O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

I vidis koliko se tebi puno vremena objasnjava a ti i dalje uglavnom po svom. Ali ako neko uspijje spasiti i jedan zivot pa makar i stalnim tupljenjem jednog te istoga to je toliko vrijedno kao da si napravio neku strasno veliku nematerijalnu stvar a to je ono sta jedino kod covjeka i vrijedi. Zapamti esbe nije ti nikakav prijatelj onaj koji ti ide niz dlaku i onako kako tebi odgovara nego onaj sta ti govori istinu pa kakva ona bila. Dobro razmisli o svemu i onako je danas sveta nedilja pa se imt nece paliti. Samo razmisli koliko su ksana i jurke daleko od tvoje pozicije i zapitaj se cemu je to tako.
Di je ona stara bitanga Yasu? Sjecas se onih zivopisnih malih barki i u lomeu i
licaninsasela wrote: Sun May 31, 2020 12:36 pm
StopBup wrote: Sat May 30, 2020 4:23 pm Meni je znadnjih par dana osetno bolje, pa evo imam potrebu da napisem i koju na forumu. Prilicno mi se "odbetoniralo" srce, osecam se ziv, i neke male sitne stvari bas znaju da mi ulepsaju dan. Evo recimo malo pre mi se desila ta neka mala sitna stvar, pa evo da podelim sa vama. Ocekujem da mi dodje jedan ozbiljan kupac, pa sam gledao da dvoriste bude "tip-top" kad covek dodje. Videh da mi je vetar slomio granu od roze ruze, na kojoj je bilo 3 cveta, dok sam sredjivao tu granu, naidje komsinica ulicom, a meni je bila vec otvorena kapija zbog kupca, ja je zaustavim, i dam joj te 3 ruze. Njoj je ulepsao dan moj gest, a meni je ulepsao dan njen osmeh i poljubac koji sam dobio nakon tog gesta. 8-)

Nisam se naravno jos oporavio psihicki nakon onih pola godine sranja, ali osecam ponovo sebe i ljude oko sebe, nisam vise sebicni, samozivi "kamen" koji sam postao tokom recidiva. Volja za zivotom se vraca.

Hvala vam ljudi sto ste me trpeli tokom recidiva, jebi ga, ja sam dosta okasnio u ovoj prici, ja konj sam eto tek prosle godine ozbiljno krenuo u borbu sa samim sobom i zavisnoscu, nije bilo ni za ocekivati da se sve odmah namesti i da odmah shvatim neke bitne stvari. Brljanje i neprihvatanje nekih cinjenica oko zavisnosti se od mene moglo i ocekivati, obzirom da se prica kod mene prilicno rastegla i da su mi se neke stvari koje obavezno slede zbog drogiranja desile dosta kasno.

