O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by yasujirozu »

i stoća, i ksanja, znaju da su razmaženi foliranti, milenijal-drogeraši, tak da se tu nema išta reć mudro
nekad je pojam "narkoman", bio znatno drugačiji nego sad, a pod tim nekada, mislim na prije 15tak godina, i ranije... :mrgreen:

https://www.youtube.com/watch?v=7UvWW88a33k
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by yasujirozu »

da se razumjemo: jes se ksanđa navukla na dop ko veparka na žireve, a stop na bup ko pendrek u stanici na čmar, ali je danas drugačije - drugo je vrijeme :mrgreen:

https://www.youtube.com/watch?v=wU9d3KmrbJ4
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Frajla wrote: Thu Jan 16, 2020 6:58 pm
licaninsasela wrote: Thu Jan 16, 2020 6:52 pm Eto kad je ovo otvoreno i za klopu. Djeca tjela domaci kruv. Aj tata zamjesi ktuv. Evo sad ga zamijeso, napravio"ruzu" i stavio ga blizu komina da se dize na toplom. Nalozio komin, pomalo pravim zar, peka u stendbaju.. Nije lose. Djeca sa mnom i ono nabitnije nisu na onim pizdarijama od mobitela i laptopa. To je moja mala pobjeda danas. A kruv ce se tek sutra narezati. Nek odstoji da ostari malo. Bit ce sladi. A sutra riba na gradele. Petak post. Uglavnom ja zadovoljan.
A sta drugo nego zadovoljan

Ja nista kuvala nisam i ne verujem da cu do nedelje, dragi kuva i to je moja pobeda!
Kod nas grah od jucer. Malo sam ga zaljutio ali vidim da djeca tamane. Danas je jos bolji kad je odstojo. Klopa bog bogova.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

licaninsasela wrote: Thu Jan 16, 2020 7:15 pm
Frajla wrote: Thu Jan 16, 2020 6:58 pm
licaninsasela wrote: Thu Jan 16, 2020 6:52 pm Eto kad je ovo otvoreno i za klopu. Djeca tjela domaci kruv. Aj tata zamjesi ktuv. Evo sad ga zamijeso, napravio"ruzu" i stavio ga blizu komina da se dize na toplom. Nalozio komin, pomalo pravim zar, peka u stendbaju.. Nije lose. Djeca sa mnom i ono nabitnije nisu na onim pizdarijama od mobitela i laptopa. To je moja mala pobjeda danas. A kruv ce se tek sutra narezati. Nek odstoji da ostari malo. Bit ce sladi. A sutra riba na gradele. Petak post. Uglavnom ja zadovoljan.
A sta drugo nego zadovoljan

Ja nista kuvala nisam i ne verujem da cu do nedelje, dragi kuva i to je moja pobeda!
Kod nas grah od jucer. Malo sam ga zaljutio ali vidim da djeca tamane. Danas je jos bolji kad je odstojo. Klopa bog bogova.
Kod mene obratno. Ja kuvam i uzivam u tome. Misli ona da je to njena pobjeda. Neka zivi u zabludi.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

yasujirozu wrote: Thu Jan 16, 2020 7:03 pm i stoća, i ksanja, znaju da su razmaženi foliranti, milenijal-drogeraši, tak da se tu nema išta reć mudro
nekad je pojam "narkoman", bio znatno drugačiji nego sad, a pod tim nekada, mislim na prije 15tak godina, i ranije... :mrgreen:

https://www.youtube.com/watch?v=7UvWW88a33k
Moja malenkost je olicenje starog ofucanog narkomana kojega je svojedobno pojeo herojin. Svojedobno sam cuo.od jedne meni drage osobe da su narkpmani samo herojinski ovisnici uz metadonce. Cak je kruzila prica da se herojinci najbrze oporave i skinu ovisnost. Moguce. Ove brze droge pale mozak i nema bas sretnog oporavka. Velike posljedice imaju ovi novi.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

yasujirozu wrote: Thu Jan 16, 2020 7:11 pm da se razumjemo: jes se ksanđa navukla na dop ko veparka na žireve, a stop na bup ko pendrek u stanici na čmar, ali je danas drugačije - drugo je vrijeme :mrgreen:

