O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Nesa_neske_01
Posts: 816
Joined: Sun Mar 04, 2018 4:07 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Nesa_neske_01 »

Lika Stopu ti si švaler šoler, oplakao sam aaa hahaa 🤣🤣🤣🤣
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

https://youtu.be/WY1Q01K7qac

Ajd razdrmajte se malo
Nesa_neske_01
Posts: 816
Joined: Sun Mar 04, 2018 4:07 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Nesa_neske_01 »

Frajla wrote: Sun Jan 19, 2020 12:44 pm https://youtu.be/WY1Q01K7qac

Ajd razdrmajte se malo
Opa gospodjice nisam znao da je dotle doslo ;)
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Frajla wrote: Sun Jan 19, 2020 12:35 pm Jebote dokle vise!! Preterali ste obojica!

Vise se ovde ne radi o tome ko sta kaze, nego Liko, cemu tolika potreba u tebe da budes u pravu?
Ne radi se da li jesi ili nisi u pravu, nego zasto toliko sebe ubedjujes u nesto i teras i gazis da nema kraja?
Vi ni ne citate sta pisete, a da ne spominjem da Ti Liko uopste ne uzimas nase odgovore na tvoje postove u obzir, pitanje da li ih i citas a da ne govorim o tome da pokusas da razumes napisano.
Tema vise nije da li stop/xana rade kako treba ili ne, nego da li je ili nije Lika u pravu

Pa dobro vise dokle??????
Dobro si rekla. Ja sam završio sa tom pričom. Ende.

Pozdravi mi Džonija Depa! :D Hahahah, još se smejem na Ninočkinu priču kako ti i Džoni idete kod istog psihoterapeuta. :D
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Frajla wrote: Sun Jan 19, 2020 12:35 pm Jebote dokle vise!! Preterali ste obojica!

Vise se ovde ne radi o tome ko sta kaze, nego Liko, cemu tolika potreba u tebe da budes u pravu?
Ne radi se da li jesi ili nisi u pravu, nego zasto toliko sebe ubedjujes u nesto i teras i gazis da nema kraja?
Vi ni ne citate sta pisete, a da ne spominjem da Ti Liko uopste ne uzimas nase odgovore na tvoje postove u obzir, pitanje da li ih i citas a da ne govorim o tome da pokusas da razumes napisano.
Tema vise nije da li stop/xana rade kako treba ili ne, nego da li je ili nije Lika u pravu

Pa dobro vise dokle??????
Opce ne zelim biti u pravu. Reko sam samo da odustajem. Reka sam da je danki. Sta je u tome lose. Pa i jam danki jer da nisam ne bi ovdje ni bio, zar ne. A da osustajem od daljnjih komentara odustajem. U tom nema nista loseg jedino ako on i ksana to nisu. Jednostavno.
Nesa_neske_01
Posts: 816
Joined: Sun Mar 04, 2018 4:07 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Nesa_neske_01 »

dobro kad je kidanje neka je: https://youtu.be/qSIS0o7vtPE
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

licaninsasela wrote: Sun Jan 19, 2020 1:01 pm
Frajla wrote: Sun Jan 19, 2020 12:35 pm Jebote dokle vise!! Preterali ste obojica!

Vise se ovde ne radi o tome ko sta kaze, nego Liko, cemu tolika potreba u tebe da budes u pravu?
Ne radi se da li jesi ili nisi u pravu, nego zasto toliko sebe ubedjujes u nesto i teras i gazis da nema kraja?
Vi ni ne citate sta pisete, a da ne spominjem da Ti Liko uopste ne uzimas nase odgovore na tvoje postove u obzir, pitanje da li ih i citas a da ne govorim o tome da pokusas da razumes napisano.
Tema vise nije da li stop/xana rade kako treba ili ne, nego da li je ili nije Lika u pravu

Pa dobro vise dokle??????
Opce ne zelim biti u pravu. Reko sam samo da odustajem. Reka sam da je danki. Sta je u tome lose. Pa i jam danki jer da nisam ne bi ovdje ni bio, zar ne. A da osustajem od daljnjih komentara odustajem. U tom nema nista loseg jedino ako on i ksana to nisu. Jednostavno.
Jeste, narkomanija.ba forum. I ja sam djanki, ali se trudim da ne budem. Sta ce sutra doneti tebi ili meni, ko to moze znati??