Pozdrav i pisite ako imate sta. :)
Kazes profi vozac ok. Znas li ti da sve spustalice smanjuju zjenice i za svakog ovisnika je nocna mora voziti navecer upravo zato sta dolazi do nocnog sljepila. Uglavnom bio si znaci godinama i sebi i drugim vozacima nocna mora. Da mi netko zatepe djete a da je na terapiji mislim da lik ne bi doceka sudenje upravo zato sta svi znaju da daneri imaju problem sa nocnom voznjom. Bolje budi pilot poljoaviona pa ako se i strmopizdis eventualno ces ti najebati, koji kobac i neki dalekovod. Esbe lijepo je citati knjige. U hr imas duhovne knjige upt u pravi trenutak sta je godinama vodio jrdan pokojni svecenik ali knjigice nisu bile namijenjene samo katolicima nego sveobuhvatnom covjecanstvu koje se nalazi u kurcu. Smisao knjiga je takva da procitas jedan ajmo rec mudrost i cijeli ddan se vodis mislju sta je covjek tija reci. Nije to samo pokojni svecenik Zidrum pisao nego cijela mala vojska pisaca od afrike do brazila. Jako poucno i kvalitetno. Cini mi se da kod nas na katolickom radiju i dalje to prakticiraju ujutro sa nekim citatom i ljudi bi se trebali ponasati prema tome. Ja ti samo ocu ukazati da sam neces dugorocno nista .napraviti sam. Nista zlonamjerno. Tvoj veliki problem je sta i dalje ne prihvacas ovisnost kao bolest i zato nemas muda ni otici se pokusati srediti. Ja bi da mi doktori garantiraju reka neka mi stave sifru koju god treba pa i neka neke izmisle samo da znam da cu biti ok.
I sam si vidio da je pickin dim skiniti se sa suba ili dopa nego problemi isplivavaju kasnije. A ti to ne rjesavas. Knjiga ti u tome ne moze pomoci. Kratkotrajno da ali dugorocno ne. Desit ce ti se da se sa imt traktorom jedan dan zapucas u tudi plastenik ili banderu. Okreni novu stranicu a i lova vozaca koliko je meni poznato i nije toga vrijedna. Biti po cijele dane u kamionu sa cimerom i 24 sata na gasu za 1300 1400 eura se ne isplati a glava skroz u torbi. Bolje se uhvati poljoprivrede ako se od toga moze ziviti. Ono sta mi je upalo u oci ti 33 ona 20 mi govori da si totalno nezreo djecko. I kakva je to veza od 10 dana. Prije bi ja reko romansa. Isto tako i sa onom malom sta te navodno nogirala za dva dana radi cuge. Kakva je to veza od 2 dana. Ili sam ja staromodan i glup pa ne kuzim te danasnje veze. Cakni kad sam placo cure gleda sam da su uvik otprilike mojih godina. Znaci kad sam ima 30 trazio sam cure od oko 30 sad kad imam 46 skoro 5 banki naravno da bi gleda da je opet mojih nlgodina. Isto tako znam da je danas jako tesko naci ispravnu djevojku jer sve zele sve odmah. Pa sta bi bilo da si bijavs njom godinu dana i ona te nogira radi jednog pijanstva. Nije to ni zdrava veza ni ljubav. Pitaj malo ljude na forumu kako im je u braku i sta se sve mora pregrmiti da ne dode do razjeba. Kompromis kompa. Nista ja tebi lose nisam reka ali nisi u poziciji da ti se tepa jer bar kako ja gledam ispuco si sve bonuse. Tvoj pravi sljedeci korak je taj da ides kod doktora ka i Jurke i Ksana ako zelis da te se ozbiljno shvati i da odrzis apstinenciju sta duze kvalitetno. Asptinencija za nas znaci i ne dimit travu ni cugat ni sve ostalo. Znaci zivot ka kad si bija ko klinjo bez poroka. Tako ja to gledam. Mada nemam nista kad ljudi zapale neku ljuticu ili ako im sluzi ka lijek za multiplu ili rak. Onda to odobravam. Ma uopce mi ne smeta kad neko dimi a znam ih masu pogotovo u mom kraju di raste ka korov i svako ima neku svoju domacicu. Meni nikad nije miris prijo tako da nisam ni dimio. Kako sam reko ni cigare ne pusim jer nisam sklon tom mirisu a i ne znam sta rade cigare. Jel umiruju