O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Ninocka
Posts: 1003
Joined: Tue Jun 13, 2017 9:12 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Ninocka »

Nesa_neske_01 wrote: Mon Dec 16, 2019 12:14 am
StopBup wrote: A Nešketa? Smiri se StopBup. Pusti razne provokacije to ti ne pomaze.
Hteo bih da ti prenesem neko moje iskustvo. Ti uzmi za sebe, sta ti je korisno.

Prvo emocije. To je osnov stabilnosti. Jedan od problema zavisnosti je problem ispoljavanja osecaja. Blam itd... kako se kaze.
Ako budes isao kod neko psihologa. Neka ti rec imam problem sa ispoljavanjem osecaja bude na umu. Tipa nelagodu neku...

Zatim ne dozvoli sebi da trazis zenskog psihologa da bi se tamo negde zaljubio. Za ljubav, seks, trazi devojku posebno.
Tu ces imati emotivnu vezu. Probleme u vezi. Praksa u real life.

Okruzi se ljudima van ovog problema. Tako kao sto si radio. Idi druzi se sa njima. Treniraj koliko mozes.

Sto si pisao u vezi psihijatara ne mogu reci da si pogresio. Mada, nikad ne znas! Medju njima ima ok ljudi.
Seti se, mozda ti u nekom trenutku zatreba neki lek. Umesto bupa, trave, alkohola ...
Ja ne bih odbijao pomoc lekara.
Opaaaa Nele bravo ti ga!!

Kako to iz nekog teskog ocaja, u razmaku veoma kratkom tipa jutro - vece , dodjes to nekih vedrih rijeci, mozda nisu ni vedre, ali se nazire neki optimizam u njima?!!
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Jurke »

xxxana wrote: Sun Dec 15, 2019 1:40 pm
Nesa_neske_01 wrote: Sun Dec 15, 2019 1:06 pm
Frajla wrote: Sun Dec 15, 2019 12:39 pmNo comment
Stvarno. :D Da mi nisi rekla ne bih znao. :D
Pamtiš. Emotivno pamtiš. Kada je negativno odeš u out.
Jel to strašno? Nije.

Tačno ledena kraljica Frajla. :D :D :D
Ne čačkaj tamo gde ne treba. Počnem da te zezam. Ne želim da te povredim!!!
Ja se družim kroz šalu. Ne želim da povredim.
Ti se ne druzis, ti se igras.. Sad kad je napisala dve reci,e klinac, sad moras opet da zavrtis, pa kad se nastavi prebacis na nju..
U tome ti je forum pomogao? Beg..

Jurke, si ziv?
Živ, borim se da guram dan onako kako sam za crtao. U stvari uz dozu koju sam zacrtao. Tu sam na 3 mg danas iako sam hteo da se zadrzim na dva. Uzeo sam još mg iako mi u stvari nije ni trebao. To je onaj narkoman u meni koji bi da se gudra još uvek i zajebava sve što je realno potrebno da se radi. Inače bacam letimičan pogled na forum i onda vidim da se uglavnom zadnjih dana Frajla zalud cima ili se ni ne cima, u glavnom smorčina pa ne zelim ni da komentarišem jer nemam šta pametno da kazem, a sve i da imam ne zelim da istresam tu pamet uzalud kao ona. Imam inače mnogo obaveza i ni neznam gde bijem glavom ni sam. Supruga otišla poslom čini mi se godine su prošle i izgleda da nece doci do sledece ili mozda koji dan ispred nje. Ti mićana? Kako si? Jesi na bupu ili se zveketaš kvalitetnjim otrovima? Mmmm?
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Jurke »

sanela wrote: Sun Dec 15, 2019 4:02 pm Može li se staviti tačka na vašu raspravu?
Daj Sanela molim te pomozi im da to privedu kraju. Ja cu i sam odlepiti, ako budem morao makar letimočno da predjem okom preko ovolikih postova ni o čemu. 😜😱🤪
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Jurke »

Frajla wrote: Sun Dec 15, 2019 4:20 pm Da nastavimo gde smo stali

Jurke, Liko? Kako ide?
Odgovorih Xxxani jer sam na njeno pitanje prvo natrčao pa da ne napišem drugačije nešto kod tebe ce me utepate. Ili se ponovim kao Stopic pa moram da ispravljam ili briskam posle... :mrgreen:
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Jurke »

