O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Ninocka wrote: Wed Jan 15, 2020 11:40 pm
StopBup wrote: Wed Jan 15, 2020 10:59 pm
Frajla wrote: Wed Jan 15, 2020 10:49 pm

Jaoooo ahahahahahaha pa tako bas i deluje. Pripreme za olimpijadu

Stope, interner- google- citaj malo. Nije valjda da bas nista ne znas o psihoterapijama? Delujes tako. I upravo iz neznanja pocenes da pises stosta
Guglao sam, i nigde nisam pročitao pominjanje lekova, zato sam se zbunio malo. :)

Zvao sam telefonom da se raspitam, diskrecija klijenata je zagarantovana :) , ne dobijaš nikakvu šifru u sistemu, a to mi je jako bitno zbog firme u koju planiram da se vratim, tako da me ništa više ne sprečava.

Napravi mi Ninočka zbrku u glavi sa tim AD. :D
Kako si se bre istripovao tako!!
Ne moze ti niko na silu uvuci tabletu u usta😱😱😱
Mozes ljepoto ti da guslas na psihoterapiji sloobodnoo bez AD , eto je li ti lakse??!
Samo ne znam hoce li biti pomaka?? Ahahhahahahaha
Hahahahahaha. :D
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
Ninocka
Posts: 1003
Joined: Tue Jun 13, 2017 9:12 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Ninocka »

StopBup wrote: Wed Jan 15, 2020 11:53 pm
Ninocka wrote: Wed Jan 15, 2020 11:35 pm
StopBup wrote: Wed Jan 15, 2020 8:50 pm

Zbunio sam se malo. Šta ima psihoterapija sa antidepresivima i tabletama u opšte? Zar tu ne bi trebalo problem da se rešava kroz razgovor? Kroz iskrenu priču da se dođe do suštine problema i rešenja za problem, da se dođe do pronalaženja neke nove snage, motiva, itd. u čoveku. Da se nauči nešto što nismo znali o sebi, i svojim problemima, da saznamo još šta nas koči sem onoga što znamo...
Ja recimo nikad nisam imao problem sa depresijom, sem na kratko, a to je bilo izazvano isključivo mojim sranjima. Isto i sa vraćanjem u društvo nisam imao problema.
Mislim 99 % da neću ići na antidepresive, niti na neke tablete, ali takođe sam promenio neke svoje čvrste stavove koji su bili nepotrebni, i koji su me verovatno kočili, tačnije, postao sam fleksibilniji.