covika ili sta. Znam da roba smrdi sva po duvanu ako negdje odemo di se pusi pa mi i to smeta. Dobro razmisli sta sam ti napiso i nema tu nicega zlonamjernoga. Kamo stece da sve te pizdarije budu iza tebe. Ugledaj se na ksanu i jurketa. Sami su pokusavali i nije islo. Tek uz strucnu pomoc i puno volje to moze ici. A mi sta ovdje baljezgamo vise ubijamo vrime nego nesto drugo. Od svih ljudi ovdje mislim da se tebi pridavalo daleko najvise paznje i da si bija pametan i ne gjedo tko ti govori nego sta sad bi bija vec ka i mala ksanci i jurke. A ti jos uvik odbrojavas dane jer sad su tu na granici od misec dana ili malo jace. Ali nekvalitetnog zivota jer i dalje zivis na selu a ti bi u grad. A rovci? Tu te ni malo ne razumim? To su stvari kpjih ce uvik biti samo se moras nauciti nositi s njima. A djevojka? Nemoj ni pokusavati nista na silu jer od toga nema nista. Nikad nije kasno za vezu ako se ona bazira na zdravim temeljima a ti to do sada nisi imo. I nije vazna lijepa vanjstina zene nego ono sta ona posjeduje unutra. To je prava ljepota zene. A ti jos nisi to shvatio nego te imponira 13 godina mlada klinka koja ni sminku jos ne zna navecer skinuti kako treba.
Hvala Frajla i Ksana na podrsci. Kasapljenje. Koja morbidna rijec. Uzeo sam si Frajla ako se sjecas onih tableta za smirenje praksitena dvije kutije da imam za tih par dana prije operacije i za lezanje u bolnici poslije. Naoruzo se cijelom apotekom ali mislim da cu samo te praksitene ponijeti i reci im da ih imam. Moram radi anesteziologa. Ako oni imaju nesto bolje a da nije jako a da me umiri onda mi nece ni trebati. Ovako je za nedaj boze jer nije mi svejedno. Kasapljenje? Bogami morbidna rijec u picku materinu. Sta mislis da jos na zidu pise gospodo ovo je ulaz za kasapljenje i ljude ovdje kasape. Zar nema neke ljepse rijeci. Moralo bi biti bar u hr jer ova rijec je strahota pa cak da mi i nokat kasapi.
A Yasu di se smuca? Po bengalskom zaljevu, amazoni ili negdje na himalaji jer mi izgleda da je covjek sve obiso. Valjda cu jednog dana dobiti Yasuovu lnjigu s posvetom a vjerujem da ce biti nalik knjigama pokojnog Zeljka Malnara po meni naj kvalitetnijeg putopisca sa ovih podrucja. Na stranu politika i kako se financiro ali je bitno ono sta je covjek vidio i doslovno prenio na list papira. Yasu jako dobro se sjecam a i danas sam otvorio neke albume sa davnih putovanja kada nije bilo danasnjih mobitela nego si sve sliko fotoaparatom. Pa gledam po cijeloj zapadnoj africi one njihove barke za sverc nafte i lov ribe. U milijun boja opiturani drvenjaci. Nesto predivno ali ti znas o cemu pricam. Na slicne takve zivopisne barke sam zna naletit kod malezije, na borneu, sri lanka, banglades. Cudo od umjetnosti kako su oni to znali i znaju opiturat. Nisam kod nas nikad naletio na nesto takvo. Nemamo ideje a boja nije skupa. Tocno nam fali taj njihov veseli duh a di bi im bija kraj da nisu jos u tolikoj banani sa apertheidom jer koliko god mi pricali da je to proslost nije. Bija sam u cape towno kraj spomenika tom losem periodu kad je mandela dosa na vlast. Do danas se nista nije promijenilo. Vjerujem i da si taj dio afrike obiso. Capetowd durban..cudo od drzave. A madagaskar je prica za sebe opet i doslovno sam ni sam neznam koliko puta boja tamo. Ljudi priroda zivotinje....ali sve si ti to vidio. Jedan od meni najljepsih oceana. Indijski...uvik mirno more osim dole di se mijesa atlantik i indijski. I jednom zaginili kod sri lanke kad nas jevtajfun dohvatio ali inace miran i prelijep ocean.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

