O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Marta Tufna
Posts: 457
Joined: Sun Feb 02, 2020 7:29 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Marta Tufna »

StopBup wrote: Mon Aug 03, 2020 7:54 pm
Marta Tufna wrote: Mon Aug 03, 2020 5:12 pm
Nego Marta, je l' ti to "Tufna", zbog neke mačke? Zapamtio sam da imaš 3 mačke. Ja sam imao jednu koju sam tako zvao. Tačnije "Tufnica". :)

Ja imam dosta mačaka, a jedna koju sam imao u stanu 15 godina mi je nestala drugi dan kad sam je preneo na selo sad u aprilu. Znaš koji skenj. Pola života sam je imao.

Volim i pse, imao sam lovačkog kratkodlakog ptičara, velikog šnaucera, vučijaka, žutog mešanca, ali je baš bio kao jazavičar, a zadnjeg što sam imao je isto bio mešanac sa jazavičarem, nazvao sam ga po drugu koji mi ga je poklonio, taman se navikao na njega, zavoleo ga, i ubije ga auto...

U glavnom, imao sam i pasa, ali mačke baš uvek, i u gradu i na selu.
Nije ime mačke. Volim tufne.
A obožavam životinje.
Kapiram koliko je zajebano kad izgubiš ljubimca.
Najstarija mačka mi ima 19 godina. Baka prava.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

xxxana wrote: Mon Aug 03, 2020 9:19 pm
StopBup wrote: Mon Aug 03, 2020 8:31 pm
xxxana wrote: Mon Aug 03, 2020 8:05 pm Ni Dzekija ne ume da sacuva
Što si bezobrazna, čemu takav komentar? Pas je nastradao dok sam ja spavao u sporednoj ulici, na selu, gde ne prolazi puno auta, znači nikad pre tu nisam video ubijenog psa od auta, do mog. :( On nije voleo da bude u kući, noći je provodio na verandi, ili napolju, a nikad nisam pse vezivao lancem.

Na selima na žalost, često ginu psi i mačke od auta. Meni su do sad, tako nastadali na selu, 2 mačora, i 1 pas, u gradu nikad naravno.
5 stanova, a spava po ulici..
Sta ti je skromnost i poniznost
On nije voleo da spava u kući. Ako sam ga zatvorio u kuću, uvek bi me budio grebući vrata da izađe, njegova fotelja za spavanje je bila na verandi, koja je otvorena.

Nemoj gađati kad ne znaš gde gađaš. Nemoj pucati ofrlje.
Last edited by StopBup on Mon Aug 03, 2020 9:46 pm, edited 2 times in total.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Marta Tufna wrote: Mon Aug 03, 2020 9:24 pm
Nije ime mačke. Volim tufne.
A obožavam životinje.
Kapiram koliko je zajebano kad izgubiš ljubimca.
Najstarija mačka mi ima 19 godina. Baka prava.
Da, baš skenj. Ja sam imao 19 godina kad je ta makčka došla u kuću.

Bio sam danas kod druga koji ima kobilu u ždrebe, pa sam mazio oboje, a sa ždrebetom se i igrao. :) I ja obožavam životinje...
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by xxxana »

StopBup wrote: Mon Aug 03, 2020 9:41 pm
xxxana wrote: Mon Aug 03, 2020 9:19 pm
StopBup wrote: Mon Aug 03, 2020 8:31 pm

Što si bezobrazna, čemu takav komentar? Pas je nastradao dok sam ja spavao u sporednoj ulici, na selu, gde ne prolazi puno auta, znači nikad pre tu nisam video ubijenog psa od auta, do mog. :( On nije voleo da bude u kući, noći je provodio na verandi, ili napolju, a nikad nisam pse vezivao lancem.

Na selima na žalost, često ginu psi i mačke od auta. Meni su do sad, tako nastadali na selu, 2 mačora, i 1 pas, u gradu nikad naravno.
5 stanova, a spava po ulici..
Sta ti je skromnost i poniznost
On nije voleo da spava u kući. Ako sam ga zatvorio u kuću, uvek bi me budio grebući vrata da izađe, njegova fotelja za spavanje je bila na verandi, koja je otvorena.

