O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

licaninsasela wrote: Fri Aug 07, 2020 1:42 am Kruv te jeba. Izgleda da ne mogu leci prije 2. Dosa odzgora u deset iza ponoci pa tusiranje pa vecera pa skonto da sokove vise ne pijem. Sad samo flasirana voda s dvi kriske limuna il limete, cega nadem. Pa stavio robu prat na 90 i iljadu obrtaja. Prace jos pol sata. Moram cekat. Pa rasirit ga po kabini jer ne volim susilicu. I zderem nutelu na malu zlicu. Daba mala zlica kad spucam cilu teglu evo za manje od sat vrimena. Akd nije ona velika. 350 grama. E neces vise od sutra. Pa kako zaspat a udrio skoro pola kile secera u sebe. A nista pogledat neki film. Odgledati do kraja drugi dio mi nismo andeli. Ako ne pocnem 4tu sezonu vikinga gledat. A iman i petu. Tu je vec mislin Ragnar mrtav. Eto pojma nemam al tri sam odgleda zadnji ugovor. Serije su najjace. Koncentracija na maximunu onda. I samo cekat kad cu u kabinu i po seriji. Kasno mi za zvat moje. Spavaju a sad net brz ko munja kad 90 posto broda spava. E jebem te zivote. U nedilju portugal. I dalje valja brod za popizdit. Valjda ce kuk to dobro prihvatit. Uglavnom kad se ne radi najveci dio se lezi i drima spava lezeci gleda nest. Eto usranog zivota a ljudi misle na prva liga je pomorcima. Je picku materinu. Evo garant sam siguran da u cilom ugovoru necu stat na kopno. I duze ak bude sranja i dalje oko korone. Nest sam tija reci jebiga izlapilo iz glave.
Evo jedne argentinske domoljubne kad su falklandske otoke spusili od britanaca.
Al zato im je Maradona zabiberio ne livu ruku samo nego i cijeli kurac zeljeznoj lady. U mamu im jebem. A sta i jebat tamo po britaniji kad su babuni ljepsi od 99.99 posto britanki. A ruznog naroda zivota ti.
https://youtu.be/zp4WUmsx6mo
Šećer isto stvara zavisnost. Jesu ugljeni hidrati neophodni čoveku za mnogo štošta, između ostalog i za stabilnost nervnog sistema, ali ih većina ljudi unosi previše. Isto i kuhinjska so (NaCl). Natrijum-hlorid je neophodan za normalno funkcionisanje organizma, ali se u glavnom unosi previše. So je najbolje koristiti jodiranu, jod često manjka u ishrani, a bitan je elemenat za čoveka. Jod je jako bitan za rad štitaste(tiroidne) žlezde, nedostatak istog može da izazove bolest "gušavost", mnogo češće kod žena, ali može i kod muškaraca. Tako da Liko, obrati pažnju malo na ishranu, ako se dobro sećam, tebi je ovog meseca 46.-i rođendan. Hahah, eto i ja malo tebi da popujem. :)

Uh, jesu ružni ti Englezi, dobro veliš. Aj što su ružni, nego što su i najveći mućkovi. Ne postoje bez veze izreke "praviti se Englez", "folira k'o Englez.

Nego jesi ti ozbiljno mislio onda kad si rekao da posle brodova hoćeš da uložiš u poljoprivredu, ili si se zajebavao?

P.s. Evo stavih na profilnu moju sliku u korona izdanju. :)
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
Loki
Posts: 313
Joined: Sun Dec 04, 2016 7:44 pm
Contact:

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Loki »

StopBup wrote: Thu Aug 06, 2020 9:10 pm Gde ste ekipa? Utihnusmo nešto...

Frajla, donese li kurir Dhl-a te noževe i satare? :)

Loki vidim da dobro gura. Xxxana kako si ti, kad ćeš na onaj odmor? Napuni tamo dobro "baterije". Siguran sam da će ti biti dobro, i još novo iskustvo, jer kažeš da nisi išla nikad pre sama.

Ja se pokrenuo ovih dana, nisam samo na njivi i kod kuće. Bio sam na Duvanu na kupanju, zablejim posle šljake malo u kafiću, odigram koji partiju pikada, provozam se bajsom 10-20km. Nema od mora verovatno ništa ove godine za mene, ali dobar je i Dunav, volim vodu, plivanje, a i kuliranje na plaži...