Nezno seckanje, jel bolje

Namerno to napisah, znajuci koliko ste vi muskarci osetljivi.

Mom dragom na samom putu do zubara vec pozli. Nisam ja to ni znala, nego prvi put odemo zajedno kod zubara, on se onesvesti ugledavsi iglu anestezije, a taman posla da kaze da se boji.
Krenemo drugi put, vidim ja on cuti, bled ko krpa i ne progovara, meni nista drugo ne preostaje nego da ga zafrka am i umirem od smeha. Ne daj boze da je neki zahvat u bolnici, pa i krv se vadi jednom U 5 godina kod vas.

Ajde Liko bice to dobro, malo ce te prodzarati i bices kao nov, taman da uskoro nastavis sa zenom hde ste stali sa akrobacijama.
Misli pozitivno 😜😜😜
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

licaninsasela wrote: Sun May 31, 2020 1:13 pm
Radim sad, odgovoriću ti detaljnije kad završim sa poslom.

Ja i zaboravih da ideš pod nož. :) Srećno ti bilo!

Kod nas se tako u žargonu kaže operacija, ništa zlonamerno.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

licaninsasela wrote: Sun May 31, 2020 1:13 pm
Pisao sam bre, ta mladja cura je bila bas kao sto ti rece romansa, jer ja pod bupom zadnjih jedno godinu i po nisam ni primecivao zene koliko sam bio sjeban i zabetoniran emocionalno i kao covek. Jedno mesec dana na jesen 2018.-e, svaki radni dan kad sam isao da parkiram kombi na putu u garazu mi je dolazilo da placem, ali nisam mogao, jer sam totalno postao kao robot od tog bupa, ni na sahranama dva bliska rodjaka nisam mogao da zaplacem, koliko je bup ubio u meni ljudskih osobina. E kad sam rekao caletu sta mi se desava, onda mi je bilo lakse, rekao sam i mami, pa sam ubrzo dao otkaz i otisao da se skidam. Ta cura mi se desila kad sam bio na moru, i dosao k' sebi, jer sam tad bio cist vec nekih 2 meseca. Naravno da sad ne gledam klinke.

Nisam vozio po noci, i ne kamione, a to je trajalo godinu dana.

