O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Akkasha Come Back »

xxxana wrote: Wed Feb 17, 2021 7:17 pm koja sila mi je falila da me pokrene za svakodnevnicu
Da se spremim negde da odem, davala sam cini mi se maksimum, sto mentalno, sto fizicki, sto vremenski u
Znam.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Akkasha Come Back wrote: Wed Feb 17, 2021 7:29 pm Pa što više čitam, sve više se plašim igde da idem.
Dobro, preterujem, znam, idem preko dana. Dođem kući oko 15-16h onda ručam (ako nisam usput u nekoj pekari nešto na brzinu pojela) onda gledam nešto na TV u (seriju neku uvek nađem... trenutno mi paše Epic Drama- vreme džentlmena i bez mobilnih telefona 🙄 🤣)
A dokle će to da me "drži" ne znam, dinamična sam i sve mi brzo dosadi.
Danas eto visim ovde ceo dan...svaki dan mi je drugačiji, uvek smislim nešto, pametna sam ali eto za neke stvari mi je kasno (za takozvanog "dečka" npr.)
Halo, 45 godina imam, koji "dečko"?
Plasis se da ides negde? Mozda zato sto citas pogresne stvari. Ili sto visis na forumima gde pisu idijoti. Znam ja naravno sta sve ima po internetu, mi na ovom forumu smo cisto zlato u odnosu na to sta ima po internetu.

Jesi rekla pre neki dan da te je startovao lik "87.-o, i jos si rekla da ti je lep, znaci lik nije neki raspaditis, hahahha. :)

Vidi, moja poznanica, 1969.-o, rodila je pre maks. god. dana prvo dete, tako da ono, svasta covek moze kad zeli dovoljno.

Kakav je to "muskarac" koji pljuje i ne voli zene? Iskompleksirani debil koji nema prodju kod zena, pa ih mozda zato mrzi, nem" pojma, meni jedino to pada na pamet.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Akkasha Come Back »

StopBup wrote: Wed Feb 17, 2021 7:47 pm

Plasis se da ides negde? Mozda zato sto citas pogresne stvari. Ili sto visis na forumima gde pisu idijoti. Znam ja naravno sta sve ima po internetu, mi na ovom forumu smo cisto zlato u odnosu na to sta ima po internetu.

Da, zato sam se ja svojski potrudila da se vratim ovde.
Jer koliko god čudno zvučalo, stvarno smo bolji ljudi, i iskreniji i ne svađamo se i svašta nešto...


Idem da gledam seriju...da se malo opustim i nasmejem.
Za 6 minuta. "Sajnfeld" u 20h na CineStarTV.

Poz, 🤟
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Akkasha Come Back wrote: Wed Feb 17, 2021 6:41 pm
Šta misliš kao muškarac o Kardašijan sestrama i uopšte taj tip? Da li ti se sviđaju, da li podržavaš silikone, evo vaša Dara bubamara se sva izoperisala, na primer.
Iskreno, nikad ništa nisam pratio u vezi sa njima. Eto pod pritiskom masmedija znam kako izgleda Kim Kardašijan, čuo sam da ima sestru, eto isto pod pritiskom masmedija, ali ne znam ni kako se zove ni kako izgleda. Nego sam čuo, ili pročitao to "sestre Kardašijan".

Ne gotivim te koje su poznate iz nepoznatih razloga, hahahha. :D

Silikoni u grudima ok, ako žena ima baš izrazitu želju da ih poveća, ali ne previše. Silikoni u usnama u glavnom proružne devojku po mom ukusu. Uvek sam više za prirodan izgled.

Recimo pokojna Ksenija Pajčin je dobro odradila grudi, ali kasnije se silikonima u usnama proružnila. Sve jedno, plakao sam kad je nastradala.

Kim Kardašijan ima veliko dupe ono beše, haha. Jedna riba napisala status na Fejsu pre godinu, dve nakon božićnih praznika:"Gledam koliko mi je dupe u ogledalu, nisam Kim, ali sam prekardašila!", hahahaha. :D
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Akkasha Come Back »

Ja pojma nisam imala da je Xenia išta radila (još tada
Sad sam se bruka razočarala, meni ona bila "ribetina" samo zato što sam poštovala to "što joj bog sve dao" :/

Haaaha, preKARDAŠila :lol: 👍
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Ona je to kasnije radila, inače kad je bila u onoj grupi "Duck", tu je bila prirodna, i nekoliko godina u svojoj solo karijeri. Posle se operisala. Prvo grudi, pa usne. Ona se prvi put pojavila na tv negde "94.-95.-e u onom spotu Dragane Mirković "Opojni su zumbuli", tu je imala 17-18 godina. Ona je tada, nama tadašnjim klincima bila zakon, ja sam je prvi put uživo gledao na leto 2000.-e.

