O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

Nesa_neske_01 wrote: Sat Dec 14, 2019 2:29 am Frajla setio sam se. Na nivou razuma ne funkcionisemo. Od toga nema nista.
Mozda postoji drugi nacin. Off topic. Opste diskusije. Nema obaveze.
Kao neke asocijacije. Muzika je u pitanju. Izbor domaca, strana, instrumental, žanrovi svi.
Kakvo raspolozenje, takva muzika.
Ja cu da pocnem: https://youtu.be/f_hczyP-sFc
Ako zelis ok, ako ne zelis ok. Ne zameri. Ja i ti u razgovoru jednako atomska bomba. Necu da neko strada bez potrebe.
Nenenene Neske, ne zelim da padnem ponovo na sazaljenje i da ti idem uz dlaku, da ne bi eksplodirao kao atomska, kako velis. Been there, done that

Ne Tapsem po ramenu niti podrzavam ovo sto sebi priredjujes, a pritom ne lecis ovo ludilo
User avatar
Ninocka
Posts: 1003
Joined: Tue Jun 13, 2017 9:12 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Ninocka »

Ma gdje su Xxxana i Sub??!!
Da se nisu sastali i prave neki belaj😳😳😳😳
Nesa_neske_01
Posts: 816
Joined: Sun Mar 04, 2018 4:07 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Nesa_neske_01 »

Frajla wrote:
Been there done that: https://youtu.be/khJD1IioMf4
Dobro jutro :) :) :) Zelim ti lep dan, pun radosti.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

Ninocka wrote: Sat Dec 14, 2019 10:57 am Ma gdje su Xxxana i Sub??!!
Da se nisu sastali i prave neki belaj😳😳😳😳
Kako nanjusis samo 😂😂😂😂
Nesa_neske_01
Posts: 816
Joined: Sun Mar 04, 2018 4:07 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Nesa_neske_01 »

Frajla wrote: Sat Dec 14, 2019 12:18 pm
Ninocka wrote: Sat Dec 14, 2019 10:57 am Ma gdje su Xxxana i Sub??!!
Da se nisu sastali i prave neki belaj😳😳😳😳
Kako nanjusis samo 😂😂😂😂
Mozda su otišli u neku štetu. Moguće je :o :shock:
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Frajla wrote: Sat Dec 14, 2019 7:32 am
Nesa_neske_01 wrote: Sat Dec 14, 2019 2:29 am Frajla setio sam se. Na nivou razuma ne funkcionisemo. Od toga nema nista.
Mozda postoji drugi nacin. Off topic. Opste diskusije. Nema obaveze.
Kao neke asocijacije. Muzika je u pitanju. Izbor domaca, strana, instrumental, žanrovi svi.
Kakvo raspolozenje, takva muzika.
Ja cu da pocnem: https://youtu.be/f_hczyP-sFc
Ako zelis ok, ako ne zelis ok. Ne zameri. Ja i ti u razgovoru jednako atomska bomba. Necu da neko strada bez potrebe.
Nenenene Neske, ne zelim da padnem ponovo na sazaljenje i da ti idem uz dlaku, da ne bi eksplodirao kao atomska, kako velis. Been there, done that

