O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by xxxana »

StopBup wrote: Fri Nov 22, 2019 10:54 am
Jurke wrote: Thu Nov 21, 2019 5:53 pm
Dok ja napisa post ti svoj obrisa i nisam mogao da ga izbacim. Ludilo jedno, piši briši... Cccc
Hahaha, evo brate sad sam obrisao dva posta. :D Ne kontam što ti to uvek komentarišeš.
Evo ja sam na primer video letos kad sam bio na moru kad je Ninocka obrisala jedan post, još je i mene pomenula u tom postu, pa nisam to komentarisao do sada. A sećam se kako je i glasio post. :)
Napišem nešto, pa posle skontam da je nepotrebno.
Inače, po prirodi sam logoreik... Pa se nekad "raspričam" bez veze. A to što napišem, niti koristi meni, niti nekom drugom, pa eto obrišem. :D
A je li Stope, zasto ti uvek pises i brises postove, mislim stvarno smisla nema :)
Gde ste bre ljudovi? Evo ja 3 dana na bupu, bilo je pokusajw i pre toga,ali sam se nesto zavrtela i nikako do sad, mislim ovo mi je rekord za ovo vreme,morala sam osmicamq.
Ujutru se doslovno raspadam, sve mi je tesko, noge su mi i teske i bole,onako iscrpljena, nervoza ma haos i u ramenima, vratu, ledjima i uopste u telu da moram da se naslonim na zid i da guram zid, to mi prija, nego nemam snage,a nemam ni slona,pa trpim ugl.. Tek kasnije malo nervoza popusti, ali sam bas usporena
Secam se da mi je bilo lose u pocetku na bupu, aliovoliko lose,ne.. Valjda sam bila mladjq..
Planirala sam 4-5 dana da budem na osmicama i posle polovinu 2-3 dana, dva dvojku i da prekinem,ja ne znam da li to tako moze,a nisam procitala ni da su to pokusavali..
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

xxxana wrote: Fri Nov 22, 2019 7:04 pm
A je li Stope, zasto ti uvek pises i brises postove, mislim stvarno smisla nema :)
Gde ste bre ljudovi? Evo ja 3 dana na bupu, bilo je pokusajw i pre toga,ali sam se nesto zavrtela i nikako do sad, mislim ovo mi je rekord za ovo vreme,morala sam osmicamq.
Ujutru se doslovno raspadam, sve mi je tesko, noge su mi i teske i bole,onako iscrpljena, nervoza ma haos i u ramenima, vratu, ledjima i uopste u telu da moram da se naslonim na zid i da guram zid, to mi prija, nego nemam snage,a nemam ni slona,pa trpim ugl.. Tek kasnije malo nervoza popusti, ali sam bas usporena
Secam se da mi je bilo lose u pocetku na bupu, aliovoliko lose,ne.. Valjda sam bila mladjq..
Planirala sam 4-5 dana da budem na osmicama i posle polovinu 2-3 dana, dva dvojku i da prekinem,ja ne znam da li to tako moze,a nisam procitala ni da su to pokusavali..
Ohoho, ko se to nama vratio? Došla maca na vratanca. :D
Ja bih lično na tvom mestu bio jedno mesec dana na bupu, spuštao do nekih pola mg lagano, pa na toj dozi bio jedno dve nedelje. Jeben je taj crv za dopom, sveža si sad.
Dobrodošla nazad. Ma napisao bih ti još štogod, samo sam sad na fonu, pa mi je nezgodno. Toliko za sad. ;)
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

xxxana wrote: A je li Stope, zasto ti uvek pises i brises postove, mislim stvarno smisla nema :)
Gde ste bre ljudovi? Evo ja 3 dana na bupu, bilo je pokusajw i pre toga,ali sam se nesto zavrtela i nikako do sad, mislim ovo mi je rekord za ovo vreme,morala sam osmicamq.
Ujutru se doslovno raspadam, sve mi je tesko, noge su mi i teske i bole,onako iscrpljena, nervoza ma haos i u ramenima, vratu, ledjima i uopste u telu da moram da se naslonim na zid i da guram zid, to mi prija, nego nemam snage,a nemam ni slona,pa trpim ugl.. Tek kasnije malo nervoza popusti, ali sam bas usporena
Secam se da mi je bilo lose u pocetku na bupu, aliovoliko lose,ne.. Valjda sam bila mladjq..
Planirala sam 4-5 dana da budem na osmicama i posle polovinu 2-3 dana, dva dvojku i da prekinem,ja ne znam da li to tako moze,a nisam procitala ni da su to pokusavali..
Dobro bre xanci, ko je jos nasao da se skida pred novogodisnje praznike?

