O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Akkasha Come Back »

Ja opet ništa ne razumem 😂😂😂😂😂
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

Akkasha Come Back wrote: Thu Mar 04, 2021 12:28 pm Ja opet ništa ne razumem 😂😂😂😂😂
Ni ja, a ni on

Zanimljivo je da nas ovde obavestava o najsitnijoj promeni u ponasanju/raspolozenju itd, a o “tzv” lecenju na kojem je “kao”bio, nista ne pise ili nesto jako povrsno.

Zakljucak je da ili nije ni bio, ili je otisao jednom na razgovor pa shvatio da je bio na lecenju i da je sve zavrsio ili da nema pojma zasto je isao ali je otisao jer su ga svi stegli za to.
I ja sam ga pitala cim se vratio sta je tacno lecio i kakp je teklo sve- odgovor nisam dobila.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Akkasha Come Back »

Frajla wrote: Thu Mar 04, 2021 1:55 pm
Akkasha Come Back wrote: Thu Mar 04, 2021 12:28 pm Ja opet ništa ne razumem 😂😂😂😂😂
Ni ja, a ni on

Zanimljivo je da nas ovde obavestava o najsitnijoj promeni u ponasanju/raspolozenju itd, a o “tzv” lecenju na kojem je “kao”bio, nista ne pise ili nesto jako povrsno.

Zakljucak je da ili nije ni bio, ili je otisao jednom na razgovor pa shvatio da je bio na lecenju i da je sve zavrsio ili da nema pojma zasto je isao ali je otisao jer su ga svi stegli za to.
I ja sam ga pitala cim se vratio sta je tacno lecio i kakp je teklo sve- odgovor nisam dobila.
Meni ništa nije jasno prvo zbog toga što si sad napisala, i ja sam isto to primetila.
Međutim, meni još jedna stvar nije jasna, koliko sam ja shvatila on nikad nije ni bio zavisnik.
U to sam sigurna da je rekao, da je "probao dop" negde između 2000 i 2004" i da je "sastavio najviše u životu 5 dana za redom".
Koje lečenje onda?
Barem ne od droge, a mnogim ljudima treba psihijatar.
I nije mi jasno kako je uopšte dobio Bup(renorfin) jer to barem u mom gradu dobijaju oni naaaajokoreliji narkomani koji su se prebacili sa metadonskog održavanja na Bup.
Niko od njih nema odavno svoje zube a Stop ima problem sa samo jednim zubom "8-icom".

Ispade da smo ga napali, što se mene tiče ja baš volim kad mi neko priča bajke i misli da to prolazi haha, ali kad si već istupila i rekla kako sve to tebi izgleda, evo onda sam i ja rekla kako meni izgleda.

Kako god... stvarno ima puno "rupa" u njegovom pisanju.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Frajla wrote: Thu Mar 04, 2021 1:55 pm
Akkasha Come Back wrote: Thu Mar 04, 2021 12:28 pm Ja opet ništa ne razumem 😂😂😂😂😂
Ni ja, a ni on

Zanimljivo je da nas ovde obavestava o najsitnijoj promeni u ponasanju/raspolozenju itd, a o “tzv” lecenju na kojem je “kao”bio, nista ne pise ili nesto jako povrsno.

Zakljucak je da ili nije ni bio, ili je otisao jednom na razgovor pa shvatio da je bio na lecenju i da je sve zavrsio ili da nema pojma zasto je isao ali je otisao jer su ga svi stegli za to.
I ja sam ga pitala cim se vratio sta je tacno lecio i kakp je teklo sve- odgovor nisam dobila.
E jebi ga sad baš. Jebeš komunikaciju ako ćemo tako pričati "da li je u opšte i bio". Nisam otišao na lečenje zato što ste me ovde stisli, već sam sam osetio potrebu da probam nešto novo. Nisam ni blizu bio samo na jednom razgovoru, niti mislim da sam rešio problem. Kod doktorke sam bio u proseku jednom sedmično, u tih skoro 2 meseca izolacije.

Dobro, evo naterala si me Frajla da detaljnije opišem taj svoj prvi deo stručnog lečenja, i ispisaću to danas. Sad sam u parkiću u kraju, idem kući da ručam, pa ću kasnije održati obećanje koje sam dao kad sam se vratio sa lečenja/izolacije. Malo se pogubim kad svi "skočite" na mene, ali neću pobeći, već ću opisati svoje jesenje/zimsko stručno lečenje.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

StopBup wrote: Thu Mar 04, 2021 4:34 pm
Frajla wrote: Thu Mar 04, 2021 1:55 pm
Akkasha Come Back wrote: Thu Mar 04, 2021 12:28 pm Ja opet ništa ne razumem 😂😂😂😂😂
Ni ja, a ni on

Zanimljivo je da nas ovde obavestava o najsitnijoj promeni u ponasanju/raspolozenju itd, a o “tzv” lecenju na kojem je “kao”bio, nista ne pise ili nesto jako povrsno.

Zakljucak je da ili nije ni bio, ili je otisao jednom na razgovor pa shvatio da je bio na lecenju i da je sve zavrsio ili da nema pojma zasto je isao ali je otisao jer su ga svi stegli za to.
I ja sam ga pitala cim se vratio sta je tacno lecio i kakp je teklo sve- odgovor nisam dobila.
E jebi ga sad baš. Jebeš komunikaciju ako ćemo tako pričati "da li je u opšte i bio". Nisam otišao na lečenje zato što ste me ovde stisli, već sam sam osetio potrebu da probam nešto novo. Nisam ni blizu bio samo na jednom razgovoru, niti mislim da sam rešio problem. Kod doktorke sam bio u proseku jednom sedmično, u tih skoro 2 meseca izolacije.

Dobro, evo naterala si me Frajla da detaljnije opišem taj svoj prvi deo stručnog lečenja, i ispisaću to danas. Sad sam u parkiću u kraju, idem kući da ručam, pa ću kasnije održati obećanje koje sam dao kad sam se vratio sa lečenja/izolacije. Malo se pogubim kad svi "skočite" na mene, ali neću pobeći, već ću opisati svoje jesenje/zimsko stručno lečenje.

Ja te naterala da opises lecenje?

Od kada se ti moras terati da pises?

Nemoj samo da te neko tera na nesto, taman posla
Mislim na forumu si gde najvise o tome treba da se pise ....
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by xxxana »

.
Last edited by xxxana on Sun Apr 11, 2021 3:31 pm, edited 1 time in total.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Akkasha Come Back »

:lol: :lol: :lol:
A mene "preskoči"? :lol:
Sad ozbiljno, ne skačem na tebe, ali kad već budeš pisao, molim te objasni kako si dobio Bup (kad tehnički i nisi narkoman. Koliko ja shvatam, tvoj problem je skidanje sa Bupa, zar ne?)
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Frajla wrote: Thu Mar 04, 2021 5:22 pm
xxxana wrote: Thu Mar 04, 2021 5:32 pm
Akkasha Come Back wrote: Thu Mar 04, 2021 5:33 pm
Frajla, evo obecavam sutra cu ispisati, sad me nesto boli glava, ili ako me popusti, onda mozda i veceras ispisem to sto sam rekao.

Xxxana, opusteno, bavi se sobom, nemoj se udubljivati u moju pricu. Ja osetim da nisam bas u "vinklu" zadnih dana. Molim te nadji mi se kasnije za koji dan, tad cu verujem biti bolje, i vratiti se na kolosek na kojem sam bio do pre neki dan, pa iz njega ispao, a ti si mi pomogla da to pre shvatim. Ja jako cenim tvoje misljenje, i podstiuces me na naredne korake. Nikako ne zelim da te ometam, ili podsticen ma nepotebno razmisljanje, to jest na gubljenje vremena.

Akkasha, nisam pio bup na lecenju, ne daj Boze. Pio sam rivotril i bensedin, 36-37 dana. sam bio na terapiji. Kakav crni bup i lecenje njime, on je moja jedina opijatska zavisnost. Ni na sta ja nisam bio od opijata navucen, sem na bup.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

StopBup wrote: Thu Mar 04, 2021 9:22 pm [quote=Frajla post_id=156880 time=<a href="tel:1614874942">1614874942</a> user_id=12211]
[quote=xxxana post_id=156881 time=<a href="tel:1614875540">1614875540</a> user_id=12720]

[/quote]

[quote="Akkasha Come Back" post_id=156882 time=<a href="tel:1614875618">1614875618</a> user_id=13776]

[/quote]

Frajla, evo obecavam sutra cu ispisati, sad me nesto boli glava, ili ako me popusti, onda mozda i veceras ispisem to sto sam rekao.

Xxxana, opusteno, bavi se sobom, nemoj se udubljivati u moju pricu. Ja osetim da nisam bas u "vinklu" zadnih dana. Molim te nadji mi se kasnije za koji dan, tad cu verujem biti bolje, i vratiti se na kolosek na kojem sam bio do pre neki dan, pa iz njega ispao, a ti si mi pomogla da to pre shvatim. Ja jako cenim tvoje misljenje, i podstiuces me na naredne korake. Nikako ne zelim da te ometam, ili podsticen ma nepotebno razmisljanje, to jest na gubljenje vremena.

Akkasha, nisam pio bup na lecenju, ne daj Boze. Pio sam rivotril i bensedin, 36-37 dana. sam bio na terapiji. Kakav crni bup i lecenje njime, on je moja jedina opijatska zavisnost. Ni na sta ja nisam bio od opijata navucen, sem na bup.
[/quote]

Svaki put kada ti uputimo bilo kakvu kritiku, pocne priznanje kako se ne osecas dobro dva tri dana i da nisi u vinklu.
Kako lecis to “ nisam u vinklu”?
Imas neku terapiju?
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Akkasha Come Back »

BUP je terapija!
A opet mi nisi objasnio koji ti je to doktor koji će da prepiše Buprenofin NEzavisniku?! Wtf...?
Post Reply