O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Frajla wrote: Mon Jul 13, 2020 7:27 am
StopBup wrote: Mon Jul 13, 2020 6:59 am
Frajla wrote: Mon Jul 13, 2020 6:30 am Sto bi rekao Lika

Idem da se brćkam i BMK za jednu te istu pricu evo vec moze se reci, godinama

Stop - nivo razmisljanja maximum srednja skola i pubertet, a mi nikako da shvatimo da on ne moze da shvati. Neeeeeeeeeeee mozeeeeeeee, da su svi sposobni shvatiti problematiku i razumeti, borba bi bila laksa.

Dali ste mu opet ono sto on zeli, a to je paznja.
Ljudi ignore

Xano, ne nasedaj. Povukao bi te u recidiv bez trunkenrazmisljanja. Pazi njega moj tvoj recidi, to je ono: steta sto nismo zajedno u recidivu bili.

Ignore. Pomoci nema
Pomazemo prvenstveno sebi dok je on na ignoru

Odoh plivati
Ti si bolesna osoba. Kod mene si od sad definitivno na ignoru. Čuj, povukao bih je u recidiv?! Hajde mrš, šta drugo da ti kažem.

Gle "normalne" osobe, na, odmoru, na moru, ona već u pola 7 na forumu zavisnika, i prosipa "pamet".

Ti nisi u životu sastavila godinu dana strejt. I sad si garant na nekim tabletama. 5 godina si ovde, nikako da kažeš šta te muči, i koji ti je problem. Nisi sigurno ovde eto tako 5 godina.

Raspala prolupana narkomanko, to što bi ti nekog povukla u recidiv, ne znači da smo svi takvi. Ja sam to pomenuo kad se ko definitivno sjebao od nas dvoje, jer je tako bilo. Ona krajem oktobra, ja početkom novembra, pa šta.

Xxxana, nadam se da nisi idiojt, pa da poveruješ u njeno trabunjanje, samo toliko... Kao što sam ti rekao ranije, pre bih se ubio nego što bih te povukao u recidiv, tebe, ili bilo koga. Da ne padneš, i da isteraš priču kako treba, želim ti skoro isto kao i sebi!
Blablabla ajd jos se malo opravdaj Xani

Level : prelazak iz 8 razreda u prvi srednje. Mozda dodjes do 2 srednje
Rekla si pre sat vremena da ideš da plivaš...

Ne dao Bog samo da nikad ne stignem do tvog nivoa, i sve će biti u redu.

Evo šestu godinu si ovde, navodno se skinula, koja je tvoja uloga ovde? "Svesrdni pomagač"? Kako da ne. Svako ko ne misli kao ti je zatucan. Ja bar nikog nisam napadao, niti optuživao, naročito neosnovano, niti je ikog moglo da ugrozi moje pisanje...
Last edited by StopBup on Mon Jul 13, 2020 8:09 am, edited 1 time in total.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

xxxana wrote: Mon Jul 13, 2020 12:42 am
StopBup wrote: Sun Jul 12, 2020 11:06 pm Sećam se kao juče, ti si overila recidiv krajem oktobra, a ja početkom novembra. Samo je kod mene malo drugačije išlo.
Jesi tu Ksanči? Gotivim sa tobom da pišem pred spavanje. :) Nemoj da si ispala. ;)
Tezak si za pratiti.. Mislis ono sa bupom? Bio si cist posle toga..
Nije ni bitno,tema je glupa, odoh da spavam ;)
Pa da, prvo pa sam pao na bupu, pa za 10-ak dana na onom drugom, pa za nedelju dana opet, pa pred Novu godinu, pa sam za Novu i nešto posle bio opet čist... Nebitno, sve je to bio jedan recidiv, od oktobra sa travom, do ovog zadnjeg sranja pred kraj aprila... Nego kao što reče, glupa tema, nećemo više o tome...
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Znacit da se zakuhalo malo. Ne bi stoplili dobio toliku paznju da ljudi gledaju malo vise sebe al jebes ga, tesko je gledati i rjesavati svoja sranja. Otud je stopic u prvom planu. Pod parolom dobrocinstva. Na koncu BMK i za stopa koji ne zeli priznati problem a i za ksanu i lokija koji se vataju na njegovu pricu. Da vise gledaju sebe manje bi gledali stopa. Al rekoh BMK.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

