O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by yasujirozu »

matematika mi i oblast (statistika), te vam je sklonost pričanju, porasl 10% od kad se vratih, ćobani

malo sam niži od stopa koji je 2metra :mrgreen:
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Frajla wrote: Fri Jan 17, 2020 6:34 pm
StopBup wrote: Fri Jan 17, 2020 6:24 pm Ej ljudi, dođoh sad sa razgovora od psihologa. Kanio sam se, kanio, i skupio muda. :) Bio me je malo blam, ali je odmah prošao, u prvom minutu razovora. Baš je ozbiljna doktorka, sviđa mi se, ne govorim o fizičkom izgledu naravno. Prva ozbiljna seansa mi je za 10-ak dana, kad pozavršavam ovo što imam na selu, pa se selim za grad.

Op op
I like it
Ćale je prekinuo da pije od onog dana kad smo imali razgovor, kad sam mu sasuo svašta u lice, i kad nije znao da mi da prave odgovore na pitanja koja sam ja i sam sebi postavio. Ej, pisah to već, i suze su mu krenule, nikad ranije nisam uspeo na taj način da doprem do njega.
Mama me sad apsulutno podržava za psihoterapije, i srećna je što sam bio danas na prvom razgovoru. Znaš zašto se ona čudila zašto sam ja odlučio da ću ići, prvo jer vidi da sam ok, i odlučan u svojoj borbi, ali kad sam je podsetio da sam nakon par meseci kvalitetne apstinencije ipak počeo da brljam, to joj je već bilo dovoljno da shvati. Isto je ceo život nasedala na ćaletovu priču kako on može da prekine kad hoće, i kad ne pije, stvarno ne pije, ali kad sam je ja podsetio da on u glavnom počne ponovo da pije čim malo duže bude u nekom balansu, i to joj je bio još jedan jak razlog da shvati da je za mene najbolje da svoj problem nastavim da rešavam sa psihologom, kako ne bih pravio recidive kao ćale...
P.s. Biće ovo lepo i korisno druženje sa doktorkom, sviđa mi je što je direktna, iskrena, ne tapše po ramenu nego barata činjenicama...
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
edy
Posts: 197
Joined: Sat Dec 05, 2009 11:45 pm
Location: mala kuća 2 sa 2

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by edy »

licaninsasela wrote: Fri Jan 17, 2020 7:50 am
edy wrote: Thu Jan 16, 2020 9:05 pm i ja rijesio da se lijecim, al posto sam ja onaj oldskul junkie rijesih da pokusam na taj nacin..

10 godina sam se vrtio u krug i pokusao na sve nacine i ranije pomisljao na ovaj radikalan korak, al sve se tjesio da cu uspjet, ne znam ni sad hocul uspjet, al znam da se predati necu nikad i da cu se borit dok god imam snage :!:

cim iskupim sve sto mi treba picim i to bez detoxa, jer ne vidim poentu u njemu, nego suhomicin, jbm te zivote :(
Na koji nacin? Ides dole sa subom ili muski na suho? Pricekaj proljece ak psiha dozloljava ili ljeto. Podrsku doma moras imati. Bez nje si ka utopljenik. Ne mogu te popratit na koliko si tog govneta ali ako te on udaljava od dopa nije to onda crnjak biti na njemu. Ja sam dugo cist pa nisam ni objektivan toliko za taj sub. I kratak period sam ga drobio ali ne ka lijek. Cuj znas i sam da je volja najbitnija. Ono sta mogu da kazem je da je stvarno najljepsse biti ciste glave ako ide. Ako ne ide bolje biti na terapiji nego da sebe i obitelj unistavas sa zutarom.

Nema tu suba, u njihovom nacinu ljecenja, vise funkcionisu na daytop (covjek) principu, cim iskupim sve papire koji su mi potrebni za prijem idem direkt, bez detoxa, jer ne vidim svrhu detoxa sa suba, da je samo zutara ok, al ovo ne

jednostavno mi dopizdilo.. mene sub ne zadovoljava u zadnje vrijeme skoro nikako i onda cesto uzimam zutaru, a i kad se uspijem disciplinovati i uzimat sub bas onako i onoliko koliko mi je propisano, nemam volje za zivotom uopce, pa onda povremeno se idem ,,usrecit" sa kokom ili nekim drugim govnima i na kraju kad skontam vrtim se u krug i svaki dan tonem dublje, tako je moja volja ojacala i stvarno imam volju neopisivu

podrsku imam, al nezdravu, nekvalitetnu, koja mi vise stete nego koristi donese, zato i radim ovo, i resocijalizacija takodje, ostat u kontaktu sa ljudima i tu krenuti iz pocetka..

na 8mg sam dnevno, taman dok ja sve to iskupim hamen proljece, a i smanjivacu od sad po malo da mi bude lakse tih prvih mjeseci, daj Boze da uspijem pocetkom februara vec otici, al cim sve bude spremno palim, jer bojim se ako budem odlagao da mogu jos robije zaraditi

lomio sam se i imao to u planu al sad definitivno sam vec krenuo sa primpremama i samo Bog me moze zaustaviti
nije sramota pasti,sramota je ne ustati..
Nesa_neske_01
Posts: 816
Joined: Sun Mar 04, 2018 4:07 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Nesa_neske_01 »

yasujirozu wrote: matematika mi i oblast (statistika), te vam je sklonost pričanju, porasl 10% od kad se vratih
sam si sebe izbio "konju", sta si juce pisao... ne mozes im pomoci
https://youtu.be/KXatvzWAzLU
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

