O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

gavran66
Posts: 3
Joined: Sat Aug 15, 2020 5:41 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by gavran66 »

Pozdrav, nov sam ovde pa me zanima posto vidim da se pricalo na temu kockanja. Da li neko ima licna iskustva sa Dejanom Stankovicem, imamo problem u porodici i dobili smo preporuke za njega, culi smo da je jako dobar, ali me zanima licno iskustvo, da li je stvarno tako? Koliko znam kancelarija mu se zove Herc Time. Hvala
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by yasujirozu »

pa ćao dragi svete :mrgreen:

pesma za odvrtanje, ali do maksimalnog "voljuma":
https://www.youtube.com/watch?v=-C_3eYj-pOM
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Ja cu ovde da pisem dok ne otvorim neku svoju temu. Na onoj trenutno aktivnoj na opstim diskusijama se oseca nesto cudno u vazduhu, pa ne bih da smetam. :)

Ajme, vratio se jedan na forum vidim iz "mrtvih". :D
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

Sta ce ti navodnici na “mrtvima”

Drama queen is back:)
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by xxxana »

A sad moram da pomerim ovu glupu temu dole..
Frajla kako si?
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

xxxana wrote: Sat Nov 14, 2020 11:48 am A sad moram da pomerim ovu glupu temu dole..
Frajla kako si?

Hej Xano, divno je da si se javila i da si dobro! To me bas raduje. Jesi pocela da radis? Kako ide sve?

Ja sam ok, malo sam sve “ isprevrtala” oko sebe u zivotu i trazim sebi najudobnije moguce resenje, i mislim da sam uspela u tome.
Nekada u zivotu treba napraviti drasticne rezove bez puno razmisljanja. Steglo me je previse obaveza i posla tako da pokusavam naci neki balans. Sve u svemu dobro je
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by xxxana »

Frajla wrote: Sat Nov 14, 2020 8:24 pm
xxxana wrote: Sat Nov 14, 2020 11:48 am A sad moram da pomerim ovu glupu temu dole..
Frajla kako si?

Hej Xano, divno je da si se javila i da si dobro! To me bas raduje. Jesi pocela da radis? Kako ide sve?

Ja sam ok, malo sam sve “ isprevrtala” oko sebe u zivotu i trazim sebi najudobnije moguce resenje, i mislim da sam uspela u tome.
Nekada u zivotu treba napraviti drasticne rezove bez puno razmisljanja. Steglo me je previse obaveza i posla tako da pokusavam naci neki balans. Sve u svemu dobro je
Pocela sam da radim, ali iskreno ide onako i dalje se osecam malo izgubljeno, a ni potreba da nesto promenim nije prosla..Sredina i posao i jedno te iste ljude koje vidjam..
Nesto sam vec pocela da planiram za sledecu godinu,imam jos neke stvari da rascistim da bih dosla do toga, otprilike sve ono zapostavljeno mi sada bode oci, ali mi je stvarno bitno da ostanem na tom putu..
Ovaj period godine mi ne ide bas najbolje i mislim dq osecam svaku promenu vremena, jedva cekam da se zavrsi godina i prodje zima..
Vezbam i dalje i pocela sam to stvarno da volim..
Nemam nekih velikih promena kada bih ih opisala, ali meni su stvarno znacajne..
Ti si opet spremnija od mene, ja se cesto preispitujem i imam dozu nesigurnosti,pa mi je neku jednostavnu odluku tesko doneti
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Dobro je to sto si zavolela vezbanje. Fizicka aktivnost ubrzava oporavak mozga i celokupnog nervnog sistema. U celoj ovoj prici lecenja od zavisnosti, covek se prosto mora necim normalnim okupirati, usmeriti svoje misli u nekom zdravom smeru i baviti se normalnim zivotnim temama. Sama apstinencija ne znaci puno, u koliko covek znacajno ne promeni nacin zivota. Bitna je naravno istrajnost, i odrzavanje kontinuiteta. Ja sam recimo dosta oscilirao tokom letosnje apstinencije, nisam izbacio neke stare lose navike, jos sam se bio i prilicno opustio, osilio i desio se pad jbg. Sad prvo planiram malo da se odmorim, jedno 10-ak dana, jer mi je preko glave vise posla, a sada vec razradjujem plan sto se tice zime, koju inace ne volim, ali gledacu da je iskorostim sto pametnije.

Ti samo izdrzi, stvano mislim da si na odlicnom putu, a kad se zavrsi zima, tad ces biti vec vise od godinu dana cista, to je otprilike neki period koliko je potrebno da se mozak oporavi nakon visegodisnjeg "odrzavanja" bupom, tako da mislim da bi trebalo od proleca jos osetnije bolje da ti bude, em sto ti zima ne odgovara, a i tada ce biti vec 13 meseci i 10-ak dana da si strejt. :) Ako sam dobro zapamtio, strjet si od 12.-og februara... Dobro, pila si onaj remeron 3-4 mececa, ali od opijata si strejt od sredine februara.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by xxxana »

StopBup wrote: Sun Nov 15, 2020 6:22 pm Dobro je to sto si zavolela vezbanje. Fizicka aktivnost ubrzava oporavak mozga i celokupnog nervnog sistema. U celoj ovoj prici lecenja od zavisnosti, covek se prosto mora necim normalnim okupirati, usmeriti svoje misli u nekom zdravom smeru i baviti se normalnim zivotnim temama. Sama apstinencija ne znaci puno, u koliko covek znacajno ne promeni nacin zivota. Bitna je naravno istrajnost, i odrzavanje kontinuiteta. Ja sam recimo dosta oscilirao tokom letosnje apstinencije, nisam izbacio neke stare lose navike, jos sam se bio i prilicno opustio, osilio i desio se pad jbg. Sad prvo planiram malo da se odmorim, jedno 10-ak dana, jer mi je preko glave vise posla, a sada vec razradjujem plan sto se tice zime, koju inace ne volim, ali gledacu da je iskorostim sto pametnije.

Ti samo izdrzi, stvano mislim da si na odlicnom putu, a kad se zavrsi zima, tad ces biti vec vise od godinu dana cista, to je otprilike neki period koliko je potrebno da se mozak oporavi nakon visegodisnjeg "odrzavanja" bupom, tako da mislim da bi trebalo od proleca jos osetnije bolje da ti bude, em sto ti zima ne odgovara, a i tada ce biti vec 13 meseci i 10-ak dana da si strejt. :) Ako sam dobro zapamtio, strjet si od 12.-og februara... Dobro, pila si onaj remeron 3-4 mececa, ali od opijata si strejt od sredine februara.
Ti CES sve sto se ne odnosi na sad..
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

xxxana wrote: Mon Nov 16, 2020 9:55 pm
Ti CES sve sto se ne odnosi na sad..
Hvala na komentaru!

Prvo i osnovno sam uradio, prestao sam da pravim idiota od sebe, i jos da placam za to.

Vratio sam se normalnom funkcionisanju sto se tice posla.

Prvo sto CU da uradim u najskorije vreme, je to da cu sebi da organizujem odmor, nadam se za nekih 10-ak dana, odmor mi je bas potreban, i tad cu imati vremena hladne glave da isplaniram vreme za dalje. Sad sam jos pod pritiskom sezone, ali brzo ce kraj.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Post Reply