O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Marta Tufna
Posts: 457
Joined: Sun Feb 02, 2020 7:29 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Marta Tufna »

Loki wrote: Sun Aug 16, 2020 10:53 am
Frajla wrote: Sun Aug 16, 2020 10:27 am Stope

Aj pokusaj odgovoriti Marti na nekoliko puta postavljeno pitanje
Nekad ti se divim kako ne digneš ruke od svega. Ja sam se na početku upecao jer nisam bio u toku. Više nema šanse. Pa istu priču vrti u krug. I kad nema šta drugo on pismene psihoterapije i opet se nekoliko nas upeca. A u principu svaka izjava mu je kontradiktorna.
Ne smeta mi šifra, ali bilo bi glupo da je imam.
Ne treba mi pomoć, ali razmišljam da bi mi dobro došla.
Itd, Itd...

U mom navijačkom svetu imamo poseban naziv za ljude SVE JE DOBRO, ALI... Zovemo ih “realni” Grobari. A toliko su nisko na socijalnoj lestvici da ih ljudi ignorisu.

Nego Frajla, evo još ohrabrujućih vrsti u vezi Korone i našeg eventualnog odlaska kući.

Image
Loki, šta su ohrabrujuće vesti? Podeli sa mnom :)
User avatar
Loki
Posts: 313
Joined: Sun Dec 04, 2016 7:44 pm
Contact:

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Loki »

Marta Tufna wrote: Sun Aug 16, 2020 11:59 am
Loki wrote: Sun Aug 16, 2020 10:53 am
Frajla wrote: Sun Aug 16, 2020 10:27 am Stope

Aj pokusaj odgovoriti Marti na nekoliko puta postavljeno pitanje
Nekad ti se divim kako ne digneš ruke od svega. Ja sam se na početku upecao jer nisam bio u toku. Više nema šanse. Pa istu priču vrti u krug. I kad nema šta drugo on pismene psihoterapije i opet se nekoliko nas upeca. A u principu svaka izjava mu je kontradiktorna.
Ne smeta mi šifra, ali bilo bi glupo da je imam.
Ne treba mi pomoć, ali razmišljam da bi mi dobro došla.
Itd, Itd...

U mom navijačkom svetu imamo poseban naziv za ljude SVE JE DOBRO, ALI... Zovemo ih “realni” Grobari. A toliko su nisko na socijalnoj lestvici da ih ljudi ignorisu.

Nego Frajla, evo još ohrabrujućih vrsti u vezi Korone i našeg eventualnog odlaska kući.

Image
Loki, šta su ohrabrujuće vesti? Podeli sa mnom :)
Švajcarci nemaju povećan broj mrtvih uprkos obolelima od Korone. Procenat smrtnosti se kreće u normalnim granicama.
😊
To od čega bežiš ti!
To se ne leči!
To se pobeđuje!!!
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Kad san ja prije godinu dana reka da covik ne moze biti skroz ok a takoder nema muda biti ni narkoman svi ste se cudili. Toliko od mene za stopa jer ocitu uziva u vasem tetosenju. Nek ode na biljar. Tamo ce mozda pronaci buducu zenu. Stope nemas muda biti cista sam sa sobom a sta je zalosno propali i nespisobni si narkoman koji se boji da se slucajno ne izvrne. Nisi ni tu ni tamo i takvi ne uspiju u svom naumu. Alji cekaj ti nemas nikakvih planova osin faksa i trazenja cure. Sretno.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

Smislja odgovor koji ce da napise Marti

Cekamo...0
User avatar
Ninocka
Posts: 1003
Joined: Tue Jun 13, 2017 9:12 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Ninocka »

StopBup wrote: Sun Aug 16, 2020 1:43 am
xxxana wrote: Sun Aug 16, 2020 1:15 am
StopBup wrote: Sat Aug 15, 2020 11:17 pm
Ne razumemo se. Problemi kojima se bavimo, ili kojima tek treba da krenemo da se bavimo, nisu obavezno povezani sa šiframa u psihijatriji. To hoću da kažem.