Ne Tapsem po ramenu niti podrzavam ovo sto sebi priredjujes, a pritom ne lecis ovo ludilo
Ja opet ne mogu gledati na njega ko ti. Vidi se da je nesto trulo izmedu vas dvoje. Al kazem, ne zelim ulaziti u to. Pitam ga ja jucer jer ne kuzim dal je na nekoj terapiji bilo kakvoj a odgovor je izostao. Tako da opet ne kuzim zasto toliko budalesa u glavi. Ej meni se raspolozenje drasticno poboljsalo. Dobro cak izvrsno grupe djeluju na mene. Dugo se vremena nissam digo iz kreveta super zadovoljan..eto sam sebe moram pohvaliti radi dobrog raspolozenja a vec sam bio zaboravio sta znaci bitinistinski sretan i ispunjen. O drugima ovdje pokusavam sto manje razmisljati i samim tim skidati fokus sa mojih problema na njihove. A ionako su uglavnom svi u recidivima ako ne skroz onda svakihbtjedan do dva a znas da je za mene recidiv sve sta ti pomsaze da budes ono sta nisi. Da ne nabrajam znas na koga se to odnosi.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Nesa_neske_01 wrote: Sat Dec 14, 2019 12:46 pm
Frajla wrote: Sat Dec 14, 2019 12:18 pm
Ninocka wrote: Sat Dec 14, 2019 10:57 am Ma gdje su Xxxana i Sub??!!
Da se nisu sastali i prave neki belaj😳😳😳😳
Kako nanjusis samo 😂😂😂😂
Mozda su otišli u neku štetu. Moguće je :o :shock:
Zasto ne mogu naci odgovor na moje pitanje na kakvoj si terapiji. Odgovorio si sta i koje su bolesti prisutne u tvojoj obitelji. Ali konkretno ti na cemu si nisi ili ja ne vidim. Grijesis za sizofreniju. To sto imas 4 banke nije bitno jer ona zna doci i sa primjer 50 ili vise godina. Godine tu nista ne znace. A to kako je jucer neko napiso forum nije ko ni mi adekvatni za psihicke bolesti. Odi snimiti glavu paces znati na cemu si .
Samo naprijed jer moras nesto poduzeti radi slicica koje ti se same crtaju u glavi i vidis ih. Uf....
Nesa_neske_01
Posts: 816
Joined: Sun Mar 04, 2018 4:07 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Nesa_neske_01 »

licaninsasela wrote: Odi snimiti glavu paces znati na cemu si.
Da, to mi je plan. Već sam razgovarao sa doktorom. Čeka se na snimanje ne ide brzo.
Pisao već. Nemam terapiju. Ukinuta. Pijem tablete za oporavak mozga na biljnoj i proteinskoj bazi. Ostao mi bromazepan. Njega pijem po potrebi. Sve je ovo uradjeno uz konsultaciju sa lekarom.
Ne trudite se stalno da nadjete moj problem. Polako. Meni je jasan moj problem. Nalazi se u mislima. Uzrok može biti sve i svašta.
Ja lepo kažem. Nemam više misli koje me opterećuju. Vi opet izvlačite zaključke. Polako! Počeli ste da se borite sa vetrenjačama. Molim vas!

Liko ja vidim da si ti jednostavan. Ja to trazim kod sebe. Mislim da ovako idu stvari. Utripuješ da si bolestan, bićeš bolestan. Postaviš stvari da si zdrav, zdrav si. Ima jedna rečenica: "Kakve su ti misli takav ti je život".

Ljudi nama je potrebno što više zdravih mišljenja. Ići medju ljude. Na forumu se razbolimo nekad. Ovde smo svi zavisnici. Nije dobra atmosfera. Mi je pravimo takvom. Razvedrite se malo. U mislim je sve. Ja to dobro znam.

"Dobro cak izvrsno grupe djeluju na mene. Dugo se vremena nissam digo iz kreveta super zadovoljan..eto sam sebe moram pohvaliti radi dobrog raspolozenja a vec sam bio zaboravio sta znaci bitinistinski sretan i ispunjen. " ;) :)
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Ninocka wrote: Sat Dec 14, 2019 10:57 am Ma gdje su Xxxana i Sub??!!
Da se nisu sastali i prave neki belaj😳😳😳😳
Ahahahahah, koja si ti kraljica Ninoslava. Pa zar ti Xxxana i ja delujemo tako neozbiljni? :D Ma meni su petak i subota udarni dani trenutno u poslu, pa nisam imao baš ni vremena za internet. Provirivao sam juče na forum, ali nisam pisao. Ne moram ja uvek da budem Šeherezada. :D

