O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Ninocka
Posts: 1003
Joined: Tue Jun 13, 2017 9:12 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Ninocka »

StopBup wrote: Fri Nov 15, 2019 9:51 am
Ninocka wrote: Thu Nov 14, 2019 2:55 pm
StopBup wrote: Thu Nov 14, 2019 2:00 pm Di ste strejteri? Šta ima kod vas? Je l' sve regularno na terenu? Nema nekih nepredviđenih situacija? ;)

Xxxane još nema da se javne... Verovatno nije ni krenula na psihoterapiju. Sad opet mora prvo da se skine... Ej, ali kako je bila svesna i na mestu, svo vreme spuštanja i prvih nekih mesec i po apstinencije, a onda je lagano počela da skreće sa puta...
Nema od nje ništa ove godine...Yasu se možda i skine do decembra, biće riba pod balkonom za Novu, ali xxxana- teško. :D :D
Videcemo, mozda se se i javi Xxxana uskoro. Eh, kako se prevari ta devojka. Bas mi je zao sto tako ispade. Nego definitivno nije bila svesna problema u potpunosti...

Nego je l' ti jos uvek mislis da je Yasujiro iz Beograda? :D
Ma jeste, cudo ti je to promaklo... imas nedje po forumu, stare bas postove, dje kapira da poznaje neke likove, i oni njega itd.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Ninocka wrote: Fri Nov 15, 2019 11:56 am
StopBup wrote: Fri Nov 15, 2019 9:51 am
Ninocka wrote: Thu Nov 14, 2019 2:55 pm

Nema od nje ništa ove godine...Yasu se možda i skine do decembra, biće riba pod balkonom za Novu, ali xxxana- teško. :D :D
Videcemo, mozda se se i javi Xxxana uskoro. Eh, kako se prevari ta devojka. Bas mi je zao sto tako ispade. Nego definitivno nije bila svesna problema u potpunosti...

Nego je l' ti jos uvek mislis da je Yasujiro iz Beograda? :D
Ma jeste, cudo ti je to promaklo... imas nedje po forumu, stare bas postove, dje kapira da poznaje neke likove, i oni njega itd.
Nije bre Ninočka, pitaj ga na kraju krajeva. :) Istripovala si se! Koristio je "bre", iz zajebancije ovde sa nama, a i ubacivao je ekavicu isto iz zajebancije. :) On je iz Hrvatske, pitaj ga ako meni ne veruješ...
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
Ninocka
Posts: 1003
Joined: Tue Jun 13, 2017 9:12 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Ninocka »

StopBup wrote: Fri Nov 15, 2019 4:00 pm
Ninocka wrote: Fri Nov 15, 2019 11:56 am
StopBup wrote: Fri Nov 15, 2019 9:51 am
Videcemo, mozda se se i javi Xxxana uskoro. Eh, kako se prevari ta devojka. Bas mi je zao sto tako ispade. Nego definitivno nije bila svesna problema u potpunosti...

Nego je l' ti jos uvek mislis da je Yasujiro iz Beograda? :D
Ma jeste, cudo ti je to promaklo... imas nedje po forumu, stare bas postove, dje kapira da poznaje neke likove, i oni njega itd.
Nije bre Ninočka, pitaj ga na kraju krajeva. :) Istripovala si se! Koristio je "bre", iz zajebancije ovde sa nama, a i ubacivao je ekavicu isto iz zajebancije. :) On je iz Hrvatske, pitaj ga ako meni ne veruješ...
Maa pusti ti sto on sad prica... vjeruj meni ludij . Stokavicu koristi da zavije trag, zeza se covjek...Beeograd!!
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Evo ja pravim pauzu da ispljugam pljugicu. Pa reko' da vam se javnem. Posao i obaveze su zakon po ovom glupavom vremenu. Lepo usmeriš misli u pravcu normalnih stvari, i nema problema. Samo ne treba lenčariti, lenčarenje je opasna rabota. ;)
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Jurke »

StopBup wrote: Sat Nov 16, 2019 12:19 pm Evo ja pravim pauzu da ispljugam pljugicu. Pa reko' da vam se javnem. Posao i obaveze su zakon po ovom glupavom vremenu. Lepo usmeriš misli u pravcu normalnih stvari, i nema problema. Samo ne treba lenčariti, lenčarenje je opasna rabota. ;)
Dokon um je djavolje igralište!
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Šta ima ljudi kod vas? Jurke ide li?
Kod mene je sve u redu, imam puno posla baš ovih dana, a i odgovara mi to pravo da vam kažem.

Xxxane još nema koliko vidim...
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

StopBup wrote: Mon Nov 18, 2019 6:50 pm Šta ima ljudi kod vas? Jurke ide li?
Kod mene je sve u redu, imam puno posla baš ovih dana, a i odgovara mi to pravo da vam kažem.

Xxxane još nema koliko vidim...
I kod mene neka guzva navalila....

Nista spec se ne desava, osim da se nadam uspesnom sledecem vikendu, i lepljenju nikotinskih flastera

Videcemo....

Ekipa nam zaspala, kao medjedi smo kako dodje zima
User avatar
Ninocka
Posts: 1003
Joined: Tue Jun 13, 2017 9:12 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Ninocka »

Dva dana nema Subica, sad se vec plasim da nije sa Xxxanom🤔🤔🤔
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Ninocka wrote: Wed Nov 20, 2019 5:33 pm Dva dana nema Subica, sad se vec plasim da nije sa Xxxanom🤔🤔🤔
Aaaaaaahahahahahahahahhahahahahah, evo me, nisam sa Xxxanom. Nema je nigde... Vratice se ona... Valjda...

Ma nisam imao šta pametno za reći, pa nisam ništa pisao, ali ulazio sam ja da vidim sta se desava na forumu...

Ovo je već rekord koliko Xxxane nema. Šta li se kod nje zbiva... Mislim znamo otprilike sta se zbiva... Ali mogla bi se javiti... Garant je sranje tesko sad kod nje...
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Jurke »

StopBup wrote: Wed Nov 20, 2019 6:48 pm
Ninocka wrote: Wed Nov 20, 2019 5:33 pm Dva dana nema Subica, sad se vec plasim da nije sa Xxxanom🤔🤔🤔
Aaaaaaahahahahahahahahhahahahahah, evo me, nisam sa Xxxanom. Nema je nigde... Vratice se ona... Valjda...

Ma nisam imao šta pametno za reći, pa nisam ništa pisao, ali ulazio sam ja da vidim sta se desava na forumu...

Ovo je već rekord koliko Xxxane nema. Šta li se kod nje zbiva... Mislim znamo otprilike sta se zbiva... Ali mogla bi se javiti... Garant je sranje tesko sad kod nje...
Nije ona ni ulazila na forum od poslednjeg posta. Kontam da je ili u zestoko rasulu pa joj ni ne pada forum na pamet ili je u apstinenciji pa nema ni pristup netu. Mislim ipak da je ono prvo.
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
Post Reply