O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Loki
Posts: 313
Joined: Sun Dec 04, 2016 7:44 pm
Contact:

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Loki »

Frajla wrote: Sun Jul 12, 2020 7:57 am
xxxana wrote: Sat Jul 11, 2020 11:09 pm Uuu ispalio me Stop 8-)
Steta, a cula sam da je smekercina,cure padaju pred traktor
Ispade da ti njega muvas

Tako ga je muvala i olimpijka

Kako se samo ego zna nahranaiti. Nacin se bas i ne bira
Po meni je ovo degutantno postalo i ovaj put je preraslo i sam ego. Još samo fali da natera Xanu da joj sedne u krilo i maštarija je savršena.

Nisi dobro moj Stope, ali džabe priča. Ja sam se baš potrudio da u detalje objasnim. Ali džabe kad je svaki odgovor u onom kontekstu koji on želi. To ne da nije blizu suštine, nego je i tema skroz omasena, o suštini ni da pomisli.
To od čega bežiš ti!
To se ne leči!
To se pobeđuje!!!
User avatar
Loki
Posts: 313
Joined: Sun Dec 04, 2016 7:44 pm
Contact:

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Loki »

StopBup wrote: Sat Jul 11, 2020 6:31 pm
Loki wrote: Sat Jul 11, 2020 6:23 pm Stope zar zadnja riba nije bila ona klinka, ono dete od 19-20 god na moru prošle godine???

Nešto ti se ne poklapa u priči.
Da, ova je bila dve godine pre nje. Ma to su obe bile avanture, kakve veze. Sta se ne poklapa? 20 godina, cuj dete, moja sestra je sa 20 imala 2 sina. :)
Nemoj da me zajebavaš da decu od 20 godina me smatraš klinikama? Reci molim te da se šališ. Nije klinka za nekoga ko ima do 25 godina. Ali za tebe, a naročito za mene to su deca bre.
Samo pogledaj da kad sam ja ostavljao kosti i psihu 98.godine na Kosovu tad su se tek rodila deca koja sad imaju 22 godine. Pa reci da li je to normalno kuvati se sa tom decom?

O čemu imaš uopšte temu sa njima moj Stope? O matematici i predmetu Svet oko nas. Raspravljati o prvoj kosmičkoj brzini ili 2. Njutnovom zakonu? Ili joj spreman ram za ćilim iz domaćinstva?

Nekad me stvarno zabrineš. Ja stvarno ne znam sad da li se sprdaš ili si ozbiljan. Ali ako si ozbiljan onda je to prilično alarmantno.

A to opravdanje moja sestra je rodila u 20oj, bla, bla, bla i slično ne pije vodu. Niti je bilo kakvooj opravdanje da ti u 36 godina budeš sa detetom od 20. Moraš se pomiriti sa činjenicom da se neke stvari jednostavno ne rade pa makar ostao singl zauvek. Ako se ne zezaš za ovo onda je Frajla sa onim egom upravo ubola suštini svega. Jer opravdanje za dete od 20 godina može samo biti pumpanje ega koji je podsvesno shvatio da je njegovo vreme prošlo i da ne možeš više da biraš previše i da se ne obazireš na godine kao što si to mogao u 22-23 godine.
To od čega bežiš ti!
To se ne leči!
To se pobeđuje!!!
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Loki wrote: Sun Jul 12, 2020 12:02 pm
Frajla wrote: Sun Jul 12, 2020 7:57 am
xxxana wrote: Sat Jul 11, 2020 11:09 pm Uuu ispalio me Stop 8-)
Steta, a cula sam da je smekercina,cure padaju pred traktor
Ispade da ti njega muvas

Tako ga je muvala i olimpijka

Kako se samo ego zna nahranaiti. Nacin se bas i ne bira
Po meni je ovo degutantno postalo i ovaj put je preraslo i sam ego. Još samo fali da natera Xanu da joj sedne u krilo i maštarija je savršena.

Nisi dobro moj Stope, ali džabe priča. Ja sam se baš potrudio da u detalje objasnim. Ali džabe kad je svaki odgovor u onom kontekstu koji on želi. To ne da nije blizu suštine, nego je i tema skroz omasena, o suštini ni da pomisli.
Sprdamo se mi tako od početka, mojne se udubljuješ ništa. :) A kako sam ja, rekao sam ti, još uvek baš onaj "međuprostor", i objasnio sam ti ga u kratko.

Ja sam prošlo leto imao 33, a ta devojka 20, to je bila samo avantura, i meni i njoj dobro došla... Meni naročito, nakon dve godine bez kontakta sa devojkom...

Razlika od 13 godina nije prevelika, a u doba naših dedova i baba, bila je najnormalnija. Moj deda, kad se oženio "56.-e sa mojom babom, on je imao 30, a ona 18 godina. Super brak su imali, i troje dobre dece.

Što se mane tiče, pisao sam, i ranije, a i sada, zainteresovan sam za devojke mojih godina, ili ne puno mlađe, imao sam taj neki period u životu kad sam trzao na mlađe, od 9 do 13 godina, pa šta...
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Da, i ovo Loki buraz. Bez veze se udubljuješ u moje stanje, pišeš puno samo na osnovu pretpostavki. Ne znaš me, niti se sad gledamo oči u oči, tako da je mogućnost da potrefiš neku suštinu, skoro nikakva. Nemaš pojma kakav sam život vodio i šta sam radio, to što sam ja napisao o sebi na forumu, nije ni 10posto o meni.
Meni da je do nekih saveta sada, da imam neke nedoumice, dileme, itd, ne bih se ustručavao da pitam, i da pišem.
Rekao sam ti, i opet kažem, kod mene je baš sad taj međuprostor, najprostije rečeno, nisam ni loše, a ni još normalan, ali se često sasvim dobro osećam. Ni ne očekujem da sad nešto letim, kratko sam ja vremena čist, u odnosu na to koliko vremena sam kenjao po životu.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Loki wrote: Sun Jul 12, 2020 12:13 pm
StopBup wrote: Sat Jul 11, 2020 6:31 pm
Loki wrote: Sat Jul 11, 2020 6:23 pm Stope zar zadnja riba nije bila ona klinka, ono dete od 19-20 god na moru prošle godine???

Nešto ti se ne poklapa u priči.
Da, ova je bila dve godine pre nje. Ma to su obe bile avanture, kakve veze. Sta se ne poklapa? 20 godina, cuj dete, moja sestra je sa 20 imala 2 sina. :)
Nemoj da me zajebavaš da decu od 20 godina me smatraš klinikama? Reci molim te da se šališ. Nije klinka za nekoga ko ima do 25 godina. Ali za tebe, a naročito za mene to su deca bre.
Samo pogledaj da kad sam ja ostavljao kosti i psihu 98.godine na Kosovu tad su se tek rodila deca koja sad imaju 22 godine. Pa reci da li je to normalno kuvati se sa tom decom?

O čemu imaš uopšte temu sa njima moj Stope? O matematici i predmetu Svet oko nas. Raspravljati o prvoj kosmičkoj brzini ili 2. Njutnovom zakonu? Ili joj spreman ram za ćilim iz domaćinstva?

Nekad me stvarno zabrineš. Ja stvarno ne znam sad da li se sprdaš ili si ozbiljan. Ali ako si ozbiljan onda je to prilično alarmantno.

A to opravdanje moja sestra je rodila u 20oj, bla, bla, bla i slično ne pije vodu. Niti je bilo kakvooj opravdanje da ti u 36 godina budeš sa detetom od 20. Moraš se pomiriti sa činjenicom da se neke stvari jednostavno ne rade pa makar ostao singl zauvek. Ako se ne zezaš za ovo onda je Frajla sa onim egom upravo ubola suštini svega. Jer opravdanje za dete od 20 godina može samo biti pumpanje ega koji je podsvesno shvatio da je njegovo vreme prošlo i da ne možeš više da biraš previše i da se ne obazireš na godine kao što si to mogao u 22-23 godine.
Hehe. Sta se nerviras Loki?!...
Stope imas moju podrsku. Samo ti okini sve sta ti dode pod jaja. Od 20 do 65. Znaju cvancike sta rade. Samo ti bodi i pazi da te neka maloljetnica ne prevesla da ne zavrsis u restu svirat klavir. Ili neciju frulu hehe.
Od danas si jebac no1 ovdje u virtuali. Jaci i od jurketa.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Meni baš odgovara sad što imam ovaj forum, i vas. Bez obzira što nekad priča ne ide kako treba na forumu, sve je to normalno.

Moram sad na njivu, jeste da je nedelja, ali moram i danas da okopavam, motika me čeka. :) Pre sam je mrzeo, ali verovali ili ne, kad stisneš petlju, kad se nateraš da motikaš, motika krene da deluje dobro na psihu, ne zezam se. Naročito kad radiš svoje, kad neguješ svoje biljke, koje će te kasnije ako Bog da nagraditi.