Nego htedoh te pitati, eto ako ja tokom psihoterapija ipak shvatim, to jest ako mi psihoterapeut iz nekog razloga predoči da bi ipak bilo bolje da pijem neko vreme antidepresive, kako da se skinem sa toga? Koliko ja znam, to da bi imalo efekta, mora da se pije bar mesec dana, a to nije malo. Da li onda posle toga, opet moraš da ideš na neke tablete da ne bi nakon prekida doživeo neku nestabilnost ili čak krizu. To mi liči na trčanje u začaranom krugu.
Kako si se ti skinula sa antidepresiva? Znam da si 4 meseca pila zoloft, to je baš dugo jbt. Šta ti je bilo kad si prestala? Jesi i sad na nekim tabletama?
Sub, naravno da psihoterapija nema veze sa lijekovima, ali isto tako i moze da ima.
Meni nije pomogla psihoterapija sama, ali u kombinaciji sa AD je bila prava stvar.
A isto tako mislim da ni sami AD bez psihoterapije nisu djelotvorni.
Mada, ponavljam, tako je kod mene....
Drugo... i prije sam ti nedje htjela reci kad si me pitao nesto u fazonu zasto mi sad postavljas pitanje vezano za AD kad nisam navucen i odavno sam se skinuo??!!
Bas zbog toga.
Ja sam krenula da se lijecim jer sam znala da imamproblem, ne bi se inace ko najveca budala navukla na bup.
Ja ima dijagnozu OAP ili ti opsti anksiozni poremecaj, i to nema nikakve veze sa bupom.
Da se ne bi desilo da opet potezem za nekim narkoticima ili alkoholom, jednostavno podjem kod dr.
Trece, ja sam pila zoloft i vise od cetiri mjeseca jer sam ga prekidala, pa pokusala nesto sa seroxatom, pa se opet vracala zoloftu.
Prestala sam da ih pijem bez ikakvih problema, i evo godinu i po nisam popila nikakvu tabletu jacu od paracetamola a ne nesto drugo.
Sada opet imam nekih problema, nista strasno, ali ja sam istraumirana od same sebe i sto moze da
Mi padne na pamet i ja fino podjem kod dr, mislim da su to veoma jednostavne stvari.
Inace , kada sam prvi put pocela sa psihoterapijim i AD ja sam bila u soku pod kakvim sam ja opterecenjem ranije zivjela.
Pa ljudi, zalosno je kako ranije nisam posla i pod kakvim sam pritiskom zivjela, i zaista je meni sve to zajedno bas pomoglo.
Ti se sub boga mi pripremas kao da ides na Olimpijske igre , a ne u posjetu psihijatru🤗🤗
A odusevices se vjeruj mi , i vidjeces da problem ne lezi u zavisnosti nego do nekog pred stanja koje je doprinjelo drogiranju, ili pak nekog post stanja.
Znaci nije kraj, borba tek pocinje.
Sad mi je jasnije. Hvala. ;)
Eto !! 🥴🥴🥴
User avatar
Ninocka
Posts: 1003
Joined: Tue Jun 13, 2017 9:12 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Ninocka »

StopBup wrote: Wed Jan 15, 2020 11:56 pm
Ninocka wrote: Wed Jan 15, 2020 11:40 pm
StopBup wrote: Wed Jan 15, 2020 10:59 pm

Guglao sam, i nigde nisam pročitao pominjanje lekova, zato sam se zbunio malo. :)

Zvao sam telefonom da se raspitam, diskrecija klijenata je zagarantovana :) , ne dobijaš nikakvu šifru u sistemu, a to mi je jako bitno zbog firme u koju planiram da se vratim, tako da me ništa više ne sprečava.

Napravi mi Ninočka zbrku u glavi sa tim AD. :D
Kako si se bre istripovao tako!!
Ne moze ti niko na silu uvuci tabletu u usta😱😱😱
Mozes ljepoto ti da guslas na psihoterapiji sloobodnoo bez AD , eto je li ti lakse??!
Samo ne znam hoce li biti pomaka?? Ahahhahahahaha
Hahahahahaha. :D
Ovo mi je najjace kad nesto kazem pa se sama sebi smijem kikikikj
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Ninocka wrote: Wed Jan 15, 2020 11:35 pm
StopBup wrote: Wed Jan 15, 2020 8:50 pm
Ninocka wrote: Tue Jan 14, 2020 5:01 pm
Vidi, sad Sub da krene na neku psihoterapiju, pa da mu fino ubodu neki AD, covjek sebe ne bi prepoznao!!
Bitno je da se radi an sebi, da li ces odabrat te neke grupe kao ti ( jer se vidi taj pomak) ili ces ici kod dr, svejedno.
Forum sam nikome ne moze pomoci.
Zbunio sam se malo. Šta ima psihoterapija sa antidepresivima i tabletama u opšte? Zar tu ne bi trebalo problem da se rešava kroz razgovor? Kroz iskrenu priču da se dođe do suštine problema i rešenja za problem, da se dođe do pronalaženja neke nove snage, motiva, itd. u čoveku. Da se nauči nešto što nismo znali o sebi, i svojim problemima, da saznamo još šta nas koči sem onoga što znamo...
Ja recimo nikad nisam imao problem sa depresijom, sem na kratko, a to je bilo izazvano isključivo mojim sranjima. Isto i sa vraćanjem u društvo nisam imao problema.
Mislim 99 % da neću ići na antidepresive, niti na neke tablete, ali takođe sam promenio neke svoje čvrste stavove koji su bili nepotrebni, i koji su me verovatno kočili, tačnije, postao sam fleksibilniji.

