O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

StopBup post_id wrote: Nemam ja strah od toga, nego sram, sad ja treba jos nekome da pricam da sam se drogirao, ali nateracu se jbg. Mrzim sto sam se upecao na ta sranja, ali moracu to sebi da oprostim.
Kakav sram? Do juce si ponavljao svaku scenu koju si prosao u zivotu i sta si i koliko uzimao. Ne bih rekla da je sram. Nisi krao ubijao bio u zatvoru, ne kapiram kakav sram? Sto si bolestan? Pa ne ides da baris doktorku nego ides kod doktora! Sve su to culi milion puta.
I nemoj da joj ulepsavas price jer oni nisu ludi, svaki pokusaj manipulacije prepoznaju pa tek te onda moze biti sram od sebe samog
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by yasujirozu »

likac pročitao subčeta, pa se ovaj joguni :mrgreen:
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Nesa_neske_01 wrote: Thu Jan 16, 2020 11:41 am Liko ti ispaljujes(besnis) iz jednog razloga. Ako nije po tvome, nije po nicijem. Ako nije, kako si ti prosao u zivotu, sagledao stvari, sigurno ne valja.
Ne pronalazis istomisljenika, gajis nezadovoljstvo, malo po malo si ogorcen, ljut, zatim besan.
To radis. Slucajno znam ;)
Kad me vec vuces za jezik da ti kazem jos jedmom kako sam prosa. Nakon zatvora i komume di sam bio poprilicno godina kad se zbroji otiso sam opet u izolaciju jer mi je odgovarala. Eto tako se i ozenio, imam krasnu zenu i njenu potporu, imamo dvoje dice. Dao Bog da dode i trece dite. Djecu odgajamo u duhu tolerancije i da ne mrze drugu dicu koja imaju drugacije svjetonadzore, vice such strasno vezana za nas oboje. Moderni smo roditelji i nismo zatucani. Vezani smo svi od sire obitelji i druzimo se jalo cesto. I sta vise da ti kazem. Boli me apsolutno kurac za ostale. Obitelj mi je na prvom i zadnjrm mjestu. Ne trebaju nam sa strane likovi tipa tebe, a poznavajucin moju zenu koja je otvorena, temperamentna, svadljiva , svakako kad brani obitelj i ne preza od nicega, borbeno nastrojena jer je glava obitelji, pojela bi te za marendu. I tebe i tvoju pricu. Kad kazes da sam ja zajeban. u. odnosu na nju ja sam mala beba. Dakle, dirnes u mene ili nasu malu obitelj budi siguran da ces nastradati i dusevno i fizicki od moje drage zene. Ona je zena odrasla u faveli i urodeno joj je braniti obitelj i kao zena koja drzi cetiri kantuna kuce, opasna je za takve likove ka ti. Znaci ovako da ti ponovim: OBITELJ a sve ostalo je nebitno. Kad budes bio u takvoj situaciji onda nas dva mozemo pricati. Ovako ja stvarno ne znam sta bi s tobom, da ti budem drug ili jednostavno da te pregazim ka plitak potok. Znam i ja bit podmuko i zločesti ali nije mi to cilj. Ne radi tebe u smislu da te zalim nego radi mene. Ako sam ja dobar onda je dobro i moja svetinja a to je opet ti ponavljam OBITELJ.
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by yasujirozu »

neške je mistik, a rijetko tko shvaća mistike

osim drugih mistika, al se onda međusobno mrze, jer tko voli kad mu drugi uzurpira posao
https://www.youtube.com/watch?v=YBN9vFTyRyY
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

yasujirozu wrote: Thu Jan 16, 2020 6:03 pm likac pročitao subčeta, pa se ovaj joguni :mrgreen:
Pozdrav, e si vidio koji sam bolesnik bio prije tri cetiri mjeseca. Pokusavam si ne dopustiti da se talo nisko srozam ka onda prema frajli. Pa jos mi je crnjak kad se toga sjetim. Znan da sam se izvinio ali ostala neka gadna gorčina u prsima. Jebi ga.
A sta ti? Pasivni promatrac ili si se posvetio necem u zivotu. Ma nisam ga procito. Vidis ds kaze da se uvatim sebe. Ma i ksanu sam izgleda uvrijedio. Jebo ga.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

