O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Jurke »

StopBup wrote: Thu Nov 07, 2019 7:01 am
Jurke wrote: Wed Nov 06, 2019 7:06 pm
StopBup wrote: Wed Nov 06, 2019 7:03 pm

Svašta je bilo. :D
Ovde je rapsodija trenutno.
A ti brat moj obrisa silu postova. :mrgreen:
Obrisa, jebi ga. :) Ma ne znam koji mi je ku*ac. Malko sam bio u ofsajdu... Sad ću malo da 'ladim pisanje. Valjalo bi mi... :D
Hahahajaha, ti si lud brt... :mrgreen:
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
User avatar
Ninocka
Posts: 1003
Joined: Tue Jun 13, 2017 9:12 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Ninocka »

Tamara86 wrote: Wed Nov 06, 2019 6:42 pm Sta sam propustila? :D Hihihhihhhhhhh
Djes ba Tamara, dobro si nas nasla ovdje u ovoj slijepoj ulici...
Ja sam mislila da niko za nas kukavce ovdje ne zna :D
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Gde ste strejteri? Evo samo da vam se javim, mislim da sam uradio pravu stvar. Odlučio sam da sutra ujutru odem kod ćaleta, i da popričamo. Sad sam mu već nagovestio o čemu će da bude reč. Naime, reći ću mu da nisam baš sjajno trenutno, i da mi treba par dana odmora i izolacije. On će morati da me menja u poslu. Moje glavno zaduženje je prodaja i trgovina, znači često sam u gradu, neretko i prespavam u stanu, uvek imam dosta para uz sebe, i lako bih mogao da se sjebem, a nestabilan sam već mesec dana, tako da sad moram par dana da budem kod kuće i da ne idem nigde, da ne bih usrao ovih više od 5 meseci života, gde sam konačno uradio nešto konkretno. Neću mu reći da sam uzeo ono malo buprenorfina pre neki dan, kad sam se naduvao i prs'o, ali ću mu reći da sam baš nestabilan i da mi treba par dana izolacije.
Ninocka wrote: Thu Nov 07, 2019 2:25 pm
Tamara86 wrote: Wed Nov 06, 2019 6:42 pm Sta sam propustila? :D Hihihhihhhhhhh
Djes ba Tamara, dobro si nas nasla ovdje u ovoj slijepoj ulici...
Ja sam mislila da niko za nas kukavce ovdje ne zna :D
Ja sam je sinoc pozvao da dodje na ovu "temu", kad sam video da je online, a znam da se ona "zna" sa tobom i Frajlom. :D
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
Ninocka
Posts: 1003
Joined: Tue Jun 13, 2017 9:12 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Ninocka »

StopBup wrote: Thu Nov 07, 2019 5:42 pm

Ja sam je sinoc pozvao da dodje na ovu "temu", kad sam video da je online, a znam da se ona "zna" sa tobom i Frajlom. :D
Bravoooo !! Mislim da ti je to odlicna ideja, da malo primiris...Ja sam sinoc bila na nekoj " sjedeljki " more kokainaaa. Kolege sa posla i njohovi prijatelji, nekad sam voljela da se pocastim, i sinoc bih, da mi nije frka od dana poslije i što mi se može motati po glavi,,
pa ja ko tetka neka, ajte adio drugari, pokupim se , i kuci.

Kad djavola tražiš, đavola i nađeš...tako da, treba se pazit!! Ja sam za to!!

pođe li xxxana na onu psihoterapiju---hm hm
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Ninocka wrote: Fri Nov 08, 2019 1:55 am
Bravoooo !! Mislim da ti je to odlicna ideja, da malo primiris...Ja sam sinoc bila na nekoj " sjedeljki " more kokainaaa. Kolege sa posla i njohovi prijatelji, nekad sam voljela da se pocastim, i sinoc bih, da mi nije frka od dana poslije i što mi se može motati po glavi,,
pa ja ko tetka neka, ajte adio drugari, pokupim se , i kuci.