StopBup wrote: Fri Jan 17, 2020 6:24 pm Ej ljudi, dođoh sad sa razgovora od psihologa. Kanio sam se, kanio, i skupio muda. :) Bio me je malo blam, ali je odmah prošao, u prvom minutu razovora. Baš je ozbiljna doktorka, sviđa mi se, ne govorim o fizičkom izgledu naravno. Prva ozbiljna seansa mi je za 10-ak dana, kad pozavršavam ovo što imam na selu, pa se selim za grad.
Bas mi je drago ako je to istina jer ne mogu se oteti dojmu da ides kod doktora odgovoris na post japancu, cekas u cekaoni, pricas sa doktorom pa onda opet napises post i sve to.u 6 minuta. Meni je za ovo trebalo 2 i pol minute. Brz si svaka cast. Ja tom brzinom to ne bih.ni tel stigo. E stopic nije dobro...
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by xxxana »

yasujirozu wrote: Fri Jan 17, 2020 6:43 pm matematika mi i oblast (statistika), te vam je sklonost pričanju, porasl 10% od kad se vratih, ćobani

malo sam niži od stopa koji je 2metra :mrgreen:
Snadji se..
Uzmi stolicu, razbij kompleks,upijaj malo mladalacku lepotu i poletni zanos, kakvq matematika
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

licaninsasela wrote: Fri Jan 17, 2020 7:57 pm
StopBup wrote: Fri Jan 17, 2020 6:24 pm Ej ljudi, dođoh sad sa razgovora od psihologa. Kanio sam se, kanio, i skupio muda. :) Bio me je malo blam, ali je odmah prošao, u prvom minutu razovora. Baš je ozbiljna doktorka, sviđa mi se, ne govorim o fizičkom izgledu naravno. Prva ozbiljna seansa mi je za 10-ak dana, kad pozavršavam ovo što imam na selu, pa se selim za grad.
Bas mi je drago ako je to istina jer ne mogu se oteti dojmu da ides kod doktora odgovoris na post japancu, cekas u cekaoni, pricas sa doktorom pa onda opet napises post i sve to.u 6 minuta. Meni je za ovo trebalo 2 i pol minute. Brz si svaka cast. Ja tom brzinom to ne bih.ni tel stigo. E stopic nije dobro...
Haha, Like, ala si ti lud, mislim pozitivno. :) Na forum sam ušao kad sam se vratio kući, pa reko' da vam se pohvalim, ali prvo videh Japancov pokušaj provokacije. Opusti se bre čoveče, sobom se bavi...
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

StopBup wrote: Fri Jan 17, 2020 8:07 pm
licaninsasela wrote: Fri Jan 17, 2020 7:57 pm
StopBup wrote: Fri Jan 17, 2020 6:24 pm Ej ljudi, dođoh sad sa razgovora od psihologa. Kanio sam se, kanio, i skupio muda. :) Bio me je malo blam, ali je odmah prošao, u prvom minutu razovora. Baš je ozbiljna doktorka, sviđa mi se, ne govorim o fizičkom izgledu naravno. Prva ozbiljna seansa mi je za 10-ak dana, kad pozavršavam ovo što imam na selu, pa se selim za grad.
Bas mi je drago ako je to istina jer ne mogu se oteti dojmu da ides kod doktora odgovoris na post japancu, cekas u cekaoni, pricas sa doktorom pa onda opet napises post i sve to.u 6 minuta. Meni je za ovo trebalo 2 i pol minute. Brz si svaka cast. Ja tom brzinom to ne bih.ni tel stigo. E stopic nije dobro...
Haha, Like, ala si ti lud, mislim pozitivno. :) Na forum sam ušao kad sam se vratio kući, pa reko' da vam se pohvalim, ali prvo videh Japancov pokušaj provokacije. Opusti se bre čoveče, sobom se bavi...
Zanimljivo u svakom slucaju. Ja i vecina ljudi bi se sigurno pohvalili sa terapijom o kojoj se toliko prica a tek onda bi odgovorio na nesto.potpuno nebitno. Opusten sam ne sekiraj se previse, opusti se ti momak.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by xxxana »

StopBup wrote: Fri Jan 17, 2020 6:24 pm Ej ljudi, dođoh sad sa razgovora od psihologa. Kanio sam se, kanio, i skupio muda. :) Bio me je malo blam, ali je odmah prošao, u prvom minutu razovora. Baš je ozbiljna doktorka, sviđa mi se, ne govorim o fizičkom izgledu naravno. Prva ozbiljna seansa mi je za 10-ak dana, kad pozavršavam ovo što imam na selu, pa se selim za grad.
Cekaj Stope, stvarno kako tako brzo? Jesi li isao da zakazes ili sta?
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

xxxana wrote: Fri Jan 17, 2020 8:12 pm
StopBup wrote: Fri Jan 17, 2020 6:24 pm Ej ljudi, dođoh sad sa razgovora od psihologa. Kanio sam se, kanio, i skupio muda. :) Bio me je malo blam, ali je odmah prošao, u prvom minutu razovora. Baš je ozbiljna doktorka, sviđa mi se, ne govorim o fizičkom izgledu naravno. Prva ozbiljna seansa mi je za 10-ak dana, kad pozavršavam ovo što imam na selu, pa se selim za grad.
Cekaj Stope, stvarno kako tako brzo? Jesi li isao da zakazes ili sta?
Nazvao telefonom, podsetio da sam ja onaj što je zvao pre neki dan, pa pitao da li mogu sad da dođem da popričamo uživo, mislim hteo sam da vidim oči u oči sa kim pričam i da napravim neki uvod. Pričali smo 15-20min, i rekao da definitivno krećem na seanse kad pozavršavam neke poslove na selu. Treba još jednom da nazovem da zakažem tačan termin, a to će biti vrlo brzo.
Kad ćeš ti?
Last edited by StopBup on Fri Jan 17, 2020 8:24 pm, edited 1 time in total.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Post Reply