Lepo zbori stopic, bez mesec dana bupa nista. Taman kad prodje sva euforija...
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by xxxana »

Frajla wrote: Fri Nov 22, 2019 8:54 pm
xxxana wrote: A je li Stope, zasto ti uvek pises i brises postove, mislim stvarno smisla nema :)
Gde ste bre ljudovi? Evo ja 3 dana na bupu, bilo je pokusajw i pre toga,ali sam se nesto zavrtela i nikako do sad, mislim ovo mi je rekord za ovo vreme,morala sam osmicamq.
Ujutru se doslovno raspadam, sve mi je tesko, noge su mi i teske i bole,onako iscrpljena, nervoza ma haos i u ramenima, vratu, ledjima i uopste u telu da moram da se naslonim na zid i da guram zid, to mi prija, nego nemam snage,a nemam ni slona,pa trpim ugl.. Tek kasnije malo nervoza popusti, ali sam bas usporena
Secam se da mi je bilo lose u pocetku na bupu, aliovoliko lose,ne.. Valjda sam bila mladjq..
Planirala sam 4-5 dana da budem na osmicama i posle polovinu 2-3 dana, dva dvojku i da prekinem,ja ne znam da li to tako moze,a nisam procitala ni da su to pokusavali..
Dobro bre xanci, ko je jos nasao da se skida pred novogodisnje praznike?

Lepo zbori stopic, bez mesec dana bupa nista. Taman kad prodje sva euforija...
Zato sto upadam u opet iste ludake, ne mislim samo na drogiranje,moram da se sklonim,mislis da posle ovog sad moze da me sjebe Novogodisnji pad, to necu ni gledati kao neki pad, jer vec sam pala,a bup ne planiram da toliko dugo pijem.. U stvari i nemam nekih planova, vise krenuh onako na slepo i bez nekih ocekivanja
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by xxxana »

StopBup wrote: Fri Nov 22, 2019 7:32 pm
xxxana wrote: Fri Nov 22, 2019 7:04 pm
A je li Stope, zasto ti uvek pises i brises postove, mislim stvarno smisla nema :)
Gde ste bre ljudovi? Evo ja 3 dana na bupu, bilo je pokusajw i pre toga,ali sam se nesto zavrtela i nikako do sad, mislim ovo mi je rekord za ovo vreme,morala sam osmicamq.
Ujutru se doslovno raspadam, sve mi je tesko, noge su mi i teske i bole,onako iscrpljena, nervoza ma haos i u ramenima, vratu, ledjima i uopste u telu da moram da se naslonim na zid i da guram zid, to mi prija, nego nemam snage,a nemam ni slona,pa trpim ugl.. Tek kasnije malo nervoza popusti, ali sam bas usporena
Secam se da mi je bilo lose u pocetku na bupu, aliovoliko lose,ne.. Valjda sam bila mladjq..
Planirala sam 4-5 dana da budem na osmicama i posle polovinu 2-3 dana, dva dvojku i da prekinem,ja ne znam da li to tako moze,a nisam procitala ni da su to pokusavali..
Ohoho, ko se to nama vratio? Došla maca na vratanca. :D
Ja bih lično na tvom mestu bio jedno mesec dana na bupu, spuštao do nekih pola mg lagano, pa na toj dozi bio jedno dve nedelje. Jeben je taj crv za dopom, sveža si sad.
Dobrodošla nazad. Ma napisao bih ti još štogod, samo sam sad na fonu, pa mi je nezgodno. Toliko za sad. ;)
Bicu sveza i posle mesec dana, u tih mesec dana se nista znacajno nece promeniti
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