Nego htedoh te pitati, eto ako ja tokom psihoterapija ipak shvatim, to jest ako mi psihoterapeut iz nekog razloga predoči da bi ipak bilo bolje da pijem neko vreme antidepresive, kako da se skinem sa toga? Koliko ja znam, to da bi imalo efekta, mora da se pije bar mesec dana, a to nije malo. Da li onda posle toga, opet moraš da ideš na neke tablete da ne bi nakon prekida doživeo neku nestabilnost ili čak krizu. To mi liči na trčanje u začaranom krugu.
Kako si se ti skinula sa antidepresiva? Znam da si 4 meseca pila zoloft, to je baš dugo jbt. Šta ti je bilo kad si prestala? Jesi i sad na nekim tabletama?
Sub, naravno da psihoterapija nema veze sa lijekovima, ali isto tako i moze da ima.
Meni nije pomogla psihoterapija sama, ali u kombinaciji sa AD je bila prava stvar.
A isto tako mislim da ni sami AD bez psihoterapije nisu djelotvorni.
Mada, ponavljam, tako je kod mene....
Drugo... i prije sam ti nedje htjela reci kad si me pitao nesto u fazonu zasto mi sad postavljas pitanje vezano za AD kad nisam navucen i odavno sam se skinuo??!!
Bas zbog toga.
Ja sam krenula da se lijecim jer sam znala da imamproblem, ne bi se inace ko najveca budala navukla na bup.
Ja ima dijagnozu OAP ili ti opsti anksiozni poremecaj, i to nema nikakve veze sa bupom.
Da se ne bi desilo da opet potezem za nekim narkoticima ili alkoholom, jednostavno podjem kod dr.
Trece, ja sam pila zoloft i vise od cetiri mjeseca jer sam ga prekidala, pa pokusala nesto sa seroxatom, pa se opet vracala zoloftu.
Prestala sam da ih pijem bez ikakvih problema, i evo godinu i po nisam popila nikakvu tabletu jacu od paracetamola a ne nesto drugo.
Sada opet imam nekih problema, nista strasno, ali ja sam istraumirana od same sebe i sto moze da
Mi padne na pamet i ja fino podjem kod dr, mislim da su to veoma jednostavne stvari.
Inace , kada sam prvi put pocela sa psihoterapijim i AD ja sam bila u soku pod kakvim sam ja opterecenjem ranije zivjela.
Pa ljudi, zalosno je kako ranije nisam posla i pod kakvim sam pritiskom zivjela, i zaista je meni sve to zajedno bas pomoglo.
Ti se sub boga mi pripremas kao da ides na Olimpijske igre , a ne u posjetu psihijatru🤗🤗
A odusevices se vjeruj mi , i vidjeces da problem ne lezi u zavisnosti nego do nekog pred stanja koje je doprinjelo drogiranju, ili pak nekog post stanja.
Znaci nije kraj, borba tek pocinje.
Ma da. On bi sad to nestrpljivo rijesio na hu-bu. Malo lezarine malo price i to je to. Ovisnost rijesena. E da je to tako kamo srece. Treba sve to uskladit sa obavezama, sa poslom, dobit termin, sto pizdarija ima. Neznam da li shvacas da je to jako jako dugotrajan proces. I opet ponavljam pitanje je da li ce se to tebi svidjeti kada cujes neke stvari o sebi jer puno toga sta ti se ovdje govori ti ne prihvacas. A ovo je samo virtuala ne oci u oci. Nemoj bit bas previse tako optimistican jer nije opet ponavljam ugodno ni izbaciti iz sebe one stvari koje zatomljujes a jos teze cut kritiku uzivo na svoj racun. Al ajd bas me zanima dal si sposoban za takvo nesto jer ovdje se nisi bas iskazo, ustvari nisi nikako. Pitam te kad kreces a ne vidim odgovor. Znaci jos nista.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

edy wrote: Wed Jan 15, 2020 11:50 pm
StopBup wrote: Mon Jan 13, 2020 9:00 am
edy wrote: Mon Jan 13, 2020 6:06 am

