O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

StopBup wrote: Fri Mar 05, 2021 5:58 pm Frajla, kad sam ja rekao da nikad nisam bio narkoman?
nikad iskreno
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

StopBup wrote: Fri Mar 05, 2021 5:58 pm Frajla, kad sam ja rekao da nikad nisam bio narkoman?
nikad iskreno. ti si propali pukusaj nasilu postati nesto sto nisi. a nisi ni daner a nisi ni normalan.i takav ces uvijek biti.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Frajla wrote: Fri Mar 05, 2021 6:10 pm
StopBup wrote: Fri Mar 05, 2021 6:08 pm Ma ok, ali ja ni jednom nisam napisao da nisam bio narkoman.
Da li te je prosla glava?

Hoces li nas udostojiti detaljnim tekstom o svome lecenju?
Ne mogu sad prikovan sam za krevet, desila mi se zjebna povreda. A nešto iskreno razmišljam, zašto bih o tom i pisao.Ne znam, sav sam nervozan ovako prikovan za krevet. Ne mogu sad, možda se i nakanim.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Akkasha Come Back »

StopBup wrote: Fri Mar 05, 2021 6:08 pm Ma ok, ali ja ni jednom nisam napisao da nisam bio narkoman. To je Akkasha pisala za mene. :)
Molim?! Šta prebacuješ na mene, nisam samo ja to pitala, a ti sebe kako doživljavaš? Da jesi narkoman ili da nisi?
Last edited by Akkasha Come Back on Fri Mar 05, 2021 6:49 pm, edited 2 times in total.
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Akkasha Come Back »

Au koji serator, d'izvinete. :lol:
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Akkasha Come Back »

Rešili ste da raskrinkate StopBup-a, ja sam se našla u toj "čorbi" slučajno, ne znam ga, uostalom ne znam ni vas, ja sam samo pitala u vezi nekih nelogičnosti i eto.
Što reče @licaninsasela izgleda da Stop nije "ni tamo ni ovamo".

MADA- nije da ga branim, ali da ponovim samo da uzmete u obzir da je on Novosađanin, a već sam pisala da je u NS takoreći normalno a u svakom slučaju veoma česta pojava da ne-narkomani uzimaju na crno sve i svašta što im dopadne šaka a što se prvenstveno koristi da odloži zikru.

Moj pokojni M.L. iz Novog Sada je prvo počeo sa čajem od ostosa (čaure maka), fuuuuj, ja to nisam pila ni u zikri, pa trodoni, pa svašta i tek posle heroin, pa UZ heroin i metadon po bocu dnevno, kopirali (falsifikovali) recepte i podizali u svakoj apoteci po bocu itd, itd, itd.

Mene samo čudi što Stop stvarno nema taj kako da kažem "naš mentalni sklop", i meni je tu nešto čudno a odlično je rekla xxxana ovo kao da piše više ljudi, barem dvojica.
Sad i trojica- čuj mu rečenicu ne može da piše jer je prikovan za krevet, pa i ja sam u krevetu i kucam.

Kažem ja...čudno, a mi vala nismo od juče.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

StopBup wrote: Fri Mar 05, 2021 6:18 pm
Frajla wrote: Fri Mar 05, 2021 6:10 pm
StopBup wrote: Fri Mar 05, 2021 6:08 pm Ma ok, ali ja ni jednom nisam napisao da nisam bio narkoman.
Da li te je prosla glava?

Hoces li nas udostojiti detaljnim tekstom o svome lecenju?
Ne mogu sad prikovan sam za krevet, desila mi se zjebna povreda. A nešto iskreno razmišljam, zašto bih o tom i pisao.Ne znam, sav sam nervozan ovako prikovan za krevet. Ne mogu sad, možda se i nakanim.

Ma i to sto kazes... sto bi pisao o lecenju i terapiji na ovom forumu.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Frajla wrote: Fri Mar 05, 2021 7:27 pm
Ma i to sto kazes... sto bi pisao o lecenju i terapiji na ovom forumu.
Ležim u krevetu, moram neku ranu da prebolim, pa mi se ne piše, ne mogu ja dugo da tapkam na telefonu. A nemam ni volje.

Cigare skoro ni ne palim, juče dve, danas do sad jednu...

Oglasiću se kad mi bude bolje.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

StopBup wrote: Sat Mar 06, 2021 9:16 am
Frajla wrote: Fri Mar 05, 2021 7:27 pm
Ma i to sto kazes... sto bi pisao o lecenju i terapiji na ovom forumu.
Ležim u krevetu, moram neku ranu da prebolim, pa mi se ne piše, ne mogu ja dugo da tapkam na telefonu. A nemam ni volje.

Cigare skoro ni ne palim, juče dve, danas do sad jednu...

Oglasiću se kad mi bude bolje.
ako sisi napravio aut na desnoj ruci narodni narkomanski lijek je svnjska ili vi sa sela imate guscju mast.najbrze prolazi. sljedeci put nek te netko poduci kako da se ufuras a ne fulas venu. jebiga stope sta drugo da ti kazem.
stop je inace davno raskrinkan. on je mamino derle i savjest mu ne dozvoljava da razocara majku. oca boli kurac jer je na dudi pa i stop pegla po cugi tu i tam. a ustvari je cinjenica ta da je on padobrnac a silom bi bio narkoman okorjeli a nema hrabrosti,a isto tako nema hrabrosti suociti se sa zivotom i biti normalan. dakle cijelizivot ce vrtiti di se i sad vrti a tako je od prvpg dana.
ti akasa ka i ja smatras da su narkomani uglavnom heroinskiovisnici sto nije tocno jer sam po svijetu vidio puno mracniju stranu od heroinske. primjer ti je azija gotovo cijela plus pacificka otocja gdje su ljudi uglavnom zakaceni na sabu ili jabu jabu, kristalni met koji je u kristalima ili primjer banglades ili filipini di se prodaje u crvenim tableticama. juzna amerika, ljudi nemaju za koku koja je turbo jefnina nego puse pastu iliti sto bi mi rekli krek.ljudi ih zovu zombijima jer se takko i ponasaju.po americi sam bio u krek kucama, u australiji krek i smack kuce, u franfkurtu vise nemas niti jednog heroinskogovisnika da nije zakacen i na krek. istocna obala SAD je uglavnom na metu, dole juznije prema meksiku ljudi peglaju po katranu,crnom prljavom meksickom dopu. i sad da ti ne nabrajam dalje sta sam svega vidio ali ovo sto smo mi i ova niska stopa kriminala je beba sta ljudi rade po svijetu za tu sintetiku ili sto zaboravih reci lijekove po SAD gdje je po onim ortodoksnim katolickim zemljma svaki treci covjek na analgeticima jacim on naseg hepta.
a ja na stopa ne zelim trositi rijeci jer on bi se da se eto onako izrazim kako treba jebo bi se da ne ude. nene. kojem dankiju napamet pada da ostavlja cigarete a jos se hrva sa psihom radi suba. cuj price,ja sam narkoman jer sam eto na 8 mg suba na nos. ma ti si moj kurac a ne narkoman.ti si propali pokusaj biti postati narkoman. jebeni padobrnac i to ces biti cijeli zivot. ne zna on sta je budit se u mukama,sta su ceke, zatvori,komune,borba sa psihom dal zivit il ne zivit,budit se na hitnoj, spavat po bahnofu jer si ne ozes priustiti za jebenu sobu,itditd.
Post Reply