StopBup wrote: Sun Dec 15, 2019 11:42 pm
Frajla wrote: Sun Dec 15, 2019 11:01 pm
StopBup wrote: Sun Dec 15, 2019 9:43 pm
Psihoterapeut, jesi zadovoljna? :D
Ne znam nikoga ko se usrećio sa psihijatrima. Samo dobio tablete, a one mi ne trebaju. Posledica u vidu nervoze, nesanice, depresije i tako toga nemam hvala Bogu.
Bio sam kod psihijatra u mom gradu, baš kod te koja deli bupove šakom i kapom, bio sam po sudskom nalogu kad sam pao sa travom, pisah to. Otišao tamo na drogi koju ona deli, test otprilike samo bup ne otkriva. Ja kao negativan, još me tamo nahvalila za sudiju, hahaha, a nije joj palo na pamet da sam na njenoj robi. Pitala me jesi uzimao još nešto sem trave, ja reko' nisam. :D
Pa kako nisam zadovoljna! Trnovit je put ovo bio od “ ne treba mi to-pa odlucio sam da idem makar to bio i psihog :)
Vas muskarce je i lako ubediti u nesto, kod Xane ima da se namucimo ajmeeeeeee ahahahah
Sad da je pitam kako je, tacno bi mi opalila dva samara
A Nešketa? :D

Xxxana je dobro, zar ne vidiš. :)
Ne prizivaj...
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Jurke »

Nesa_neske_01 wrote: Mon Dec 16, 2019 12:14 am
StopBup wrote: A Nešketa? Smiri se StopBup. Pusti razne provokacije to ti ne pomaze.
Hteo bih da ti prenesem neko moje iskustvo. Ti uzmi za sebe, sta ti je korisno.

Prvo emocije. To je osnov stabilnosti. Jedan od problema zavisnosti je problem ispoljavanja osecaja. Blam itd... kako se kaze.
Ako budes isao kod neko psihologa. Neka ti rec imam problem sa ispoljavanjem osecaja bude na umu. Tipa nelagodu neku...

Zatim ne dozvoli sebi da trazis zenskog psihologa da bi se tamo negde zaljubio. Za ljubav, seks, trazi devojku posebno.
Tu ces imati emotivnu vezu. Probleme u vezi. Praksa u real life.

Okruzi se ljudima van ovog problema. Tako kao sto si radio. Idi druzi se sa njima. Treniraj koliko mozes.

Sto si pisao u vezi psihijatara ne mogu reci da si pogresio. Mada, nikad ne znas! Medju njima ima ok ljudi.
Seti se, mozda ti u nekom trenutku zatreba neki lek. Umesto bupa, trave, alkohola ...
Ja ne bih odbijao pomoc lekara.
Ima istine, dosta.
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Nesa_neske_01 wrote: Mon Dec 16, 2019 12:14 am
StopBup wrote: A Nešketa? Smiri se StopBup. Pusti razne provokacije to ti ne pomaze.
Hteo bih da ti prenesem neko moje iskustvo. Ti uzmi za sebe, sta ti je korisno.

Prvo emocije. To je osnov stabilnosti. Jedan od problema zavisnosti je problem ispoljavanja osecaja. Blam itd... kako se kaze.
Ako budes isao kod neko psihologa. Neka ti rec imam problem sa ispoljavanjem osecaja bude na umu. Tipa nelagodu neku...

Zatim ne dozvoli sebi da trazis zenskog psihologa da bi se tamo negde zaljubio. Za ljubav, seks, trazi devojku posebno.
Tu ces imati emotivnu vezu. Probleme u vezi. Praksa u real life.

Okruzi se ljudima van ovog problema. Tako kao sto si radio. Idi druzi se sa njima. Treniraj koliko mozes.

