O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Ninocka wrote: Sun Jan 19, 2020 11:41 pm
StopBup wrote: Sun Jan 19, 2020 11:33 pm
Ninocka wrote: Sun Jan 19, 2020 11:26 pm
E dzbaaa ti Likoo cijeli svijet kad u Srbiju brale ne smijes!!
🤗🤗🤗🤗
Liko, ili si dobro nedje na ratistu zaglibio, ili se sprdas sa nama!!
Samo ratni zlocinci za kojima je ptpisana potjera, ili su osudjeni a jos na slobodi ne mogu uci u Srbiju!! Tako da, bas te ne razumijem... Al, ako tako kazes!!
Ma paranoiše se. :) Lika je fino kljucao u ratu, i nikog nije dirao. 8-)
Ahahahhahaha
Prestondirao cijeli rat, pa sad tripuje da ga jure!! 🤗🤗🤗🤗🤗
Ma ne tripujem. Ali cuj, nista me ni me vuce da idem u srbiju. Nema mora. Pa sts onda da trazim tamo. Sjecam se ko.klinjo kad smo sa skolom isli u kucu cvica. Sjecam se da je beograd tada bio jako prljav grad a cigana nevideno puno. Valjda se to promijenilo sada. Nikad prljaviji grad nisam vidio. Eto jedino je tu negdje banglades i indija po prljavoci
User avatar
Ninocka
Posts: 1003
Joined: Tue Jun 13, 2017 9:12 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Ninocka »

licaninsasela wrote: Mon Jan 20, 2020 12:21 am
Ninocka wrote: Sun Jan 19, 2020 11:41 pm
StopBup wrote: Sun Jan 19, 2020 11:33 pm

Ma paranoiše se. :) Lika je fino kljucao u ratu, i nikog nije dirao. 8-)
Ahahahhahaha
Prestondirao cijeli rat, pa sad tripuje da ga jure!! 🤗🤗🤗🤗🤗
Ma ne tripujem. Ali cuj, nista me ni me vuce da idem u srbiju. Nema mora. Pa sts onda da trazim tamo. Sjecam se ko.klinjo kad smo sa skolom isli u kucu cvica. Sjecam se da je beograd tada bio jako prljav grad a cigana nevideno puno. Valjda se to promijenilo sada. Nikad prljaviji grad nisam vidio. Eto jedino je tu negdje banglades i indija po prljavoci
E sad ako mi kazes da ni U Crnu Goru nisi bio, a ima more, pomislicu da si nacionalista?? 🙄🙄🙄🙄🙄🙄
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

