O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Frajla wrote: Wed Jul 29, 2020 7:22 am
licaninsasela post wrote:
A Frajla zar ti nedostaje ona doza zloce kod mene pa me provociras da sam mekan ko puz golac? No no. Pec je to.
Pa da
Ne znate vise ni da se svadjate kao pre ahahahaha
Jebate te led Frajla ako je neko da mi digne zivac na 1000 posto onda si to bila ti. Bogami neznan ko se smeksa. Prava si zenica postala. A u cvijetu mladosti. Sad si u najboljim godinama. A ti boga!
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

StopBup wrote: Tue Jul 28, 2020 6:18 pm
Frajla wrote: Tue Jul 28, 2020 6:04 pm
StopBup wrote: Tue Jul 28, 2020 5:47 pm

Hehe, kao što svi znate, ja baš gotivim Xxxanu, i nije me mrzelo da je "branim" od Like. :)

Početak posta nisam shvatio, koja dvojica ti se čini da su uvređana od strane Xxxane? Lika i Loki, Loki i ja, ili Lika i ja? Zašto bi u stvari neko bio uvređen? Čak ni Lika, on je bez veze srao, jer za to ima potrebu, ona mu samo kratko i jasno odgovorila. :)
Rekoh vise ste se nasli vas dvojica uvredjeni nego sama Xana.
Mislim na PR team Lokili & Stopili gmbh

P.s gotivim i ja Xanu, a Lika najvise tako da nema veze sa gotivljenjem
Haha, Xxxana je namazana, sama pleni advokate da je zastupaju. :D

Generalno, uvek su svi ovde njoj najviše pisali, i nikad se na njoj nisu štedeli, rado su joj posvećivali vreme, i bodrili je. Koliko smo joj samo tepali. Ana, Ane, Ksanči, Ksančica, Mićana, Xxxančica devojčica, ja sam je zvao i Jovana. Onda ona sama je ranije ubacivala deminutive, koji su više hipokoristici, kada je pisala. :) Sećam se prošlog avgusta, kad je došla do nule, pa opisivala stanja. Govorila je nogice nemirne, rukice drhtale, bubrezi skakutaju :D , evo ja dodajem "bubreščići skakutaju", hahah onda kad smo komentarisali njeno ime profila, pa je ona sama napisala "iksići mi skrivaju pravo ime''. :)

Kažem ja, mala je namazana skroz. 8-) Ima sposobnost da povuče ljude lako na njenu stranu, i da joj se posvete, bez da to traži.
Sta dodat na ovo? Sta je ovo? Jednostrana jubav? I to virtualna. Konju jedan.
Kad mala nesto ok radi ok je a kad ne triba jpj to reci koliko god gadno zvucalo i bolilo. Kazem vrime ce pokazati i volija bi ovaj put da nisam u pravu. Ali mislim da jesam.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

I isusa mi dragoga boga budete li i dalje jeli govna na nacin da sve maloj ksani odobravate i mazite ju jebo me bog okrenit cu plocu i postati drzak i bezobrazan. Ne cinite joj dobro sa tim vasim zastitnickim gardom. