O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Loki wrote: Sun Jul 12, 2020 6:51 pm Zato mi je Ličke što si ljut na ceo svet jer si u toplicama pa to pokušavaš da preneseš i na druge.

Vidiš ja ako odem kući kad se vratim moram 10 dana u karantin, a to znači otkaz. A to dalje znači da moja deca ostaju bez hleba jer i oni i moja keva žive od mojih primanja.

Da sam materijalista ja bih preko otišao davnih dana, a ne pre 2 godine kad je dogorelo do nokata.

Znam da teško prihvatiš da nisi u pravu i da nisam prvi Ko ne si seo na kičmu na forumu. Međutim mene ne možeš poremetiti ni vređanjem ni neistinom, a pogotovu pogrešnim zaključcima. Srećom dobro znam ko sam i kakva sam i sa te strane imam svoj mir u glavi.

Želim ti da što pre dođeš srbi i da te ljubav porodice iščupa iz tog sranja koje ti je sad u glavi. Inače ja nisam godina razdvojeni od dece nego sad 4 meseca zbog Korone. A ukupno sam 2 godine preko i svaki mesec sam išao minimalno vikend kući, plus uveliko radim na dovođenju dece ovde i na sređivanju viza. Ostaje mi dobro moj Ličke. 😉
Shvati kako hoces moje rijeci.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by xxxana »

licaninsasela wrote: Sun Jul 12, 2020 6:44 pm Izmedu ostaloga niko mi ne mora objasnjavati ko se kako osjeca jer dobro znam sve faze skidanja i ne skidanja a specijalno mi niko ne mora objasnjavati sta znaci kad lazes sam sebe. Zato odjebite i stoplili i ksana i ti u preskocima sa tim svojim tuzopoljkama. Zajebite tu pricu jer previse sam sam sebe lago da sad ne znam sta vi radite. Svo troje ste teski pusionicari sto se mene tice. U picku materinu nek ide sve...kad narkoman pocne da se sazaljeva. Neprocjenjivo! A ti mala ksana pokri se usima. Samo seres protiv stopilija. I ti loki. Lakse vam srat po njemu nego svoja govna gutat a u govnima ste do grla. I ti stope jedi govna. Da vam frajla nije na godisnjem oprala bi vas gore nego ja. Steta.
Evo ga, kao kada se vraca sa broda..
Faza sazaljevanja me je prosla i odavno sam razbila iluziju da sam zrtva, a ti mi istinu ne mozes pricati, jer ni tvoja nije bolja i ovde gadjas druge onim sa cim ne umes ni sam da izadjes na kraj..
Frajla vec moze..
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

xxxana wrote: Sun Jul 12, 2020 7:56 pm
Loki wrote: Sun Jul 12, 2020 5:23 pm
Nije me prošle godine skroz prošla kriza psihe, pre nego što zasrah, tako da ne mogu da kažem posle koliko vremena sam se osećao sasvim normalno, jer do tog stanja nisam došao. Recidiv je potrajao oko pola godine, malo više ja mislim. Bez obzira što sam tokom tog recidiva bio većinu dana strejt, oko dve trećine dana sam bio strejt, možda i više, nebitno, psihički sam otišao u aut, i kad sam prekinuo, prvih 10-ak dana sam bio gore psihički, nego kad sam se prošle godine upustio u apstinenciju. Kad kažem strejt, mislim potpuno strejt, znači i bez benzodijazepina, kojima sam kao pokušavao da si olakšam stanje. Tih prvih 10-ak dana, u opšte nisam bio na forumu, tada sam baš mogao da pišem svašta o svom stanju, ali nisam hteo da kukam, već sam se prvi put oglasio tek kad sam istrejtirao prvih 10-ak dana.
Sadašnje stanje nema nekih Bog zna kakvih specifičnosti. Rekao sam da mi se san još nije stabilisao, da me hvata briga, anksioznost, da se nekad blaže uspaničim. Kad krenem negde, znam u napred da se tripujem da se neću dobro snaći, pa kako će ispasti, bla, bla, ali se uvek snađem na kraju, i ispadne da sam se bezrazložno brinuo, kao što i jesam. Mislim da su vam poznata ta stanja. Nekad u razgovoru sa ljudima, znam iznenada da odlutam sa nekom svojom mišlju, pa tada tražim da se ponovi priča. Mislim to se sad retko, i sve rađe javlja, ali sam primetio da se to dešavalo. Snovi. Za divno čudo u glavnom su normalni. Mislim relativno normalnog sadržaja za san, nisu košmari, ali su često živopisni i realistični. Bilo je i neprijatnih snova naravno. Gudru sam mislim samo dva, tri puta sanjao, ne rad, već ritual uzimanja gudre, rad ni jedne gudre nikad nisam sanjao. Stanje generalno nikako ne mogu da kažem da je loše. Ovo sve loše što nabrojah se relativno retko javlja i kratko traje. Stanje je mnogo bolje nego u prvih 3-4 sedmice. Eto ljudi, kao što rekoh, nema nekih Bog zna kakvih specifičnosti. Većinu stvari što mi se dešava, ili su se dešavale sam i očekivao. Loki, to što si pominjao kao kad se nešto desi, da će tad kao od jednom sve još bolje da se namesti, to što si pričao sa poslom kako je bilo kod tebe, pa se posle razočarao, tako nešto slično sam ja imao u prošlom skidanju, ne ovaj put, znači ne treba očekivati ništa specijalno kad se nešto desi, niti se opterećivati nekim rokovima.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by xxxana »