Zadnjih par dana odlično spavam, od 6 do 8 sati u cugu, bez buđenja, i ne budim se mrzovoljan, a jutarnji bedaci su prošli, nisi mi se javljali baš dugo.
Kako je za kupanje na Dunavu tamo negde u okolini Rakovca?

Tu je odmah i Fruška gora. Može i da se planinari i da se kupa. Imam dobre prijatelje tamo i mogao bih od njih da dobijem sprat kuće besplatno na 10ak dana da odmorim sa decom. Obzirom da od mora nema ništa ove godine, a da je vakcina što bliže nadam se da bih tamo mogao da izblejimo. Svi smo dobri plivači. Savska deca. Pa bi nam i Dunav bio odličan.

Ozbiljno Stope. Znaš li kako je tamo za kupanje? Ima li neka plaža da bar liči na plažu i ima li mesta za pecanje. Jer sam više od 30 godina ribolovac. Od kad znam za sebe pecam, ali samo sportski ribolov.ako ne znaš molim te pitaj nekoga. Znaš sigurno nekoga ko zna kako je tamo pa mi javi. Ok?
To od čega bežiš ti!
To se ne leči!
To se pobeđuje!!!
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Loki wrote: Fri Aug 07, 2020 12:52 pm
Ja se kupam na Štrandu, to je gradska plaža u N.S. Ima i pored Štranda plaža Bećarac, a preko mosta, sa sremske strane ima plaža Oficirac. Volim da zablejim i na Bećarcu, tu ti je opuštenije, naročito ako dođeš sa decom, a ima i šumarak. Mi se nekad organizujemo, pa na Bećarcu kuvamo kotlić. Mada tvom sinu, onom od 15 godina, bolje bi bilo na Štrandu, da vija curice. :D

Ej, ne znam za Rakovac, imam u Rakovcu baš dobrog druga, pa ga mogu pitati. Ne znam puno što se tiče plaža sa te sremske strane. Znam da u Futogu ima dobra plaža, a on ti je baš "preko puta" Beočina, mislim preko Dunava. Kupao sam se na Dunavu i u Kamenici, a jednom, pre 15 godina sam preplivao Dunav, od sremske, ka bačkoj strani. Uh, znaš kako nosi na sredini, vuče kao lud...

P.s. Mislim ove godine sam išao na Štrand, ali samo 2 puta. Generalno, više sam išao sa društvom na Bećarac. To je divlja plaža, pored Štranda. Zovu je i "kereća plaža", pošto smeju i psi da se kupaju tu. :)
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

StopBup wrote: Fri Aug 07, 2020 12:48 pm
licaninsasela wrote: Fri Aug 07, 2020 1:42 am Kruv te jeba. Izgleda da ne mogu leci prije 2. Dosa odzgora u deset iza ponoci pa tusiranje pa vecera pa skonto da sokove vise ne pijem. Sad samo flasirana voda s dvi kriske limuna il limete, cega nadem. Pa stavio robu prat na 90 i iljadu obrtaja. Prace jos pol sata. Moram cekat. Pa rasirit ga po kabini jer ne volim susilicu. I zderem nutelu na malu zlicu. Daba mala zlica kad spucam cilu teglu evo za manje od sat vrimena. Akd nije ona velika. 350 grama. E neces vise od sutra. Pa kako zaspat a udrio skoro pola kile secera u sebe. A nista pogledat neki film. Odgledati do kraja drugi dio mi nismo andeli. Ako ne pocnem 4tu sezonu vikinga gledat. A iman i petu. Tu je vec mislin Ragnar mrtav. Eto pojma nemam al tri sam odgleda zadnji ugovor. Serije su najjace. Koncentracija na maximunu onda. I samo cekat kad cu u kabinu i po seriji. Kasno mi za zvat moje. Spavaju a sad net brz ko munja kad 90 posto broda spava. E jebem te zivote. U nedilju portugal. I dalje valja brod za popizdit. Valjda ce kuk to dobro prihvatit. Uglavnom kad se ne radi najveci dio se lezi i drima spava lezeci gleda nest. Eto usranog zivota a ljudi misle na prva liga je pomorcima. Je picku materinu. Evo garant sam siguran da u cilom ugovoru necu stat na kopno. I duze ak bude sranja i dalje oko korone. Nest sam tija reci jebiga izlapilo iz glave.
Evo jedne argentinske domoljubne kad su falklandske otoke spusili od britanaca.
Al zato im je Maradona zabiberio ne livu ruku samo nego i cijeli kurac zeljeznoj lady. U mamu im jebem. A sta i jebat tamo po britaniji kad su babuni ljepsi od 99.99 posto britanki. A ruznog naroda zivota ti.
https://youtu.be/zp4WUmsx6mo
Šećer isto stvara zavisnost. Jesu ugljeni hidrati neophodni čoveku za mnogo štošta, između ostalog i za stabilnost nervnog sistema, ali ih većina ljudi unosi previše. Isto i kuhinjska so (NaCl). Natrijum-hlorid je neophodan za normalno funkcionisanje organizma, ali se u glavnom unosi previše. So je najbolje koristiti jodiranu, jod često manjka u ishrani, a bitan je elemenat za čoveka. Jod je jako bitan za rad štitaste(tiroidne) žlezde, nedostatak istog može da izazove bolest "gušavost", mnogo češće kod žena, ali može i kod muškaraca. Tako da Liko, obrati pažnju malo na ishranu, ako se dobro sećam, tebi je ovog meseca 46.-i rođendan. Hahah, eto i ja malo tebi da popujem. :)

