O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Nesa_neske_01
Posts: 816
Joined: Sun Mar 04, 2018 4:07 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Nesa_neske_01 »

Za Stopica jedna,
da svira novoj doktorici, sto je zvao skoro, zakazao "uvidjaj": https://youtu.be/ZqsDMNyollI
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Pošto vidim da se priča nastavlja, evo i ja da kažem šta imam. Jbg, mislio sam da je gotovo sa tim pričom, pošto vidim da nije, pa da se i ja oglasim. On meni ne daje nikakve savete, ovo zadnje je teško izvrtanje mog pominjanja ćaleta, koga ne mrzi nek pročita te postove pa će videti o čemu pričam. Ono što
je govorio pre par dana o meni, i juče nastavio, je ništa drugo nego pričanje o njemu samom, i pokušaj preslikavanja to na mene. Ja nisam terao nikakvu kontru, već odgovarao kako jeste. Ne može pričati o nekome o kome ne zna ni 10posto, a i od tih 10 posto je dobar deo čuo onako kako bi on hteo, a ne tako kako jeste. Znači da bi nešto rekao o nekome, prvo moraš da znaš bar osnovno.
Još jedna stvar. Pominje kako je ignorišem svoja govna, što je nebuloza, a kad pogledate šta on radi, je baš to, ignorisanje svojih govana, i prebacivanje fokusa na drugoga. Ogromna većina njegovih postova je fokusirana na druge, plus izvrtanje rečenog, i pisanje o drugom nešto što nema pojma, već samo gleda po sebi. Radio je to i letos, neću da podsećam na sve detalje.
Nisam hteo da se vraćam na ovu temu, ali pošto vidim da se izvrtanje, laži, glumljenje žrtve i povređenog nastavlja, eto rekoh i ja šta imam.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

StopBup wrote: Sun Jan 19, 2020 11:22 am Pošto vidim da se priča nastavlja, evo i ja da kažem šta imam. Jbg, mislio sam da je gotovo sa tim pričom, pošto vidim da nije, pa da se i ja oglasim. On meni ne daje nikakve savete, ovo zadnje je teško izvrtanje mog pominjanja ćaleta, koga ne mrzi nek pročita te postove pa će videti o čemu pričam. Ono što
je govorio pre par dana o meni, i juče nastavio, je ništa drugo nego pričanje o njemu samom, i pokušaj preslikavanja to na mene. Ja nisam terao nikakvu kontru, već odgovarao kako jeste. Ne može pričati o nekome o kome ne zna ni 10posto, a i od tih 10 posto je dobar deo čuo onako kako bi on hteo, a ne tako kako jeste. Znači da bi nešto rekao o nekome, prvo moraš da znaš bar osnovno.
Još jedna stvar. Pominje kako je ignorišem svoja govna, što je nebuloza, a kad pogledate šta on radi, je baš to, ignorisanje svojih govana, i prebacivanje fokusa na drugoga. Ogromna većina njegovih postova je fokusirana na druge, plus izvrtanje rečenog, i pisanje o drugom nešto što nema pojma, već samo gleda po sebi. Radio je to i letos, neću da podsećam na sve detalje.
Nisam hteo da se vraćam na ovu temu, ali pošto vidim da se izvrtanje, laži, glumljenje žrtve i povređenog nastavlja, eto rekoh i ja šta imam.
Evo da zavrsim. Nema teorije vise da ti ista kazem, a vrijeme ce pokazati gdje, kako i preko koga ces skrivati svoju ovisnost i probleme. Zaboravio sam jos reci i lazi na sta sam posebno alergican. Smatraj pricu gotovu i molim te ko boga nista mi ne odgovaraj jer ne zelim to vise slusati. U pravu si u svemu i tocka. Moja je greska sta sam ti se uopce obraco. U pravu si i zavrsena prica sto se mene tice.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Frajla wrote: Sun Jan 19, 2020 10:57 am
licaninsasela wrote: Sun Jan 19, 2020 10:46 am
Ninocka wrote: Sun Jan 19, 2020 12:58 am
Liko... sve te nedje , ali donekle kapiram, i otprilike shvatam sto ti smeta. Vidimo i mi ostali da i Sub i Xxxana tapkaju u mjestu, Zadnja dva mjeseca prica se samo vrti, a nista se konkretno ne desava.
Svi mi ovdje imamo neke falinke, svi smo nedje suplji, i svima nama ovaj Forum na neki nacin pomaze...
Kao sto ti gledas Suba, mogu i ja ( dajem samo ptimjer) gledat tebe. Imas i ti svojih frka, i sta radis?? Pricas o Subu i Xxxani, pomazes, dajes savjete, kotrljas pricu, i kapiram da ti to nedje prija.
Ali,sad malo pretjerujes vjeruj mi!!
Sad imam dojam da kod tebe sve ne ide po planu, pa se praznis tako sto napadas njih dvoje, kako stagniraju, bjeze od problema itd!!I onda koja je razlika izmedju tebe i Suba , ili mene i tebe, mene i Xxxane, nebitno.
Sub se “ lijeci “ talo sto dodje ovdje i piseee, boze moj sto sve ne pisee ali ajde, to je to. A ti se lijecis tako sto pokusavas da “ lijecis “ njih dvoje, ali na preagresivan nacin!!
Svi mi ovdje trazimo neki spas.
Receno im je vec nekoliko puta gdje grijesi, i to je to.
Ja kako se ne ukljucujem cesto, kad krenem da citam, vjeruj mi to nije ni malo prijatno.
Eto, samo malo puvuci rucnu!!
Uopce se ne lijecih preko njihovih leda. Kad na svaku sugestiju dobijes kontru ili tisinu onda je vrijeme dici sidro i te ljude prekriziti. Zvuci gadno kad krizas ljude al mora se. E sad koliko ce oni jos put tresnuti o pod, muljajuci sve oko sebe je njihova stvar. A ja da trosim svoje dragocijeno vrijeme necu vise. Toliko o tim ljudima. Evo dosla nedjelja, prespavo i opet sve isto vidim. Vrijeme ce pokazati sta ce biti ali ne sumnjam da sam krivo napravio. Lazima, pakovanjima u nesto drugo i ignoriranju svojih govana samo ce jos vise potonuti. Zivi cemo biti i viditi.

