O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by xxxana »

Naljutio se i uvredio, a sigurno i pati
Ne zezajte
Eto ga posle 1
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Loki wrote: Wed Jul 29, 2020 10:02 pm
StopBup wrote: Wed Jul 29, 2020 9:29 pm
Loki wrote: Wed Jul 29, 2020 4:58 pm Image

Znam da Intagram služi za ovakva kurčenja, ali ja prosto moram sa vama da podelim ovu prelepotu. Ništa lepše u vrelim letnjim danima od home-made salate. U Švajcarskoj takođe poznata kao Lokijeva salata. 🤣

Rukola, testenina, mini mozzarela i cherry rajčica. So i bolni začini po želji i Cezar dessing. Servirati što hladnije.

Nema na čemu.
I ja jedem dosta povrća, i voća, meso jedem, ali retko, jednom, do dva puta sedmično. Rukole sam ovog proleća i leta, pojeo bruka. Imao sam je u bašti. Sem rukole, imamo u bašti paradajz, papriku, krompir, cveklu, praziluk, boraniju, krastavce, raštan, zelenu salatu, blitvu, tikvice, sve neprskano nikakvom hemijom. Moje prve komšije imaju kravu, od njih kupujemo 5l dnevno domaćeg mleka, pa od njega mama pravi razne sireve, i "stari" usoljeni kajmak, a ja proceđujem novu turu kefira svaki dan. Koristimo 4-5 vrsta integralnog brašna, pa od njega mama pravi domaći hleb, mada nekada i brat, ja znam da umesim samo palačinke i uštipke, znam da napravim običnu pitu i gibanicu, ali od kupovnih kora, ne umem niti da ih umesim, niti da ih razvučem. :) Ona je u penziji zadnjih nekoliko meseci, jedva je čekala penziju, da se vrati na selo, u dvorište i kuću. Inače je u gradu živela od "99.-e.

Nego je l' nam se to Lika nešto naljutio, ili se meni čini?
Joj Stope kad tako navedeš šta sve imaš domaće u bašti, ja tako zamišljam raj na zemlji. Pa od toga može svašta da se pravi. Jebeš meso pored toliko vrsta povrća. Plus što sam i sam ljubitelj mleka i mlečnih proizvoda. Pa tebi je Stope zapravo do jaja. Imaš sve na dohvat ruke. Da znaš da ti zavidim, ali ne ono da komšiji crkne krava. Nego ti zdravo zavidim. 🤣

Ne znam da li se Lika naljutio. Realno niko ga nije uvredio. Ja sam samo dva posta napisao u vezi Xane i to da bih smirio strasti sa obe strane. Nisam imao nameru da uvredi ni njega ni Xanu. Ako mu je dosta foruma i hoće da odmori glavu i to razumem. I meni naiđe takav period. Uglavnom osim par oštrih reči od same Xane mislim da ga niko nije uvredio niti je to hteo.
Povrće je meni zakon. :) Životinje ne držimo, sem kokošaka za domaća jaja, mada odgajimo jednom godišnje po 30 onih belih pilića, brojlera, koji narastu za 7-8 sedmica.

Ta tvoja salata me podsetila na jedan od mojih omiljenih bućkuriša. Ja volim da iseckam što više vrsta povrća, par kuvanih jaja, pa sve to pomešam sa nekim sirom, i dodam malo maslinovog ulja, znaš kako dobro bude, napucaš se, i Bog te veselio. :)

Ja od uvek obožavam mlečne proizvode. Mileram, masalac, sireve, "stari" kajmak, kiselo mleko, uh...

Ne znam za Liku, on je malo enigma od čoveka... Ne verujem da se baš naljutio, haha. Šta je drugo mogla Xxxana da mu odgovori? Da ga laže da je vidovit, i da zna šta se radi kod nje, a da je njoj to promaklo i da nije znala? :D

Evo ja opet zalivam, ostajem do nekih 5 ujutru, ali sad mi dosta lakše pada, kad sam se pokrenuo, i ubacio neka dešavanja u život.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

xxxana wrote: Wed Jul 29, 2020 10:24 pm Naljutio se i uvredio, a sigurno i pati
Ne zezajte
Eto ga posle 1
Ma jok. Neće se tako brzo vratiti. Biće verovatno ono, "E baš neću", čitati nas hoće, garant.