Uh, jesu ružni ti Englezi, dobro veliš. Aj što su ružni, nego što su i najveći mućkovi. Ne postoje bez veze izreke "praviti se Englez", "folira k'o Englez.

Nego jesi ti ozbiljno mislio onda kad si rekao da posle brodova hoćeš da uložiš u poljoprivredu, ili si se zajebavao?

P.s. Evo stavih na profilnu moju sliku u korona izdanju. :)
Jebo rodendan stope. Neslavim ja to ima vise od 20 godina. Eto sto me moji podsjete ili ti sad inace ne vodim brigu oko toga. Misam datume i djecjih rodendana. Zaboravim kad je zeni. Godisnjicu braka promasim. Jebiga jrednostavno mi te stvari nisu bitne pa nepamtim. Da ne pisem brodski dnevnik nebi niti znao ni koji je mjesec ni datum. Meni to nista ne predstavlja. Brze dani tako idu bar ovdi.
Ne mogu ti ja objasnit sta znace ekstremne vrucine kad se ponekad presvlacis po tri cetri puta. Izgubis sve minerale u sebi. Prvi znak je da te ne pece znoj kad dode na oci. Onda grcevi po noznim prstima a onda u preponama. E to je onda zajebano. Naso sam izgleda balans. Obavezno salatu jesti sa puno kvasine i soli i nenormalno soliti hranu. I od jucer voda sa limunom. Jebo te bog prije podne sam popio 4 puta litra i pol vode. Sad u kabini brobim po limunskoj vodi. Stvarno se bolje osjecam. A vec danas su oci pekle od znoja. Znaci dolazim k sebi. Ma morati cu nekako u portugalu do svih mogucih minerala i vitamina. Toga je uvik kronicna nestasica. Izbacujem nutelu definitivno. I kolu i fantu. Bog te jeba pa ispast ce da necu ako si uvedem taki rezim dolara potrosit na brodu. Eto to je prednost broda. Sta ti je klopa, vocni sokici za rucak i veceru ili ko pije vino ili pivo daba. Ja casu juicea popim. Mozda deci. I to cu izbacit. Sve sta ima secera.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Loki wrote: Fri Aug 07, 2020 12:52 pm
StopBup wrote: Thu Aug 06, 2020 9:10 pm Gde ste ekipa? Utihnusmo nešto...

Frajla, donese li kurir Dhl-a te noževe i satare? :)

Loki vidim da dobro gura. Xxxana kako si ti, kad ćeš na onaj odmor? Napuni tamo dobro "baterije". Siguran sam da će ti biti dobro, i još novo iskustvo, jer kažeš da nisi išla nikad pre sama.

Ja se pokrenuo ovih dana, nisam samo na njivi i kod kuće. Bio sam na Duvanu na kupanju, zablejim posle šljake malo u kafiću, odigram koji partiju pikada, provozam se bajsom 10-20km. Nema od mora verovatno ništa ove godine za mene, ali dobar je i Dunav, volim vodu, plivanje, a i kuliranje na plaži...