Dobro jutro!!!!! I ja se naspavah

Liko pazi ovo....
I sam si rekao da su sanse za uspeh nas zavisnika vrlooooo vrlooooo minimalne, samim tim postoji veeeeelika verovatnoca da ces biti u pravu.
Misljenja sam da je bitnije da se nesto radi i pokusava nego da neko bude u pravu ili ne. Nadam se da me razumes

Ajde cekamo Xanchi danas i njenom akcijom
Njene bruzgarije takoder od sinoc preskacem i ne pratim. Takoder sam misljenja da nije ozbiljna i treba ona jos uhoho trpanja zutare u sebe da postane onaj ruzni, prljavi daner pa joj mozda onda dode iz guzice u glavu. Neznam di ce vani naci podrsku kakvu je imala ovdje. I njoj sve sa srecom. Bolje mi sjedit ispred tevea i igrat nintendo nego trosit vrijeme na nju.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

StopBup wrote: Sun Jan 19, 2020 11:22 am Pošto vidim da se priča nastavlja, evo i ja da kažem šta imam. Jbg, mislio sam da je gotovo sa tim pričom, pošto vidim da nije, pa da se i ja oglasim. On meni ne daje nikakve savete, ovo zadnje je teško izvrtanje mog pominjanja ćaleta, koga ne mrzi nek pročita te postove pa će videti o čemu pričam. Ono što
je govorio pre par dana o meni, i juče nastavio, je ništa drugo nego pričanje o njemu samom, i pokušaj preslikavanja to na mene. Ja nisam terao nikakvu kontru, već odgovarao kako jeste. Ne može pričati o nekome o kome ne zna ni 10posto, a i od tih 10 posto je dobar deo čuo onako kako bi on hteo, a ne tako kako jeste. Znači da bi nešto rekao o nekome, prvo moraš da znaš bar osnovno.
Još jedna stvar. Pominje kako je ignorišem svoja govna, što je nebuloza, a kad pogledate šta on radi, je baš to, ignorisanje svojih govana, i prebacivanje fokusa na drugoga. Ogromna većina njegovih postova je fokusirana na druge, plus izvrtanje rečenog, i pisanje o drugom nešto što nema pojma, već samo gleda po sebi. Radio je to i letos, neću da podsećam na sve detalje.
Nisam hteo da se vraćam na ovu temu, ali pošto vidim da se izvrtanje, laži, glumljenje žrtve i povređenog nastavlja, eto rekoh i ja šta imam.
Da nema istine u svemu tome ne bi kilometarski piso i opravdavo ovo sta sam ti reko. Ne ti prekrasan decko koji se drogiro iz zajebancije. To sam jutros hvatio. Toliko si bio u zivotu sretan da si uzivio u drogiranju. Totalno sam pogrijesio. Oprosti da zavrsimo s tim.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