Nešto se promenio, ostao je bez bombi, i ostalog vatrenog i hladnog oružja, čekamo da obnovi arsenal.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by xxxana »

Da, sav je mio :roll:
Zavali ga paradajzom ako se pojavi
Laku noc
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Meni je tek sad "laku noć".

Dobro jutro.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

xxxana wrote: Thu Jul 30, 2020 12:18 am Da, sav je mio :roll:
Zavali ga paradajzom ako se pojavi
Laku noc
Samo daj mala. Razumin da si slabasna pa ne stpolili odradi posal. Posto je stopic mrcina mozda i dobaci pomidor do izraela. Na koncu i dalje si tajnovita. Bar javno. Cemu onda visis na forumu ako ne iznosis stvari koje te jebu. Ok, peglas private sms sa doticnim muskicima. Zelim ti uspjeh ka boljem ti jednog dana.
A mene uvrijedit ili pokolebat ne mozes. Sitna si ti riba da bi ja pao i sekira se oko nekog odjeba. Da mi to kaze pravi frend ili kum onda bi se jako zamislija da ovako. Ma ne. Prije bi ispalija na to a danas, za mi je. Neces gledati taj film. Tesko ce doci do svrsavnja na moja ispaljivanja i crvene kartone. Bolje razmisli sta san ti reka i uleti u ta svoja sranja pa me sta se mene tice poslati i u picku mile moje matere. Kuzis mala? I da. Javija san se mojima mada me slabo dozivljavaju jer su na kupanju dica a zena se cvrlji na suncu.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

A da cu te gadat tamo ti te boli. Ocu. Pa opet lansiraj objeb. Ka da slusan TBF kad me odjebes. Glupa si ksana. Da mi nisi draga ne bi te ni gado nego bi me bolija kurac za tebe. Samo skontaj koliko dugo si se skidala i bila neodlucna. A sad vidi koliko si neodlucna rjesavati svoja govna bez suba dopa i biloga. Nemoj da zbog te neodlucnosti zviznes glavon o pod jer ti onda ni 6 psiha nece pomoci jer kad znas zasto si pa stvari postanu malo jebenije i teze se skiniti opet. Eto razmisli a radi kako mislis da triba. To samo ti mozes odraditi. Ni stopic ni loki ni frajlita ni tufna. Ja i da mogu ne zelin a ne mogu.ksanci ksanice ljubicice i neznan vise kako ti tepaju budi jaka i budi sta jesi. Eto ti odgovor na odjeb.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Ovo je danas na repertoaru.
https://youtu.be/Ws-u8UTz8xg
Nije pozitiva al takoje tokod nas.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Sad ce Frajlita popizditi sta san ladovina i nisan popizdija. Dank ce je opizdit pa evo malo da si dam oduska. Jeben mater ovom pislu jer radija san od 8 do 12 i u 6 je manovra i odmah iskrcaj i bunker goriva i veceras kasno partimo nazad za pirtugal i tek oko 4 ujutro cu u krevet a u 8 ujutro radenje. Pizda li im materina. Odnosno meni sta sam izabro ici na vaki brod. Kuhar bija dobar tri dana. Juce za veceru digerica. Pa mamu ti jeben sta nisi pita ko to ne jede da napravi alternativu. Ne. On po svome. Jebat cu mu sve po spisku radi toga. Jebem ti krv krvavu i jetri. Dao kad san vidio filipincima a oni sretni.. Eto kuknjave i psovanja da Frajla ne padne u depru. Navika je zajebana stvar. Jos nisan odgonetija da li se kaze po picci ili po.picki. jurke kaze da je oboje ispravno. Nisan siguran u to. Ne mogu se Frajla natirat biti zloces neznan koji mi je kurac.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

E ja se naden u ovoj pismi. Al vridi za nas sve
Pocka mu materina zasto je tesko rec oprosti inace u zivotu.
https://youtu.be/DUGHmp2xyc0
Post Reply