O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Ninocka wrote: Tue Nov 12, 2019 6:30 pm
StopBup wrote: Tue Nov 12, 2019 6:05 pm
Ninocka wrote: Tue Nov 12, 2019 12:51 am kad smo kdo Merkura, intezivan je bio u prvih nedjelju, sad malo jenjava majku mu...napeto bas!
Joj Ninoslava, ti si legenda. Moram ti priznati. Ne mogu reći baš da verujem u astrologiju i horoskop, ali po ovome što ti pišeš, moguće i da ima nešto tu. :) Ne samo zbog ovoga kako mi je sada bilo, nego i ranije, nikad nisam bio dobar u ovom periodu godine. Ali uvek pred sam kraj oktobra i do sredine novembra sam bio sklon glupostima, i to me je popuštalo baš oko Aranđelovdana, koji pada 21.-og Novembra.
Šta veliš, loš uticaj Merkura treba da prođe 20.-og novembra? :)

Hajde molim te kad budeš imala vremena, napiši mi malo nešto o mojoj kombinaciji ribe-škorpija. :D

P.s. Kad dođem u Crnu Goru, najkasnije na leto, iscimam te, odemo na kafu, pa da mi gledaš u šoljicu. Je l' važi? :D Jesi upućena u tu rabotu? :)
Moram te razocarat, nikad je u zivotu nisam prevrnula, i veliki sam protivnik bilo lojeg oblika gatanja. Pa iskreno , ni u horoskop ne vjerujem, u polozaj zvijezda da.
Sub , iskreno, moras uposlit mozak nekako...
Ma znam, ufatila me malo promaja, šta ću... :D
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

StopBup wrote: Tue Nov 12, 2019 6:35 pm
Frajla wrote: Tue Nov 12, 2019 7:27 am
Imam jedno pitanje za Vas dr Frajla. :D Zanima me Vaše stručno mišljenje, pa u koliko ste voljni, i ako Vam obaveze dozvoljavaju da mi odgovorite. :D Radi se o sledećem:

Naime, ja sam planirao sredinom ovog meseca da ostavim cigarete, ali, kako se moglo videti i po mom pisanju, to jest po razvoju događaja kod mene, je to da nisam baš najstabilniji trenutno.
Šta Vi mislite, šta bi bilo pametnije? Da li da se upuštam sada u to, ili još malo to da odložim?
Nadam se da ću dobiti Vaše cenjeno mišljenje.
Srdačan pozdrav! U napred zahvalan!
StopBup :D

Ajme ne znam i ne znam i ne znam

To je i meni bolna tacka, i razmisljam o tome ovih dana.
Kupila sam flastere nikotinske pre par nedelja i gledam ih svaki dan, ali nikako da se nakanim. Pripremam se da presecem. Na suvo- nikad vise
Ja sam se tu bas opekla, sto ne znaci da ces i ti, i ne krecem u tu akciju bez nadzora doktora. Volela bih da sam jedna od onih koji su samo bacili od danas do sutra i izdrzali bez ovakvih problema koje sam ja imala.
Jedino da se javimo onoj devojci sto je pisala skoro o tome. Stvarno pojma nemam ni za sebe, a gde jos tebe da savetujem. Najlakse je da ti kazem ma mozes ti to, snaga volje, pozitivno razmisljanje blablabla, ali ne usudim se
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Ninocka wrote: Tue Nov 12, 2019 6:30 pm Sub , iskreno, moras uposlit mozak nekako...
Bas si dobro rekla, ozbiljno. Ovih dana dobro mi je dok radim, a ovo ostalo vreme nisam baš kvalitetno provodio. Smarao se bez veze uveče, visio na internetu, a ništa pametno nisam radio. Prilično sam neorganizovan u zadnje vreme. Sad se moram malo reorganizovati. Baš se nalazim u nekom međuprostoru. Pitao bih vas ovde za savet, mišljenje, a ni sam baš ne znam kako bih opisao svoje trenutno stanje. Hvala na savetu u svakom slučaju, i ja sam istovetno razmišljao.