Kad djavola tražiš, đavola i nađeš...tako da, treba se pazit!! Ja sam za to!!

pođe li xxxana na onu psihoterapiju---hm hm
Joj Ninocka, koja si ti carica, hahaahhah. Prvo si me zbunila kad sam tek procitao tvoj post. Pa sam onda skontao da me nisi dobro citirala, i da se tvoj odgovor odnosio na prvi deo mog posta, a ne na taj koji si citirala. :D Ovako kako si ti citirala, ispade kao da si rekla da mi je odlicna ideja da se malo primirim, to sto sam pozvao Tamaru da dodje na ovu nasu "temu". :D

Kad izuzmemo to lose citiranje, svaka ti je k'o u Njegosa. :)
Cenim da se ni Njegos ne bi pocastio kokainon da je ranije bio navucen na bup. :D

Mudro si postupila, ne bi ti se svašta motalo po glavi samo sutra, nego odmah, čim popusti kokain, još opijati, tipa dop, bup, posebno sednu kad se uzmu nakon brzih droga, i tu je zamka u koju se lako upada.

Xxxana... Uh, tesko da je krenula na psihoterapije. Sad je verovatno u fazi sazaljevanja sebe same... Javila bi se da je krenula... Nadam se uskoro da se se javiti, ili da ce makar procitati ovaj tvoj post da vidi kako se ti pazis, a nisi imala problema ni blizu kao ona, ni sa brzinama, ni sa opijatima, i još si dve godine čista od bupa...
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Pricao sam danas sa caletom, rekao sam mu da mi je sad najbolje da par dana provedem kod kuce, opisao sam mu svoje stanje prethodnih dana, i tako to. Rekao sam mu da sam oko mesec dana bio nestabilan, i da me je nestabilnost prosla, ali da mi je ipak najbolje da par dana mirujem sada. Mami necu nista pominjati, ona bi se jako uznemirila. Cale ce me par dana menjati sto se tice posla, znaci sad jedno 3 dana totalnog odmora. Sad sam u glavnom sam kod kuce, malo prosetam po selu, i tako.
P.s. Samo jutros sam isao na kratko do grada da pokupim neki dug od jedne devojke sa kojojm saradjujem u poslu. Ona je onako slatka u licu, lepa komotno se moze reci, ali je prilicno debela. :) Kad smo se nasli, kaze ona:"Izvini sto si cekao, bila sam kod kozmeticarke.", ja reko': "Ma u redu je bre!", a pomislih u sebi:"Jeb'la te kozmeticarka, bolje da si isla kod nutricioniste.".
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
Ninocka
Posts: 1003
Joined: Tue Jun 13, 2017 9:12 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Ninocka »

StopBup wrote: Fri Nov 08, 2019 6:05 pm "Jeb'la te kozmeticarka, bolje da si isla kod nutricioniste.".
Ja da sam muško vazda bi se opredijelila za te, kako bi rekla,masovnije ženke,,, :D :D
Odmori sad Sub, i popričaj malo sa sobom...valja se.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Ninocka wrote: Sat Nov 09, 2019 12:48 am
Ja da sam muško vazda bi se opredijelila za te, kako bi rekla,masovnije ženke,,, :D :D
Odmori sad Sub, i popričaj malo sa sobom...valja se.
Velis da si musko, tvoj tip zena bi bile glomazne? :D :D :D :D

Hocu vala, nekad je najbolje sam sa sobom popricati malo. :)
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
Ninocka
Posts: 1003
Joined: Tue Jun 13, 2017 9:12 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Ninocka »

StopBup wrote: Sat Nov 09, 2019 3:24 am
Ninocka wrote: Sat Nov 09, 2019 12:48 am

Velis da si musko, tvoj tip zena bi bile glomazne? :D :D :D :D
Pa ne vala glomazne, ali da imaju sve sto traba da imaju za nijansu vise.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Ninocka wrote: Sat Nov 09, 2019 7:43 am


Pa ne vala glomazne, ali da imaju sve sto traba da imaju za nijansu vise.
Ih, pa to je drugo, ova moja saradnica u poslu, koju sam pominjao je bas glomazna. Ima jedno 30-40 kg viska. :) Zato nam mozak nije radio na istoj talasnoj duzini, ja sam mislio na glomazne, te sto ti pominjes su skroz druga prica.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Post Reply