Nešto je i truba atmosfera na forumu trenutno. Deluje mi kao da se Jurke predaje što se tiče skidanja. Nije se izjasnio do kraja. Pominjao je psihijatra, ali nije rekao zašto ide. Baš bez veze ako sad posle svega još ode legalno na bup, kad će se onda skinuti? No dobro, neki se i srede na bupu, samo što od ljudi koje ja znam lično koji su legalno na bupu, samo se 1 sredio, a ostalih nekoliko su i dalje u ku*cu. Mislim da je psihijatar u slučaju narkomanije dobar izbor ako hoćeš da ostaneš na supstituciji, dok je za skidanje i apstinenciju mnogo bolji izbor psiholog. Ispravite me ako grešim.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

licaninsasela wrote: Sat Dec 14, 2019 2:19 pm
Frajla wrote: Sat Dec 14, 2019 7:32 am
Nesa_neske_01 wrote: Sat Dec 14, 2019 2:29 am Frajla setio sam se. Na nivou razuma ne funkcionisemo. Od toga nema nista.
Mozda postoji drugi nacin. Off topic. Opste diskusije. Nema obaveze.
Kao neke asocijacije. Muzika je u pitanju. Izbor domaca, strana, instrumental, žanrovi svi.
Kakvo raspolozenje, takva muzika.
Ja cu da pocnem: https://youtu.be/f_hczyP-sFc
Ako zelis ok, ako ne zelis ok. Ne zameri. Ja i ti u razgovoru jednako atomska bomba. Necu da neko strada bez potrebe.
Nenenene Neske, ne zelim da padnem ponovo na sazaljenje i da ti idem uz dlaku, da ne bi eksplodirao kao atomska, kako velis. Been there, done that

Ne Tapsem po ramenu niti podrzavam ovo sto sebi priredjujes, a pritom ne lecis ovo ludilo
Ja opet ne mogu gledati na njega ko ti. Vidi se da je nesto trulo izmedu vas dvoje. Al kazem, ne zelim ulaziti u to. Pitam ga ja jucer jer ne kuzim dal je na nekoj terapiji bilo kakvoj a odgovor je izostao. Tako da opet ne kuzim zasto toliko budalesa u glavi. Ej meni se raspolozenje drasticno poboljsalo. Dobro cak izvrsno grupe djeluju na mene. Dugo se vremena nissam digo iz kreveta super zadovoljan..eto sam sebe moram pohvaliti radi dobrog raspolozenja a vec sam bio zaboravio sta znaci bitinistinski sretan i ispunjen. O drugima ovdje pokusavam sto manje razmisljati i samim tim skidati fokus sa mojih problema na njihove. A ionako su uglavnom svi u recidivima ako ne skroz onda svakihbtjedan do dva a znas da je za mene recidiv sve sta ti pomsaze da budes ono sta nisi. Da ne nabrajam znas na koga se to odnosi.
Ma nije nista trulo izmedju nas dvoje, nego je oboleo, i ne da sebi nista reci na to. Stvorio je sebi i oko sebe laznu i nerealnu sliku i u njoj se ucaurio i ni da mrdne,a pritom nista ne poduzima da to stanje sredi.
Zato sam rekla da ne ucestvujem u njegovom pozitivnom nerealnom razmisljanju. I kad nesto kazem- eksplozija

Bas mi je drago sto si se pokrenuo i trgnuo iz svega, jer najlakse je nista ne poduzimati. Sa nasim problemima/stanjima/bolestima, treba se boriti sa dosta snage, a tebi je ta snaga naisla. I to ce biti rad do kraja zivota. Ja evo 5 godina cista, pa trzam povremeno, ali sve je to dobro dok god si u stanju da prepoznas promene u sebi i reagujes na vreme, ako bude kasno zna to otici predaleko

Samo napred Liko!
Post Reply