licaninsasela wrote: Mon Jul 13, 2020 8:48 am Znacit da se zakuhalo malo. Ne bi stoplili dobio toliku paznju da ljudi gledaju malo vise sebe al jebes ga, tesko je gledati i rjesavati svoja sranja. Otud je stopic u prvom planu. Pod parolom dobrocinstva. Na koncu BMK i za stopa koji ne zeli priznati problem a i za ksanu i lokija koji se vataju na njegovu pricu. Da vise gledaju sebe manje bi gledali stopa. Al rekoh BMK.
Ok su Loki i Xxxana, nego Frajla sad pokazuje svoje pravo licemerno lice. Nije prvi put da me neosnovano gnusno optužila, pa me napadala, pokušavala da vređa(naravno da me nije uvredila), onda ne smeš od nje pomenuti dop na forumu zavisnika, odmah ujeda. Šta bih ja onda trebao da kažem kad se bup spomene, koji je bio moj veći problem nego dop, ma neću više o njoj.

Ja smatram da Xxxana i Loki dovoljno vode računa o svojim problemima, i u opšte me ne smeta kad mi pišu, ili kad mi skreću pažnju na nešto...
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

StopBup wrote: Mon Jul 13, 2020 9:04 am
licaninsasela wrote: Mon Jul 13, 2020 8:48 am Znacit da se zakuhalo malo. Ne bi stoplili dobio toliku paznju da ljudi gledaju malo vise sebe al jebes ga, tesko je gledati i rjesavati svoja sranja. Otud je stopic u prvom planu. Pod parolom dobrocinstva. Na koncu BMK i za stopa koji ne zeli priznati problem a i za ksanu i lokija koji se vataju na njegovu pricu. Da vise gledaju sebe manje bi gledali stopa. Al rekoh BMK.
Ok su Loki i Xxxana, nego Frajla sad pokazuje svoje pravo licemerno lice. Nije prvi put da me neosnovano gnusno optužila, pa me napadala, pokušavala da vređa(naravno da me nije uvredila), onda ne smeš od nje pomenuti dop na forumu zavisnika, odmah ujeda. Šta bih ja onda trebao da kažem kad se bup spomene, koji je bio moj veći problem nego dop, ma neću više o njoj.

Ja smatram da Xxxana i Loki dovoljno vode računa o svojim problemima, i u opšte me ne smeta kad mi pišu, ili kad mi skreću pažnju na nešto...
Dok god njih oboje podrzavaju tvoju pricu oni ce tebi biti ok. Oni ne vode racuna o svojim problemima nego ulaze u tvoje probleme i tako zanemaruju sebe sta u konacnici ce vjerovatno na duge staze odvest u recidiv. Zlatno pravilo je da se droga sta manje spominje. Zasto? Zato sta ti se na spomen nje vraca " onaj" osjecaj kad si sreden. Frajla ti je rekla bolnu istinu i zato si tako agresivno reagira na njen odgovor. Svi troje imate isti obrazac ponasanja. Na moje provokacije odgovarate ili kontrom ili opravdanjem. Da vas se ostavi tjedan dana da razglabate o glupostima brzo bi glavna prica bila oko dopa. Ti jednostavno svrsavas kad se o tebi prica a njima ne treba puno povoda da ih okrenes u svoju korist. Tipicno danki ponasanje. Shvati kako god zelis ovo.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

licaninsasela wrote: Mon Jul 13, 2020 9:21 am
StopBup wrote: Mon Jul 13, 2020 9:04 am
licaninsasela wrote: Mon Jul 13, 2020 8:48 am Znacit da se zakuhalo malo. Ne bi stoplili dobio toliku paznju da ljudi gledaju malo vise sebe al jebes ga, tesko je gledati i rjesavati svoja sranja. Otud je stopic u prvom planu. Pod parolom dobrocinstva. Na koncu BMK i za stopa koji ne zeli priznati problem a i za ksanu i lokija koji se vataju na njegovu pricu. Da vise gledaju sebe manje bi gledali stopa. Al rekoh BMK.
Ok su Loki i Xxxana, nego Frajla sad pokazuje svoje pravo licemerno lice. Nije prvi put da me neosnovano gnusno optužila, pa me napadala, pokušavala da vređa(naravno da me nije uvredila), onda ne smeš od nje pomenuti dop na forumu zavisnika, odmah ujeda. Šta bih ja onda trebao da kažem kad se bup spomene, koji je bio moj veći problem nego dop, ma neću više o njoj.