xxxana wrote: Fri Nov 22, 2019 9:28 pm
StopBup wrote: Fri Nov 22, 2019 7:32 pm

Ohoho, ko se to nama vratio? Došla maca na vratanca. :D
Ja bih lično na tvom mestu bio jedno mesec dana na bupu, spuštao do nekih pola mg lagano, pa na toj dozi bio jedno dve nedelje. Jeben je taj crv za dopom, sveža si sad.
Dobrodošla nazad. Ma napisao bih ti još štogod, samo sam sad na fonu, pa mi je nezgodno. Toliko za sad. ;)
Bicu sveza i posle mesec dana, u tih mesec dana se nista znacajno nece promeniti
Heheh, evo opet ja obrisa dva posta, mislim oba posta su bila upućena tebi, pa reko' da to sročim u 1 post. :)
Jesu li te tvoji provalili, ili jesi li im možda ti rekla?
Da li si počela da radiš, ako jesi, kako podnosiš posao? Kako god, probaj da se posvetiš poslu, bar meni to jako prija, posebno kad postignem i neku dodatnu zaradu. Sem redovnog posla, počeo sam ponovo da sklapam polovne kompove od delova koje nabavljam, baš sam danas prodao 1 komp, dobio full cenu odmah koju sam tražio, nije bilo cenkanja i natezanja. :D
I zadnje pitanje, pljuge. Znam da si pisala da si propušila ponovo kad si počela sa dopom. Je l' pališ još uvek?
Uh, ja se nadam da ću za nekih 3-4 nedelje biti spreman da ih bacim, ili posle Nove godine, videću...
Last edited by StopBup on Sat Nov 23, 2019 1:41 pm, edited 1 time in total.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

xxxana wrote: Fri Nov 22, 2019 9:27 pm
Frajla wrote: Fri Nov 22, 2019 8:54 pm
xxxana wrote: A je li Stope, zasto ti uvek pises i brises postove, mislim stvarno smisla nema :)
Gde ste bre ljudovi? Evo ja 3 dana na bupu, bilo je pokusajw i pre toga,ali sam se nesto zavrtela i nikako do sad, mislim ovo mi je rekord za ovo vreme,morala sam osmicamq.
Ujutru se doslovno raspadam, sve mi je tesko, noge su mi i teske i bole,onako iscrpljena, nervoza ma haos i u ramenima, vratu, ledjima i uopste u telu da moram da se naslonim na zid i da guram zid, to mi prija, nego nemam snage,a nemam ni slona,pa trpim ugl.. Tek kasnije malo nervoza popusti, ali sam bas usporena
Secam se da mi je bilo lose u pocetku na bupu, aliovoliko lose,ne.. Valjda sam bila mladjq..
Planirala sam 4-5 dana da budem na osmicama i posle polovinu 2-3 dana, dva dvojku i da prekinem,ja ne znam da li to tako moze,a nisam procitala ni da su to pokusavali..
Dobro bre xanci, ko je jos nasao da se skida pred novogodisnje praznike?

Lepo zbori stopic, bez mesec dana bupa nista. Taman kad prodje sva euforija...
Zato sto upadam u opet iste ludake, ne mislim samo na drogiranje,moram da se sklonim,mislis da posle ovog sad moze da me sjebe Novogodisnji pad, to necu ni gledati kao neki pad, jer vec sam pala,a bup ne planiram da toliko dugo pijem.. U stvari i nemam nekih planova, vise krenuh onako na slepo i bez nekih ocekivanja
Naravno da moraš da se skloniš. Hahah, kako si ti meni simpatična tako glupkasta. :D Kad to kažem, ne mislim na inteligenciju. Inteligencija je drugo, to je kapacitet mozga i moždana sposobnost. Glupo/pametno se gleda po postupcima, to nema veze sa inteligencijom. I ja sam ispao glup x puta u životu. :D
Dok si spuštala i bila u prvih mesec i nešto apstinencije, tad si bila prilično pametna i na mestu, i onda lagano počela da skrećeš sa puta, jbg. Mislim da će ipak biti nešto od tebe, ali ne baš u tako skoroj budućnosti. Biće možda i skoro, ko zna, zavisi da li ćeš biti glupa ili pametna. Bar si iskrena čini mi se, i sama sa sobom, i ovde sa nama, to cenim. Napisah ti svašta u privatnoj poruci, i odgovori mi na ova pitanja što te pitah u prethodnom postu.
I da, je l' ti seo bup konačno? Trebao bi 4.-i, 5.-i dan da ti sedne, čim ti sedne, znači da je izašao dop iz organizma, tada kreni da smanjuješ. Bolje možda 1 dan nakon što ti sedne, da uzmeš 6mg, pa onda na 4mg 2-3 dana, pa 1 dan na 3mg, pa onda na dvojku. Bolje ti je tako, bićeš stabilnija.
Mislim nisam ja to radio, ali znam po iskustvima svojih bliskih ljudi, ne moraš svaku školu da platiš, možeš nešto naučiti i iz tuđih iskustava. ;)
Last edited by StopBup on Sat Nov 23, 2019 1:43 pm, edited 1 time in total.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Delio sam ovu stvar vec, nema veze. :) Kako ona mene lepo vozi. Jbt 1966.-a, i ribe sasvim solidne bile, tacnije do jaja su bile, nije bilo ovih silikonjara kao danas. :D

Dopuna: Kad već pomenuh silikone, jedino za grudi podržavam u nekim slučajevima, sve ono ostalo gde ih meću mi je teška glupost i kompleksi. Ni jednu do sad nisam video da je lepša nakon što napumpa usne, a neke se Boga mi i unakaze.

