O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

yasujirozu wrote: Fri Jan 17, 2020 9:37 am
StopBup wrote: Thu Jan 16, 2020 7:45 pm sram od sebe samog
to je to iz čitavog tvog uobičajnog proseravanje

tko želi bit promatran ko strašan promašaj
Trebalo mu je vise od pola godine da shvati tek za sada povrsno razlog zasto se drogira. Sve to vuce manjak samopouzdanja i glumatanje nekog frajera. U biti sve ono sta on nije a volio bi biti. Sad je uspio nekako samo malo zagrebati ispod koze a vrijeme ce pokazati ako i kad krene kpd doktora sta svega ima u toj mocvari. Nimalo nije ugodno kad shvatis da nisi ono sta si mislio da jesi. A jos kad si svjestan da se sa svim tim moras nositi i to"normalan" da se opet ne vratis na pocetak price... Neprocjenjivo zajebano.
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by yasujirozu »

stop se nosi sa svojim problemom, ali ne dobro...

gušti drogu - osjećaj! - znam da kuži šta pričam


https://www.youtube.com/watch?v=53Dh-I0_m5Y
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

yasujirozu wrote: Fri Jan 17, 2020 9:53 am a i ti, liko, barabo
https://www.youtube.com/watch?v=NXJQOWsp6f4
Ovo gore sta sam napiso odnosi se na mene i meni slicnim. Najteze je razbiti sliku o sebi koju si gradio godinama i sad odjednom neki te strender pogodi u prsa sa drugacijim videnjem tebe. Strasno.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

yasujirozu wrote: Fri Jan 17, 2020 9:53 am a i ti, liko, barabo
https://www.youtube.com/watch?v=NXJQOWsp6f4
Di si se smuco ovih mjeseci? Vratio si se vidim isti ka prije. Niko ne uspijeva ovu nasu malu dic iz vrtvih. Mozda ti uspijes. Pokusaj svojom mudroscu probuditi ksanu iz zimskog sna. Ja priznajem poraz na tom bojnom polju.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

licaninsasela wrote: Fri Jan 17, 2020 9:44 am
Trebalo mu je vise od pola godine da shvati tek za sada povrsno razlog zasto se drogira. Sve to vuce manjak samopouzdanja i glumatanje nekog frajera. U biti sve ono sta on nije a volio bi biti. Sad je uspio nekako samo malo zagrebati ispod koze a vrijeme ce pokazati ako i kad krene kpd doktora sta svega ima u toj mocvari. Nimalo nije ugodno kad shvatis da nisi ono sta si mislio da jesi. A jos kad si svjestan da se sa svim tim moras nositi i to"normalan" da se opet ne vratis na pocetak price... Neprocjenjivo zajebano.
Like sebe ti gledaj, analizom nekog drugog, naročito nekoga o kome ne znaš skoro ništa, nećeš negde stići. Nepotrebno se opterećuješ. Kapiram ja zašto ti mene ne kužiš. Pominješ recimo frajerisanje. Ti si pričao da si se još u srednjoj na dopu ganjao sa curama. Ja recimo to skoro nikad nisam radio, dešavalo mi se, ali retko na nekoj žurci na ekstaziju da se po'vatam sa devojkom, isto drogiranom kao ja, retko ponavljam. U veze sam se upuštao isključivo kad sam prestajao da se drogiram...

Neću za sada više o sebi da pričam...

U glavnom, primetili ste da 'ladim sa forumom, i da ređe ulazim, javiću se uskoro sa nečim konkretnim. Pozdrav svima. :)
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

StopBup wrote: Thu Jan 16, 2020 7:45 pm
Što se tiče sramote, da, nisam radio stvari od kojih bi me bilo sramota, ali drogiranje je po meni samo po sebi sramota. Najviše ta navučenost koju sam imao, zbog toga bih u zemlju propao, ozbiljno. Nije mi bio problem nikad devojci, ili strejt prijatelju da kažem da imam veze sa drogom, ali od te navučenosti me je stvarno sramota i od sebe samog...
yasujirozu wrote: Fri Jan 17, 2020 9:37 am
StopBup wrote: Thu Jan 16, 2020 7:45 pm sram od sebe samog
to je to iz čitavog tvog uobičajnog proseravanje

tko želi bit promatran ko strašan promašaj
Ne seri, i ne prepravljaj originalan post, da bi drugima izgledalo onako kako bi ti želeo. ;)
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

StopBup wrote: Fri Jan 17, 2020 10:22 am
StopBup wrote: Thu Jan 16, 2020 7:45 pm
Što se tiče sramote, da, nisam radio stvari od kojih bi me bilo sramota, ali drogiranje je po meni samo po sebi sramota. Najviše ta navučenost koju sam imao, zbog toga bih u zemlju propao, ozbiljno. Nije mi bio problem nikad devojci, ili strejt prijatelju da kažem da imam veze sa drogom, ali od te navučenosti me je stvarno sramota i od sebe samog...
yasujirozu wrote: Fri Jan 17, 2020 9:37 am
StopBup wrote: Thu Jan 16, 2020 7:45 pm sram od sebe samog
to je to iz čitavog tvog uobičajnog proseravanje

tko želi bit promatran ko strašan promašaj
Ne seri, i ne prepravljaj originalan post, da bi drugima izgledalo onako kako bi ti želeo. ;)
Zar smo na koncu sad dosli do ruznih rijeci? Cemu takav ton? Ovdje smo svi radi neke pomoci i samopomoci. Po sebi znam da istina najvise boli. Bar mene.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

licaninsasela wrote: Fri Jan 17, 2020 10:29 am
StopBup wrote: Fri Jan 17, 2020 10:22 am
StopBup wrote: Thu Jan 16, 2020 7:45 pm
Što se tiče sramote, da, nisam radio stvari od kojih bi me bilo sramota, ali drogiranje je po meni samo po sebi sramota. Najviše ta navučenost koju sam imao, zbog toga bih u zemlju propao, ozbiljno. Nije mi bio problem nikad devojci, ili strejt prijatelju da kažem da imam veze sa drogom, ali od te navučenosti me je stvarno sramota i od sebe samog...
yasujirozu wrote: Fri Jan 17, 2020 9:37 am
to je to iz čitavog tvog uobičajnog proseravanje

tko želi bit promatran ko strašan promašaj
Ne seri, i ne prepravljaj originalan post, da bi drugima izgledalo onako kako bi ti želeo. ;)
Zar smo na koncu sad dosli do ruznih rijeci? Cemu takav ton? Ovdje smo svi radi neke pomoci i samopomoci. Po sebi znam da istina najvise boli. Bar mene.
"Ne seri, 'aj" ne seri" i tako to se kaže kad se neko proserava, nisu to ružne reči, a i Japanac voli da spinuje, voleo sam ja pre sa njim da se prepucavam, ali sad mi nije do toga, uozbiljio sam se. :)
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Post Reply