O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Ovako. Zajebite sad gibraltar al kroz prozor vidim i afriku i kurcevu europu. Odrasta sam medu sta se kaze vukovima. U ratno vrime. Mrak te pojede u sekundi. E da bi prezivija a volija sam skupe stvari nositi, zavolija na prvu dop, posto mangup a iz radnicke obitelji. E za skup zivot moras lose stvari raditi. A kako ja ka i Frajla nisam bas puca od samopuzdanja i jebali su me i drugi kompleksi ja bi lipo boja uraden svaki dan dopon. I zlocest bio. Al bio mangup i odjednom ima muda za sve lose napravit. E onda je prosa rat na neduljim pa robija me stigla da bi nakon robije isti dan opet bija na dopu. I onda komuna. I gledam ja tamo ljude svi dobri fini pristoji. Mislin si u picku mile matere pa kakvi su ovo likovi. Ovo bili daneri? Neke i zna sa ulice. Niko u komuni mangup nit skupo odjeven. Godinu dana ljudi ja sam bio uvjeren da sam faca da sam decko sa ulice. Ono u svemu sve ispostovo, niko nije robija umisto mene i bla bla usrane ulicne price. E tu mogu zahvaliti jednom velikon coviku koji me slomio i onda su poceli izlaziti problemi. Naravno iz djetinjstva. Pojavili su se razlozi sta sam kamuflirao dopon. Svi mi kazemo ma super je dop. Ko ga proba najeba je koliko je dobar. To nije tako. Znam dosta ljudi koji su probali dop i rekli da nikad vise nece jer to ne moze biti realno stanje. A mene je savrseno pokriva. Koji kurcev osjecaj vise vrijednosti? Pa ako imas taj kompleks onda ti je uvik super u zivotu. Recite vi sta ocete al kontra je svakom dankiju. Ne moze danki imati osjecaj vise vrijednosti i radi toga se rokati. Samo pomalo ljudi doci cete svi vi koji se uistinu zelite skiniti do toga zasto. A to nema veze sa mangupima, jetseton, oblacima i kul drustvom. To sve proizlazi iz osjecaja manje vrijednosti.
Meni je super bilo 13 god nakon komune. Puco sam od osjecaja prave vrijednosti. Kad sam ponovo zaboravija tko sam i sta sam eto ti opet vraga. Vrlo brzo sve pada u vodu i to nije zelja za heroinom vec nemoc nositi se sa svojim problemima. Naravno usto ti bude i lijepo bar neko vrime. Ne lezi dava u heroinu, spidu bilon ili metu vec je u nama problem. Manjak samopouzdanja izmedu ostaloga itd.
Eto ksana kad vec pucas od osjecaja velike vrijednosti zasto ti je tako tesko ostvariti kvalitetan odnos sa majkom. Zasto sad nema vise izlazaka i zabavica ali bez droge. Zasto ti je uglavnom sad sve tesko u zivotu? Imas osjecaj visoke vrijednosti jel? Pa rijesi onda u tjedan dana svoje probleme. Ti patis od manjka samopuzdanja i vrime ce pokazati dal grijesim. Sve se nesto preoprezna. Sta se bojis da te veliko samopouzdanje ne odvede opet u pad. Kako to. Kako to?
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Frajla wrote: Sat Aug 08, 2020 2:15 pm
xxxana wrote: Sat Aug 08, 2020 1:56 pm Nisam imala problem sa samopouzdanjem i nisam bezala ni od cega drogom,jer mi je i bez droge tada bilo dobro i bas naprotiv, upoznala sam nesto totalno novo i tadasnje drustvo mi je bilo za klinacke godine u kojima sam bila kul..
Nisam krenula sa heroinom, vec sa brzinama,isto ke u sustini, ali razliciti svetovi..
U drustvu mi je bilo nekih ljudi koji su bili organizatori nekih desavanja,sve je to cinilo da jos vise odem u oblake..
Dok nisam shvatila u kojoj sam zabludi, bila sam potpuno zadovoljna..
To su bile vikend-zabave, nije to bilo konstantno, kasnije se razvilo u bolest..
Tako je pocelo.. Vodila sam totalno drugaciji zivot pre toga i nisam imala nikakvu potrebu da bezim na taj nacin,namesti se i jbg..
Uvek sam se pitala kako se moje frendice nisu navukle na bilo sta pored mene? Njima se namestalo bezbroj puta i nisu posle monim putem.
Misljenja sam da se niko slucajno nije navukao na gudru.

Treba bas da imas jak karakter, neku stabilnost... jer ne mozes ti nagovoriti nekog na nesto.
Ili si znatizeljna ili nisi
Ja sam uvek bila znatizeljna i za svakakve akcije, inace bi mi bilo dosadno. I na tome radim svih ovih godina, da se zadovoljavam normalnim zivotom i stvarima.

Za malo zbog svojih zajebancija i avantura, nastradah pre mesec dana u Grckoj... zlo mi je i kad se setim i onda sebi kazem- smiri se vec jednom kozo jedna
Nisu se navukle ili navukli zato sta su to bile sve izgradenije osobe o nas. Mi smo sjebani i onaj koji kuzi di je sjeban i ima volje i zivota i mota moze ziviti ka i drugi. Nije znatizelja problem. Svi ljudi su znatizeljni po prirodi ali oni koji su jaki u glavi u startu razluce jel to ok il nije. Jednostavno. Kad maca vise nece da grize kabele? Kad je spici struja nikad vise da gricne. E tako rade i normalne izgradene osobe. A mi? Ko nas jebe! Idem gledat vani afriku.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Imamo pokojnog kralja rocka. Imamo pokojnog kralja popa. A bogami imamo mi Hrvati pokojnog kralja funkija.
Samo jako.
https://youtu.be/nb0HrAOgHu4
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

licaninsasela wrote: Sat Aug 08, 2020 3:07 pm Imamo pokojnog kralja rocka. Imamo pokojnog kralja popa. A bogami imamo mi Hrvati pokojnog kralja funkija.
Samo jako.
https://youtu.be/nb0HrAOgHu4
Mislin ono. yasu, znam da si bolestan psihoticni gad i ko zna u kojoj si vukojebini ovaj dino dvornik velim slovima je bija bas za tebe. Eto. Ovo je rijedak ispad moje dobrote i empatije.
User avatar
Loki
Posts: 313
Joined: Sun Dec 04, 2016 7:44 pm
Contact:

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Loki »

Frajla wrote: Sat Aug 08, 2020 1:46 pm Sad se razumemo
Upravo to
Ma da. Ja sam bespotrebno zakomplikovao jer se nisam u startu dobro izrazio.

💁‍♂️
To od čega bežiš ti!
To se ne leči!
To se pobeđuje!!!
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by xxxana »

Frajla wrote: Sat Aug 08, 2020 2:15 pm
xxxana wrote: Sat Aug 08, 2020 1:56 pm Nisam imala problem sa samopouzdanjem i nisam bezala ni od cega drogom,jer mi je i bez droge tada bilo dobro i bas naprotiv, upoznala sam nesto totalno novo i tadasnje drustvo mi je bilo za klinacke godine u kojima sam bila kul..
Nisam krenula sa heroinom, vec sa brzinama,isto ke u sustini, ali razliciti svetovi..
U drustvu mi je bilo nekih ljudi koji su bili organizatori nekih desavanja,sve je to cinilo da jos vise odem u oblake..
Dok nisam shvatila u kojoj sam zabludi, bila sam potpuno zadovoljna..
To su bile vikend-zabave, nije to bilo konstantno, kasnije se razvilo u bolest..
Tako je pocelo.. Vodila sam totalno drugaciji zivot pre toga i nisam imala nikakvu potrebu da bezim na taj nacin,namesti se i jbg..
Uvek sam se pitala kako se moje frendice nisu navukle na bilo sta pored mene? Njima se namestalo bezbroj puta i nisu posle monim putem.
Misljenja sam da se niko slucajno nije navukao na gudru.

Treba bas da imas jak karakter, neku stabilnost... jer ne mozes ti nagovoriti nekog na nesto.
Ili si znatizeljna ili nisi
Ja sam uvek bila znatizeljna i za svakakve akcije, inace bi mi bilo dosadno. I na tome radim svih ovih godina, da se zadovoljavam normalnim zivotom i stvarima.