Moji problemi u životu, nisu povezani sa šiframa u psihijatriji. Poremećaj ponašanja, ili ličnosti, imao sam samo od onoga što sam sam uradio sebi. To je već u velikoj meri prošlo. Sad je došlo vreme kad menjam neke loše navike i osobine, koje sam imao i pre zavisnosti. Sustiglo me je baš svašta. Nije lako, ali nije ni deprimirajuće. Bude i frke, ali život često i jeste frka i večita borba, a ne ono što smo pre živeli.
Nista manje detinjasto od svega sto si vec rekao na ovu temu..
U pravu si, lecenje ti ne treba,bio bi samo losa reklama nekom strucnjaku
Sad sama sebi uskačeš u usta. Sama si rekla da te do droge nisu odveli problemi, već naprotiv, bilo ti je dobro tada i bez droge. Tako je bilo i kod mene. Upecao se, svedelo mi se, i to je to.

Nisi imala šifre, poremećaje i šta ti ja znam, pa počela da se drogiraš.

Neko lečenje mi stvarno ne treba. Pomoć, usmerenje da, ali sebe kao pacijenta ne vidim, jer prosto nisam dugo bio u toj pravoj fazi bolesti, možda 3, 3 i po godine u vr' glave.
Subic, ti i ja dalje , poslije bog zna koliko vremena i dalje mislis da ti nije potrebna strucna pomoc?
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Ninocka wrote: Sun Aug 16, 2020 3:20 pm
StopBup wrote: Sun Aug 16, 2020 1:43 am
xxxana wrote: Sun Aug 16, 2020 1:15 am
Nista manje detinjasto od svega sto si vec rekao na ovu temu..
U pravu si, lecenje ti ne treba,bio bi samo losa reklama nekom strucnjaku
Sad sama sebi uskačeš u usta. Sama si rekla da te do droge nisu odveli problemi, već naprotiv, bilo ti je dobro tada i bez droge. Tako je bilo i kod mene. Upecao se, svedelo mi se, i to je to.

Nisi imala šifre, poremećaje i šta ti ja znam, pa počela da se drogiraš.

Neko lečenje mi stvarno ne treba. Pomoć, usmerenje da, ali sebe kao pacijenta ne vidim, jer prosto nisam dugo bio u toj pravoj fazi bolesti, možda 3, 3 i po godine u vr' glave.
Subic, ti i ja dalje , poslije bog zna koliko vremena i dalje mislis da ti nije potrebna strucna pomoc?
jebes mi sve evo sad san te Nina spomenija a ovo nisan ni vidija. Tako na onoj mojoj str. Nemam snage ni volje citati ove dubioze oko stopa. Ka da smo na pijaci pa se ljudi sa njim cjenjkaju a on dize ili drzi cijenu trule paprike. E si dobro? Muz? Klinci?
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Frajla wrote: Sun Aug 16, 2020 2:13 pm Smislja odgovor koji ce da napise Marti

Cekamo...0
Smislit ce on moj kurac ka sta cu ja smislit kako se vratit u mladost i zavrsit fax. Kurac moj ce on njoj iskreno odgovoriti. Bjezim od njega od sada ka vrag od tamjana neko vrime. Uspija je mobilizirati pijance i narkomane da sa njim plesu dance al u uzickom kolu. Izjeba je bar mene. Ustvari sam sam se izjeba i da navuc. E moj antisa. Konju magarcino tovarska jedna.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Za prije sljake za dizanje morala jer 5 sati san spava u komadu izgleda. Uf sna mi je tribalo. A nista neznan kad partimo. Trebali bi veceras al neznan sta se desava. Vidit cemo sad oko 8 situvaciju. I onaj prasak kominacije svega me izgleda oporavija. I tri breskve nakon rucka. Uf ... Ma ko ga jebe idemo dalje. E ste zivi i zdravi?
https://youtu.be/ZArjJYq_0bE
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Eto koliko mozak radi pa promasija pismu. Nema veze. Greske se dogadaju u pocecima svega.
Ovako bi svaki muskarac triba volit svoju zenu. Trudin se al nije ideala neka kod mene. Zbog mene naravno.
https://youtu.be/fmotAyLvAUg
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Eto koliko mozak radi pa promasija pismu. Nema veze. Greske se dogadaju u pocecima svega.
Ovako bi svaki muskarac triba volit svoju zenu. Trudin se al nije ideala neka kod mene. Zbog mene naravno.
https://youtu.be/fmotAyLvAUg
Post Reply