O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Frajla wrote: Sun Jan 12, 2020 12:51 pm

Kontradiktoran si skroz... takvi su ti postovi u zadnje vreme

Ili ne znas gde udaras pa se boris pozitivnim razmisljanjem i konstantim ponavljanjem u postovi da bi sebe ubedio danje sve ok ili jos gore, da stvarno verujes u to

Sreca da je skoro polovina meseca i da ides kod doktora krajem JANUARA
Sta je kontradiktorno? Daj mi primer, koji postovi? Nisam bas ok, pa ne bih bio ovde ceo vikend da sam ok.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

StopBup post_ wrote:
Izvlačiš iz konteksta. Naučio sve bitne stvari o sebi kao čoveku. Naravno da i dan danas učim nešto, i otkrivam, mislio sam na ličnost.
Istovremeno nesto tvrdis pa to negiras
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

StopBup wrote: Sun Jan 12, 2020 1:06 pm
Frajla wrote: Sun Jan 12, 2020 12:51 pm

Kontradiktoran si skroz... takvi su ti postovi u zadnje vreme

Ili ne znas gde udaras pa se boris pozitivnim razmisljanjem i konstantim ponavljanjem u postovi da bi sebe ubedio danje sve ok ili jos gore, da stvarno verujes u to

Sreca da je skoro polovina meseca i da ides kod doktora krajem JANUARA
Sta je kontradiktorno? Daj mi primer, koji postovi? Nisam bas ok, pa ne bih bio ovde ceo vikend da sam ok.
Ako nisi ok onda odmori i nemoj samo da uticemo lose na tebe. To mi stvarno nije u cilju Stope
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

I ne biti povremeno ok, je sasvim ok dok si toga svestan i radis na tome
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Frajla wrote: Sun Jan 12, 2020 1:16 pm I ne biti povremeno ok, je sasvim ok dok si toga svestan i radis na tome
Nisam bas ok, imam neko kofuzno stanje vec 2-3 dana, pa ono, mozda se to videlo i po mojim postovima. Bolje da nisam nista pisao. :)
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Frajla wrote: Sun Jan 12, 2020 1:05 pm
licaninsasela post wrote: Ne vjerujem da ce tako brzo kreniti kod psihologa. Ne nece.
Pa mogao je vec 10 seansi da ima od kada je rekao da ce ici

Takva sam i ja kada kazem od ponedeljka pocinjem sa intenzivnim treninzima. Samo ne preciziram koji mesec a ni godinu. Ma to mi sve ugrozava moju zonu konfornosti. Sto da menjam kad mi je dobro
Da u prravu si sve sta si ovdi i gore pisala. Evo gledajuc sebe iz vana super izgledam. Neko bi reko gle njega, nista ga ne jebe u zivotu. A izunutra rusevina. Srusim se za sekundu. Pa onda danima treba da se ispravim. Ma uzas jedan.. Meni to sve kod esbea izgleda nestvaro. Na sve ima odgovor i to onako nonsalantno bez pardona. Tesko ce ta maska pasti jer ju gradi cili zivot. Zajebano ce bit to srusiti. Bas bi volija bit tamo kad to sve pocne padati. Uh...
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

licaninsasela wrote: Sun Jan 12, 2020 1:34 pm
Frajla wrote: Sun Jan 12, 2020 1:05 pm
licaninsasela post wrote: Ne vjerujem da ce tako brzo kreniti kod psihologa. Ne nece.
Pa mogao je vec 10 seansi da ima od kada je rekao da ce ici