Naravno da znam da mi nije prijatelj onaj mi tera niz dlaku, nego govori istinu, pa tako i ovde na forumu. Pa video si recimo sta mi je Xxxana pisala u zadnje vreme, da li sam se branio, nisam, vec sam prihvatao sta kaze, isto i Frajla mi je svasta pisala, da li sam se svadjao, nisam.

Nemam bas sad o cemu da pisem. Pozdrav ljudi, pa se cujemo.

Tebi jos jednom, srecno na operaciji. :)
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Frajla wrote: Sun May 31, 2020 3:00 pm Nezno seckanje, jel bolje

Namerno to napisah, znajuci koliko ste vi muskarci osetljivi.

Mom dragom na samom putu do zubara vec pozli. Nisam ja to ni znala, nego prvi put odemo zajedno kod zubara, on se onesvesti ugledavsi iglu anestezije, a taman posla da kaze da se boji.
Krenemo drugi put, vidim ja on cuti, bled ko krpa i ne progovara, meni nista drugo ne preostaje nego da ga zafrka am i umirem od smeha. Ne daj boze da je neki zahvat u bolnici, pa i krv se vadi jednom U 5 godina kod vas.

Ajde Liko bice to dobro, malo ce te prodzarati i bices kao nov, taman da uskoro nastavis sa zenom hde ste stali sa akrobacijama.
Misli pozitivno 😜😜😜
Znas utjesit i gotovo Frajla. Ajde bit ce sve brzo gotovo a i prico sam sa babcima pa mi babe kazu da to nije nista strasno. Vec sam i stap drveni nabavio za pripomoc. Neka ga tu. Imam im samo za reci da imam praksitene a ako imaju nesto bolje da se ne ukakim od straha jos bolje. I sta manje piti lijekova protiv bolova nakon svega da se ne bi navuko. Opreza nikad dosta. Jednom sam koljeno sivo i mislio sam da cu umrijeti a di ovo. Na kraju krajeva sta manje znam sta ce raditi meni lakse. A i te bakterije po bolnicama su uzas. Nadam se da necu nista pokupiti mada to sve izgleda krasno lijepo plavo a u stvari mesnica ka i svaka druga. Jebali mater nista nisu napredovali jos od egipta i piramida. Instrumenti odnosno sjekire pile i ostale gadne stvari su tisucama godina isti. Sve sam proucio. I samo da nesto ne ujebu jer ni to nije iskljuceno. Od bratica tata isa na rutinsku operaciju kuka i nise vise ni probudio. Sjebucnili ga. Al to je taj rizik koji moram preuzeti. Nista mi o zubaru ne govori. Toliko ga se bojim da imam sve zdrave zube i to ne zato radi neke estetike nego zato sta je se bojim ka vraga. Zadnji put isa skidat kamenac, neznam od cega se napravi a kavu ne pijem i ne pusim ali obavezno poslije broda odem pa prvo se dobro preznojim pa zazmirim dok sve ne bude gotovo i tek onda otvaram oci kad je sve gotovo. Nikakva suradnja sa moje strane. Vise je luda kad dodem kod nje jer nisam bas poslusan pacijent. Kaze lakse joj sa djecom raditi nego sa mnom. Mogo bi prema svemu sudeci ako sam totalka zdrav i ok vec u petak na kasapljenje. Jebem te u rijec. Pusti ti to bit ce dobro. Ljudi ka muve umiru u nasim bolnicama. Kazu uglavnom bakterija ih dokosuri. Nikad oni krivi. A bolnice su nam uzas. Ajd ovi privatnici drze malo do imida kad placas al doc pod noz onom sta ih dnevno iskasapi ko na traci nek pusi kurac. Jos da mi plate ne bi tamo pa makar invalid bija. A svi rade po bolnicama i imaju privatnu praksu. Ako se kroz tri tjedna nejavim onda sam lagano bacio kasiku tamo. Cak sam poceo piti one govnarije za podizanje imuniteta da sta bolji dodem tamo. Znaci ako bude definitivno petak mislim da vec u srijedu moram ici tamo na lezanje. Zbog cega neznam ali vjerujem da nece to biti samo lezanje nego nesto puno gore. Uglavnom ka da na porod idem i gore je od poroda uvjeren sam. Da ima neka boba da je u srijedu popijem i probudim se za par tjedana i da se nista ne sjecam. Ni sestara onih jebozovnihba ni kasapa. Bet ti rijec. Kaspa mesar.. Pa jel nije ljepse doktor za kuk? Idem kod dr za kuk pa kako bude. Ni heroin ne bi moga ovaj stah odagnuti. Govno mi se sledilo od straha i ko ih je izmislio. Bogati ja se ne sjecam da je u vrijeme Tite netko isa na operaciju kuka. Kad su pitali aliju sirotanovica dobro druze jel vam treba nesto jel vam fali sta. Alija kaze samo veca lopata.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Ili ce me oni nazerati da se moram ukakiti? A mamicu im jebem znaci bit ce praznjenje iovako malo toga sta imam u sebi. Sad je meni sinulo zasto dva dana prije moram biti tamo. Da me isprazne. A srca ti dragog. Pa ne operiraju mi stomak ili se boje da cu se ukenjati na stolu.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

