O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Frajla wrote: Sat Aug 08, 2020 12:50 pm

Stope, samo je budala uvek pametna

Aj probaj biti mesec dana mudar
Ja rekoh da sam većinu života bio glup, pametan sam retko bio. :)

Ali poslušaću te, probaću da budem mudar, pa ako to uspem, automatski ću biti i pametan. ;)
Last edited by StopBup on Sat Aug 08, 2020 1:53 pm, edited 1 time in total.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Frajla wrote: Sat Aug 08, 2020 12:24 pm Nista meni ovde nije jasno

Super samopouzdanje/ visa vrednost da vas je dovela na put droge?

Meni je samopouzdanje bilo sjebano, i njega sam u tim tinejdz godinama popravlja gudrom. Na gudri sam tek mogla sve

Xano i Loki, ponozite da razumem
Stope ti si objasnio
Ne. Nije mi jasno da uopce danki moze reci da ima kompleks vise vrijednosti. I to tek onda kad se skroz sroza u svojim ocima pa se tjesi da je bolji od drugih i manji danki.
Komplek niske vrijednosti- tezis necemu boljem nedostiznom a nemas samopouzdanja.
Mozda ste vi neka nova vrsta danera koji su se drogirali zato sto su bili izuzetni, vrhunski i u svemu naj pa eto da se to pokvari ili popravi na jos bolje dosla droga. Koji kurac????
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by xxxana »

Nisam imala problem sa samopouzdanjem i nisam bezala ni od cega drogom,jer mi je i bez droge tada bilo dobro i bas naprotiv, upoznala sam nesto totalno novo i tadasnje drustvo mi je bilo za klinacke godine u kojima sam bila kul..
Nisam krenula sa heroinom, vec sa brzinama,isto ke u sustini, ali razliciti svetovi..
U drustvu mi je bilo nekih ljudi koji su bili organizatori nekih desavanja,sve je to cinilo da jos vise odem u oblake..
Dok nisam shvatila u kojoj sam zabludi, bila sam potpuno zadovoljna..
To su bile vikend-zabave, nije to bilo konstantno, kasnije se razvilo u bolest..
Tako je pocelo.. Vodila sam totalno drugaciji zivot pre toga i nisam imala nikakvu potrebu da bezim na taj nacin,namesti se i jbg..
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

StopBup wrote: Sat Aug 08, 2020 1:50 pm
Frajla wrote: Sat Aug 08, 2020 12:50 pm

Stope, samo je budala uvek pametna

Aj probaj biti mesec dana mudar
Ja rekoh da sam većinu života bio glup, pametan sam retko bio. :)

Ali poslušaću te, probaću da budem mudar, pa ako to uspem, automatski ću biti i pametan. ;)
Aha

Bio si glup, ali si zajebo i mensu sa svojim iq-om

Molim te opredeli se sta si
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by xxxana »

licaninsasela wrote: Sat Aug 08, 2020 1:52 pm
Frajla wrote: Sat Aug 08, 2020 12:24 pm Nista meni ovde nije jasno

Super samopouzdanje/ visa vrednost da vas je dovela na put droge?

Meni je samopouzdanje bilo sjebano, i njega sam u tim tinejdz godinama popravlja gudrom. Na gudri sam tek mogla sve

Xano i Loki, ponozite da razumem
Stope ti si objasnio
Ne. Nije mi jasno da uopce danki moze reci da ima kompleks vise vrijednosti. I to tek onda kad se skroz sroza u svojim ocima pa se tjesi da je bolji od drugih i manji danki.
Komplek niske vrijednosti- tezis necemu boljem nedostiznom a nemas samopouzdanja.
Mozda ste vi neka nova vrsta danera koji su se drogirali zato sto su bili izuzetni, vrhunski i u svemu naj pa eto da se to pokvari ili popravi na jos bolje dosla droga. Koji kurac????
Mozda bi trebalo da znamo vise jedni o drugima da bi nesto zakljucili..
Tek kasnije je nastupilo nisko vrednovanje sebe,sto me je i odrzalo tu..
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

xxxana wrote: Sat Aug 08, 2020 1:56 pm Nisam imala problem sa samopouzdanjem i nisam bezala ni od cega drogom,jer mi je i bez droge tada bilo dobro i bas naprotiv, upoznala sam nesto totalno novo i tadasnje drustvo mi je bilo za klinacke godine u kojima sam bila kul..
Nisam krenula sa heroinom, vec sa brzinama,isto ke u sustini, ali razliciti svetovi..
U drustvu mi je bilo nekih ljudi koji su bili organizatori nekih desavanja,sve je to cinilo da jos vise odem u oblake..
Dok nisam shvatila u kojoj sam zabludi, bila sam potpuno zadovoljna..
To su bile vikend-zabave, nije to bilo konstantno, kasnije se razvilo u bolest..
Tako je pocelo.. Vodila sam totalno drugaciji zivot pre toga i nisam imala nikakvu potrebu da bezim na taj nacin,namesti se i jbg..
Ocito ti ne nesto nedostajalo da sama sebi budes kul. Al to nije droga sigurno.
Sta ti to nemas da si morala u oblake?
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Frajla wrote: Sat Aug 08, 2020 1:57 pm
StopBup wrote: Sat Aug 08, 2020 1:50 pm
Frajla wrote: Sat Aug 08, 2020 12:50 pm