Jarane ovo za hinjavost se uopce nije odnosilo na tebe vjeruj mi, pisao sam ti da te dozivljavam kao dobrog covjeka, ti si nesto sasvim suprotno od hinje

A to skinut se I biti cist pa zar mislis da kroz ovih 20 godina u narkomaniji nisam bio cist neki odredjen period, ali skinut se I biti cist pola godine, godinu nije nikakav garant da si se rijesio ovisnosti.

Nemoj se naljutit, ali zelen si i jos ti moras udarat glavom u zid da skontas u kojoj si zabludi
Priznati da si ovisnik je prvi I osnovni korak ka boljem sutra, al istinski priznati, a ne samo reci I to pogotovo kao ti u masnicama I umanjivanju, al ne zelim u jos jednu debatu, samo mi oduzima energiju, uglavnom sve najbolje ti zelim I shvati da kritika nije napad, na kritiku s kojom ti neko hoce ukazat neku tvoju gresku, treba rec hvala, jer to je pomoc, a tapsanje po ramenu nije. Mene iskreno zaboli neka stvar sta ce rec komsija il tamo neki ljudi, a tebi je ovdje na anonimnom forumu stalo do toga, mogu mislit sta je tek u stvarnom zivotu

Niko od nas nije Bog I savrsen da moze sam sebe vidjet objektivno, uvjek te drugi vide bolje onakvog kakav jesi, prebroj koliko nas ti je reklo istu stvar, drugim rijecima al poenta je kod vecine bila ista.
Nisam mislio sa tim "hinjo" da si mi se obraćao, nego na ono voljenje sebe što si pominjao. Nebitno.
Za ostalo me nisi skontao. Sve sam ja sebi priznao, razbio zablude, tresnuo glavom od zid, te mašinice izbacio, jebi ga, svi mi grešimo... Ta priča da sam ja zelen, a ne znaš me, niti znaš i 10posto o meni, mom životu i kako sam živeo, više govori o tebi, ti ne znaš kakav sam ja i ko sam, dok sa tom pričom kako je neko zelen, automatski daješ do znanja da ti misliš o sebi da si nešto veći nego što jesi, i da misliš da znaš više nego što znaš, veruj mi.
Zavisnost je kod svih ista, zazlika je samo u nama kao ljudima.
Pa to sticem iz tvojih postova, vjeruj mi da bih ja volio da sam neiskusan po pitanju ovih sranja, majke mi, al imas pravo, s obzirom na tvoje masnice ne bi me iznenadilo da imas 10tak godina robije a vamo nevinasce :D

Al u biti svi smo mi manje vise zeleni I emocionalni invalidi, jer da nismo.ne bismo bili tu I to sto smo..
Nemoj ga previse da ne zavrsi u nokdaunu sad prije psihologa. To je ustvari psihoanaliza jel? Dobrovoljno seciranje mozga. Sado mazo. Budemo vidili kad krene. Svaki dan psiholog i samo psiholog a nikako termin uvatit.
edy
Posts: 197
Joined: Sat Dec 05, 2009 11:45 pm
Location: mala kuća 2 sa 2

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by edy »

licaninsasela wrote: Thu Jan 16, 2020 12:12 am
edy wrote: Wed Jan 15, 2020 11:50 pm
StopBup wrote: Mon Jan 13, 2020 9:00 am