E Liko, pošto sam sad u onoj dobro poznatoj fazi skidanja, onoj kad se vraća nagon ka suprotnom polu, "hormonski bum" ja to zovem, kad prorade hormoni, testosteron valjda najviše, tačnije njega samo osećam, mada sigurno da i ostali hormoni počinju da rade, pa se prisetih šta si mi ti pisao prekjuče u vezi devojaka. Mene su veći deo života, kao i sada privlačile starije devojke, ili devojke mojih godina, samo na bupu, i neki kratak period posle njega sam imao neki trip ka klinkama, ali to je prošlo. Jeste, taj neki period, jako mi je inponovalo što sam imao prolaz kod klinki, ali to je prošlo nakon nekih 2 i po meseca apstinencije. Pisao sam na forumu, onda pred kraj letovanja, kad mi je ona curica iz Bara(joj što su lepe Baranke generalno :) ) otišla kući, ja sam onda "startovao" onako preko traženja upaljača, a imao sam ga :) ako se sećaš curicu koja je bila u kući pored mene na moru, tada si me nazvao:"SB, dečko živa srca i širokogrudne naravi." :) , to je bilo neki moj predzadnji dan letovanja, razmenili smo telefone, malo se dopisivali, ali kad mi je rekla da je 2000.-o godište, ubrzo sam odustao od namere da pokušam da stupim u vezu sa njom, nastavio sam da se bavim isključivo poslom i svojom apstinencijom, ali ne dovoljno ozbiljno što se tiče apstinencije. U oktobru se recidivirah na travu, ubrzo postah prilično opsednut dopom, počeo sam da ga sanjam, da ga priželjkujem u toku dana, da se raspitujem gde ima "dobre robe", a ništa mamlaz nisam prijavljivao na forumu, već sam pisao kako sam ok, a crv me žestoko jebao. E onda kad je pala Xxxana, meni je bilo izuzetno krivo zbog nje, jako sam je zgotivio ovde na forumu, ne znam zašto baš, nikad pre ni sa kim od ljudi koje ne znam, znači od ljudi sa kojima sam komunicirao preko neta, a da se ne znamo mi nije prijala komunikacija kao sa njom, kunem se da sam čak i suzu pustio kad je ona pala, znači kad je ona pala, skenjao sam se zbog nje, a sa druge strane sam ja za sebe smatrao da smem "malo da se počastim", bolest jebi ga, a meni se dop uvrteo u glavu već nekih 10-ak dana pre nego što je ona napravila onaj prvi recidiv sa kokom. Ja sam tada smatrao kao da ja nemam problem sa dopom, a imao sam ga i te kako, bez obzira što nisam nikad bio fizički navučen, problem sa dopom me je i odveo do bupa, prvi put sam uzeo bup, kad nismo mogli da nađemo dop, drug je predložio "buprenorfin", kad sam ga pitao šta je to, on je rekao slično kao dop, mnogo bolja zamena nego met, a moje društvo tadašnje i ja smo imali neki čvrst stav da met ne dolazi u obzir, i stvarno met nikad nismo radili. U glavnom, pošto smatrah kao da ja nisam imao problem sa dopom, 'ladno sam sebi dozvolio da se "počastim" u novembru kad sam našao šemu, kao par puta ću, i cap, ta moja "čašćenja" su potrajala skoro 5 meseci, dok konačno evo sad nisam uspeo da napravim ozbiljniju ovu početnu apstinenciju, a pre toga sam naravno morao dobro da se sjebem i zamrzim sebe da bih bilo šta uradio. Ja apsulutno ne mislim da sam u nekoj prednosti ili bolji od bilo koga od vas ovde na forumu. Vi ste svi mnogo pre mene shvatili sa čime se borite, a ja tek pre nekih mesec i po, dva.
Dobro, da ne tupim više o zavisnosti, nego da se vratim na devojke. Nije me ona devojka od zimus šutnula drugi dan zbog cuge, već zbog toga šta se desilo na cugi, i nije klinka, već 29 godina, taman za mene po godinama. Ne bih baš ponovo o tome da pišem. I u pravu si da ni ne treba sad da se opterećujem traženjem devojke, već prvo da se sredim. Ne treba nigde srljati, znam da ne mogu ništa na brzinu, i da je ovo jako dug proces, svestan sam toga sad potpuno, znam da nema ništa na brzinu.
Nisam tip koji plaća cure, na kraju krajeva, ne treba mi "pička", već ljubav i žensko čeljade, i znam da se sad moram još strpeti što se toga tiče.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