A zasto odustajes?
Nesa_neske_01
Posts: 816
Joined: Sun Mar 04, 2018 4:07 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Nesa_neske_01 »

A zasto odustajes?
Ne diraj ga, neka se smiri. Ono... znas... da ne pise puno... bez veze...
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Frajla wrote: Sun Jan 19, 2020 1:26 pm
licaninsasela wrote: Sun Jan 19, 2020 1:01 pm
Frajla wrote: Sun Jan 19, 2020 12:35 pm Jebote dokle vise!! Preterali ste obojica!

Vise se ovde ne radi o tome ko sta kaze, nego Liko, cemu tolika potreba u tebe da budes u pravu?
Ne radi se da li jesi ili nisi u pravu, nego zasto toliko sebe ubedjujes u nesto i teras i gazis da nema kraja?
Vi ni ne citate sta pisete, a da ne spominjem da Ti Liko uopste ne uzimas nase odgovore na tvoje postove u obzir, pitanje da li ih i citas a da ne govorim o tome da pokusas da razumes napisano.
Tema vise nije da li stop/xana rade kako treba ili ne, nego da li je ili nije Lika u pravu

Pa dobro vise dokle??????
Opce ne zelim biti u pravu. Reko sam samo da odustajem. Reka sam da je danki. Sta je u tome lose. Pa i jam danki jer da nisam ne bi ovdje ni bio, zar ne. A da osustajem od daljnjih komentara odustajem. U tom nema nista loseg jedino ako on i ksana to nisu. Jednostavno.
Jeste, narkomanija.ba forum. I ja sam djanki, ali se trudim da ne budem. Sta ce sutra doneti tebi ili meni, ko to moze znati??

A zasto odustajes?
Evo tebi cu iskreno odgovoriti. Nemam ja toliko zivaca da se razbacujem s njima kad ljudi ne zele ili ne mogu prihvatiti one osnovne strvari koje svi mi imamo. Tko od nas nije se sakrivao od svojim problema gledajuc ljude u bliskoj okolini koji su u istim govnima ka i mi i time umanjivali i skrivali, ako hoces, tjesili da smo u puno manjrm ploblemu nego sta jesmo. Ja prvi sam bio takav
Drugo, ovdje sam da sredim svoju glavu..dugo je trebalo da pocnem prihvacati fritike od drugih. Znaci nisam ovdje najpametniji nego sam svjestan svojih sranja. Ako mi ti ukazes na nesto ka neki dan, stat cu na loptu, razmisliti i to prihvatiti. Necu sigurno reagirati na nacin i reci : gledaj sebe i radi na sebi. Kada to lik kaze meni a pogodio sam ga u sridu to znaci da on ne trazi pomoc nego ovdje podjebava. Konkretno ti i ja kazemo istu stvar, ti njeznije ja onako sirovo. Tvoju sugestiju ce prihvatiti iz pedesetog puta, moju nece zato sta ga direkt zaboli istina. Ja nisam tip koji ce iskazivati ovdje njeznost jer jr ona rezervirana za doma za zenu i djecu. To njegovo prebacivanje loptice je nemoc da se suoci sa njome. Ksani mozes tupiti sta hoces ona stoji u mjestu. E sad zar ja moram trositi svoje vrime ovdje da ljudima koji su ovdje i traze pomoc doslovno te zajebavaju. Necu, bolje cu uletiti u pricu sa Edijem koji je svega svjestan i zna prihvatiti zrelo u kakvoj se situaciji teskoj nalazi. Nema uljepsavanja nego je svjestan svih svojih govana. I sad da se kladimo u 1000 dolara, dajem prednost Ediju da ce se prije srediti nego ksana i esbe koji ce opet uletiti brzo urecidiv samo je pitanje da li ce to ovdje priznati. Razlog zasto ne vjerujem esbeu je zato sta voli lagati i brzo i kvalitetno smislja price i pricice. Meni je zao ali ja to misljenje ne mogu sad promijeniti. Jednostavno mu ne vjerujem nista. Reka sam ako se promijeni to ce se ocrtati ovdje. Kad i ako se to dogodi ja cu promijeniti svoje misljenje. To nije moje tjeranje inata nego samo moje misljenje. Ksana takoder. Nepostoji vise rijeci sta joj se nije reklo, ona ne obadaje. Vidim ju jako brzo na dopu. Ne mora biti tako i mozda ju ti pokrenes, ali sumnjam. Mislim da ceka prvi pravi trenutak da sklizne iz kuce i pukne se sa dopom. Nadam se da gijesim, ali ne vjerujem. I na nju sam potrosio previsevremena a moga sam kvalitetno to vrijeme provesti primjer sa Ibrom.
Post Reply