Gle ove devojke što igraju u spotu, baš su kul, a snimak je star 53 godine. :)

https://www.youtube.com/watch?v=OgtQj8O ... rt_radio=1
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by xxxana »

Ne radim, ali su ovo poslednji trzaji bolovanja, madq imam u planu da uzmem neplaceno,dok se ne sredim.. Meni posao i obaveze nikad nisu prijale,nisam uopste taj tip, vise su mi smetnja.A moji, pa bilo je neke frke,nije mi za pricu, a bupseo nije, opet smo jutros ratovali, pusti polqko kasnije..
Nista od ovoga mi nije problem, najveca mi je muka kako da zivim str. Cesto o tome razmisljam i kad pomislim koliko mi rada treba fatam zqlet iz tih misli,nemam pojma sta mi vise nema smisla da zivim str. ili da sse drogiram, izgleda oboje besmisleno
Sta je sa Jurisom?
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

xxxana wrote: Sat Nov 23, 2019 2:38 pm Ne radim, ali su ovo poslednji trzaji bolovanja, madq imam u planu da uzmem neplaceno,dok se ne sredim.. Meni posao i obaveze nikad nisu prijale,nisam uopste taj tip, vise su mi smetnja.A moji, pa bilo je neke frke,nije mi za pricu, a bupseo nije, opet smo jutros ratovali, pusti polqko kasnije..
Nista od ovoga mi nije problem, najveca mi je muka kako da zivim str. Cesto o tome razmisljam i kad pomislim koliko mi rada treba fatam zqlet iz tih misli,nemam pojma sta mi vise nema smisla da zivim str. ili da sse drogiram, izgleda oboje besmisleno
Sta je sa Jurisom?
Nikad neka ti ne silazi sa uma da je sve to prolazno, mislim na tvoje trenutno stanje! Pronaci ces ti smisao zivota, naravno bez droge! Drzi se foruma, a i bupa molim te bar jos nedelju dana. Sesce ti polako on, i sabraces se. Nije se njega tako tesko restiti, a moze bas da pomogne coveku i moze da se na njemu funkcionise, narocito na malim dozama. Tvoja velika greska u startu sa bupom je sto si bila dugo na veeelikim dozama, nisi to ti kriva, ne znaju doktori, ali otkud i da znaju realno, narocito u manjim gradovima, mada i u vecim, kad ima bruka tih na odrzavanju koji sami sebi spuste dozu na 2mg ili manje, a doktorima pricaju kako im je dobro na 16mg, i da nece nista da menjaju, da bi imali da prodaju. Bar je u mom gradu tako. Ja sve koje znam da su legalno na bupu, svi imaju recepte za 16mg dnevno. Pisi ovde kako si, evo ja cu bas cesto obilaziti forum. Meni forum jos uvek bas prija, a najvise mi je prijao kad sam se ja upustio u potpunu apstinenciju, i kad si ti junacki podnosila smanjivanje, tako mi je prijala komunikacija sa tobom, ne mogu ti opisati. Bukvalno sam uzivao jedno vreme ovde apstinirajuci i druzeci se sa vama na furumu!
Mislim da si trebala da ostanes neko vreme na 1mg, ili pola mg, pa par meseci tako da zivis i radis na sebi, krenes jos na bupu na psihoterapije, mislim na tim malim dozama, i sportsku neku aktivnost da ubacis. To ja tek sad vidim sto se tebe tice, jbg. Taman si shvatila bup, koliko je zapravo jak i koje doze su dovoljne da se funkcionise skoro normalno u zivotu, i onda si ga izbacila. To je bila greska, ubedjen sam. Tebe je ponelo ono grozno stanje koji si imala dok si bila na konjskim dozama, pa ti se sa razlogom i smucio. Pisacu ti malo kasnije i privatno. Drzi se "Jovana", ja verujem u tebe!
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Post Reply