P.s. A za šoljicu sam se zezao, ne zameri! Ne smatram te ja nekom gatarom zaboga. :) Moj glupi komentar je baš odraz mog trenutnog stanja. Proći će, to jest ja ću ga zaustaviti.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Frajla wrote: Tue Nov 12, 2019 7:26 pm
Ma sranje je sve to, i treba se čovek svega toga rešiti. Počeo sam da prezirem bilo koji oblik zavisnosti. Kafu pijem samo jutarnju, posle doručka.
Contessa bg, ona što je otvorila temu za pljuge se ne javlja odavno. Možda bi se javila kad bi neko prokomentarisao njenu temu. Mada ne vidim baš svrhu tih flastera, zavisnost se time ne rešava. Ona žena/devojka sa pseudonimom "Zeleni" je prestala da puši, ali se kako veli navukla na nikotinske žvake. Baš čovek ne može da bude pametan šta raditi. Ja ću na suvo, samo nisam još siguran za termin. Jer mi je ova nestabilnost koja me zadesila, malo pokvarila planove. 'bem li ga, valjda se sad sve sleže u mozgu i telu, pa je ovakav period prosto morao naići.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Danas imam posla ceo dan, što mi baš odgovara, a predveče idem u grad zbog isporuke robe koju treba da isporučim. Stalna uposlenost mi trenutno najviše prija...

Šta ima kod vas? Jurke kakav si? Xxxana?
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Jurke »

StopBup wrote: Wed Nov 13, 2019 10:45 am Danas imam posla ceo dan, što mi baš odgovara, a predveče idem u grad zbog isporuke robe koju treba da isporučim. Stalna uposlenost mi trenutno najviše prija...

Šta ima kod vas? Jurke kakav si? Xxxana?
Ja sam u nekom medju prostoru trenutno, mozak mi trokira. Toliko obaveza oko kuce, dece i posla da neznam gde bih pre. Evo seo sam i nemogu da saberem misli pošteno...
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Jurke »

I glava mi puca...
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Di ste strejteri? Šta ima kod vas? Je l' sve regularno na terenu? Nema nekih nepredviđenih situacija? ;)

Xxxane još nema da se javne... Verovatno nije ni krenula na psihoterapiju. Sad opet mora prvo da se skine... Ej, ali kako je bila svesna i na mestu, svo vreme spuštanja i prvih nekih mesec i po apstinencije, a onda je lagano počela da skreće sa puta...
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
Ninocka
Posts: 1003
Joined: Tue Jun 13, 2017 9:12 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Ninocka »

StopBup wrote: Thu Nov 14, 2019 2:00 pm Di ste strejteri? Šta ima kod vas? Je l' sve regularno na terenu? Nema nekih nepredviđenih situacija? ;)

Xxxane još nema da se javne... Verovatno nije ni krenula na psihoterapiju. Sad opet mora prvo da se skine... Ej, ali kako je bila svesna i na mestu, svo vreme spuštanja i prvih nekih mesec i po apstinencije, a onda je lagano počela da skreće sa puta...
Nema od nje ništa ove godine...Yasu se možda i skine do decembra, biće riba pod balkonom za Novu, ali xxxana- teško. :D :D
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Ninocka wrote: Thu Nov 14, 2019 2:55 pm
StopBup wrote: Thu Nov 14, 2019 2:00 pm Di ste strejteri? Šta ima kod vas? Je l' sve regularno na terenu? Nema nekih nepredviđenih situacija? ;)

Xxxane još nema da se javne... Verovatno nije ni krenula na psihoterapiju. Sad opet mora prvo da se skine... Ej, ali kako je bila svesna i na mestu, svo vreme spuštanja i prvih nekih mesec i po apstinencije, a onda je lagano počela da skreće sa puta...
Nema od nje ništa ove godine...Yasu se možda i skine do decembra, biće riba pod balkonom za Novu, ali xxxana- teško. :D :D
Videcemo, mozda se se i javi Xxxana uskoro. Eh, kako se prevari ta devojka. Bas mi je zao sto tako ispade. Nego definitivno nije bila svesna problema u potpunosti...

Nego je l' ti jos uvek mislis da je Yasujiro iz Beograda? :D
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Post Reply