O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Akkasha Come Back »

Da, Stope, način i stil kojim pišeš (sintaksa, da ti objasnim kad si već prešao na akademski rečnik, pa se bojim nećeš bez toga razumeti) prosto vrišti od ponosa, sad, na šta tačno, ne znam.

"Čega se pametan stidi, tim se lud ponosi", kad već voliš da citiraš, eto i tebi stara izreka.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Akkasha Come Back wrote: Sun Apr 04, 2021 5:08 pm
StopBup wrote: Sun Apr 04, 2021 5:05 pm
licaninsasela wrote: Sun Apr 04, 2021 4:45 pm nesto drugo njega jebe u zivotu ali se eto naso na narkickom forumu veruj mi da on ne zna kako heroin ili nea drga izgleda a jos manje kako se lijeci dnosno odrzava apstinemcija. opce je sramno ovdje dokazivati da si narkoman ili panac ili da si bio u zatvoru. pa to je sve nasa sramota a nesto sa cime se treba ponositi
Ovo sto ti pises su cisti znaci paranoje. "Zakljucivanje" na osnovu premisa koje si sam umislio.

Nije mi jasno otkud tolika motivacija za bulaznjnjenje o meni. Hajde sto bulaznis, nego spletkaris, i manipulises. Nicim navedenim se ja ne ponosim, zasmetalo mi je bulaznjnje o meni, i to je ono sta me navelo da dokazujem, ali to vise necu raditi ni pod razno. Verovatno onaj ko prebacuje drugima da lazu i izmisljaju ovde, sam to radi, ne znam, nisam siguran, ali tako mi deluje.

Ako ne mozes normalno da pises, prosto me zaobidji.
Opa, mali se opet prokurčio.
Ma lik je prosto lud, a usput je i kvaran kao supalj zub. Iskace iz svakog coska u svaku temu, k'o Joca delfin, haha, i ne propusta priliku da sere, po malo i o drugima, ali najvise o svojoj vecitoj inspiraciji za lupetanje, meni. :) Treba ga penetrirati u rektum, cevkom od "Sloboda" Cacak usisivaca, sve dok ne postane ljudina, hahahh.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Akkasha Come Back »

Ne mogu da verujem, rečenica "Opa, mali se opet prokurčio" se odnosi na tebe, Stope 😂😂😂😂😂😂😂

Ličanine, ovaj ne zna ni šta se na njega odnosi, jebote ne verujem
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Akkasha Come Back »

licaninsasela wrote: Sun Apr 04, 2021 5:15 pm
Akkasha Come Back wrote: Sun Apr 04, 2021 5:08 pm
StopBup wrote: Sun Apr 04, 2021 5:05 pm

Ovo sto ti pises su cisti znaci paranoje. "Zakljucivanje" na osnovu premisa koje si sam umislio.

Nije mi jasno otkud tolika motivacija za bulaznjnjenje o meni. Hajde sto bulaznis, nego spletkaris, i manipulises. Nicim navedenim se ja ne ponosim, zasmetalo mi je bulaznjnje o meni, i to je ono sta me navelo da dokazujem, ali to vise necu raditi ni pod razno. Verovatno onaj ko prebacuje drugima da lazu i izmisljaju ovde, sam to radi, ne znam, nisam siguran, ali tako mi deluje.

Ako ne mozes normalno da pises, prosto me zaobidji.
Opa, mali se opet prokurčio.
dirnulo ga. ne obaziri se samo i ok. gledaj sta sam ti napisao i bori se akasa. nema predaje
Pogledaj molim te, on misli da sam ja na tebe mislila haha
Joooj, strašno, lik ne kuži da ne kuži.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

