O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Nesa_neske_01 wrote: Sat Jan 25, 2020 1:11 pm
StopBup wrote: Evo sad neka Lika i Neške savetuju i analiziraju jedan drugoga.
Vratiću se ako vidim da je priča krenula normalnim tokom, ovo zadnjih dana nema nikakvog smisla.

Ostajem pri stavu da Lika i Neške nemaju pravo ništa da joj seru.
Onaj ko sam sebe ne može da sredi, nema pravo ni drugog da savetuje.
Odlazim sa foruma na neko vreme, gubi mi se smisao bitisanja na njemu.
Cinik. Zar ne?

Lepo si sredjen do bola. Stop beton.
Ostajem pri stavu da si ogranicen covjek.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

xxxana wrote: Sat Jan 25, 2020 11:37 am Frajla nisam bas ni klinka, imam 31 god, u julu 32, na partijanju nisam bila ne pamtim, izlazim u lokal sto drzi drug i to je sav moj izlazak, ni tu nisam isla od onda, znaci nisam neko derle neizivljeno,mqmino i tatino razmazeno sa “prohtevima”- za ovo sam nesketu rekla da me pogresno shvatate, jer vidim da se non- stop taj profil mene vrti ovde..
Ni ja vise nemqm sta da kazem, ode prica daleko,donositi razne analize o meni ovde, pa ako mislite da mozete o bilo kome, posto su ljudi mnogo veci od povrsnosti sto se prosipq ovde, kazem povrsnosti, jer me niko ovde zapravo ne poznaje, zablude o recidivu i ostale nametnute tekstove o tome ne ucim napamet i ne donosim zakljucke na osnovu istih,vec na osnovu svog iskustva, koje se meri po drugim, pa tako i analize koje krenu od vas samih..
Pisem uopsteno Frajla, ne odnosi se sve na tebe, samo taj pocetak na temu koju si zapocela, ti si mi pomogla koliko si mogla,zqvozah se pricom

Jurke, dobro si se javio,poz za tebe i drzi se sad kad pocne bombardovanje!
Sve sta sam ti govorio bilo je da te izbacim iz takta i da se pokrenes. Nisi na nista reagirala nego si se prepustila losem stanju. Nemas se ti kome sta pravdat, pogotovo Frajli. Ono sta ti je rekla sve stoji. Imas ti jos ohoho guslanja da se sredis. Godine nisu bitne ako hoces da se prominenis. Ti zelis biti bolja al to je samo zelja. Da to napravis treba puno krvi i znoja da se prolije. Volje nemas jer nisi sa sobom raskrstila sta zelis od zivota. Evo samo razmisli iskreno sama sa sobom sta bi napravila da ti netko istrese na stol komad dopa? Da li bi ga bacila ili ne? E to ti vidi sasobom a nas pusti jer to ne moramo znati.
Nesa_neske_01
Posts: 816
Joined: Sun Mar 04, 2018 4:07 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Nesa_neske_01 »

Sta bi frkica. Nema nikog spremnog za procesljavanje(bombardovanje)?
Sta napravi Liko letvu mu ljubim.
Stopic je mogao lepo da nam prica kako je pravio slag sa mamom, oblizivao prste. Rece pricao sa majkom, ali o tome nece.
xxxana je dozivela "fras" sistema.
Frajla u tihovanju. Zamonasila se.
Nina mudro sve posmatra iz zasede, drzi prst na obaracu.
Nemanjayxc je u "cudu", sta sve moze da ga saceka ovde.
Tu je Jurke, vidi koliko je sati.
I tako...
Image
Eurythmics - Sweet Dreams: https://youtu.be/qeMFqkcPYcg
User avatar
Nemanjayxc
Posts: 74
Joined: Tue Jan 21, 2020 3:05 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Nemanjayxc »