Nemoj gađati kad ne znaš gde gađaš. Nemoj pucati ofrlje.
Bila je sala na racun toga sto si rekao da si spavao u sporednoj ulici tupane
Naravno,psi vole napolju da budu, ali ti nisi neko ko nije u situaciji da napravi deo dvorista za psa, obicnu mrezu da postavi ili neku ogradicu, kakav lanac crni? Samo dajte svu slobodu psima i neka nastaje tako gomila odbacenih stenaca, ima budala koje ce to da hrane ili da udome,to je taj mentalitet
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

xxxana wrote: Mon Aug 03, 2020 10:09 pm
StopBup wrote: Mon Aug 03, 2020 9:41 pm
xxxana wrote: Mon Aug 03, 2020 9:19 pm
5 stanova, a spava po ulici..
Sta ti je skromnost i poniznost
On nije voleo da spava u kući. Ako sam ga zatvorio u kuću, uvek bi me budio grebući vrata da izađe, njegova fotelja za spavanje je bila na verandi, koja je otvorena.

Nemoj gađati kad ne znaš gde gađaš. Nemoj pucati ofrlje.
Bila je sala na racun toga sto si rekao da si spavao u sporednoj ulici tupane
Naravno,psi vole napolju da budu, ali ti nisi neko ko nije u situaciji da napravi deo dvorista za psa, obicnu mrezu da postavi ili neku ogradicu, kakav lanac crni? Samo dajte svu slobodu psima i neka nastaje tako gomila odbacenih stenaca, ima budala koje ce to da hrane ili da udome,to je taj mentalitet
Sporedna ulica je pomenuta zbog toga što tu ne prolazi puno auta, i baš moj pas tu da nastrada. Dvorište je na ćošku, a sa zadnje strane nemam komšije "preko bašte", nego je iza livada, i dvorište nije bilo ograđeno sa zadnje strane. Mislim bilo je, ali je tu država tada nešto krčila bagerima, ma da ne objašnjavam sad to, i jebi ga, mogao je da izađe pas, i nastradao. Mada bio je tu već godinu dana, a ti radovi iza mog dvorišta su trajali, pa nije bilo problema, nisam primetio da je u opšte i izlazio, uvek sam ga pre nego što zaspem čuo da laje ispred kuće, a ujutru je bio uvek u svojoj fotelji, i jedno jutro ga nađem napolju, pored puta. :( A pre 7-8 godina, imao sam mačka, kog sam našao u gradu, pa doneo na selo, izgledao je potpuno kao ruska plava mačka, možda je i bio, obožavao sam ga, strašan karakter je bio i isto mi je nastradao ispred kuće. :(

Eto Xxxana, tako je to bilo. Nema kod mene na selu pasa lutalica. Vodi se o psima računa. Najčešće ginu u glavnoj ulici, kad krišom izađu iz dvorišta, jer tu prolazi puno auta, a lutalicu nisam video ne pamtim kod mene na selu.

Laku noć.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

licaninsasela post wrote:
Bogami Frajla ti si postala prava mesarica, jel se tako kaze ma mesara zemskog roda. Samo peglas ove zloceste narkomancine. Nisi u redu. I ja bi malo al nece teska rijec preko usta. Sta mi se to desava krv krvavu jebem.
Liko, Salji mi dhl- om svoje satare i nozeve

Nisam dva tri dana sva svoja, ovaj moj se zavukao u misiju rupu, juce pun mesec a ja sanjala Bg i da sam na putu da sredim shemu. Znaci treba da se iznivelisem
Kad ti prete da ne smes ici za Srbiju, u meni se budi takav revolt da je to tesko za opisati

Stope- cuvaj me se, nemoj puno srati
Evo ti jedna kao stvorena za tebe

https://youtu.be/0YvJgIZ0Tlg
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Marta Tufna wrote: Mon Aug 03, 2020 9:24 pm
Najstarija mačka mi ima 19 godina. Baka prava.
Mogla je i moja toliko da živi verovatno, ali nestade. Danima smo je tražili, i ništa...
Frajla wrote: Tue Aug 04, 2020 9:36 am

Stope- cuvaj me se, nemoj puno srati
Evo ti jedna kao stvorena za tebe

https://youtu.be/0YvJgIZ0Tlg
Uvek strejt, nikad stond,
tajni agent Džejms Bond.

Uvek se nasmejem kad čujem Blažu. :)

https://m.youtube.com/watch?v=ZZKUAKnpwjo
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Frajla wrote: Mon Aug 03, 2020 8:27 pm
licaninsasela wrote: Mon Aug 03, 2020 1:50 pm Kako cika antisa objasni u par recenica. Ka haiku poezija.
Odlicno si objasnio, nije moglo bolje😂
Znaci imam prolaz za haiku. Jebem ga ja al u kratkim crtama je to to. Odoka. Sve mogu fulati ali naseg ljubitelja pasa, macaka, ostale zivine i pokojeg pomidora i naravno lubenice nikako. Ni pedlja da se makne. Mozda on nas kvalitetno izjeba svojom zajebancijom. Mozda on uopce nije danki. Mozda je psihijatar pa gleda devijacije u nasim odnosima i upcenito danki ponasanjem. Mozda uopce nije srbin nego slovenac. Mozda nije ni musko nego zensko. Mozda nije visok 190 nego 109 ka kepec. I na koncu mozda je haker jer vidim sve prati sve zapaza. Kolko ljudi cita forum. Ma odakle mu te brojke? Kako ja to ne vidim?.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Marta Tufna wrote: Mon Aug 03, 2020 9:24 pm
StopBup wrote: Mon Aug 03, 2020 7:54 pm
Marta Tufna wrote: Mon Aug 03, 2020 5:12 pm
Nego Marta, je l' ti to "Tufna", zbog neke mačke? Zapamtio sam da imaš 3 mačke. Ja sam imao jednu koju sam tako zvao. Tačnije "Tufnica". :)

Ja imam dosta mačaka, a jedna koju sam imao u stanu 15 godina mi je nestala drugi dan kad sam je preneo na selo sad u aprilu. Znaš koji skenj. Pola života sam je imao.

Volim i pse, imao sam lovačkog kratkodlakog ptičara, velikog šnaucera, vučijaka, žutog mešanca, ali je baš bio kao jazavičar, a zadnjeg što sam imao je isto bio mešanac sa jazavičarem, nazvao sam ga po drugu koji mi ga je poklonio, taman se navikao na njega, zavoleo ga, i ubije ga auto...

U glavnom, imao sam i pasa, ali mačke baš uvek, i u gradu i na selu.
Nije ime mačke. Volim tufne.
A obožavam životinje.
Kapiram koliko je zajebano kad izgubiš ljubimca.
Najstarija mačka mi ima 19 godina. Baka prava.
Marta sta znaci tufna. Ozbiljno pitam. Meni vuce na neku pahuljicu. Ili grijesim?
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Frajla wrote: Tue Aug 04, 2020 9:36 am
licaninsasela post wrote:
Bogami Frajla ti si postala prava mesarica, jel se tako kaze ma mesara zemskog roda. Samo peglas ove zloceste narkomancine. Nisi u redu. I ja bi malo al nece teska rijec preko usta. Sta mi se to desava krv krvavu jebem.
Liko, Salji mi dhl- om svoje satare i nozeve

Nisam dva tri dana sva svoja, ovaj moj se zavukao u misiju rupu, juce pun mesec a ja sanjala Bg i da sam na putu da sredim shemu. Znaci treba da se iznivelisem
Kad ti prete da ne smes ici za Srbiju, u meni se budi takav revolt da je to tesko za opisati

Stope- cuvaj me se, nemoj puno srati
Evo ti jedna kao stvorena za tebe

https://youtu.be/0YvJgIZ0Tlg
Mogu ti poslat jedino sabljarku ako je filipinci upecaju. Nozevi, satare i ostala artiljerija ostala doma. Nema produ na airportu. Snadi se Frajla. Imas jeftine nozeve kod kineza. Znam da nisu kvalitetni ali da se i s njima ustrojit i Sb a bogami i tvog muza ako zajebava. Pusti snove u kurac. Nista ja to ne virujen. I ja sanjam tu i tamo dop. Mokar se od znoja probudim. Userem se skoro od straha. A cuj i mene puca taj revolt kad nesto ne smijem i ne mogu e ja bi bas to i tamo. Normalno za nas dankoze. Evo ja dva tjedna na brodu. Nema izlaska u izraelu. Korona. Svuda ti je isto sranje i psihoza se uvukla medu ljude. U portu kad smo vezani strogo maske, rukavice, dezinficijens. Ja reko najbolje malo teskog goriva popit pa ak prezivim korona sigurno nece. Sranje. Kontrola ljudi. Ma svasta mi pada napamet.
Post Reply