licaninsasela wrote: Sun Jan 19, 2020 12:02 pm
Opet pričaš nešto o čemu nemaš pojma, otkud tebi da ja skrivan svoju zavisnost i probleme. Priznao sam ih sebi, priznao svojima, javio se psihologu i idem dalje, radim na svojim manama ne prebacujući ih na druge za razliku od tebe.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Nesa_neske_01
Posts: 816
Joined: Sun Mar 04, 2018 4:07 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Nesa_neske_01 »

Ej, a ja najebao, kada sam pisao da ste vas troje medvedja usluga jedni drugima. Haha
Ee tugo... Koliko ste bacili u vetar, godinu dana, tako blizu na forumu... Koliko cete tek da bacite vremena u budale, puffff, ko to zna...
Sex Machine: https://youtu.be/BHuzSDOAcBg
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

StopBup wrote: Sun Jan 19, 2020 12:21 pm
licaninsasela wrote: Sun Jan 19, 2020 12:02 pm
Opet pričaš nešto o čemu nemaš pojma, otkud tebi da ja skrivan svoju zavisnost i probleme. Priznao sam ih sebi, priznao svojima, javio se psihologu i idem dalje, radim na svojim manama ne prebacujući ih na druge za razliku od tebe.
U pravu si. Pogrijesio sam. Jel ti sad lakse. Ti si covjek koji je prihvatio svoju ovisnost, prihatio si da si sugavi narkoman i nemas problema sa kompleksima i velikim problemima. Toliko si ogrezo u narkomaniju da si uzivo u tome toliko da si tokom drogiranja bio soler,odnosno nisi bio bas nesto za veze. Sad ce se to ko rukom odnijeti i bit ces u skoro vrijeme izlijecen, pardon zalijecen. Evo jel ti sad ovo pase kako sam ti napiso. I duboka isprika za sve ranije sta sam ti reko.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

licaninsasela wrote: Sun Jan 19, 2020 12:15 pm
Da nema istine u svemu tome ne bi kilometarski piso i opravdavo ovo sta sam ti reko. Ne ti prekrasan decko koji se drogiro iz zajebancije. To sam jutros hvatio. Toliko si bio u zivotu sretan da si uzivio u drogiranju. Totalno sam pogrijesio. Oprosti da zavrsimo s tim.
Moj post je prilično kratak i uspeo sam u taj tekst da stavim mnoge tvoje gluposti kojih je bilo na pretek, tako da odmori, mogu još da napišem iha-haj.
Nikad ja nisam rekao da sam bio krasan dečko, dobar deo života sam bio loš, pre svega prema sebi, ja to ne krijem, drogirao se jesam, iz svojih raznih razloga, a kod svakog zavisnika je razlog bio i provod/zajebancija, a ja sam priznao i sebi i ovde da moje drogiranje nije naravno bilo samo zajebancija, nego još dosta toga. Nadam se da je gotova priča. Sebe gledaj...
Last edited by StopBup on Sun Jan 19, 2020 12:41 pm, edited 1 time in total.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

Jebote dokle vise!! Preterali ste obojica!

Vise se ovde ne radi o tome ko sta kaze, nego Liko, cemu tolika potreba u tebe da budes u pravu?
Ne radi se da li jesi ili nisi u pravu, nego zasto toliko sebe ubedjujes u nesto i teras i gazis da nema kraja?
Vi ni ne citate sta pisete, a da ne spominjem da Ti Liko uopste ne uzimas nase odgovore na tvoje postove u obzir, pitanje da li ih i citas a da ne govorim o tome da pokusas da razumes napisano.
Tema vise nije da li stop/xana rade kako treba ili ne, nego da li je ili nije Lika u pravu

Pa dobro vise dokle??????
Post Reply