xxxana wrote: Sun Jan 19, 2020 11:32 pm
licaninsasela wrote: Sun Jan 19, 2020 10:09 pm
xxxana wrote: Sun Jan 19, 2020 4:17 pm Nema Stope u meni nicega, samo mesta za recidive, Lika kaze tako,a on mora da bude u pravu..
Inace, pricala sam sa tatom samo, to mi je lqksi deo,mami nije dobro ceo dan, prehladila se, pa je legla..
Ne ucestvuje mi se u ovim glupostima sad, pa necu,ne gasite..
Javljam se za dalje,kad budem imala stq
Aj pa se cujemo 8-)
Evo da i tebi kazem da ne mora niti zelum da bude po mome. Koji vam je klinac. Ja agresivno pricam i nista ne pakiram. Sto puta sam ti na sve nacine od blagog do ruznog nacina pokusao da ti objasnim da se pikrenes. Evo sad si se pokrenila zahvaljujuci Frajli i izuzetno mi je drago. Nadam se da se sada bolje osjecas kada znas dda vise nisi sama. Ne sekiraj se za staru vec sad ti reko. Da mama nema nikakvu reakciju to bi znacilo da je digla ruke od tebe. Vidis da nije. Opet ti kazem, stavi se u njenu situaciju da se tvoje dite drogara kako bi ti reagirala. Smiri se i bez panike. Ako imas hrabrosti zagrli i poljubi mamu. Nemas pojma koliko bi to njoj a i tebi puno znacilo. E sad, ti napravi po svome a ja da samna tvome mjestu i bas to napravio i jos joj reka da ju jako volim. To nije pacerski i neki jebivjetarski savjet nego je to onako tesko i zajebano, ali ako se to odlučiš napraviti, napravit ces sebi i njon put za bolje sutra. Al ja sam kreten pa baljezgam stoga me ne moras poslusati. Vjeruj mi ksana da je to strasno hrabar potez i bit ces i ti i mama presretne. Ovo bi ti i psiholog posavjetovo. Bas me zanima sta ces napraviti!!!!
Nisam rekla ni da si kreten,ni da baljezgas..
Za zagrljaj i mamu sam te potpuno shvatila.. O da, tesko je..
Videcemo sutra..
Al
Ako to napravis onda te mogu smatrati za djevojku mladu koja zeli promijeniti zivot. Zasto ti to lazem da zagrlis mamu. Zato sto cete se tada toliko povezati da ce suze i iskrene rijeci sama teci. Ja vjerujem da imas tu hrabrost zagrliti i poljubiti mamu. I znam da ti je to grozno velik crnjak, ali to je pravi nacin da " pobijedis" sebe i svoj glupi ponos. To bi se reklo ksana poniznost i.postovanje prema materi koja te rodila a sada nemocno gleda kako se ti upropastavas i udaljujes sve vise od.nje. Napravi to i vidjeti ces da ti mozda nece ni trebati psihoterapeut. Majka ti od one dosadne cangrizave babaroge odjednom postane oslonac za sve tvoje probleme. Zapamti jednu stvar
I tvoja je mama jednom bila mlada i susretala se sa svime i svacim i uvjeren sam da ti svojim a i zajednickim savjetima moze pomoci kao nitko drugi. Napravila si prvi korak sa tatomjer ti je s njim lakse e sad je mama na redu. Poslusaj me samo ovaj put u zivotu inapravi kako dam ti reka. Oces li? Skupi muda i ajde vise udi u to! Jebem mu da mu jebem i zivotu i sranjima tvojim i tvrdoglavoscu i ono najbitnije srami, stidu. Prihvati mjenu ljubav i shvati zasto je postala takva kakva je. Pa gleda svojr dijete kako se koprca u vrtlogi tableta i heroina. A ksanci, jesam li lijepo ovo srocio?
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Ninocka wrote: Mon Jan 20, 2020 12:29 am
licaninsasela wrote: Mon Jan 20, 2020 12:21 am
Ninocka wrote: Sun Jan 19, 2020 11:41 pm
Ahahahhahaha
Prestondirao cijeli rat, pa sad tripuje da ga jure!! 🤗🤗🤗🤗🤗
Ma ne tripujem. Ali cuj, nista me ni me vuce da idem u srbiju. Nema mora. Pa sts onda da trazim tamo. Sjecam se ko.klinjo kad smo sa skolom isli u kucu cvica. Sjecam se da je beograd tada bio jako prljav grad a cigana nevideno puno. Valjda se to promijenilo sada. Nikad prljaviji grad nisam vidio. Eto jedino je tu negdje banglades i indija po prljavoci
E sad ako mi kazes da ni U Crnu Goru nisi bio, a ima more, pomislicu da si nacionalista?? 🙄🙄🙄🙄🙄🙄
Bio sam u Bijeloj na remontu broda. Mislim da je taj skver zatvoren. Tako sam cito nesta. 10 tak dana smo bili tamo
Nesa_neske_01
Posts: 816
Joined: Sun Mar 04, 2018 4:07 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Nesa_neske_01 »

Ne mogu da zivim sa vama u vasem mraku. Previse je. Jedva sam se oslobodio svog.
Kako sam se oslobodio svog mraka pretpostavljate. Izlecenje od bolesti se nalazi na duhovnom planu.
Sve ispod toga, psihijatri, lekovi, komune su pomoc neko vreme, posle toga postaju utopija.
Da znate koliko je meni tesko da odem sa foruma? Ma...

Pomogli ste bombardovanjem puno. Bilo negativno bilo pozitivno.
Tuzno mi je sto ja vas mrak ne mogu da pomerim, samo vas izbijem. Ta sila je jaca od mene, nije od coveka.
Ja sam samo zasticen, inace bi se raspao kao govno. Obican covek, iako tako ne izgledam nekad.
Ne pitate se zasto se "izbijate". Sta je uzrok tome.

Dozivim vas, to vama smeta. Remeti vam vasu "idilu".
Tamo gde ste najvise bili ljuti, besni, povredjeni, tu sam pogodio u centar. Gde je bol tu je problem koji treba resavati.
Svaku vasu patnju preziveo sam sa vama, koliko ste pustili, eto toliko, skoro isto kao Vi.
Zato moram da idem, ubicu sebe.🙁

Ostanite dobro, cuvajte se koliko mozete.
Gledajte da mi ne zameri nesto, to vise cuva Vas nego mene.