StopBup wrote: Sun Jul 12, 2020 9:41 pm
xxxana wrote: Sun Jul 12, 2020 7:56 pm
Loki wrote: Sun Jul 12, 2020 5:23 pm
Nije me prošle godine skroz prošla kriza psihe, pre nego što zasrah, tako da ne mogu da kažem posle koliko vremena sam se osećao sasvim normalno, jer do tog stanja nisam došao. Recidiv je potrajao oko pola godine, malo više ja mislim. Bez obzira što sam tokom tog recidiva bio većinu dana strejt, oko dve trećine dana sam bio strejt, možda i više, nebitno, psihički sam otišao u aut, i kad sam prekinuo, prvih 10-ak dana sam bio gore psihički, nego kad sam se prošle godine upustio u apstinenciju. Kad kažem strejt, mislim potpuno strejt, znači i bez benzodijazepina, kojima sam kao pokušavao da si olakšam stanje. Tih prvih 10-ak dana, u opšte nisam bio na forumu, tada sam baš mogao da pišem svašta o svom stanju, ali nisam hteo da kukam, već sam se prvi put oglasio tek kad sam istrejtirao prvih 10-ak dana.
Sadašnje stanje nema nekih Bog zna kakvih specifičnosti. Rekao sam da mi se san još nije stabilisao, da me hvata briga, anksioznost, da se nekad blaže uspaničim. Kad krenem negde, znam u napred da se tripujem da se neću dobro snaći, pa kako će ispasti, bla, bla, ali se uvek snađem na kraju, i ispadne da sam se bezrazložno brinuo, kao što i jesam. Mislim da su vam poznata ta stanja. Nekad u razgovoru sa ljudima, znam iznenada da odlutam sa nekom svojom mišlju, pa tada tražim da se ponovi priča. Mislim to se sad retko, i sve rađe javlja, ali sam primetio da se to dešavalo. Snovi. Za divno čudo u glavnom su normalni. Mislim relativno normalnog sadržaja za san, nisu košmari, ali su često živopisni i realistični. Bilo je i neprijatnih snova naravno. Gudru sam mislim samo dva, tri puta sanjao, ne rad, već ritual uzimanja gudre, rad ni jedne gudre nikad nisam sanjao. Stanje generalno nikako ne mogu da kažem da je loše. Ovo sve loše što nabrojah se relativno retko javlja i kratko traje. Stanje je mnogo bolje nego u prvih 3-4 sedmice. Eto ljudi, kao što rekoh, nema nekih Bog zna kakvih specifičnosti. Većinu stvari što mi se dešava, ili su se dešavale sam i očekivao. Loki, to što si pominjao kao kad se nešto desi, da će tad kao od jednom sve još bolje da se namesti, to što si pričao sa poslom kako je bilo kod tebe, pa se posle razočarao, tako nešto slično sam ja imao u prošlom skidanju, ne ovaj put, znači ne treba očekivati ništa specijalno kad se nešto desi, niti se opterećivati nekim rokovima.
Pola godine? Vise? Onda je tvoj rec. trajao do proslog meseca ili jos traje
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