Nisam mislio sa tim "hinjo" da si mi se obraćao, nego na ono voljenje sebe što si pominjao. Nebitno.
Za ostalo me nisi skontao. Sve sam ja sebi priznao, razbio zablude, tresnuo glavom od zid, te mašinice izbacio, jebi ga, svi mi grešimo... Ta priča da sam ja zelen, a ne znaš me, niti znaš i 10posto o meni, mom životu i kako sam živeo, više govori o tebi, ti ne znaš kakav sam ja i ko sam, dok sa tom pričom kako je neko zelen, automatski daješ do znanja da ti misliš o sebi da si nešto veći nego što jesi, i da misliš da znaš više nego što znaš, veruj mi.
Zavisnost je kod svih ista, zazlika je samo u nama kao ljudima.
Pa to sticem iz tvojih postova, vjeruj mi da bih ja volio da sam neiskusan po pitanju ovih sranja, majke mi, al imas pravo, s obzirom na tvoje masnice ne bi me iznenadilo da imas 10tak godina robije a vamo nevinasce :D

Al u biti svi smo mi manje vise zeleni I emocionalni invalidi, jer da nismo.ne bismo bili tu I to sto smo..
Nemoj ga previse da ne zavrsi u nokdaunu sad prije psihologa. To je ustvari psihoanaliza jel? Dobrovoljno seciranje mozga. Sado mazo. Budemo vidili kad krene. Svaki dan psiholog i samo psiholog a nikako termin uvatit.
Na nemam pojma nisam bio osim u komuni na nas 20 ona jedna tako da nema pojma kako to ustvari izgleda, osim u filmovima,.gdje bogati se izvale na onu fotelju I brste, iskreno imam predrasude prema tome I nisam nikd ni pomislio da odemx al sta ja znam od toga tu sam ja zelen jbg
nije sramota pasti,sramota je ne ustati..
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

edy wrote: Wed Jan 15, 2020 11:38 pm
xxxana wrote: Mon Jan 13, 2020 7:10 pm
licaninsasela wrote: Mon Jan 13, 2020 1:23 pm Ovako Neske. Razlikujemo se previse. Te sektaske price meni ne pasu. Jebiga. U proslosti sam gledo da sa svima budem dobar. To je nemoguce. Nisam vise takav i ucim se i dan danas to da pokazem i eto na miran nacin ti kazem da mi tvoja prica ne pase i ne drzi.vodu. ne nisam se upeco. Ne zelim nista uljepsavati i pakirati. Dobio sam od jedne osobe poruku da napredujem ok samo sam neki dan sve usro. Nastojim opet da se vratim na pravi put i to sam jucer uspio i preso preko svog ponosa i skruseno se izvinio Ediju.Ja sam zasro i covjek je reagirao. Mi smo ljudi od krvi i mesa i grijesimo i ako smo iskreni pokušavamo to ispraviti. Nastavit cu ovdje da pisem i da se pokusam mijenjati. Ssbe sve sam ti reko. Pokusaj shvatiti sta sam ti reko. Ksana zanima me ti kako ides. Zanima me i Edi sta i kako misli covjek. Vjerujem da je zajebano biti na subu ali opet kolko vidim covjek radi i bori ka i ja za obitelj i to i rukama i nogama. Jurke se ne javlja. Nije to dobro. Ovo sam na brzinu reka sve pa je tako zbrkano. Uglavnom idem u borbu sa samom sobom. Nema predaje.
Evo Liko, bila sam u setnji i danas sa psom i nisam camila kuci.. I tako, vodila ga u neki park i kako sam usla, tako nam je prileteo pas i pocinje igra,pas je od zene koja ga je takodje tu pustila i sad kao sa decom da smo dosle, pustile ih da se igraju, a mi caskamo..
Neraspolozena za pricu, jos uvek se ne uklapam sa ljudima uzivo,ali izdrzah je nekako..I tako.. Kako si ti?