https://www.youtube.com/watch?v=wU9d3KmrbJ4
Da ksana po dopolinu. Sad je na 1mg. Ne radi i meditira doma. Ceka pocrtak mjeseca pa onda nekud krece. Mislim da sam ju povrijedio danas, sad mi je malo zao sta sam tako reagirao. Osjetljiva je jako.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Frajla wrote: Thu Jan 16, 2020 6:02 pm
StopBup post_id wrote: Nemam ja strah od toga, nego sram, sad ja treba jos nekome da pricam da sam se drogirao, ali nateracu se jbg. Mrzim sto sam se upecao na ta sranja, ali moracu to sebi da oprostim.
Kakav sram? Do juce si ponavljao svaku scenu koju si prosao u zivotu i sta si i koliko uzimao. Ne bih rekla da je sram. Nisi krao ubijao bio u zatvoru, ne kapiram kakav sram? Sto si bolestan? Pa ne ides da baris doktorku nego ides kod doktora! Sve su to culi milion puta.
I nemoj da joj ulepsavas price jer oni nisu ludi, svaki pokusaj manipulacije prepoznaju pa tek te onda moze biti sram od sebe samog
Nisam lud da ulepšavam, to što sam ovde pre mesec i po ,dva ulepšavao ono kratko vreme, shvatio sam kao veliku grešku koja mi samo šteti, ništa gore od zavaravanja samog sebe. E sad kasnije što nisam pisao kad nisam dobro, to je drugo, mada niko me nije ni pitao. Prvi ja volim iskrenost, prezirem lažove i folirante.
Što se tiče sramote, da, nisam radio stvari od kojih bi me bilo sramota, ali drogiranje je po meni samo po sebi sramota. Najviše ta navučenost koju sam imao, zbog toga bih u zemlju propao, ozbiljno. Nije mi bio problem nikad devojci, ili strejt prijatelju da kažem da imam veze sa drogom, ali od te navučenosti me je stvarno sramota i od sebe samog...
Nateraću se, svestan sam da mi psihoterapija može pomoći, i da nije sramota tražiti pomoć, samo me još zeza ta sramota. Teško mi je bilo i svojima to da kažem, pa sam rekao...
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

StopBup wrote: Thu Jan 16, 2020 7:45 pm
Frajla wrote: Thu Jan 16, 2020 6:02 pm
StopBup post_id wrote: Nemam ja strah od toga, nego sram, sad ja treba jos nekome da pricam da sam se drogirao, ali nateracu se jbg. Mrzim sto sam se upecao na ta sranja, ali moracu to sebi da oprostim.
Kakav sram? Do juce si ponavljao svaku scenu koju si prosao u zivotu i sta si i koliko uzimao. Ne bih rekla da je sram. Nisi krao ubijao bio u zatvoru, ne kapiram kakav sram? Sto si bolestan? Pa ne ides da baris doktorku nego ides kod doktora! Sve su to culi milion puta.
I nemoj da joj ulepsavas price jer oni nisu ludi, svaki pokusaj manipulacije prepoznaju pa tek te onda moze biti sram od sebe samog
Nisam lud da ulepšavam, to što sam ovde pre mesec i po ,dva ulepšavao ono kratko vreme, shvatio sam kao veliku grešku koja mi samo šteti, ništa gore od zavaravanja samog sebe. E sad kasnije što nisam pisao kad nisam dobro, to je drugo, mada niko me nije ni pitao. Prvi ja volim iskrenost, prezirem lažove i folirante.
Što se tiče sramote, da, nisam radio stvari od kojih bi me bilo sramota, ali drogiranje je po meni samo po sebi sramota. Najviše ta navučenost koju sam imao, zbog toga bih u zemlju propao, ozbiljno. Nije mi bio problem nikad devojci, ili strejt prijatelju da kažem da imam veze sa drogom, ali od te navučenosti me je stvarno sramota i od sebe samog...
Nateraću se, svestan sam da mi psihoterapija može pomoći, i da nije sramota tražiti pomoć, samo me još zeza ta sramota. Teško mi je bilo i svojima to da kažem, pa sam rekao...
Da li mozes sebi nekako predociti da je ovisnost bolest. Znaci da si bolestan. Kuzis? I ja sam bolestan i svi ovdje. Zato se svako snalazi kako zna. Nina i frajla na trosjedu u ordinaciji kod ovlastenog psihologa( ne nadrilijecnika) ja na grupama, ksana se lomi jel oce il nece. Nije sramota bit bolestan. Shvati da si bolestan i to se mora lijeciti. Sam neces nigdje doci. Sto prije krenes to bolje po tebe. Glupost je cekati lose raspolozenje zar ne?
edy
Posts: 197
Joined: Sat Dec 05, 2009 11:45 pm
Location: mala kuća 2 sa 2

