O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Akkasha Come Back »

Viktor89 wrote: Tue May 04, 2021 8:27 pm Zaboravio sam i ovo da joj ostavim ❤

Izvinjavam se.
:lol:
Lako je tebi sprdati se, ja sam danas bila na šalteru koji nije radio. Neću biti "sva svoja" do 11.-og.
Prvo moram da overim karton na birou, a posle zdravstvenu knjižicu u socijalnom.
Ko zna koliko puta ću morati da idem a procedura je maximalno jednostavna, ukucaju moj JMBG u comp i produže.
Ali zašto prosto kad možeš jebati ljude.
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Akkasha Come Back »

Akkasha Come Back wrote: Tue May 04, 2021 8:31 pm
Viktor89 wrote: Tue May 04, 2021 8:27 pm Zaboravio sam i ovo da joj ostavim ❤

Izvinjavam se.
:lol:
Lako je tebi sprdati se, ja sam danas bila na šalteru koji nije radio. Neću biti "sva svoja" do 11.-og.
Prvo moram da overim karton na birou, a posle zdravstvenu knjižicu u socijalnom.
Ko zna koliko puta ću morati da idem a procedura je maximalno jednostavna, ukucaju moj JMBG u comp i produže.
Ali zašto prosto kad možeš jebati ljude.
Viktore, negde ti reče "Akkasha me iznapušavala sa sve smajlijem", gde ti ovde vidiš "napušavanje"? O ljudi, ne sme vam se ništa reći.
Viktor89
Posts: 557
Joined: Mon Mar 15, 2021 11:56 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Viktor89 »

Akkasha Come Back wrote: Sat May 08, 2021 4:33 pm
Akkasha Come Back wrote: Tue May 04, 2021 8:31 pm
Viktor89 wrote: Tue May 04, 2021 8:27 pm Zaboravio sam i ovo da joj ostavim ❤

Izvinjavam se.
:lol:
Lako je tebi sprdati se, ja sam danas bila na šalteru koji nije radio. Neću biti "sva svoja" do 11.-og.
Prvo moram da overim karton na birou, a posle zdravstvenu knjižicu u socijalnom.
Ko zna koliko puta ću morati da idem a procedura je maximalno jednostavna, ukucaju moj JMBG u comp i produže.
Ali zašto prosto kad možeš jebati ljude.
Viktore, negde ti reče "Akkasha me iznapušavala sa sve smajlijem", gde ti ovde vidiš "napušavanje"? O ljudi, ne sme vam se ništa reći.
Nađeš taj post, pre nego što ga napišeš kako tebi odgovara. Na temi "Emocije".
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Akkasha Come Back »

Viktor89 wrote: Sat May 08, 2021 4:52 pm
Akkasha Come Back wrote: Sat May 08, 2021 4:33 pm
Akkasha Come Back wrote: Tue May 04, 2021 8:31 pm
:lol:
Lako je tebi sprdati se, ja sam danas bila na šalteru koji nije radio. Neću biti "sva svoja" do 11.-og.
Prvo moram da overim karton na birou, a posle zdravstvenu knjižicu u socijalnom.
Ko zna koliko puta ću morati da idem a procedura je maximalno jednostavna, ukucaju moj JMBG u comp i produže.
Ali zašto prosto kad možeš jebati ljude.
Viktore, negde ti reče "Akkasha me iznapušavala sa sve smajlijem", gde ti ovde vidiš "napušavanje"? O ljudi, ne sme vam se ništa reći.
Nađeš taj post, pre nego što ga napišeš kako tebi odgovara. Na temi "Emocije".
Nemam vremena za takve igre. Nikoga nisam napušila, ali ajde neka bude da jesam. Neka bude da si u pravu.
Ja ovde ne dolazim da "budem u pravu" pa neka ti bude.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Hajde malo da osvežim ovu temu.

