O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Akkasha Come Back »

StopBup wrote: Sat Feb 20, 2021 7:51 pm Ajme sto je ovo slatko. Pitoma lisica. :)

https://www.youtube.com/watch?v=ciwPM7_ ... licetheFox
Haaaha! 🧡🧡🧡🧡🧡
Lisice sve više prilaze ljudima. A ovo je čudo, čovek ima 2 psa, ono na kraju? 😂

Slatka je :)

Nešto sam čitala ili beše gledala negde, ne sećam se, da su mačke same sebe pripitomile, odnosno da su mačke prišle ljudima prve (da ne bi lovile, a tu je i maženje :) )
Evo sad lisice i to m a s o v n o !
Životinje su mnogo pametnije nego što smo mi ljudi mislili ;)
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Akkasha Come Back »

StopBup wrote: Sat Feb 20, 2021 6:15 pm Evo ja da podnesem kako Akkasha kaže izveštaj.

:lol: :mrgreen:
Tako je, da se javljamo da smo živi (makar to) :!:
Zaživeo malo ovaj forum, a? Ima nas sad četvoro i ako budemo svaki dan pričali svi, biće mnogo bolje.
Ima još jedan lik koji svaki dan dolazi ali ne piše. Piše meni privatno, to je znači 5 aktivnih. Ne znam zašto neće javno, i neću reći ko je, samo kažem da nas posmatraju ;)
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Akkasha Come Back »

Mada, mi i jesmo "za posmatranje" :lol: :lol: :lol: :mrgreen:
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Akkasha Come Back wrote: Sat Feb 20, 2021 9:57 pm
StopBup wrote: Sat Feb 20, 2021 7:51 pm Ajme sto je ovo slatko. Pitoma lisica. :)

https://www.youtube.com/watch?v=ciwPM7_ ... licetheFox
Haaaha! 🧡🧡🧡🧡🧡
Lisice sve više prilaze ljudima. A ovo je čudo, čovek ima 2 psa, ono na kraju? 😂

Slatka je :)

Nešto sam čitala ili beše gledala negde, ne sećam se, da su mačke same sebe pripitomile, odnosno da su mačke prišle ljudima prve (da ne bi lovile, a tu je i maženje :) )
Evo sad lisice i to m a s o v n o !
Životinje su mnogo pametnije nego što smo mi ljudi mislili ;)
Ja ceo život imam mačke, imao sam i pse, ali ih nemam zadnjih 5 godina.

Imao sam ruskog plavog mačka. To je meni najbolja rasa domaće mačke na svetu. One su prirodna rasa, znači nisu nastale tako što su ih ljudi ukrštali. Potiču iz severozapadnog dela Rusije, tamo oko Belog mora, relativno blizu Skandinavskom poluostrvu, a Belo more je deo Severnog ledenog okeana, tačnije njegov zaliv. Ruske plave su jako privržene gazdi, imaju poseban karakter i mnogo osobina pasa. Da ne nabrajam sve, ali dođu uvek kad ih zoveš, mene moj mačak nikad nije ispalio. :)

Upoznao sam nedavno i sprijateljio se sa čovekom koji odgaja kavkaske ovčare. Ju kakvi su, slični kao šarplaninci, samo veći i jači. Muzijaci bez vecih problema naguraju i 100kg. :)

Evo jednog "teleta" iz Zemuna. 8-)

Image
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by xxxana »

StopBup wrote: Sun Feb 21, 2021 7:16 am
Akkasha Come Back wrote: Sat Feb 20, 2021 9:57 pm
StopBup wrote: Sat Feb 20, 2021 7:51 pm Ajme sto je ovo slatko. Pitoma lisica. :)

https://www.youtube.com/watch?v=ciwPM7_ ... licetheFox
Haaaha! 🧡🧡🧡🧡🧡
Lisice sve više prilaze ljudima. A ovo je čudo, čovek ima 2 psa, ono na kraju? 😂

Slatka je :)

Nešto sam čitala ili beše gledala negde, ne sećam se, da su mačke same sebe pripitomile, odnosno da su mačke prišle ljudima prve (da ne bi lovile, a tu je i maženje :) )
Evo sad lisice i to m a s o v n o !
Životinje su mnogo pametnije nego što smo mi ljudi mislili ;)
Ja ceo život imam mačke, imao sam i pse, ali ih nemam zadnjih 5 godina.

Imao sam ruskog plavog mačka. To je meni najbolja rasa domaće mačke na svetu. One su prirodna rasa, znači nisu nastale tako što su ih ljudi ukrštali. Potiču iz severozapadnog dela Rusije, tamo oko Belog mora, relativno blizu Skandinavskom poluostrvu, a Belo more je deo Severnog ledenog okeana, tačnije njegov zaliv. Ruske plave su jako privržene gazdi, imaju poseban karakter i mnogo osobina pasa. Da ne nabrajam sve, ali dođu uvek kad ih zoveš, mene moj mačak nikad nije ispalio. :)

Upoznao sam nedavno i sprijateljio se sa čovekom koji odgaja kavkaske ovčare. Ju kakvi su, slični kao šarplaninci, samo veći i jači. Muzijaci bez vecih problema naguraju i 100kg. :)