Ja smatram da Xxxana i Loki dovoljno vode računa o svojim problemima, i u opšte me ne smeta kad mi pišu, ili kad mi skreću pažnju na nešto...
Dok god njih oboje podrzavaju tvoju pricu oni ce tebi biti ok. Oni ne vode racuna o svojim problemima nego ulaze u tvoje probleme i tako zanemaruju sebe sta u konacnici ce vjerovatno na duge staze odvest u recidiv. Zlatno pravilo je da se droga sta manje spominje. Zasto? Zato sta ti se na spomen nje vraca " onaj" osjecaj kad si sreden. Frajla ti je rekla bolnu istinu i zato si tako agresivno reagira na njen odgovor. Svi troje imate isti obrazac ponasanja. Na moje provokacije odgovarate ili kontrom ili opravdanjem. Da vas se ostavi tjedan dana da razglabate o glupostima brzo bi glavna prica bila oko dopa. Ti jednostavno svrsavas kad se o tebi prica a njima ne treba puno povoda da ih okrenes u svoju korist. Tipicno danki ponasanje. Shvati kako god zelis ovo.
Meni je smetalo to što je rekla da bih povukao Xxxanu u recidiv, a to nema veze sa pameću...
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

StopBup wrote: Mon Jul 13, 2020 9:29 am
licaninsasela wrote: Mon Jul 13, 2020 9:21 am
StopBup wrote: Mon Jul 13, 2020 9:04 am

Ok su Loki i Xxxana, nego Frajla sad pokazuje svoje pravo licemerno lice. Nije prvi put da me neosnovano gnusno optužila, pa me napadala, pokušavala da vređa(naravno da me nije uvredila), onda ne smeš od nje pomenuti dop na forumu zavisnika, odmah ujeda. Šta bih ja onda trebao da kažem kad se bup spomene, koji je bio moj veći problem nego dop, ma neću više o njoj.

Ja smatram da Xxxana i Loki dovoljno vode računa o svojim problemima, i u opšte me ne smeta kad mi pišu, ili kad mi skreću pažnju na nešto...
Dok god njih oboje podrzavaju tvoju pricu oni ce tebi biti ok. Oni ne vode racuna o svojim problemima nego ulaze u tvoje probleme i tako zanemaruju sebe sta u konacnici ce vjerovatno na duge staze odvest u recidiv. Zlatno pravilo je da se droga sta manje spominje. Zasto? Zato sta ti se na spomen nje vraca " onaj" osjecaj kad si sreden. Frajla ti je rekla bolnu istinu i zato si tako agresivno reagira na njen odgovor. Svi troje imate isti obrazac ponasanja. Na moje provokacije odgovarate ili kontrom ili opravdanjem. Da vas se ostavi tjedan dana da razglabate o glupostima brzo bi glavna prica bila oko dopa. Ti jednostavno svrsavas kad se o tebi prica a njima ne treba puno povoda da ih okrenes u svoju korist. Tipicno danki ponasanje. Shvati kako god zelis ovo.
Meni je smetalo to što je rekla da bih povukao Xxxanu u recidiv, a to nema veze sa pameću...
Upravo to. Jednostavno nesvjesno bi do toga doslo a doslo bi. Zasto? Zato sta ste labilni.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

licaninsasela wrote: Mon Jul 13, 2020 9:36 am

Upravo to. Jednostavno nesvjesno bi do toga doslo a doslo bi. Zasto? Zato sta ste labilni.
Ja gledam po sebi. Na gudranje sam navodio isključivo sam sebe, niko me nije navodio.

Ja kad sam rešen sam sa sobom, kad znam šta radim i zašto radim, niko sa strane mene ne može poremetiti, naročito ne ovako preko Interneta.

U ostalom, otkad ja ovde pišem i čitam, nikad niko nikoga nije navodio na recidiv, već suprotno. Ovde pomažemo i bodrimo jedni druge, bar ja tako to gledam, nisam primetio da je ikad neko imao prema nekome lošu nameru, niti da je neko nekoga odvukao u recidiv. Za recidiv si isključivo sam kriv.