Ma pajdo ti I neske.ko nebo I.zemlja
Ti direktan, on indirektan, filozof, umisnjeni, bez diplome :D

Ti iskren (barem mislim, djelujes tako), on ne,

Ti dobronamjeran, on ne(barem takav dojam ostavlja

Ti temperamentan, on suprotnost susta

Ni slicni niste

Puno bolji ti djelujes kao covjek, nevezano dal se pucas ili ne
Neke osobine su dio nas I nepromjenjive,.samo treba naucit.nosit I kontrolisat ih, npr temperament il jesi ili nisi takav.

Pozz
Ma ne mogu ja s njim. Nisam kapacitet za njega. A da budem iskren uopce ne kuzim sta baljezga. Te stavi neku pjesmu, te nekr clanke pa nesta na jutubu neke nazovi relaksacije,, pa sere tu o nekoj boli pa podjebava pa sektaske price.. Previse za moj mozak a posebno za zivce. E da, treba se kontrolirat sta nije lako pogotovo ako si kratak na okidacu a ja jesam. Sto se kaze jebenica. Ko kaze da nije jebeno taj laze. A borba, jebes joj mater trajat ce dok smo zivi. Sad sam dugo dobar ima neznam ni ja koliko mjeseci. To moze vec sutra da sve padne u vodu tako da sam oprezan.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

licaninsasela wrote: Thu Jan 16, 2020 12:07 am
Ninocka wrote: Wed Jan 15, 2020 11:35 pm
StopBup wrote: Wed Jan 15, 2020 8:50 pm

Zbunio sam se malo. Šta ima psihoterapija sa antidepresivima i tabletama u opšte? Zar tu ne bi trebalo problem da se rešava kroz razgovor? Kroz iskrenu priču da se dođe do suštine problema i rešenja za problem, da se dođe do pronalaženja neke nove snage, motiva, itd. u čoveku. Da se nauči nešto što nismo znali o sebi, i svojim problemima, da saznamo još šta nas koči sem onoga što znamo...
Ja recimo nikad nisam imao problem sa depresijom, sem na kratko, a to je bilo izazvano isključivo mojim sranjima. Isto i sa vraćanjem u društvo nisam imao problema.
Mislim 99 % da neću ići na antidepresive, niti na neke tablete, ali takođe sam promenio neke svoje čvrste stavove koji su bili nepotrebni, i koji su me verovatno kočili, tačnije, postao sam fleksibilniji.