Takva sam i ja kada kazem od ponedeljka pocinjem sa intenzivnim treninzima. Samo ne preciziram koji mesec a ni godinu. Ma to mi sve ugrozava moju zonu konfornosti. Sto da menjam kad mi je dobro
Da u prravu si sve sta si ovdi i gore pisala. Evo gledajuc sebe iz vana super izgledam. Neko bi reko gle njega, nista ga ne jebe u zivotu. A izunutra rusevina. Srusim se za sekundu. Pa onda danima treba da se ispravim. Ma uzas jedan.. Meni to sve kod esbea izgleda nestvaro. Na sve ima odgovor i to onako nonsalantno bez pardona. Tesko ce ta maska pasti jer ju gradi cili zivot. Zajebano ce bit to srusiti. Bas bi volija bit tamo kad to sve pocne padati. Uh...
Nemam ja masku Like. Imam stvari koje treba da menjam kod sebe naravno, ali masku sam davno skinuo. Znam ja o cemu ti pricas, nije ni meni bilo lako kad sam skinuo tu masku.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

Stope, procitaj onaj tekst jutros sto sam kopirala o optimizmu/ pesimizmu tj o zabrinutosti/nadi

I take it easy danas, izadji van, setaj, posveti se sebi
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Frajla wrote: Sun Jan 12, 2020 1:55 pm Stope, procitaj onaj tekst jutros sto sam kopirala o optimizmu/ pesimizmu tj o zabrinutosti/nadi

I take it easy danas, izadji van, setaj, posveti se sebi
Ovo se moze prenijeti i na ksanu. Ne bit zatvoren u sobi i visit skroz ovdje. Nije to rjesenje. Komkretno moja femili i ja idemo prosetati do Marjana. Malo u prirodu. I da ono najbitnije, djeca idu s nama a oni sta imaju djecu znaju kolko klinci provode na tim pizdarijama od tableta laptopa mobitela i ddrustvenih mreza. I njih ostjerati u prirodu. Jebote, moja kcer si napravi kavu, sok i dopisuje se sa frendom koji zivi tri kuce od nas i to dopisivanje traje cilo dopodne a ne bi se sjetila obuci i zvati ga na kavu u neki birc ili otici do njega doma. Strasno. Uglavnom idemo jer jos par godina i klinci nas nece dozivljavati ni pet posto pa cemo morati sami šetati do gore.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

licaninsasela wrote: Sun Jan 12, 2020 12:56 pm
StopBup wrote: Sun Jan 12, 2020 12:42 pm
xxxana wrote: Sun Jan 12, 2020 12:30 pm
I sta covek da ti kaze? Ako u 34-oj mislis da si sa 25 god. naucio sve o sebi, onda ostavljas dojam da ne znas ni sam gde udaras..
Izvlačiš iz konteksta. Naučio sve bitne stvari o sebi kao čoveku. Naravno da i dan danas učim nešto, i otkrivam, mislio sam na ličnost.
Sb nije sad da te tlacim ali evo samo jedno pitanje. Zasto si se drogiro? Eto samo to da objasnis. Da frajla je sve dobro rekla.
Opušteno, ne doživljavam ja u opšte da ti mene tlačiš, više mislim da sebe nepotrebno opterećuješ, i da nesvesno sebe bacaš u loš trip, neku dubiozu, i da izazivaš pad u glavi(ne mislim na drogu), koji se već možda desio. Ne znam, ali tako mi deluje. Bez veze se nesvesno upoređuješ sa mnom, pišući ono kako si i ti u sranju, a u kolikom sam ja tek sranju. Ne treba ti to dobri moj Like. Pisati o nekome o kome jako malo znaš, na osnovu nekih pretpostavki i tvog ličnog iskustva, je sasvim nepotrebno i suvišno.
Zašto sam se drogirao? Bežao sam od života, folirao se, bio slabić da prihvatim neke osnovne tokove života, gledao da se ja što manje trudim oko bilo čega, i da je mojoj guzici lepo, bez neke posebne zasluge. Znači najviše jer mi se svidela linija manjeg otpora, kojoj sam i pre droge bio sklon. Eto ukratko, naravno da ima još razloga među kojima su naravno i klinački kompleksi, nezrelost, nemanje jasnog cilja u životu, itd...
Last edited by StopBup on Sun Jan 12, 2020 5:32 pm, edited 2 times in total.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Post Reply