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by edy »

licaninsasela wrote: Thu Jan 16, 2020 12:23 am
edy wrote: Wed Jan 15, 2020 11:38 pm
xxxana wrote: Mon Jan 13, 2020 7:10 pm
Evo Liko, bila sam u setnji i danas sa psom i nisam camila kuci.. I tako, vodila ga u neki park i kako sam usla, tako nam je prileteo pas i pocinje igra,pas je od zene koja ga je takodje tu pustila i sad kao sa decom da smo dosle, pustile ih da se igraju, a mi caskamo..
Neraspolozena za pricu, jos uvek se ne uklapam sa ljudima uzivo,ali izdrzah je nekako..I tako.. Kako si ti?

Ma pajdo ti I neske.ko nebo I.zemlja
Ti direktan, on indirektan, filozof, umisnjeni, bez diplome :D

Ti iskren (barem mislim, djelujes tako), on ne,

Ti dobronamjeran, on ne(barem takav dojam ostavlja

Ti temperamentan, on suprotnost susta

Ni slicni niste

Puno bolji ti djelujes kao covjek, nevezano dal se pucas ili ne
Neke osobine su dio nas I nepromjenjive,.samo treba naucit.nosit I kontrolisat ih, npr temperament il jesi ili nisi takav.

Pozz
Ma ne mogu ja s njim. Nisam kapacitet za njega. A da budem iskren uopce ne kuzim sta baljezga. Te stavi neku pjesmu, te nekr clanke pa nesta na jutubu neke nazovi relaksacije,, pa sere tu o nekoj boli pa podjebava pa sektaske price.. Previse za moj mozak a posebno za zivce. E da, treba se kontrolirat sta nije lako pogotovo ako si kratak na okidacu a ja jesam. Sto se kaze jebenica. Ko kaze da nije jebeno taj laze. A borba, jebes joj mater trajat ce dok smo zivi. Sad sam dugo dobar ima neznam ni ja koliko mjeseci. To moze vec sutra da sve padne u vodu tako da sam oprezan.
ma daj ne zamaraj se s njim uopce, jel ti treba to, ne treba (moje misljenje)..

kad vidis njegov post, samo ides dalje na sljedeci, uopce ne citas, a kamol da razbijas glavu sta je ,,filozof" htio rec, barem ja tako radim i rahat.
nije sramota pasti,sramota je ne ustati..
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

edy wrote: Thu Jan 16, 2020 8:03 pm
licaninsasela wrote: Thu Jan 16, 2020 12:23 am
edy wrote: Wed Jan 15, 2020 11:38 pm


Ma pajdo ti I neske.ko nebo I.zemlja
Ti direktan, on indirektan, filozof, umisnjeni, bez diplome :D

Ti iskren (barem mislim, djelujes tako), on ne,

Ti dobronamjeran, on ne(barem takav dojam ostavlja

Ti temperamentan, on suprotnost susta

Ni slicni niste

Puno bolji ti djelujes kao covjek, nevezano dal se pucas ili ne
Neke osobine su dio nas I nepromjenjive,.samo treba naucit.nosit I kontrolisat ih, npr temperament il jesi ili nisi takav.

Pozz
Ma ne mogu ja s njim. Nisam kapacitet za njega. A da budem iskren uopce ne kuzim sta baljezga. Te stavi neku pjesmu, te nekr clanke pa nesta na jutubu neke nazovi relaksacije,, pa sere tu o nekoj boli pa podjebava pa sektaske price.. Previse za moj mozak a posebno za zivce. E da, treba se kontrolirat sta nije lako pogotovo ako si kratak na okidacu a ja jesam. Sto se kaze jebenica. Ko kaze da nije jebeno taj laze. A borba, jebes joj mater trajat ce dok smo zivi. Sad sam dugo dobar ima neznam ni ja koliko mjeseci. To moze vec sutra da sve padne u vodu tako da sam oprezan.
ma daj ne zamaraj se s njim uopce, jel ti treba to, ne treba (moje misljenje)..

kad vidis njegov post, samo ides dalje na sljedeci, uopce ne citas, a kamol da razbijas glavu sta je ,,filozof" htio rec, barem ja tako radim i rahat.
Ok. U pravu si.
Post Reply