O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

Jurke wrote:
Eeehehehe, ahajha, tačno tako. Tri kutije sam dao majci, a četvrta je kod supruge i dogovorili smo se kada budem sto posto izašao iz krize da odemo do reke i svih sedam izvadimo iz omota i bacimo jedan po jedan u reku ribama...
A u petak sam kada sam rešavao da bacim bup jednom za uvek uzeo i pošmrkao tri dvojke i uverio sebe da niti me radi niti mi koristi više ni kao lek ili šta već, zato sam i bio siguran da je upravo taj momenat preloma da krenem na suvo skidanje...
Uhhh zivci mi ti traju zestoko... Neznam dal mi catapresan moze pomoci, pa da ga probam pronaci u apotekama, jer ima dosta apoteka koje rade na crno sa lekovima, a samim tim se moze naci i to...
Moze ti Catapresan pomoci ali ne smes preterivati sa njim, nego samo pred spavanje, da smiri onaj nemir u telu i nogama
Preko dana zna da smori
Ako mozes to nabavi, a ostalo- zna se da ne pomaze
Gledaj sto vise sna da uhvatis, da ne iscrpis sebe
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

Jurke wrote: Thu Oct 10, 2019 9:27 pm
Ninocka wrote: Thu Oct 10, 2019 9:22 pm Ali kakav entuzijasta!!!Da popijem koji brufen, bice bolje, a skida se sa bupa!!
Pa Jurke , ti si unikat!!
Pomoga mi je sa bolom u nogama malo a i glavoboljom. Neznam... Palo mi je na pamet i da kupim one praskice tipa Ferveks, ali koji imaju u sebi pored paracetamola i efedrin, pa me mozda budu podigli kada mi bude pao pritisak... Neznam ni ja, kontam i neku mozda za nerve biljnu tabletu, ako neko zna za neku dobru varijantu na biljnoj bazi za živce tabletu neka prijavi. :mrgreen:
A jebate Jurke, slabo kome pomogaze trodon u tim momentima, a ti pricas o fervexu ahahahaha jao ti si komendija
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Jurke »

Frajla wrote: Thu Oct 10, 2019 9:31 pm
Jurke wrote: Thu Oct 10, 2019 9:27 pm
Ninocka wrote: Thu Oct 10, 2019 9:22 pm Ali kakav entuzijasta!!!Da popijem koji brufen, bice bolje, a skida se sa bupa!!
Pa Jurke , ti si unikat!!
Pomoga mi je sa bolom u nogama malo a i glavoboljom. Neznam... Palo mi je na pamet i da kupim one praskice tipa Ferveks, ali koji imaju u sebi pored paracetamola i efedrin, pa me mozda budu podigli kada mi bude pao pritisak... Neznam ni ja, kontam i neku mozda za nerve biljnu tabletu, ako neko zna za neku dobru varijantu na biljnoj bazi za živce tabletu neka prijavi. :mrgreen:
A jebate Jurke, slabo kome pomogaze trodon u tim momentima, a ti pricas o fervexu ahahahaha jao ti si komendija
Hehe, da, izgleda smešno 🤭😂, ali ima prašak u apoteci se kupi na tu foru koji u sebi ima 60mg pseudoefedrina. Kontam da moze podici koliko toliko iz kreveta, ali to mi je samo predpostavka Frajlita, nisam dokazao da važi još :mrgreen:
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Jurke »

Frajla wrote: Thu Oct 10, 2019 9:31 pm
Jurke wrote: Thu Oct 10, 2019 9:27 pm
Ninocka wrote: Thu Oct 10, 2019 9:22 pm Ali kakav entuzijasta!!!Da popijem koji brufen, bice bolje, a skida se sa bupa!!
Pa Jurke , ti si unikat!!
Pomoga mi je sa bolom u nogama malo a i glavoboljom. Neznam... Palo mi je na pamet i da kupim one praskice tipa Ferveks, ali koji imaju u sebi pored paracetamola i efedrin, pa me mozda budu podigli kada mi bude pao pritisak... Neznam ni ja, kontam i neku mozda za nerve biljnu tabletu, ako neko zna za neku dobru varijantu na biljnoj bazi za živce tabletu neka prijavi. :mrgreen:
A jebate Jurke, slabo kome pomogaze trodon u tim momentima, a ti pricas o fervexu ahahahaha jao ti si komendija
Ja ti se sada hvatam za slamčica Frajlita moja.
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Jurke »

:mrgreen: Pijem dosta surutke, pijem čaj od koprive i nane. Pijem i preslicu, čičak i cikoriju, rastavić, to je baš za jetru u čišćenje bubrega i krvi sve fulll!
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

Jurke wrote: Thu Oct 10, 2019 9:38 pm :mrgreen: Pijem dosta surutke, pijem čaj od koprive i nane. Pijem i preslicu, čičak i cikoriju, rastavić, to je baš za jetru u čišćenje bubrega i krvi sve fulll!
Dobro se brinu o tebi vidim ja
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Jurke »

Frajla wrote: Thu Oct 10, 2019 9:40 pm
Jurke wrote: Thu Oct 10, 2019 9:38 pm :mrgreen: Pijem dosta surutke, pijem čaj od koprive i nane. Pijem i preslicu, čičak i cikoriju, rastavić, to je baš za jetru u čišćenje bubrega i krvi sve fulll!
Dobro se brinu o tebi vidim ja
To sam sve ja obezbedio, a supruga prinosi i brine se da redovno pijem i jedem, naravno ništa bez nje jer lenj sam sada jakojako
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Jurke »

Kontam još neki dan pešačicu uz brdo, a onda idem niz brdo i onda sam blizu pobede...
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

Radis nocne ili ne radis uopste?
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Jurke »

Ne radim ja nocu vec jedna nedelja prva, jedna druga. Posao mi je vezan za obradu drveta i jako je potrebno imati koncentracije da bi se radilo.. Sutra cu kod lekara da bih otvorio bolovanje na kontu grla ili nečega sličnog jer nisam sposoban više da dajem ni polovinu od onog što sam inače davao.
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
Post Reply