xxxana wrote: Sun Jul 12, 2020 10:26 pm
StopBup wrote: Sun Jul 12, 2020 9:41 pm
xxxana wrote: Sun Jul 12, 2020 7:56 pm
Loki wrote: Sun Jul 12, 2020 5:23 pm
Nije me prošle godine skroz prošla kriza psihe, pre nego što zasrah, tako da ne mogu da kažem posle koliko vremena sam se osećao sasvim normalno, jer do tog stanja nisam došao. Recidiv je potrajao oko pola godine, malo više ja mislim. Bez obzira što sam tokom tog recidiva bio većinu dana strejt, oko dve trećine dana sam bio strejt, možda i više, nebitno, psihički sam otišao u aut, i kad sam prekinuo, prvih 10-ak dana sam bio gore psihički, nego kad sam se prošle godine upustio u apstinenciju. Kad kažem strejt, mislim potpuno strejt, znači i bez benzodijazepina, kojima sam kao pokušavao da si olakšam stanje. Tih prvih 10-ak dana, u opšte nisam bio na forumu, tada sam baš mogao da pišem svašta o svom stanju, ali nisam hteo da kukam, već sam se prvi put oglasio tek kad sam istrejtirao prvih 10-ak dana.
Sadašnje stanje nema nekih Bog zna kakvih specifičnosti. Rekao sam da mi se san još nije stabilisao, da me hvata briga, anksioznost, da se nekad blaže uspaničim. Kad krenem negde, znam u napred da se tripujem da se neću dobro snaći, pa kako će ispasti, bla, bla, ali se uvek snađem na kraju, i ispadne da sam se bezrazložno brinuo, kao što i jesam. Mislim da su vam poznata ta stanja. Nekad u razgovoru sa ljudima, znam iznenada da odlutam sa nekom svojom mišlju, pa tada tražim da se ponovi priča. Mislim to se sad retko, i sve rađe javlja, ali sam primetio da se to dešavalo. Snovi. Za divno čudo u glavnom su normalni. Mislim relativno normalnog sadržaja za san, nisu košmari, ali su često živopisni i realistični. Bilo je i neprijatnih snova naravno. Gudru sam mislim samo dva, tri puta sanjao, ne rad, već ritual uzimanja gudre, rad ni jedne gudre nikad nisam sanjao. Stanje generalno nikako ne mogu da kažem da je loše. Ovo sve loše što nabrojah se relativno retko javlja i kratko traje. Stanje je mnogo bolje nego u prvih 3-4 sedmice. Eto ljudi, kao što rekoh, nema nekih Bog zna kakvih specifičnosti. Većinu stvari što mi se dešava, ili su se dešavale sam i očekivao. Loki, to što si pominjao kao kad se nešto desi, da će tad kao od jednom sve još bolje da se namesti, to što si pričao sa poslom kako je bilo kod tebe, pa se posle razočarao, tako nešto slično sam ja imao u prošlom skidanju, ne ovaj put, znači ne treba očekivati ništa specijalno kad se nešto desi, niti se opterećivati nekim rokovima.
Pola godine? Vise? Onda je tvoj rec. trajao do proslog meseca ili jos traje
Od oktobra(u recidiv računam i travu), do 21.-og ili 20-og aprila, mislim 21.-og. Sve to računam u jedan recidiv. Na opijatima sam prvi put pao u novembru. Sve je to bio jedan recidiv, bez obzira što se desilo da naguram čist i preko 3 sedmice, po ponašanju tada i mislima, bio sam u recidivu i u tim danima kad sam bio čist, tako ja to gladam.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Sećam se kao juče, ti si overila recidiv krajem oktobra, a ja početkom novembra. Samo je kod mene malo drugačije išlo.
Jesi tu Ksanči? Gotivim sa tobom da pišem pred spavanje. :) Nemoj da si ispala. ;)
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by xxxana »

StopBup wrote: Sun Jul 12, 2020 11:06 pm Sećam se kao juče, ti si overila recidiv krajem oktobra, a ja početkom novembra. Samo je kod mene malo drugačije išlo.
Jesi tu Ksanči? Gotivim sa tobom da pišem pred spavanje. :) Nemoj da si ispala. ;)
Tezak si za pratiti.. Mislis ono sa bupom? Bio si cist posle toga..
Nije ni bitno,tema je glupa, odoh da spavam ;)
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

Sto bi rekao Lika

Idem da se brćkam i BMK za jednu te istu pricu evo vec moze se reci, godinama

Stop - nivo razmisljanja maximum srednja skola i pubertet, a mi nikako da shvatimo da on ne moze da shvati. Neeeeeeeeeeee mozeeeeeeee, da su svi sposobni shvatiti problematiku i razumeti, borba bi bila laksa.

Dali ste mu opet ono sto on zeli, a to je paznja.
Ljudi ignore

Xano, ne nasedaj. Povukao bi te u recidiv bez trunkenrazmisljanja. Pazi njega moj tvoj recidi, to je ono: steta sto nismo zajedno u recidivu bili.