Ono si u pravu da treba što manje spominjati gudru, ali toga ovde nekad mora biti, kao i u realnom životu, pa i kad gledaš neki film. U ostalom, nikad ovde neko nije prepričavao radove, niti rituale uzimanja, a čak i to ne bi smelo da te poremeti kad bi neko pisao, ako si rešen sam sa sobom.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

StopBup wrote: Mon Jul 13, 2020 10:18 am
licaninsasela wrote: Mon Jul 13, 2020 9:36 am

Upravo to. Jednostavno nesvjesno bi do toga doslo a doslo bi. Zasto? Zato sta ste labilni.
Ja gledam po sebi. Na gudranje sam navodio isključivo sam sebe, niko me nije navodio.

Ja kad sam rešen sam sa sobom, kad znam šta radim i zašto radim, niko sa strane mene ne može poremetiti, naročito ne ovako preko Interneta.

U ostalom, otkad ja ovde pišem i čitam, nikad niko nikoga nije navodio na recidiv, već suprotno. Ovde pomažemo i bodrimo jedni druge, bar ja tako to gledam, nisam primetio da je ikad neko imao prema nekome lošu nameru, niti da je neko nekoga odvukao u recidiv. Za recidiv si isključivo sam kriv.

Ono si u pravu da treba što manje spominjati gudru, ali toga ovde nekad mora biti, kao i u realnom životu, pa i kad gledaš neki film. U ostalom, nikad ovde neko nije prepričavao radove, niti rituale uzimanja, a čak i to ne bi smelo da te poremeti kad bi neko pisao, ako si rešen sam sa sobom.
Stope mislim da sam ti sve reka. Ne da mi se vise ponavljat jer sam sam sebi dosadan. Evo. Dok ne dodes i ne priznas zasto si uletio u drogu i zasto recidiviras nista neces rijesiti. Pod to ne mislim zato sta si konj i blento nego sta je tebi droga nadomjestila a nemas to bez nje. Osjecaj manje vrijednosti, neki kompleksi, ne snalazenje u zivotu... Nesto je a samo ti znas sta je to. Od mene vise neces cuti ni jedan savjet. Pusti me da uzivam u carstvu hladovine.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

licaninsasela wrote: Mon Jul 13, 2020 10:51 am
StopBup wrote: Mon Jul 13, 2020 10:18 am
licaninsasela wrote: Mon Jul 13, 2020 9:36 am

Upravo to. Jednostavno nesvjesno bi do toga doslo a doslo bi. Zasto? Zato sta ste labilni.
Ja gledam po sebi. Na gudranje sam navodio isključivo sam sebe, niko me nije navodio.

Ja kad sam rešen sam sa sobom, kad znam šta radim i zašto radim, niko sa strane mene ne može poremetiti, naročito ne ovako preko Interneta.

U ostalom, otkad ja ovde pišem i čitam, nikad niko nikoga nije navodio na recidiv, već suprotno. Ovde pomažemo i bodrimo jedni druge, bar ja tako to gledam, nisam primetio da je ikad neko imao prema nekome lošu nameru, niti da je neko nekoga odvukao u recidiv. Za recidiv si isključivo sam kriv.

Ono si u pravu da treba što manje spominjati gudru, ali toga ovde nekad mora biti, kao i u realnom životu, pa i kad gledaš neki film. U ostalom, nikad ovde neko nije prepričavao radove, niti rituale uzimanja, a čak i to ne bi smelo da te poremeti kad bi neko pisao, ako si rešen sam sa sobom.
Stope mislim da sam ti sve reka. Ne da mi se vise ponavljat jer sam sam sebi dosadan. Evo. Dok ne dodes i ne priznas zasto si uletio u drogu i zasto recidiviras nista neces rijesiti. Pod to ne mislim zato sta si konj i blento nego sta je tebi droga nadomjestila a nemas to bez nje. Osjecaj manje vrijednosti, neki kompleksi, ne snalazenje u zivotu... Nesto je a samo ti znas sta je to. Od mene vise neces cuti ni jedan savjet. Pusti me da uzivam u carstvu hladovine.
Radim ja to Like već neko vreme. Samo o tome sada nemam potrebu da pišem.

Pozdravljam vas ja na par dana, dok se ne smire strasti, aj pozdrav. :)
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Post Reply