Opet sam zaspao obučen u 9h, ovaj put u farmerkama, prošli put je bilo u trenerci. :) Evo sad pijem kakao, ne bi li još malo zaspao, mada sumnjam, jer sam se naspavao...

Evo edit posta: Spavao sam jos 2 sata, ali ne u farmerkama. :)

Dara Bubamara? I nju si pomenula. Evo ovde je bila slatka, 1993.-e. Ovo smo pevali kao klinci.

https://www.youtube.com/watch?v=kcRD8bs ... %C5%A0pajz
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Akkasha Come Back »

Hahaha, sećam se, mada ja tada nisam bila kao većina. Zbog društva, ljudi koji su se meni sviđali su slušali punk, tada, a od domaćih stvari EKV i to je bio jako mali krug ljudi u koji sam ja htela po svaku cenu da uđem.
Sviđalo mi se i šta slušaju i kako izgledaju i kako razmišljaju.

U poslednje vreme počinjem sebe da preispitujem u vezi EKV-a. Obratila sam pažnju jer je sad kao IN slušati EKV (prevrćem očima)
Muka mi je, bukvalno, kad vidim KO danas kao veliča EKV, mislim da se u grobu prevrću...

Sa druge strane, rekoh počinjem sebe da preispitujem, možda smo mi bili snobovi, i EKV i mi, fanovi.
"Ti si volela moj Weltschmerz"
"Tattoo- mimikrija"

E, a danas me iritira kad neko ubacuje strane reči i uopšteno kada govori na način za koji ti treba Google rečnik. Tada, mislila sam da smo "mi" nešto iznad drugih, sad nešto ne verujem u to.
("Da li da verujem u to....")
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Mene ne dira nešto ta grupa Ekv. Znam par ljudi koji ih baš gotive, i svi su istripovani, i ti si istripovana, hahaha. Ali si mi kul. Jedino što me nerviraš što si prestroga prema sebi, i zbog leponeksa, hahah.

Pisaću ja i na onoj temi za knjige, samo sad moram da jedem, sad stigoh kući.

Jesi bila napolju, lep dan danas bio, Sunce, ovo, ono, hahaha?
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Akkasha Come Back »

StopBup wrote: Thu Feb 18, 2021 4:31 pm Mene ne dira nešto ta grupa Ekv. Znam par ljudi koji ih baš gotive, i svi su istripovani, i ti si istripovana, hahaha. Ali si mi kul. Jedino što me nerviraš što si prestroga prema sebi, i zbog leponeksa, hahah.
Hahaha pa svi mi to govore (da sam istripovana) meni nije jasno (da mi je jasno, ja bih promenila nešto, nego se ne menjam jer vas ne razumem)
A perfekcionista jesam, ili to "prestroga prema sebi", to znam.

Pisaću ja i na onoj temi za knjige, samo sad moram da jedem, sad stigoh kući.
Prijatno :)
Jesi bila napolju, lep dan danas bio, Sunce, ovo, ono, hahaha?
Jesam, išla u prodavnicu, pekaru, zamalo i u policiju...moj otac i moja majka su toliko paranoični (jedno prema drugom) e možda je to ta reč "istripovani", u suštini otac ne živi od 2015 sa nama nego je pobegao na selo zato što je dobio zabranu prilaska zgradi a NIJE ga prijavila majka nego komšije, ali od tada su na "ratnoj stazi" jer on ne veruje da majka nije imala ništa sa prijavom i onda dolazi u 3-4 noću/ujutru, razlupa nam strujomer na primer i tako...

Malo mi je psihički bolje, popila sam jednu limenku špricera a inače ne pijem alkohol, pa me zabole uvo (bar trenutno) i za strujomer, i za "profesora" i za elektrodistribuciju i za sve...nek rade šta hoće a u pm više...
Last edited by Akkasha Come Back on Thu Feb 18, 2021 7:26 pm, edited 1 time in total.
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Akkasha Come Back »

E, jbte koliko sam ja neverovatno iskrena...ali šta ću, to sam ja, takva sam. Dosta mi je pretvaranja u RL, na kraju krajeva po forumima sam iskrena ako procenim da će mi biti od pomoći.
To...
Post Reply