Nesa_neske_01 wrote: Sat Jan 25, 2020 6:09 pm Sta bi frkica. Nema nikog spremnog za procesljavanje(bombardovanje)?
Sta napravi Liko letvu mu ljubim.
Stopic je mogao lepo da nam prica kako je pravio slag sa mamom, oblizivao prste. Rece pricao sa majkom, ali o tome nece.
xxxana je dozivela "fras" sistema.
Frajla u tihovanju. Zamonasila se.
Nina mudro sve posmatra iz zasede, drzi prst na obaracu.
Nemanjayxc je u "cudu", sta sve moze da ga saceka ovde.
Tu je Jurke, vidi koliko je sati.
I tako...
Image
Eurythmics - Sweet Dreams: https://youtu.be/qeMFqkcPYcg
Ma jok brate stara sam ja njuška retko šta može da me začudi.
Nego gledate li ove zimske sportove.
Skokovi,spustovi,Nordijsko skijanje a počeo je i Australian open.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Nemam ja tu sta pametno za reci. Svi smo mi broj 1 narkomani, broj 2 neki su u apstinenciji a neki nisu. Moze se za par godina novcic okrenit pa sve bude kontra. Sve je to zivot i sve je onako kako si mi sami napravimo. Osobno, da mogu bit bolji mogu, da nekad namjermo hocu bit zlocest hocu, da cu se drogirati, necu. Nikad ne reci nikad jer nikad se ne zna sta zivot donosi.
A sad Nemanja, dragi covjece, izaber kako ces se skiniti. Dal na kraci nacin ili na duzi. Evo ti sad ekipe koji su isli na dugo skidanje. Imas sa njima o cemu pricati i vidit gdje su oni pogrijesili. Moje misljenje je da nisu uopce ni razmislili dobro dal zele da se skinu il ne. Taj crv kojeg ekipa cesto spominje stvarno neznam odakle se tako cesto pojavljuje. Dal zelja za drogiranjem ili sta drugo? Vidi s njima pa si onda na konju ( nemoj sad da shvatis da ces biti na dopu). Samo pomalo inapravi si neki plan. Sebi daj obecanje da zelis bit ok. Nema onda vise ja cu jos veceras pa od sutra dolazi novi dan. Nema vise toga.
User avatar
Nemanjayxc
Posts: 74
Joined: Tue Jan 21, 2020 3:05 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Nemanjayxc »

licaninsasela wrote: Sat Jan 25, 2020 6:57 pm Nemam ja tu sta pametno za reci. Svi smo mi broj 1 narkomani, broj 2 neki su u apstinenciji a neki nisu. Moze se za par godina novcic okrenit pa sve bude kontra. Sve je to zivot i sve je onako kako si mi sami napravimo. Osobno, da mogu bit bolji mogu, da nekad namjermo hocu bit zlocest hocu, da cu se drogirati, necu. Nikad ne reci nikad jer nikad se ne zna sta zivot donosi.
A sad Nemanja, dragi covjece, izaber kako ces se skiniti. Dal na kraci nacin ili na duzi. Evo ti sad ekipe koji su isli na dugo skidanje. Imas sa njima o cemu pricati i vidit gdje su oni pogrijesili. Moje misljenje je da nisu uopce ni razmislili dobro dal zele da se skinu il ne. Taj crv kojeg ekipa cesto spominje stvarno neznam odakle se tako cesto pojavljuje. Dal zelja za drogiranjem ili sta drugo? Vidi s njima pa si onda na konju ( nemoj sad da shvatis da ces biti na dopu). Samo pomalo inapravi si neki plan. Sebi daj obecanje da zelis bit ok. Nema onda vise ja cu jos veceras pa od sutra dolazi novi dan. Nema vise toga.
Pa sve jasno.Ja sam danas treci dan na 4mg.Juče sam se malo vise znojio i nisam mogao da jedem do kasno popodne imao sam onu standarnu rupu u zeludcu i mišici su mi konstantno titrali ili podrhtavali znate svi taj osecaj.Danas je vec dosta bolje polako mi leze cetvorka.Pa za tri dana spustam na 3mg.Tako da sve ce ovo lagano ici do tog famoznog 1mg.Posle ćemo da vidimo
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Nemanjayxc wrote: Sat Jan 25, 2020 7:45 pm
licaninsasela wrote: Sat Jan 25, 2020 6:57 pm Nemam ja tu sta pametno za reci. Svi smo mi broj 1 narkomani, broj 2 neki su u apstinenciji a neki nisu. Moze se za par godina novcic okrenit pa sve bude kontra. Sve je to zivot i sve je onako kako si mi sami napravimo. Osobno, da mogu bit bolji mogu, da nekad namjermo hocu bit zlocest hocu, da cu se drogirati, necu. Nikad ne reci nikad jer nikad se ne zna sta zivot donosi.
A sad Nemanja, dragi covjece, izaber kako ces se skiniti. Dal na kraci nacin ili na duzi. Evo ti sad ekipe koji su isli na dugo skidanje. Imas sa njima o cemu pricati i vidit gdje su oni pogrijesili. Moje misljenje je da nisu uopce ni razmislili dobro dal zele da se skinu il ne. Taj crv kojeg ekipa cesto spominje stvarno neznam odakle se tako cesto pojavljuje. Dal zelja za drogiranjem ili sta drugo? Vidi s njima pa si onda na konju ( nemoj sad da shvatis da ces biti na dopu). Samo pomalo inapravi si neki plan. Sebi daj obecanje da zelis bit ok. Nema onda vise ja cu jos veceras pa od sutra dolazi novi dan. Nema vise toga.
Pa sve jasno.Ja sam danas treci dan na 4mg.Juče sam se malo vise znojio i nisam mogao da jedem do kasno popodne imao sam onu standarnu rupu u zeludcu i mišici su mi konstantno titrali ili podrhtavali znate svi taj osecaj.Danas je vec dosta bolje polako mi leze cetvorka.Pa za tri dana spustam na 3mg.Tako da sve ce ovo lagano ici do tog famoznog 1mg.Posle ćemo da vidimo
Kad dodes do famozne jedinice onda te vise uhvati panika jer se brzo blizi nula, odnosno zivot bez suba. Eto zato je jebena. Moje misljenje.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

StopBup wrote: Sat Jan 25, 2020 12:26 pm Evo da pozdravim brata Jurketa, vidim da se vratio.

Ti Frajla si totalno pogrešno shvatila moja igranja šaha i remija po nekad uveče. Ja sam to samo naveo kao primer šta sam ja počeo da radim u zadnje vreme, i kako se zbližavam sa mojima, pa rekao šta bi možda mogla da proba i ona. Pročitaj ako te ne mrzi šta sam pisao, ovako si površno ispratila priču, komotno mogu reći i lupila. Ja Xxxani želim uspešnu apstinincija koliko i sebi. Moji saveti njoj su se odnosili na posetu psihoterapeutu, i gradjenje boljih odnosa u kući.

Priču ovde mislim da su poremetili ljudi koji nikad nisu znali normalno da komuniciraju, čak ni na ovom forumu. Daju si za pravo da nešto pišu o tebi, samo na osnovu onoga što je bilo kod njih. Tačnije pišu o sebi, a to preslikavaju na tebe. Bilo koji odgovor koji se da se ne uvažava. A naravno uvek je prisutno izvrtanje rečenog, i izmišljanje onoga što nije bilo.

Evo sad neka Lika i Neške savetuju i analiziraju jedan drugoga.

Vratiću se ako vidim da je priča krenula normalnim tokom, ovo zadnjih dana nema nikakvog smisla.

Hajde zdravo.
Nenenen nisam ja pogresno shvatila tvoje igranje saha sa ukucanima. Ne spinuj kao pink
Ja sam prokomentarisala tvoj savet Xani, da se uhvati neke drustvene igre sa matorcima. Hoce li dvosatnim igranjem drustvene igre svako vece sa matorcima da se skine sa bupa za 4 meseca, koliko vremena jos ima kako je rekla??

O cemu pricas ti? Ako to tebi pomaze u ovom momentu to je sasvim u redu, ali Xana je na bupu i pokusava da ga se resi, i to je tvoj savet njoj? Ti si strejt ( ako si strejt), a ona nije! Jel vidis ti razliku ili sam ja opet slabo razumela?

Pratim pricu i citam pazljivo kada dodjem sa posla uz kafu, i komotno mogu reci da nisam lupila.

Preterao si sada, ili si u zescoj krizi pa ne zoves stvari pravim imenom ili se vec rokas, treceg nema
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Ipak pitaj Jurketa i Ksanu kad dode malo do sebe zasto nisu mogli spustati taj sub kad su se vec"stabilizirali" i sta ih je kocilo da su radije i dalje na istim oli vecim miligramina. To mora bit strah od zivota oli zelja za sajbanjem jos je prisutna. One price Jurketove da ce se skidati u crnoj gori uzmi sa velikom rezervom. Covjek naprosto svako obecanje usere.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

Nemanjayxc wrote: Sat Jan 25, 2020 7:45 pm
licaninsasela wrote: Sat Jan 25, 2020 6:57 pm Nemam ja tu sta pametno za reci. Svi smo mi broj 1 narkomani, broj 2 neki su u apstinenciji a neki nisu. Moze se za par godina novcic okrenit pa sve bude kontra. Sve je to zivot i sve je onako kako si mi sami napravimo. Osobno, da mogu bit bolji mogu, da nekad namjermo hocu bit zlocest hocu, da cu se drogirati, necu. Nikad ne reci nikad jer nikad se ne zna sta zivot donosi.
A sad Nemanja, dragi covjece, izaber kako ces se skiniti. Dal na kraci nacin ili na duzi. Evo ti sad ekipe koji su isli na dugo skidanje. Imas sa njima o cemu pricati i vidit gdje su oni pogrijesili. Moje misljenje je da nisu uopce ni razmislili dobro dal zele da se skinu il ne. Taj crv kojeg ekipa cesto spominje stvarno neznam odakle se tako cesto pojavljuje. Dal zelja za drogiranjem ili sta drugo? Vidi s njima pa si onda na konju ( nemoj sad da shvatis da ces biti na dopu). Samo pomalo inapravi si neki plan. Sebi daj obecanje da zelis bit ok. Nema onda vise ja cu jos veceras pa od sutra dolazi novi dan. Nema vise toga.
Pa sve jasno.Ja sam danas treci dan na 4mg.Juče sam se malo vise znojio i nisam mogao da jedem do kasno popodne imao sam onu standarnu rupu u zeludcu i mišici su mi konstantno titrali ili podrhtavali znate svi taj osecaj.Danas je vec dosta bolje polako mi leze cetvorka.Pa za tri dana spustam na 3mg.Tako da sve ce ovo lagano ici do tog famoznog 1mg.Posle ćemo da vidimo
Ajd ajd ne brigaj

I da slusas bez pogovora ili pustam Liku na tebe :)
Post Reply