O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by yasujirozu »

ovaj stop mi guzicu pomjera, samo tako!

neka, neka, doćiće i moj dan (jednom)

https://www.youtube.com/watch?v=Soa3gO7tL-c
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by yasujirozu »

jel sanči otjerala liku, il će možda mene?

baš glupo - naš čovijek (on, ne ja - ja sam stara pizda)

https://www.youtube.com/watch?v=jgxs7PWlDqM
User avatar
Ninocka
Posts: 1003
Joined: Tue Jun 13, 2017 9:12 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Ninocka »

Ali dva dana se smijem " nes nis rec "
😂😂😂😂😂😂❤️❤️😂😂❤️
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Ninocka wrote: Tue Sep 24, 2019 11:03 pm Ali dva dana se smijem " nes nis rec "
😂😂😂😂😂😂❤️❤️😂😂❤️
Nince, daj neku prognozu za situaciju do sredine oktobra, hoces? Imaju li zvezde sta za rec? ❤️ Mene dobro krenulo, to bi trebalalo da potraje bar do sredine oktobra, a ako Bog i dosta duze. :)

Dzaba Yasujiru sto "nis nec rec", pohvatao sam ga prilicno. :D

Nemoj sad i ti da budeš da niš" ne"š da kažeš, hahaha. :D
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Ja za sebe komotno mogu da kažem već sada da neću više imati problema sa zavisnošću. Tako je dobro kad si normalan, kad ti se mozak oslobodi i kad razmišljaš čiste glave, i kad na sebe možeš da preuzmeš više obaveza, to jest kad možeš da se hrabro uhvatiš u koštac sa životom i sa svim šta on nosi.
Ja sam bio u kasnijoj fazi na bupu kao neki robot, kamen, šta ti ja znam. Ni čemu se nisam radovao, sve sam radio automatski, bio sam emotivni invalid. Skoro dve godine, ni žene nisam primećivao, totalno sam bio potonuo. Valjda moraš da padneš na neko svoje dno, da bi se dozvao pameti što se tiče droge i generalno pucanja nečim u glavu, jer od toga nema ništa, i to ne donosi ništa dobro, bar za mene, a verujem i za većinu ljudi. Kad promeniš način razmišljanja i gledanja na svet, prosto ti bude teško da shvatiš kako si u opšte mogao da se drogiraš i to sebi da radiš... Aj ostajte mi zdravi i veseli, pa se čujemo uveče. ;)
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by yasujirozu »

mene još nije banirala, sanči, kajla stara, a liku?

zato na još malo fine mjuze (wednesday, i'm in love, a nisam ;) )

https://www.youtube.com/watch?v=mGgMZpGYiy8
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by xxxana »

Sanci je malo ostra za jedan forum ovog tipa, naravno da na temama dolazi do sukoba misljenja i price odu u drugom smeru,sto je i dobro za forum, nekad isplivaju neke stvari sasvim spontano
Po onome sto sam procitala od strane like trebalo bi biti malo vise tolerancije za ban,ako je cika lika uopste i banovan
Pozdrav za liketa :D
I sad tema zakljucana posle skoro 700 str. polemike oko bupa i posledica naravno nicega drugog nego bupa,bem ti ni jedna droga nema tu privilegiju na forumu, bup je keva!
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

xxxana wrote: Wed Sep 25, 2019 7:42 pm Sanci je malo ostra za jedan forum ovog tipa, naravno da na temama dolazi do sukoba misljenja i price odu u drugom smeru,sto je i dobro za forum, nekad isplivaju neke stvari sasvim spontano
Po onome sto sam procitala od strane like trebalo bi biti malo vise tolerancije za ban,ako je cika lika uopste i banovan
Pozdrav za liketa :D
I sad tema zakljucana posle skoro 700 str. polemike oko bupa i posledica naravno nicega drugog nego bupa,bem ti ni jedna droga nema tu privilegiju na forumu, bup je keva!
Ne znam da li je Lika banovan, a tema je zaključana verovatno zbog Yasujirovih pesama, smorio je - pehar, hahahaha. Svaki post, plus link YT, na temi za skidanje sa bupa. :D
Jeste da smo na onoj temi svasta pisali, ali bup je stvarno ozbiljna priča, hahaha, ja sam tek na njemu poželo da budem potpuno strejt, otarasio se svega ostalog, pa na kraju i njega. Bup je zajebana stvar. :mrgreen:
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by yasujirozu »

xxxana wrote: Wed Sep 25, 2019 7:42 pm Sanci je malo ostra za jedan forum ovog tipa, naravno da na temama dolazi do sukoba misljenja i price odu u drugom smeru,sto je i dobro za forum, nekad isplivaju neke stvari sasvim spontano
Po onome sto sam procitala od strane like trebalo bi biti malo vise tolerancije za ban,ako je cika lika uopste i banovan
Pozdrav za liketa :D
I sad tema zakljucana posle skoro 700 str. polemike oko bupa i posledica naravno nicega drugog nego bupa,bem ti ni jedna droga nema tu privilegiju na forumu, bup je keva!
mojne pred ovdanjim auditorijumom, pozdravljat liku

that's a big no, no

https://www.youtube.com/watch?v=YfpRm-p7qlY
Post Reply