Za malo zbog svojih zajebancija i avantura, nastradah pre mesec dana u Grckoj... zlo mi je i kad se setim i onda sebi kazem- smiri se vec jednom kozo jedna
Volim da cujem vise misljenja, narocito neka ovde,jer verujem da pisete sve sa razlogom,ali mislim dq kompleksi ne igraju nikakvu ulogu u onome sto se meni tada dopalo, a to je neko poviseno stanje svesti gde na primer prepoznas samo po zvuku zasto se neka numera tako zove, ta neka energija u tom smislu..
Drugacije je od svega sto je kasnije doslo, a nisam se navukla,niti sam mislila da mogu, jer meni je to bilo kao neka povremena igra sa samom sobom,komunikacija na takvim zurkama je na minimumu..
To je bilo moje vidjenje u pocetku..
Mozda ja nesto i ne vidim sto drugi vide i mozda ne umem sve kod sebe da prepoznam i nisam sebe tada smatrala narkomanom i mislila sam da sam miljama daleko od toga..
E sad ako postojirazlog sto sam bas htela da probam, ne znam koji razlog ili nedostatak to moze da bude, ako vec probam nesto totalno nepoznato, ja razumem sto sam zaglibila i sve sto je kasnije doslo i da sam mnoge nedostatke tako pokrivala, ali bas sto sam probala ne znam..
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

xxxana wrote: Sat Aug 08, 2020 3:37 pm
Frajla wrote: Sat Aug 08, 2020 2:15 pm
xxxana wrote: Sat Aug 08, 2020 1:56 pm Nisam imala problem sa samopouzdanjem i nisam bezala ni od cega drogom,jer mi je i bez droge tada bilo dobro i bas naprotiv, upoznala sam nesto totalno novo i tadasnje drustvo mi je bilo za klinacke godine u kojima sam bila kul..
Nisam krenula sa heroinom, vec sa brzinama,isto ke u sustini, ali razliciti svetovi..
U drustvu mi je bilo nekih ljudi koji su bili organizatori nekih desavanja,sve je to cinilo da jos vise odem u oblake..
Dok nisam shvatila u kojoj sam zabludi, bila sam potpuno zadovoljna..
To su bile vikend-zabave, nije to bilo konstantno, kasnije se razvilo u bolest..
Tako je pocelo.. Vodila sam totalno drugaciji zivot pre toga i nisam imala nikakvu potrebu da bezim na taj nacin,namesti se i jbg..
Uvek sam se pitala kako se moje frendice nisu navukle na bilo sta pored mene? Njima se namestalo bezbroj puta i nisu posle monim putem.
Misljenja sam da se niko slucajno nije navukao na gudru.

Treba bas da imas jak karakter, neku stabilnost... jer ne mozes ti nagovoriti nekog na nesto.
Ili si znatizeljna ili nisi
Ja sam uvek bila znatizeljna i za svakakve akcije, inace bi mi bilo dosadno. I na tome radim svih ovih godina, da se zadovoljavam normalnim zivotom i stvarima.

Za malo zbog svojih zajebancija i avantura, nastradah pre mesec dana u Grckoj... zlo mi je i kad se setim i onda sebi kazem- smiri se vec jednom kozo jedna
Volim da cujem vise misljenja, narocito neka ovde,jer verujem da pisete sve sa razlogom,ali mislim dq kompleksi ne igraju nikakvu ulogu u onome sto se meni tada dopalo, a to je neko poviseno stanje svesti gde na primer prepoznas samo po zvuku zasto se neka numera tako zove, ta neka energija u tom smislu..
Drugacije je od svega sto je kasnije doslo, a nisam se navukla,niti sam mislila da mogu, jer meni je to bilo kao neka povremena igra sa samom sobom,komunikacija na takvim zurkama je na minimumu..
To je bilo moje vidjenje u pocetku..
Mozda ja nesto i ne vidim sto drugi vide i mozda ne umem sve kod sebe da prepoznam i nisam sebe tada smatrala narkomanom i mislila sam da sam miljama daleko od toga..
E sad ako postojirazlog sto sam bas htela da probam, ne znam koji razlog ili nedostatak to moze da bude, ako vec probam nesto totalno nepoznato, ja razumem sto sam zaglibila i sve sto je kasnije doslo i da sam mnoge nedostatke tako pokrivala, ali bas sto sam probala ne znam..
Ja mislim da ti sa svojim psihologom ili psihijatrom slabo komuniciras ili nisi ni tamo dovoljno otvorena pa ti covik ne moze ni reci nista pametno.
To zvuci meni ovako. Ja san htio biti mangup i bija sam i eto svidilo mi se biti i mangup i drogiran i biti u drustvu mangupa i dobrih picki. I to je ziva istina.
Neznan kako bi ti objasnio. Trebas viditi zasto si htila biti kul cura i cura u oblacima. Kuzis? To nije normalno isto ka i ovo moje i mozda je pocetak droge ali drugdje lezi problem. Zasto moje maticno drustvo nisu htili biti dio toga svega ili vjerovatno tvoje frendice.
Kad je covik nesiguran onda trazi slicne sebi a to su upravo kako mi kazemo kul drustva. I uglavnom svi svoju emocionalnu sjebanost skrivaju preko droge.
Marta Tufna
Posts: 457
Joined: Sun Feb 02, 2020 7:29 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Marta Tufna »