Sto si pisao u vezi psihijatara ne mogu reci da si pogresio. Mada, nikad ne znas! Medju njima ima ok ljudi.
Seti se, mozda ti u nekom trenutku zatreba neki lek. Umesto bupa, trave, alkohola ...
Ja ne bih odbijao pomoc lekara.
Nisam mislio da provociram, nemoj da se ljutiš. :)
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Nesa_neske_01
Posts: 816
Joined: Sun Mar 04, 2018 4:07 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Nesa_neske_01 »

StopBup wrote: Mon Dec 16, 2019 12:37 am
Nesa_neske_01 wrote: Mon Dec 16, 2019 12:14 am
StopBup wrote: A Nešketa? Smiri se StopBup. Pusti razne provokacije to ti ne pomaze.
Hteo bih da ti prenesem neko moje iskustvo. Ti uzmi za sebe, sta ti je korisno.

Prvo emocije. To je osnov stabilnosti. Jedan od problema zavisnosti je problem ispoljavanja osecaja. Blam itd... kako se kaze.
Ako budes isao kod neko psihologa. Neka ti rec imam problem sa ispoljavanjem osecaja bude na umu. Tipa nelagodu neku...

Zatim ne dozvoli sebi da trazis zenskog psihologa da bi se tamo negde zaljubio. Za ljubav, seks, trazi devojku posebno.
Tu ces imati emotivnu vezu. Probleme u vezi. Praksa u real life.

Okruzi se ljudima van ovog problema. Tako kao sto si radio. Idi druzi se sa njima. Treniraj koliko mozes.

Sto si pisao u vezi psihijatara ne mogu reci da si pogresio. Mada, nikad ne znas! Medju njima ima ok ljudi.
Seti se, mozda ti u nekom trenutku zatreba neki lek. Umesto bupa, trave, alkohola ...
Ja ne bih odbijao pomoc lekara.
Nisam mislio da provociram, nemoj da se ljutiš. :)
;)
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by xxxana »

Jurke wrote: Mon Dec 16, 2019 12:25 am
xxxana wrote: Sun Dec 15, 2019 1:40 pm
Nesa_neske_01 wrote: Sun Dec 15, 2019 1:06 pm
Stvarno. :D Da mi nisi rekla ne bih znao. :D
Pamtiš. Emotivno pamtiš. Kada je negativno odeš u out.
Jel to strašno? Nije.

Tačno ledena kraljica Frajla. :D :D :D
Ne čačkaj tamo gde ne treba. Počnem da te zezam. Ne želim da te povredim!!!
Ja se družim kroz šalu. Ne želim da povredim.
Ti se ne druzis, ti se igras.. Sad kad je napisala dve reci,e klinac, sad moras opet da zavrtis, pa kad se nastavi prebacis na nju..
U tome ti je forum pomogao? Beg..

Jurke, si ziv?
Živ, borim se da guram dan onako kako sam za crtao. U stvari uz dozu koju sam zacrtao. Tu sam na 3 mg danas iako sam hteo da se zadrzim na dva. Uzeo sam još mg iako mi u stvari nije ni trebao. To je onaj narkoman u meni koji bi da se gudra još uvek i zajebava sve što je realno potrebno da se radi. Inače bacam letimičan pogled na forum i onda vidim da se uglavnom zadnjih dana Frajla zalud cima ili se ni ne cima, u glavnom smorčina pa ne zelim ni da komentarišem jer nemam šta pametno da kazem, a sve i da imam ne zelim da istresam tu pamet uzalud kao ona. Imam inače mnogo obaveza i ni neznam gde bijem glavom ni sam. Supruga otišla poslom čini mi se godine su prošle i izgleda da nece doci do sledece ili mozda koji dan ispred nje. Ti mićana? Kako si? Jesi na bupu ili se zveketaš kvalitetnjim otrovima? Mmmm?
Razumem te, ali mislim da zuris sa skidanjem.. Moji planovi su bili izvodljivi iz pticije perspektive, ja ne mogu sama i ovog puta definitivno moram nesto da organizujem..Vqriram..
Na necemu sve to izgleda drugacije,zar ne? ;)
User avatar
Ninocka
Posts: 1003
Joined: Tue Jun 13, 2017 9:12 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Ninocka »

StopBup wrote: Mon Dec 16, 2019 12:37 am [
Subic, nesto si se promijenio u zadnja dva, tri dan, a??
Hm, hm, sta to moze bit?!! ;)
Post Reply