Zadnjih par dana odlično spavam, od 6 do 8 sati u cugu, bez buđenja, i ne budim se mrzovoljan, a jutarnji bedaci su prošli, nisi mi se javljali baš dugo.
Kako je za kupanje na Dunavu tamo negde u okolini Rakovca?

Tu je odmah i Fruška gora. Može i da se planinari i da se kupa. Imam dobre prijatelje tamo i mogao bih od njih da dobijem sprat kuće besplatno na 10ak dana da odmorim sa decom. Obzirom da od mora nema ništa ove godine, a da je vakcina što bliže nadam se da bih tamo mogao da izblejimo. Svi smo dobri plivači. Savska deca. Pa bi nam i Dunav bio odličan.

Ozbiljno Stope. Znaš li kako je tamo za kupanje? Ima li neka plaža da bar liči na plažu i ima li mesta za pecanje. Jer sam više od 30 godina ribolovac. Od kad znam za sebe pecam, ali samo sportski ribolov.ako ne znaš molim te pitaj nekoga. Znaš sigurno nekoga ko zna kako je tamo pa mi javi. Ok?
Zivota ti dragoga izgleda ko se ovdi ostavi droge postane planinar ili verac na brda. Nimije to jasno.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Loki wrote: Fri Aug 07, 2020 12:47 pm Ličke,

ne očajavaj. Izgleda da smo blizu vakcinu nego ikad. Ne bi Švajcarci u ime drzave potpisali Ugovor da to nije jako blizu. Jedva čekam da se vakcinišem i da mogu mirne glave za prvi vikend posle toga kući mojoj deci.

Image
Ma ja se necu cijepiti. Prije cu u karantenu kad budem isa doma nego da me bodu. Stariji ljudi i kojima je los imunitet nek se cijepi. Ko i svake godine. Nista nije umrlo vise ljudi ove godine od korone nego prijasnjoh od gripe a uz to i imaju cjepiva za stare gripe. Nista im ne vjerujem. Niko vise ne umire ni od raka ni srca ni mozdanog. Sve prebacuju na koronu. Nek odjebu s tom sprehom. Jedino sta ne mogu s broda ali ako je samo to cijena da se ne moram cijepiti onda necu. Imam ja dosta godina svakih vrsta izolacija tako da dva tjedna doma na trepavicama izdrzim. Ko ce umret od korone umro bi i od gripe. Teska farsa. Evo ljudi filipinci 9 miseci na brodu ne mogu doma sad iz portugala. Zatvorili im mislim Manilu i Mindanao otok ak sam ih dobro shvatio. Ima jedan sudanac. Isto ne moze uopce uci u drzavu. Za neka dva tjedna idemo za australiju. Ona isto zatvorena. To je neka teska muljaza i neko ce gadne novce zaraditi. Dva tri dana prije broda vadio test na koronu. 1506 kuna platio. Skoro 200 eura. Ko tu kog jebe a u drugim drzavama ili besplatno ili nesto sitno. Sad je i kod nas nesto jeftinije oko 600 700 kuna. Malo manja od 100 eura. Odakle penzicu da se testira? Ili onom koji radi za 500 eura. Zato i nemamo zarazenih jer da je test daba ili jeftin svaki kurac bi se testira i vecina bi bila pozitivna. Sicam se ja kako je mene jednon u zivotu gripa slomila. Dank puta 100. Nista drugacije nije ni sa koronom. Opca histerija za necije interese. Ko prezivi pricat ce unucima kako su nas masonerija i farmacimafija jebale dobrih godinu dana zivota najmanje. Pizda im materina.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Evo ljudi ispred gibraltara stali. Plutamo. Gledas s desne bande europu s live afrika. Meni jedan od najljepsih pogleda. Stotine puta sam tud prosa i uvik me fascinira. I onda jos izlaz na atlantik. Cudo prirode.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Cek cek. Jel to stopic sa maskom i dozlukama za sunce? Jel to taj baja?
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Cek cek. Jel to stopic sa maskom i dozlukama za sunce? Jel to taj baja?
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

licaninsasela wrote: Fri Aug 07, 2020 4:38 pm Cek cek. Jel to stopic sa maskom i dozlukama za sunce? Jel to taj baja?
Dadada taj baja

Sto voli zene zelene i ide na mars.
Stope kupi nove djozle, ove su ti aktivne bile u proslom veku
Post Reply