yasujirozu wrote: Thu Jan 16, 2020 6:21 pm neške je mistik, a rijetko tko shvaća mistike

osim drugih mistika, al se onda međusobno mrze, jer tko voli kad mu drugi uzurpira posao
https://www.youtube.com/watch?v=YBN9vFTyRyY
Ma koji mistik. Nemoj zajebavat. Nikakve mržnje ne vidim. Na koncu iskljicujem se od " pomoci" drugims. Vidim ja da nema smisla kad se sve negira. Pa jebo te zivot niko nije reko za sebe: ja sam u kurcu, ljudi pomagajte nrzman kako ci dalje. Sve sta se kaze to se nonsalantno negira. Svi su ok. Nema to vise smisla ponavljat se. Ja sigurno vise ne. Kako kaze esbe, da gledam sebe i svoja govna. Tako cu o napraviti. To jr to.
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by yasujirozu »

koga zabole ona stvar (kurac);
učestvujemo ovdje bodreć jedni druge, ali i pričamo ono što vidimo: jesi, leute moj, bio znatno lošije NEraspoložen kad si (rijetko) pisao s broda, i bio težak, ne za razumjet, no za saslušat, jer agresija u tonu obraćanja bez obzira koja je tema, uzrokuje, barem kod mene, odmah uzvraćanje, a to ne vodi nitkud...

sad si ok, i to je ok ;)

https://www.youtube.com/watch?v=wTXBItLk-6
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by yasujirozu »

licaninsasela wrote: Thu Jan 16, 2020 6:43 pm Ma koji mistik. Nemoj zajebavat. Nikakve mržnje ne vidim. Na koncu iskljicujem se od " pomoci" drugims. Vidim ja da nema smisla kad se sve negira. Pa jebo te zivot niko nije reko za sebe: ja sam u kurcu, ljudi pomagajte nrzman kako ci dalje. Sve sta se kaze to se nonsalantno negira. Svi su ok. Nema to vise smisla ponavljat se. Ja sigurno vise ne. Kako kaze esbe, da gledam sebe i svoja govna. Tako cu o napraviti. To jr to.
oooo, jbt, zajebavam se

kakav crni mistik, zaboga
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Eto kad je ovo otvoreno i za klopu. Djeca tjela domaci kruv. Aj tata zamjesi ktuv. Evo sad ga zamijeso, napravio"ruzu" i stavio ga blizu komina da se dize na toplom. Nalozio komin, pomalo pravim zar, peka u stendbaju.. Nije lose. Djeca sa mnom i ono nabitnije nisu na onim pizdarijama od mobitela i laptopa. To je moja mala pobjeda danas. A kruv ce se tek sutra narezati. Nek odstoji da ostari malo. Bit ce sladi. A sutra riba na gradele. Petak post. Uglavnom ja zadovoljan.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

licaninsasela wrote: Thu Jan 16, 2020 6:52 pm Eto kad je ovo otvoreno i za klopu. Djeca tjela domaci kruv. Aj tata zamjesi ktuv. Evo sad ga zamijeso, napravio"ruzu" i stavio ga blizu komina da se dize na toplom. Nalozio komin, pomalo pravim zar, peka u stendbaju.. Nije lose. Djeca sa mnom i ono nabitnije nisu na onim pizdarijama od mobitela i laptopa. To je moja mala pobjeda danas. A kruv ce se tek sutra narezati. Nek odstoji da ostari malo. Bit ce sladi. A sutra riba na gradele. Petak post. Uglavnom ja zadovoljan.
A sta drugo nego zadovoljan

Ja nista kuvala nisam i ne verujem da cu do nedelje, dragi kuva i to je moja pobeda!
Post Reply