Stope, samo je budala uvek pametna

Aj probaj biti mesec dana mudar
Ja rekoh da sam većinu života bio glup, pametan sam retko bio. :)

Ali poslušaću te, probaću da budem mudar, pa ako to uspem, automatski ću biti i pametan. ;)
Aha

Bio si glup, ali si zajebo i mensu sa svojim iq-om

Molim te opredeli se sta si
Glup sam bio po postupcima u životu draga Frajla, inteligencija nema veze sa tim. Shvataš? Ima ih puno mnogo manje inteligentnih nego ja, ali su bili pametniji u životu 100 puta, na to sam mislio.

Inteligencija je sposobnost/kapacitet mozga, a pamet je nešto drugo, i ogleda se po postupcima i odlukama u životu.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

xxxana wrote: Sat Aug 08, 2020 1:56 pm Nisam imala problem sa samopouzdanjem i nisam bezala ni od cega drogom,jer mi je i bez droge tada bilo dobro i bas naprotiv, upoznala sam nesto totalno novo i tadasnje drustvo mi je bilo za klinacke godine u kojima sam bila kul..
Nisam krenula sa heroinom, vec sa brzinama,isto ke u sustini, ali razliciti svetovi..
U drustvu mi je bilo nekih ljudi koji su bili organizatori nekih desavanja,sve je to cinilo da jos vise odem u oblake..
Dok nisam shvatila u kojoj sam zabludi, bila sam potpuno zadovoljna..
To su bile vikend-zabave, nije to bilo konstantno, kasnije se razvilo u bolest..
Tako je pocelo.. Vodila sam totalno drugaciji zivot pre toga i nisam imala nikakvu potrebu da bezim na taj nacin,namesti se i jbg..
Uvek sam se pitala kako se moje frendice nisu navukle na bilo sta pored mene? Njima se namestalo bezbroj puta i nisu posle monim putem.
Misljenja sam da se niko slucajno nije navukao na gudru.

Treba bas da imas jak karakter, neku stabilnost... jer ne mozes ti nagovoriti nekog na nesto.
Ili si znatizeljna ili nisi
Ja sam uvek bila znatizeljna i za svakakve akcije, inace bi mi bilo dosadno. I na tome radim svih ovih godina, da se zadovoljavam normalnim zivotom i stvarima.

Za malo zbog svojih zajebancija i avantura, nastradah pre mesec dana u Grckoj... zlo mi je i kad se setim i onda sebi kazem- smiri se vec jednom kozo jedna
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

StopBup wrote: Sat Aug 08, 2020 2:13 pm
Frajla wrote: Sat Aug 08, 2020 1:57 pm
StopBup wrote: Sat Aug 08, 2020 1:50 pm

Ja rekoh da sam većinu života bio glup, pametan sam retko bio. :)

Ali poslušaću te, probaću da budem mudar, pa ako to uspem, automatski ću biti i pametan. ;)
Aha

Bio si glup, ali si zajebo i mensu sa svojim iq-om

Molim te opredeli se sta si
Glup sam bio po postupcima u životu draga Frajla, inteligencija nema veze sa tim. Shvataš? Ima ih puno mnogo manje inteligentnih nego ja, ali su bili pametniji u životu 100 puta, na to sam mislio.

Inteligencija je sposobnost/kapacitet mozga, a pamet je nešto drugo, i ogleda se po postupcima i odlukama u životu.
Pa sta si? Ahahahaha
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Frajla wrote: Sat Aug 08, 2020 2:16 pm
StopBup wrote: Sat Aug 08, 2020 2:13 pm
Frajla wrote: Sat Aug 08, 2020 1:57 pm

Aha

Bio si glup, ali si zajebo i mensu sa svojim iq-om

Molim te opredeli se sta si
Glup sam bio po postupcima u životu draga Frajla, inteligencija nema veze sa tim. Shvataš? Ima ih puno mnogo manje inteligentnih nego ja, ali su bili pametniji u životu 100 puta, na to sam mislio.

Inteligencija je sposobnost/kapacitet mozga, a pamet je nešto drugo, i ogleda se po postupcima i odlukama u životu.
Pa sta si? Ahahahaha
Hahaha, ej kuckam ti kasnije, na bilijaru sam. ;)
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Post Reply