Akkasha, sad možeš da pišeš, održala si reč, prošlo je nedelju dana. ;)
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Akkasha Come Back »

Hahaha da...
Nego stvarno, kad se uhvatimo za jednu temu onda sve "skrknemo" tamo :lol: eto ti još jedna smešna reč
"Skrknuti" 😂😂😂 ne znam odakle izvlačim
Alohaa
Posts: 49
Joined: Thu May 27, 2021 3:25 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Alohaa »

Pročitao sam većinu vaših prepiski , vezano za bup ( PROBLEM ) koji rješavam , kao i sve teške stvari na tom putu .
Ja iskreno nisam znao šta me čeka . Heorin sam uzimao u zivotu toliko da nisam zaređao nikad više od 4 dana u životu , kao ni nešto da sam ga često uzimao .
Desilo mi se par poslovnih stresova i par strahova vezano za to kao i odgovornosti koje nosim , pa u strahu da ne bi problem riješio heroinom , rješih tako da uzmem tabletu . U tom periodu sam često bio izložen stresnim situacijama , živio sam na potezu BG i par EU gradova a radio u sektoru bezbjednosti sa veoma velikim odgovornostima .
Trener sam , ovako teretane kao i više borilačkih vještina , imam takođe završen i fakultet kao i sportsku akademiju .
Kod mene je došlo do pucanja volje , koja je za mene najdragocjeniji resurs uvijek bila a i ostaće , jer ovo nisam ja i sebe ovakovog ne želim da prihvatim .
Na početku sam napisao da sam pratio i pročitao sve vase prepiske i imam osjećaj da većinu poznajem .
Imam ženu i dijete i boli me odjednom zateći sebe ovakvoga , ali kada malo pogledam u sebe vidim da to traje i duže samo sam ja mislio da ću iskontrolisati . Ali generalno , ova tableta kao problem koji moram da rješavam i koji sam sebi zadao , je nastala početkom maja mjeseca , od kada sam spustio sa 4mg na malo ispod 2mg prije 4 dana i planiram da za mjesec-dva sredim stvari .
Dao sam sebi vrijeme poslje vise godina ,brinuo sam se o svojoj kao i o porodicama prijatelja , ali nisam o sebi vezano za ovaj problem .
Od vas sam ođe naučio razne stvari , za koje sam Vam zahvalan ,kao i shvatio sebe da nisam prso - što mi je bio veliki strah od nepoznatog .
Naucio sam i šta je to "recidiv" , ali ja to ne mogu sebi dozvoliti , niti imam potrebu .
Ali ja sam tek ispod 2mg , a po onome što sam vidio to bi tek trebalo da me čeka tako da ču vidjet .
Inače od maja do sada 10 juna , sam proputovao više gradova , mora , planina itd ,pokušavajući da pobjegnem nekako od sebe , i sada sam u Bg .
Sve je ovo nepovezano što pišem , jer mi mozak skače sa teme na temu , ali u principu čisto da se predstavim i pozdravim Vas .
Alohaa
Posts: 49
Joined: Thu May 27, 2021 3:25 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Alohaa »

Još sam želio da napišem da sam pronašao većinu simptoma ovdje da se dešava i mnogima od Vas , pa mi je sa jedne strane lakše ali sa druge i nije .
Prošao sam mnogo realnih avantura u životu za 35 god , ali ova iz nerealnog svijeta mi nije trebala .
Ja se nisam libio da odem kod doktora u svoj mali grad iz kojega sam inače i uputim doktoricu u svoju problematiku .
Takođe sam upalio auto prije 10-15 dana i malo kružio gradovima bježeći od ljudi kao i iz neznjanja šta mi se dešava , pa sam na google takođe trazio privatne doltore i umjesto da idem i uživam na ručku sa prikateljIma , ja sam išao kod doktora .
Tokom spuštanja sa 4mg na 2mg sam imao jake depresije kao i par napada paniike i svih drugih simptoma vezano za psihu , a neznanje oko toga šta mi se i zbog čega dešava mi je dodatno izazvalo jako loš osjećaj kao i ostalo .
Sada zahvaljujući vama znam , i znam šta me čeka , a to je - ništa što snaga volje i želje ne može pobijediti !
Samo ne dozvolite da Vam drugi smetaju i samo jako !
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Gde ste ljudi, ima li koga?

Meni je sad udarna sezona, pa nemam baš ni vremena za forum. Ovaj vikend mi je bio baš radan. U mom poslu nema ni vikenda ni praznika kad pristigne da nešto mora da se radi. Evo tek pre dva sata završih obaveze za danas...

Kako ste vi, jeste li mi dobri, ima li kod vas nešto vredno pomena?
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Dorat
Posts: 46
Joined: Sat Jun 19, 2021 11:23 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Dorat »

Nije nam k'o na selu. Ali biće bolje.
"Svakoga dana u svakom pogledu sve više napredujem".
Post Reply