Nemam sad vremena, ali verovatno ću vam kasnije prepričati i nastavak priče sa tom reprezentativkom, koji nije bio baš slavan, jbg, ali je zanimljiv i poučan. :)
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

StopBup wrote: Sun Jul 12, 2020 1:10 pm Meni baš odgovara sad što imam ovaj forum, i vas. Bez obzira što nekad priča ne ide kako treba na forumu, sve je to normalno.

Moram sad na njivu, jeste da je nedelja, ali moram i danas da okopavam, motika me čeka. :) Pre sam je mrzeo, ali verovali ili ne, kad stisneš petlju, kad se nateraš da motikaš, motika krene da deluje dobro na psihu, ne zezam se. Naročito kad radiš svoje, kad neguješ svoje biljke, koje će te kasnije ako Bog da nagraditi.

Nemam sad vremena, ali verovatno ću vam kasnije prepričati i nastavak priče sa tom reprezentativkom, koji nije bio baš slavan, jbg, ali je zanimljiv i poučan. :)
Napadni s guza jednu lubenicu. Pazi da je zrela ko kruska.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

licaninsasela wrote: Sun Jul 12, 2020 1:15 pm
StopBup wrote: Sun Jul 12, 2020 1:10 pm Meni baš odgovara sad što imam ovaj forum, i vas. Bez obzira što nekad priča ne ide kako treba na forumu, sve je to normalno.

Moram sad na njivu, jeste da je nedelja, ali moram i danas da okopavam, motika me čeka. :) Pre sam je mrzeo, ali verovali ili ne, kad stisneš petlju, kad se nateraš da motikaš, motika krene da deluje dobro na psihu, ne zezam se. Naročito kad radiš svoje, kad neguješ svoje biljke, koje će te kasnije ako Bog da nagraditi.

Nemam sad vremena, ali verovatno ću vam kasnije prepričati i nastavak priče sa tom reprezentativkom, koji nije bio baš slavan, jbg, ali je zanimljiv i poučan. :)
Napadni s guza jednu lubenicu. Pazi da je zrela ko kruska.
Čuo sam da si pojebao svaku dinju u okolini Splita. :D Pa nije to ni loše, skineš nožem onu peteljku/pupušku, napraviš rupu po svom kalibru, još ona topla kad Sunce ugreje, pa piči, možda i ja to probam, ako uskoro ne navatam neku, prilično sam zagoreo. :D

Dinja & Lika
Forever
Hahahahahah :D

Naravno, sprdamo se. Nego što se tiče žena, ja iskreno nisam sad baš lud za seksom. Samo mi treba pored sebe jedna dobra, racionalna ženska glava.... Žene i kad su same, nekako se koliko-toliko kompletnije, muško bez žene, ne može biti normalno... Moje mišljenje...
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

StopBup wrote: Sun Jul 12, 2020 1:23 pm
licaninsasela wrote: Sun Jul 12, 2020 1:15 pm
StopBup wrote: Sun Jul 12, 2020 1:10 pm Meni baš odgovara sad što imam ovaj forum, i vas. Bez obzira što nekad priča ne ide kako treba na forumu, sve je to normalno.

Moram sad na njivu, jeste da je nedelja, ali moram i danas da okopavam, motika me čeka. :) Pre sam je mrzeo, ali verovali ili ne, kad stisneš petlju, kad se nateraš da motikaš, motika krene da deluje dobro na psihu, ne zezam se. Naročito kad radiš svoje, kad neguješ svoje biljke, koje će te kasnije ako Bog da nagraditi.

Nemam sad vremena, ali verovatno ću vam kasnije prepričati i nastavak priče sa tom reprezentativkom, koji nije bio baš slavan, jbg, ali je zanimljiv i poučan. :)
Napadni s guza jednu lubenicu. Pazi da je zrela ko kruska.
Čuo sam da si pojebao svaku dinju u okolini Splita. :D Pa nije to ni loše, skineš nožem onu peteljku/pupušku, napraviš rupu po svom kalibru, još ona topla kad Sunce ugreje, pa piči, možda i ja to probam, ako uskoro ne navatam neku, prilično sam zagoreo. :D

Dinja & Lika
Forever
Hahahahahah :D

Naravno, sprdamo se. Nego što se tiče žena, ja iskreno nisam sad baš lud za seksom. Samo mi treba pored sebe jedna dobra, racionalna ženska glava.... Žene i kad su same, nekako se koliko-toliko kompletnije, muško bez žene, ne može biti normalno... Moje mišljenje...
Zna sam ja da se nesto moze i od tebe nauciti stope. Nego neznam da li to spada u kazneno djelo. Sodomizirat catu il dinju?
User avatar
Loki
Posts: 313
Joined: Sun Dec 04, 2016 7:44 pm
Contact:

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Loki »

StopBup wrote: Sun Jul 12, 2020 12:16 pm
Loki wrote: Sun Jul 12, 2020 12:02 pm
Frajla wrote: Sun Jul 12, 2020 7:57 am

Ispade da ti njega muvas

Tako ga je muvala i olimpijka

Kako se samo ego zna nahranaiti. Nacin se bas i ne bira
Po meni je ovo degutantno postalo i ovaj put je preraslo i sam ego. Još samo fali da natera Xanu da joj sedne u krilo i maštarija je savršena.

Nisi dobro moj Stope, ali džabe priča. Ja sam se baš potrudio da u detalje objasnim. Ali džabe kad je svaki odgovor u onom kontekstu koji on želi. To ne da nije blizu suštine, nego je i tema skroz omasena, o suštini ni da pomisli.
Sprdamo se mi tako od početka, mojne se udubljuješ ništa. :) A kako sam ja, rekao sam ti, još uvek baš onaj "međuprostor", i objasnio sam ti ga u kratko.

Ja sam prošlo leto imao 33, a ta devojka 20, to je bila samo avantura, i meni i njoj dobro došla... Meni naročito, nakon dve godine bez kontakta sa devojkom...

Razlika od 13 godina nije prevelika, a u doba naših dedova i baba, bila je najnormalnija. Moj deda, kad se oženio "56.-e sa mojom babom, on je imao 30, a ona 18 godina. Super brak su imali, i troje dobre dece.

Što se mane tiče, pisao sam, i ranije, a i sada, zainteresovan sam za devojke mojih godina, ili ne puno mlađe, imao sam taj neki period u životu kad sam trzao na mlađe, od 9 do 13 godina, pa šta...
Ako ti je za utehu u tom međuprostoru smo manje više svi mi sveži apstinenti zapeli. Bukvalno ne možeš da kažeš ni da si dobro, a opet nisi ni loše i napredak u odnosu na početnoj recimo mesec dana je evidentan.
Nike ti to loša ideja da nazoveš to međuprostor. Jer realno je tako nešto. Evo ja prvi imam obaveza zbog posla preko glave. I bio sam ubeđen da mi samo taj deo slagalice fali i da je ustvari to što sam bez obaveza ono što me proganja i što mi ne daje da odem u normalu. Računao sam da mozak time skrene pažnju sa 24/7 razmišljanjem samo o tome kako mi je loše i kako nisam više siguran da ću preživeti, da ću se uz to umoriti preko dana i da onda telo i mozak neće imati vremena da me podjebavaju. I debelo sam pogrešio.
Recimo spavam 2-3 dana relativno ok, dani protivu kako moraju a onda me opet uhvati nesanica nekoliko dana i sve se vrati kao da sam opet na jebenom početku. Onda me ta nesanica ispije i umori pa preko dana trokiram, nema volje ni koncentracije. Pa se opet par dana sve vrati koliko toliko u normalu pa onda ajmo ponovo u začarani krug.
Sve u svemu je bolje i lagao bih kad bi rekao da nije neuporedivo bolje nego na početku. Nego jebe onaj neki strah i nelagodan osećaj koji se javi čim nije sve kako treba. Lepo se navuče nervoza i sumnja da nikad neće biti kao pre gudre. I neće biti isto, ali se mora naučiti živeti sa ovim. Dobra stvar je da sam skoro prestao te promene raspoloženja i sna i sve što povlači za sobom da vezujem isključivo za Bup. Jer realno imaju i drugi ljudi sličnih problema i stanja koji nikad nisu bili u svetu droge. Ima dosta posledica gudranja, ali ima dosta posledica i godina i istrošenosti tela i psihe koja je normalna kako prolazi vreme.

Tako da Stope za međuprostor te potpuno kapiram i siguran sam da nam je to sve prolazno stanje. Ti si bio prošle godine dugo strejt pa me zanima posle koliko si se skroz vratio u normalu? Ono da nisi uopšte pomišljao na Bup i da nisi ni obraćao pažnju na promene raspoloženja i fizičkih nekih tegoba? Baš me zanima koliko dugo može da nas buši ovaj međuprostor kako si ga ti nazvao.
To od čega bežiš ti!
To se ne leči!
To se pobeđuje!!!
Post Reply