StopBup wrote: Tue Jun 02, 2020 3:01 pm E Liko, pošto sam sad u onoj dobro poznatoj fazi skidanja, onoj kad se vraća nagon ka suprotnom polu, "hormonski bum" ja to zovem, kad prorade hormoni, testosteron valjda najviše, tačnije njega samo osećam, mada sigurno da i ostali hormoni počinju da rade, pa se prisetih šta si mi ti pisao prekjuče u vezi devojaka. Mene su veći deo života, kao i sada privlačile starije devojke, ili devojke mojih godina, samo na bupu, i neki kratak period posle njega sam imao neki trip ka klinkama, ali to je prošlo. Jeste, taj neki period, jako mi je inponovalo što sam imao prolaz kod klinki, ali to je prošlo nakon nekih 2 i po meseca apstinencije. Pisao sam na forumu, onda pred kraj letovanja, kad mi je ona curica iz Bara(joj što su lepe Baranke generalno :) ) otišla kući, ja sam onda "startovao" onako preko traženja upaljača, a imao sam ga :) ako se sećaš curicu koja je bila u kući pored mene na moru, tada si me nazvao:"SB, dečko živa srca i širokogrudne naravi." :) , to je bilo neki moj predzadnji dan letovanja, razmenili smo telefone, malo se dopisivali, ali kad mi je rekla da je 2000.-o godište, ubrzo sam odustao od namere da pokušam da stupim u vezu sa njom, nastavio sam da se bavim isključivo poslom i svojom apstinencijom, ali ne dovoljno ozbiljno što se tiče apstinencije. U oktobru se recidivirah na travu, ubrzo postah prilično opsednut dopom, počeo sam da ga sanjam, da ga priželjkujem u toku dana, da se raspitujem gde ima "dobre robe", a ništa mamlaz nisam prijavljivao na forumu, već sam pisao kako sam ok, a crv me žestoko jebao. E onda kad je pala Xxxana, meni je bilo izuzetno krivo zbog nje, jako sam je zgotivio ovde na forumu, ne znam zašto baš, nikad pre ni sa kim od ljudi koje ne znam, znači od ljudi sa kojima sam komunicirao preko neta, a da se ne znamo mi nije prijala komunikacija kao sa njom, kunem se da sam čak i suzu pustio kad je ona pala, znači kad je ona pala, skenjao sam se zbog nje, a sa druge strane sam ja za sebe smatrao da smem "malo da se počastim", bolest jebi ga, a meni se dop uvrteo u glavu već nekih 10-ak dana pre nego što je ona napravila onaj prvi recidiv sa kokom. Ja sam tada smatrao kao da ja nemam problem sa dopom, a imao sam ga i te kako, bez obzira što nisam nikad bio fizički navučen, problem sa dopom me je i odveo do bupa, prvi put sam uzeo bup, kad nismo mogli da nađemo dop, drug je predložio "buprenorfin", kad sam ga pitao šta je to, on je rekao slično kao dop, mnogo bolja zamena nego met, a moje društvo tadašnje i ja smo imali neki čvrst stav da met ne dolazi u obzir, i stvarno met nikad nismo radili. U glavnom, pošto smatrah kao da ja nisam imao problem sa dopom, 'ladno sam sebi dozvolio da se "počastim" u novembru kad sam našao šemu, kao par puta ću, i cap, ta moja "čašćenja" su potrajala skoro 5 meseci, dok konačno evo sad nisam uspeo da napravim ozbiljniju ovu početnu apstinenciju, a pre toga sam naravno morao dobro da se sjebem i zamrzim sebe da bih bilo šta uradio. Ja apsulutno ne mislim da sam u nekoj prednosti ili bolji od bilo koga od vas ovde na forumu. Vi ste svi mnogo pre mene shvatili sa čime se borite, a ja tek pre nekih mesec i po, dva.
Dobro, da ne tupim više o zavisnosti, nego da se vratim na devojke. Nije me ona devojka od zimus šutnula drugi dan zbog cuge, već zbog toga šta se desilo na cugi, i nije klinka, već 29 godina, taman za mene po godinama. Ne bih baš ponovo o tome da pišem. I u pravu si da ni ne treba sad da se opterećujem traženjem devojke, već prvo da se sredim. Ne treba nigde srljati, znam da ne mogu ništa na brzinu, i da je ovo jako dug proces, svestan sam toga sad potpuno, znam da nema ništa na brzinu.
Nisam tip koji plaća cure, na kraju krajeva, ne treba mi "pička", već ljubav i žensko čeljade, i znam da se sad moram još strpeti što se toga tiče.
Milioniti put ponovljene price i scene.
Tupis jedno te isto, a najvise o gudri. Jebote i dob i bup i met i trava. Samo ti je to u glavi.
Ti ladno Ovim ponavljanjem sebe Ubedjujes sa si napokon na pravom putu.
Sve isto radis kao i pre, sve vec procitano i sve vec vidjeno.
Ne znam zasto je toliko tesko da vidis to, da probas djozle da stavis druge boje?
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

