiltovanje, roštiljanje(stoni fudbal), flopi disk, itd. :)
Znaš onu foru:-Sviđaš mi se mala, koje se godište? -Nije bitno! -Sta je flopi disk? -Staaa? -Ništa, zaboravi! :D
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Nego da se malo uozbiljimo. Zadnjih par dana vreme u glavnom provodim sa porodicom. Svi sem mame znaju sad sve, nju smo postedeli samo onog mog zadnjeg "malog" recidiva sto se desio pre dve nedelje. Osecam se sve bolje, najvorovatnije jer vise nista nema da krijem, a znate i sami kakvo je to opterecenje za nas zavisnike kad skrivamo pravo stanje stvari.
Radimo, pricamo, obroke obavljamo zajedno, sve su to neke male sitne, ali vrlo bitne stvari...
Kako je bre kod vas? Gukni Xxxana! Jurke?
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Jurke »

StopBup wrote: Tue Apr 07, 2020 2:16 pm
xxxana wrote: Tue Apr 07, 2020 12:23 pm-Bio :roll:
Znao sam da me voliš. :D Kako si samo zabacila očima, garant si i coknula ustima:"Juuu, koji je on deeebil!", hahah, šalim se. :) Malo vedrine i šale, nije na odmet.

Nego Juriša, kad smo već kod "tilta", taj izraz sam ja pokupio od onog našeg zajedničkog druga. Hahah, tebi je garant od njega ostalo u ušima "maaatori", uvek si reagovao kad ja to napišem, a njemu je to baš česta uzrečica. :)
Nismo se videli jedno godinu i po dve, bio je kritičan par godina, ne bih deteljisao, sad je čini mi se ok zadnjih 3-4 godine...
P.s. Od ovih mlađih generacija, internet/društvene mreže itd, većina njih nema pojma šta znači tiltovanje, roštiljanje(stoni fudbal), flopi disk, itd. :)
Znaš onu foru:-Sviđaš mi se mala, koje se godište? -Nije bitno! -Sta je flopi disk? -Staaa? -Ništa, zaboravi! :D
Da, gariii-matoriiii😉
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Jurke »

xxxana wrote: Tue Apr 07, 2020 12:23 pm Jurke, kako ide?
Ide fino uz ovu terapiju. Pokriva mi nervozu senocu ova kombinacije lekova fino. Preko dana ne osecam neke tegobe, osim bolova u nogama, ali i to rešavam tako što mi ih supruga"izžmika" dobro. Ti?
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
Post Reply