pa bas pišem lijepo i kulturno jer da tako ne pišem Sanela je rekla da ce obrisati svaki moj post gdje psujem ili vrijedam. samo iznosim svoje misljenje ali to nije bitno jer te ne diram niti me zanima tvoj oblik nenarkomanije ili neuspjelog kriminalnog zivota. akasa je zlotvor koa je krala mobitele ljudima za piz dopa ili da moze nazvati dilera. ko zna sta je jos radila jer nije malo bila u zatvoru. tko zna sta sve krije u svojoj glavi kao i svaki normalan covjek i suti o tome a ne da javno stavlja neke papire ovdje sa presudom od 50 dana prekrsajnog. no nema veze.
kuzis li ti akasa sta tebi Sanela govori? otpusi sve te dijagnoze i digni glavu i reci sama sebi ja sam ta i ta i sve sto zamislim ja cu ostvariti. ja znam da nitko od nas ne sanja milijune na lotu niti bi nas to usrecilo u zivotu ali ono nevidljivo i neopipljivo i male stvari poput ronjenja ili diranja bezopasnog morskog psa mozes ostvariti. ne odnosi se ovo samo na tebe nego na sve nas.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Akkasha Come Back wrote: Sun Apr 04, 2021 5:19 pm Ne mogu da verujem, rečenica "Opa, mali se opet prokurčio" se odnosi na tebe, Stope 😂😂😂😂😂😂😂

Ličanine, ovaj ne zna ni šta se na njega odnosi, jebote ne verujem
Znam da se odnosi na mene, pa sta? :) Nisam hteo to da komentarisem, vec njegovo ponovno lupetanje. Covek da nije tragedija, bio bi komedija, dobro, moze se reci, tragikomedija....
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Akkasha Come Back wrote: Sun Apr 04, 2021 5:19 pm Ne mogu da verujem, rečenica "Opa, mali se opet prokurčio" se odnosi na tebe, Stope 😂😂😂😂😂😂😂

Ličanine, ovaj ne zna ni šta se na njega odnosi, jebote ne verujem
kuzi, samo zeli da se o njemu opet prica. vjeruj mi da smo mi ovdje doktorirali Stopizam. neznam kako to drugacije nazvati. ne smijem psovati nego biti kulturan jer vidila si kakve sam od Sanele dobio upute.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

licaninsasela wrote: Sun Apr 04, 2021 5:24 pm
Akkasha Come Back wrote: Sun Apr 04, 2021 5:19 pm Ne mogu da verujem, rečenica "Opa, mali se opet prokurčio" se odnosi na tebe, Stope 😂😂😂😂😂😂😂

Ličanine, ovaj ne zna ni šta se na njega odnosi, jebote ne verujem
kuzi, samo zeli da se o njemu opet prica. vjeruj mi da smo mi ovdje doktorirali Stopizam. neznam kako to drugacije nazvati. ne smijem psovati nego biti kulturan jer vidila si kakve sam od Sanele dobio upute.
Hahahah, opet jeftin pokusaj manipulacije. Po postu koji si napisao, nedvosmisleno se vidi da ti hoces da pises o meni, ahahhah. Dobro ti je Frajla rekla, bas si jeftina slina. Uskrs mu jbt, a covek od skoro 47 godina ovim da se bavi. Tragikomedija, kao sto rekoh.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

StopBup wrote: Sun Apr 04, 2021 5:22 pm
Akkasha Come Back wrote: Sun Apr 04, 2021 5:19 pm Ne mogu da verujem, rečenica "Opa, mali se opet prokurčio" se odnosi na tebe, Stope 😂😂😂😂😂😂😂

Ličanine, ovaj ne zna ni šta se na njega odnosi, jebote ne verujem
Znam da se odnosi na mene, pa sta? :) Nisam hteo to da komentarisem, vec njegovo ponovno lupetanje. Covek da nije tragedija, bio bi komedija, dobro, moze se reci, tragikomedija....
a sta rec kad sve znas stopic. najlakse prebaciti lopticu na zlikovca ovdje jel? a mozda ja ovdje uopće nisam taj negativac koliko ti to istices a? je si li ikad pomislio na to? nisi je? jer ne razumijes ni jednu moju rijec koju napisem nebitno komu. ja vjerujem da svi kojima sam se ovdje obratio jako dobro razumiju sta ja pisem i pricam. i to jako dobro. neki do te mjere da me posalju u klinac ako ih dirne bas tamo di nisam smio.ali za tebe sam ja tragedija, komedija ili tragikomedija..oni koji me osobno ovdje poznaju prvi se ne bi slozili s tobom a ovi sta me ovako znaju njihovo mi je misljenje nebitno ali vjerujem da znaju ipak o cemu pišem i seruckam pomalo
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

idem akasa malo na tvoju temu. moji su svi osli kod rodbine na cestitanje Uskrsa i mozda zgoditak za dobit koronu pa da malo iskoristim vrijeme.
Post Reply