Evo jednog "teleta" iz Zemuna. 8-)

Image
Ja voooolim velike pse, bas zato sto su uvek na listi predrasuda.. Svidja mi se rasa Newfoundland i oni su onako veeeliki :)
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

xxxana wrote: Sun Feb 21, 2021 11:25 am
Ja voooolim velike pse, bas zato sto su uvek na listi predrasuda.. Svidja mi se rasa Newfoundland i oni su onako veeeliki :)
I ja volim velike pse, ali i jazavicare. Imao sam dva od velikih rasa, ali ne bas ovako velikih kao dasa na slici, ili taj "tvoj". Nisam znao za tu rasu, sad sam video, i lepi su. Znao sam za ostrvo Njufaundlend. :) Ne volis ih samo zato sto su na listi predrasuda, hahahah.

Osvojio Djokovic Australian open! 😎🇷🇸😎 Deveti taj turnir, 18.-i grand slam, a ukupno 82.-u titulu. :)
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Akkasha Come Back »

Ovaj forum je definitivno oživeo! ❤️
I sad baš čitam ono što ste pisali, evo i ja da doprinesem jednom lepom slikom ❤️

Imala sam ceo život pse, ali nikad u stanu i nikad ono "baš mog" nego na selu, od braće i rođaka...
Ovo je bio baš moj pas, dobila sam ga iznenada, niko ga nije hteo. Bio je malen i spavao je u tatinoj cipeli jao, duša mala...
Na selu je i ovo slikano. Nije odavno živ...
Inače i ja volim velike pse, bernandince, volim nemačke ovčare...
A mačka sam imala jednom, pokupila ga sa ulice, na dlan mi stao, hranila ga mlekom iz šprica u početku, i uspela da ga spasem, Tupson se zvao 😂 Namerno tako jer je bio jako inteligentan.
A evo moje male kuce dok je štene bio, nikad neću zaboraviti kako sam napravila ovu fotografiju- obožavao me je i uvek trčao za mnom, ja pretrčim nekoliko metara i legnem na stomak i "sačekam" ga- tako je nastala ova slika :) ❤️

url=https://postimages.org/]Image[/url]celtics logo wallpaperurl=https://postimages.org/]Image[/url][url=https://suwalls.com/sports/boston-celtics-logo
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by xxxana »

Mali pas uvek pokupi simpatije, a veliki i oni na “losem glasu” su stalno na nekoj meti, eto Stope moze i tqko ;)
Volim ja sve pse
Najvise pitove i stafove, ovo su najomrazeniji, a zapravo najugorozeniji psi i cesto zapadnu u ruke idiota, a divni su..
Inace, presladak je Akasa i kao da je neki mesanac Akite Inu, meni jako lepi psi
Licno imala razne od mesanaca do rasnih,zivotinje generalno obozavam i puno znace, narocito sadakada krene lepo vreme,pa odes u prirodu negde, iskuliras bez glasova, bez ljudi, bez igde ikoga :) Uzas, ali ovo je pocelo da mi prija
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Akkasha Come Back »

xxxana LAJK na komentar ❤️
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Akkasha Come Back wrote: Sun Feb 21, 2021 2:20 pm
Imam ja dosta slika mojih ljubimaca, ali necu da ih kacim ovde, jer sam ih kacio na Fb, pa da me ne bi slucajno neko prepoznao. :)

Kad pomenu cipelu. Hahhaha, moja maca se jednom kad je bila mala pokakila caletu u cipelu, hahhahah. :D
xxxana wrote: Sun Feb 21, 2021 2:06 pm Mali pas uvek pokupi simpatije, a veliki i oni na “losem glasu” su stalno na nekoj meti, eto Stope moze i tqko ;)
Volim ja sve pse
Najvise pitove i stafove, ovo su najomrazeniji, a zapravo najugorozeniji psi i cesto zapadnu u ruke idiota, a divni su..
Inace, presladak je Akasa i kao da je neki mesanac Akite Inu, meni jako lepi psi
Licno imala razne od mesanaca do rasnih,zivotinje generalno obozavam i puno znace, narocito sadakada krene lepo vreme,pa odes u prirodu negde, iskuliras bez glasova, bez ljudi, bez igde ikoga :) Uzas, ali ovo je pocelo da mi prija
Meni prija forum, ekstra je za nas rekonvalescente. :)

Ja sam imao 4 rasna psa, i nekoliko mesanaca.

Razmisljam u zadnje vreme da nabavim kavkaskog ovcara. Mislim sad bih ja sve, polako. :) Moram pre toga da ogradim zadnji deo dvorista, jer su mi ogradu sjebali kad su nesto radili bagerima.

Ej, jesi gledala ovaj snimak? Ako jesi, pogledaj opet svakako. I ukljuci zvuk, da cujes kako cvili od uzbudjenja. :) Znas kako na Fb nekad bude iskljucen zvuk kad prvi put pustas video.

https://www.facebook.com/WoofWoofTV/vid ... 400847901/

Evo i ovo da dodam. Meni su tigrovi savrsenstvo prirode, narocito sibirski.

Image
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Post Reply