Nego htedoh te pitati, eto ako ja tokom psihoterapija ipak shvatim, to jest ako mi psihoterapeut iz nekog razloga predoči da bi ipak bilo bolje da pijem neko vreme antidepresive, kako da se skinem sa toga? Koliko ja znam, to da bi imalo efekta, mora da se pije bar mesec dana, a to nije malo. Da li onda posle toga, opet moraš da ideš na neke tablete da ne bi nakon prekida doživeo neku nestabilnost ili čak krizu. To mi liči na trčanje u začaranom krugu.
Kako si se ti skinula sa antidepresiva? Znam da si 4 meseca pila zoloft, to je baš dugo jbt. Šta ti je bilo kad si prestala? Jesi i sad na nekim tabletama?
Sub, naravno da psihoterapija nema veze sa lijekovima, ali isto tako i moze da ima.
Meni nije pomogla psihoterapija sama, ali u kombinaciji sa AD je bila prava stvar.
A isto tako mislim da ni sami AD bez psihoterapije nisu djelotvorni.
Mada, ponavljam, tako je kod mene....
Drugo... i prije sam ti nedje htjela reci kad si me pitao nesto u fazonu zasto mi sad postavljas pitanje vezano za AD kad nisam navucen i odavno sam se skinuo??!!
Bas zbog toga.
Ja sam krenula da se lijecim jer sam znala da imamproblem, ne bi se inace ko najveca budala navukla na bup.
Ja ima dijagnozu OAP ili ti opsti anksiozni poremecaj, i to nema nikakve veze sa bupom.
Da se ne bi desilo da opet potezem za nekim narkoticima ili alkoholom, jednostavno podjem kod dr.
Trece, ja sam pila zoloft i vise od cetiri mjeseca jer sam ga prekidala, pa pokusala nesto sa seroxatom, pa se opet vracala zoloftu.
Prestala sam da ih pijem bez ikakvih problema, i evo godinu i po nisam popila nikakvu tabletu jacu od paracetamola a ne nesto drugo.
Sada opet imam nekih problema, nista strasno, ali ja sam istraumirana od same sebe i sto moze da
Mi padne na pamet i ja fino podjem kod dr, mislim da su to veoma jednostavne stvari.
Inace , kada sam prvi put pocela sa psihoterapijim i AD ja sam bila u soku pod kakvim sam ja opterecenjem ranije zivjela.
Pa ljudi, zalosno je kako ranije nisam posla i pod kakvim sam pritiskom zivjela, i zaista je meni sve to zajedno bas pomoglo.
Ti se sub boga mi pripremas kao da ides na Olimpijske igre , a ne u posjetu psihijatru🤗🤗
A odusevices se vjeruj mi , i vidjeces da problem ne lezi u zavisnosti nego do nekog pred stanja koje je doprinjelo drogiranju, ili pak nekog post stanja.
Znaci nije kraj, borba tek pocinje.
Ma da. On bi sad to nestrpljivo rijesio na hu-bu. Malo lezarine malo price i to je to. Ovisnost rijesena. E da je to tako kamo srece. Treba sve to uskladit sa obavezama, sa poslom, dobit termin, sto pizdarija ima. Neznam da li shvacas da je to jako jako dugotrajan proces. I opet ponavljam pitanje je da li ce se to tebi svidjeti kada cujes neke stvari o sebi jer puno toga sta ti se ovdje govori ti ne prihvacas. A ovo je samo virtuala ne oci u oci. Nemoj bit bas previse tako optimistican jer nije opet ponavljam ugodno ni izbaciti iz sebe one stvari koje zatomljujes a jos teze cut kritiku uzivo na svoj racun. Al ajd bas me zanima dal si sposoban za takvo nesto jer ovdje se nisi bas iskazo, ustvari nisi nikako. Pitam te kad kreces a ne vidim odgovor. Znaci jos nista.
Like opusti se. Kritike koje sam dobijao ranije su bile bezvezne, najviše zbog mog nepotpunog pisanja, i stalno pozitivne priče, pa je ispadalo kao da ulepšavam situaciju, što sam i radio, ali nesvesno, pa ste me mnogi krivo kontali. Rekoh, od sad pišem sve kako jeste, pomenem i kad nisam ok, i tako to. Polako. Krećem najverovatnije krajem ovog, ili početkom sledećeg meseca. To jest eto kad doživim neki pad u glavi, kao ovaj koji mi se desio pre par dana. Neću tamo otići kad sam top raspoložen, tad ni ne mislim o problemima.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Ninocka wrote: Wed Jan 15, 2020 11:59 pm
StopBup wrote: Wed Jan 15, 2020 11:56 pm
Ninocka wrote: Wed Jan 15, 2020 11:40 pm
Kako si se bre istripovao tako!!
Ne moze ti niko na silu uvuci tabletu u usta😱😱😱
Mozes ljepoto ti da guslas na psihoterapiji sloobodnoo bez AD , eto je li ti lakse??!
Samo ne znam hoce li biti pomaka?? Ahahhahahahaha
Hahahahahaha. :D
Ovo mi je najjace kad nesto kazem pa se sama sebi smijem kikikikj
Hahahaha, ma ti si legenda, stoti put ti kažem. Obavezno se javi kad budeš u februaru išla po kuče, ako budeš prolazila kroz moj grad. :)
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Nesa_neske_01
Posts: 816
Joined: Sun Mar 04, 2018 4:07 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Nesa_neske_01 »

(edy) edic medic, neske dobio zabranu leta, mene si dozvao, reci gde te boli?
Image
Post Reply