Image
https://youtu.be/SnPoMvJm_cE
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Ksana dal si uspila u naumu?
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

hajde Xanoooo
Ne cekaj pravi trenutak jer za takve stvari nikada nece naici, samo preseci i sve izbaci iz sebe. Bice tebi lakse

Liko, kakav je ovo pokolj kod tebe po Splitu bio?
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by yasujirozu »

mili :mrgreen:

pa ćao
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Frajla wrote: Mon Jan 20, 2020 12:48 pm hajde Xanoooo
Ne cekaj pravi trenutak jer za takve stvari nikada nece naici, samo preseci i sve izbaci iz sebe. Bice tebi lakse

Liko, kakav je ovo pokolj kod tebe po Splitu bio?
Pa vec sam vam bio reko samo nitko nije procito. Mali 25 godina, fakultet pomorski zavrsio i biona brodu ka kadet da moze biti casnik palube. Dao bratu punomoc i brat narkoman uglavnom sve zdrobio. I drugi brat muje danki, ljeci se negdje ucrnoj gori. I tata je narkoman a mama ih napustila i osla radit u austriju. I ona narkpman. E sad ovako ide prica. Malogsu poceli opsjedati dileri i kamatari svaki dan. Mali zivio u podstanarstvu da bude sta dalje odnjih. Mali zavrsio fakultet, bavio se sportom i nikada nije imo veze saheroinom. Ovi dileri se nakacili na njega i danima mu dolazili doma imaltretirali ga. To je trajalo 20 tak dana. Cak se mali prijavio da odmah ide na brod. I jebiga jedan dan mu puko film, kupio kalasnjikov , vjerovatno ih nazvo da ce platitinepostojeci dugkojije njegov brat nabio kod dilera. Sreo odmah prvu dvojcu na motoru i opalio po njjima. Jedan govnar je odma ciknio a drugi u bolnici. Taj drugi je bio koleteralna zrtva jer jemislio da je neko drugi. Ne treba ni tog drugog zaliti, pazi nadimka pajser. Treceg je naso na 500 metara od ovih i njega ovjerio. Svi dileri i kamatari. Imo je jos dvojcu na spisku ali ih je kolko cujem policija zarobila dok.malog ne uhvate. To se sve desilo.u varosi u starom djelu splita di su sami daner i dileri. E sad kakoje policija znala tocno koja govna treba zastiti je tajna. Mali ispada sada u cijeloj hrvatskoj ko heroj. Otvaraju se grupe podrske za malog: heroj a ne zlocinac. Skuplja se lova za jednog od najboljih odvjetnika u hrvatskoj. Odvjetnik reka da bi ga svakako branio i da mu se ne plati jer je ovo za njega izazov. Previse nam je korumpirano drustvo, sudstvo, zakazale socijalne sluzbe itd. Da se kriminalci malom ne osvete u splitskom zatvoru poslali su ga u zagreb gdje je 24 sata sam pod kamerama. Takoder se nalazi u zatvorskoj bolnici jer je mali totalno puka i napravi jedino sta je moga da se rijesi govana. Ma i ja sad malo rjede idem do splita jer ce tu svega biti. Osveta sigurno. Vec su mu nasli mladeg brata koji jesve zakuho i premlatili ga a vazan ce biti svjedok, ali gle cuda, nema policijsku zastitu ka ona dvojca sta ih je policija spremila na sigurno. Mali je oso u pidstanarski stan da se presvuce, bacio pusku i sa starim i bratom i mislim sa socijalnim radnikom se predao bez borbe. Mali je skroz ponavlja ili ja ili oni. U 20 dana decko smrso do.neprepoznatljivosti. Ja taj olos i govnare samo sam izvidenja pozno. Cijeli split i ostatak hrvatske, obican narod, malog smatraju za super heroja. Kud jos nije i tu dvojcu naso na vrijeme i da i njih ovjeri. Olos zadnje vrste sta opet meni nije jasno zasto nisu bili u zatvoru a nalazili su im i dop po 200 njak grama pa nista, jedan od njih zatepo curicu i pobjega. Mala umrla. Curica od par godina. Neko ih je cuvo a obican i normalan decko nema sanse nego da uzme stvar u svoje ruke. Kazem pobijo je olos na ciji se grob ne bi ni popiso. Mater i jebem. Kad bude sudenje dici ce se cijela drzava, mali ljudi, da ga se oslobodi ili bas da dobije manju kaznu. Sad mu prijeti 50 godina ali ima jednog od najboljih odvjetnika pa cemo sve viditi. Filip heroj a ne zlocinac. Novine sada sve ka po nekoj ditektivi gade maloga da je ko klino kra i to iz crkve a niko ne spominje mater koja je isto danki. Mali jednostavno nije ima sreve u zivotu. Uzas jedan. A za informaciju opet ka i ratnih godina dop mozes kupitina svakom cosku. Sad jasnije?
Post Reply