E si nabuban esbe. Previse si se rasprico. Sumnjiv si mi. Iskreno. Cure se ne kupuju doma nego tamo di ja radim i to je dio zivota i posla i ti to ne mozes razumiti. Sto se tice zena kad sam doma i da radim neki normalan posal nikad ne bi kupovo kako ti kazes cure. Nema tebi sta biti za ksane jer svako ima svoj zivot i zacrtan put i one bajke da cete jednog dana svi troje zajedno sjediti i praviti cobanac zaboravi. Toga nema. Prvo zato sta je ovo virtuala i ne znas ustvari kakav je ko. Drugo u losoj si situaciji zato sta ne slusas sta ti se govori. Glup si. Vec si mogo biti ka i ksana i jurke ali ne ti si sb i ti mozes sam. Ne mozes i to nije moguce. Ne da ja tebe ne razumim nego te citam ka knjigu i tocno znam kako dises. Zasto? Zato sta sam i ja takav bija i nisam dao na sebe i bija sam uvik najpametniji. Razum te. Zato i kazem da si glup i naivan. Jebo te posal vozaca. Niti je ok poso niti je placen niti je siguran. Uglavnom sranje. O zenama s tobom necu jer mada imas 35 36 godina svaka zena koja drzi do sebe bi te pojela. Zasto? Zato sta nikad normalan nisi bija u dugoj vezi i ne razumis sta je ljubav ako je uopce ima nego se sve bazira na kompromisu. I tako brak funkcionira. Takoder i svaka ozbiljna veza je takva. Tek kad zivis s nekom zenom onda vidis kakva je zena i kakav si ti. Jer i najljepsa zena sere i prdi i pidriguje. I kopa nos. Pogotovo ako misli da je nitko ne gleda. Ali to ne treba gledati ko mane nego ka nesto sta je normalno. Kuzis? Uozbilji se i budi pametan i spusti se na zemlju. Nremam opet nista dobro da te pohvalim jer nisi zasluzija. A opet si dobija prostora i tudeg vremena za tvoja sranja. Ne budi glup ka sta jesi i opameti se. Jebo te dop i bijelo i sub. Glavu sredi mrcino lijena. Vjerovatno imas bundevu kpja je velika pa treba dugo da ti dode do mozga. Mazga si prava. Pamet u glavu
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Frajla wrote: Tue Jun 02, 2020 7:09 pm
StopBup wrote: Tue Jun 02, 2020 3:01 pm E Liko, pošto sam sad u onoj dobro poznatoj fazi skidanja, onoj kad se vraća nagon ka suprotnom polu, "hormonski bum" ja to zovem, kad prorade hormoni, testosteron valjda najviše, tačnije njega samo osećam, mada sigurno da i ostali hormoni počinju da rade, pa se prisetih šta si mi ti pisao prekjuče u vezi devojaka. Mene su veći deo života, kao i sada privlačile starije devojke, ili devojke mojih godina, samo na bupu, i neki kratak period posle njega sam imao neki trip ka klinkama, ali to je prošlo. Jeste, taj neki period, jako mi je inponovalo što sam imao prolaz kod klinki, ali to je prošlo nakon nekih 2 i po meseca apstinencije. Pisao sam na forumu, onda pred kraj letovanja, kad mi je ona curica iz Bara(joj što su lepe Baranke generalno :) ) otišla kući, ja sam onda "startovao" onako preko traženja upaljača, a imao sam ga :) ako se sećaš curicu koja je bila u kući pored mene na moru, tada si me nazvao:"SB, dečko živa srca i širokogrudne naravi." :) , to je bilo neki moj predzadnji dan letovanja, razmenili smo telefone, malo se dopisivali, ali kad mi je rekla da je 2000.-o godište, ubrzo sam odustao od namere da pokušam da stupim u vezu sa njom, nastavio sam da se bavim isključivo poslom i svojom apstinencijom, ali ne dovoljno ozbiljno što se tiče apstinencije. U oktobru se recidivirah na travu, ubrzo postah prilično opsednut dopom, počeo sam da ga sanjam, da ga priželjkujem u toku dana, da se raspitujem gde ima "dobre robe", a ništa mamlaz nisam prijavljivao na forumu, već sam pisao kako sam ok, a crv me žestoko jebao. E onda kad je pala Xxxana, meni je bilo izuzetno krivo zbog nje, jako sam je zgotivio ovde na forumu, ne znam zašto baš, nikad pre ni sa kim od ljudi koje ne znam, znači od ljudi sa kojima sam komunicirao preko neta, a da se ne znamo mi nije prijala komunikacija kao sa njom, kunem se da sam čak i suzu pustio kad je ona pala, znači kad je ona pala, skenjao sam se zbog nje, a sa druge strane sam ja za sebe smatrao da smem "malo da se počastim", bolest jebi ga, a meni se dop uvrteo u glavu već nekih 10-ak dana pre nego što je ona napravila onaj prvi recidiv sa kokom. Ja sam tada smatrao kao da ja nemam problem sa dopom, a imao sam ga i te kako, bez obzira što nisam nikad bio fizički navučen, problem sa dopom me je i odveo do bupa, prvi put sam uzeo bup, kad nismo mogli da nađemo dop, drug je predložio "buprenorfin", kad sam ga pitao šta je to, on je rekao slično kao dop, mnogo bolja zamena nego met, a moje društvo tadašnje i ja smo imali neki čvrst stav da met ne dolazi u obzir, i stvarno met nikad nismo radili. U glavnom, pošto smatrah kao da ja nisam imao problem sa dopom, 'ladno sam sebi dozvolio da se "počastim" u novembru kad sam našao šemu, kao par puta ću, i cap, ta moja "čašćenja" su potrajala skoro 5 meseci, dok konačno evo sad nisam uspeo da napravim ozbiljniju ovu početnu apstinenciju, a pre toga sam naravno morao dobro da se sjebem i zamrzim sebe da bih bilo šta uradio. Ja apsulutno ne mislim da sam u nekoj prednosti ili bolji od bilo koga od vas ovde na forumu. Vi ste svi mnogo pre mene shvatili sa čime se borite, a ja tek pre nekih mesec i po, dva.
Dobro, da ne tupim više o zavisnosti, nego da se vratim na devojke. Nije me ona devojka od zimus šutnula drugi dan zbog cuge, već zbog toga šta se desilo na cugi, i nije klinka, već 29 godina, taman za mene po godinama. Ne bih baš ponovo o tome da pišem. I u pravu si da ni ne treba sad da se opterećujem traženjem devojke, već prvo da se sredim. Ne treba nigde srljati, znam da ne mogu ništa na brzinu, i da je ovo jako dug proces, svestan sam toga sad potpuno, znam da nema ništa na brzinu.
Nisam tip koji plaća cure, na kraju krajeva, ne treba mi "pička", već ljubav i žensko čeljade, i znam da se sad moram još strpeti što se toga tiče.
Milioniti put ponovljene price i scene.
Tupis jedno te isto, a najvise o gudri. Jebote i dob i bup i met i trava. Samo ti je to u glavi.
Ti ladno Ovim ponavljanjem sebe Ubedjujes sa si napokon na pravom putu.
Sve isto radis kao i pre, sve vec procitano i sve vec vidjeno.
Ne znam zasto je toliko tesko da vidis to, da probas djozle da stavis druge boje?
Ne ubeđujem se ništa. Znam da sam trenutno na dobrom putu. Zadnjih dana su stvari prilično na mestu.

Joooooj u pravu si za priču o gudri, moram priznati. Krenuh o devojkama i hormonima, i u opšte mi nije bila namera kad sam krenuo da pišem post da ubacim gudru, ali ni na kraj pameti mi nije bilo, ali ja volim da pišem i da prepričavam sled događaja, i eto ubaci se i gudra jer je tako i išlo u priči koju sam prepričavao.

Hvala ti što mi skrećaš pažnju, bez zajebancije. Nekome, evo na primer meni treba više puta skrenuti pažnju na neke stvari, i više puta reći nešto, da bih prestao da radim to što ne treba, u ovom slučaju da pišem nepotrebno. Isto mi treba ponoviti neku priču više puta, da bih je "čuo".
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Post Reply