Ignore. Pomoci nema
Pomazemo prvenstveno sebi dok je on na ignoru

Odoh plivati
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Frajla wrote: Mon Jul 13, 2020 6:30 am Sto bi rekao Lika

Idem da se brćkam i BMK za jednu te istu pricu evo vec moze se reci, godinama

Stop - nivo razmisljanja maximum srednja skola i pubertet, a mi nikako da shvatimo da on ne moze da shvati. Neeeeeeeeeeee mozeeeeeeee, da su svi sposobni shvatiti problematiku i razumeti, borba bi bila laksa.

Dali ste mu opet ono sto on zeli, a to je paznja.
Ljudi ignore

Xano, ne nasedaj. Povukao bi te u recidiv bez trunkenrazmisljanja. Pazi njega moj tvoj recidi, to je ono: steta sto nismo zajedno u recidivu bili.

Ignore. Pomoci nema
Pomazemo prvenstveno sebi dok je on na ignoru

Odoh plivati
Ti si bolesna osoba. Kod mene si od sad definitivno na ignoru. Čuj, povukao bih je u recidiv?! Hajde marš, šta drugo da ti kažem.

Gle "normalne" osobe, na, odmoru, na moru, ona već u pola 7 na forumu zavisnika, i prosipa "pamet".

Ti nisi u životu sastavila godinu dana strejt. I sad si garant na nekim tabletama. 5 godina si ovde, nikako da kažeš šta te muči, i koji ti je problem. Nisi sigurno ovde eto tako 5 godina.

Podla osobo, to što bi ti nekog povukla u recidiv, ne znači da smo svi takvi. Ja sam to pomenuo kad se ko definitivno sjebao od nas dvoje, jer je tako bilo. Ona krajem oktobra, ja početkom novembra, pa šta. Pričao sam o tome, jer je ona pisala u smislu kao da sam se ja recidivirao posle Nove Godine, pa sam je samo podsetio da je bilo ranije.

Xxxana, nadam se da nisi idiojt, pa da poveruješ u njeno trabunjanje, samo toliko... Kao što sam ti rekao ranije, pre bih se ubio nego što bih te povukao u recidiv, tebe, ili bilo koga. Da ne padneš, i da isteraš priču kako treba, želim ti skoro isto kao i sebi!
Last edited by StopBup on Mon Jul 13, 2020 5:05 pm, edited 3 times in total.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

StopBup wrote: Mon Jul 13, 2020 6:59 am
Frajla wrote: Mon Jul 13, 2020 6:30 am Sto bi rekao Lika

Idem da se brćkam i BMK za jednu te istu pricu evo vec moze se reci, godinama

Stop - nivo razmisljanja maximum srednja skola i pubertet, a mi nikako da shvatimo da on ne moze da shvati. Neeeeeeeeeeee mozeeeeeeee, da su svi sposobni shvatiti problematiku i razumeti, borba bi bila laksa.

Dali ste mu opet ono sto on zeli, a to je paznja.
Ljudi ignore

Xano, ne nasedaj. Povukao bi te u recidiv bez trunkenrazmisljanja. Pazi njega moj tvoj recidi, to je ono: steta sto nismo zajedno u recidivu bili.

Ignore. Pomoci nema
Pomazemo prvenstveno sebi dok je on na ignoru

Odoh plivati
Ti si bolesna osoba. Kod mene si od sad definitivno na ignoru. Čuj, povukao bih je u recidiv?! Hajde mrš, šta drugo da ti kažem.

Gle "normalne" osobe, na, odmoru, na moru, ona već u pola 7 na forumu zavisnika, i prosipa "pamet".

Ti nisi u životu sastavila godinu dana strejt. I sad si garant na nekim tabletama. 5 godina si ovde, nikako da kažeš šta te muči, i koji ti je problem. Nisi sigurno ovde eto tako 5 godina.

Raspala prolupana narkomanko, to što bi ti nekog povukla u recidiv, ne znači da smo svi takvi. Ja sam to pomenuo kad se ko definitivno sjebao od nas dvoje, jer je tako bilo. Ona krajem oktobra, ja početkom novembra, pa šta.

Xxxana, nadam se da nisi idiojt, pa da poveruješ u njeno trabunjanje, samo toliko... Kao što sam ti rekao ranije, pre bih se ubio nego što bih te povukao u recidiv, tebe, ili bilo koga. Da ne padneš, i da isteraš priču kako treba, želim ti skoro isto kao i sebi!
Blablabla ajd jos se malo opravdaj Xani

Level : prelazak iz 8 razreda u prvi srednje. Mozda dodjes do 2 srednje
Post Reply