StopBup wrote: Sat Aug 08, 2020 12:38 pm
Loki wrote: Sat Aug 08, 2020 9:30 am .
Ja imam jako visoku inteligenciju, znato preko granice za Mensu, ali ta moja inteligencija mi je mi je bila i remetilacki faktor kroz moju zavisnost i brljanje u zivotu, jer sam umeo brzo da se iscupam iz neke dubioze, i brzo da smislim resenje za nastalo sranje, pritom stvarao zabludu, misleci kako ja smem da se zajebavan I brljam u zivotu bez posledica, ali sve je to doslo na naplatu. Sve u svemu, imam jako visok IQ, ali sam veci deo zivota bio glup. Da li si pametan ili glup, gleda se iskojucivo po postupcima u zivotu, a mi ovde, ova nasa ekipa, meni deluje da smo svi nadprosecno inteligentni, ali smo dobar deo zivota bili glupi, jbg, ali opameticemo se i mi konacno. :)
Stope, koji si test radio?
Nisam čula da postoji neverbalni test koji može da izmeri inteligenciju veću od one koja je najviša u Mensi.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Loki da se razumimo. I ja sam se tjesio da uvik ima neko gori od mene. Al to nije kompleks vise vrijednosti nego laganje sebe i pljuvanje po drugima zbog svoje nemoci da se skinem. Svi su bili gori od mene a nisam vidio sebe.
Eto primjera za tu malu si naveo. Odlican primjer. Sada skupi muda i trizne glave idi joj se upucavaj.
Vidim spominje se mensa i intelekcija. U svom mom skolovanju dobio sam samo jednu peticu. Ostalo dvojke trojke koja cetvorka. I kulje vuko uvik do kraja godine pa molio za dva na koljenima.
Da ima nesto intelekta ne bi sad bio tu di jesam. U nekoj vukojebini na zeljezu usted mora.
Nisam jedno 20 godina sluso album od doleta b. Odlazi cirkus. Odlazi cirkus iz naseg nalog grada....tu se daneri pronadite i skinite maske.
Marta Tufna
Posts: 457
Joined: Sun Feb 02, 2020 7:29 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Marta Tufna »

licaninsasela wrote: Sat Aug 08, 2020 5:42 pm Loki da se razumimo. I ja sam se tjesio da uvik ima neko gori od mene. Al to nije kompleks vise vrijednosti nego laganje sebe i pljuvanje po drugima zbog svoje nemoci da se skinem. Svi su bili gori od mene a nisam vidio sebe.
Eto primjera za tu malu si naveo. Odlican primjer. Sada skupi muda i trizne glave idi joj se upucavaj.
Vidim spominje se mensa i intelekcija. U svom mom skolovanju dobio sam samo jednu peticu. Ostalo dvojke trojke koja cetvorka. I kulje vuko uvik do kraja godine pa molio za dva na koljenima.
Da ima nesto intelekta ne bi sad bio tu di jesam. U nekoj vukojebini na zeljezu usted mora.
Nisam jedno 20 godina sluso album od doleta b. Odlazi cirkus. Odlazi cirkus iz naseg nalog grada....tu se daneri pronadite i skinite maske.
Mislim da ocene veze nemaju sa inteligencijom.
A po ovome što ja od tebe čitam, nikako te ne bih potcenila što se inteligencije tiče
Post Reply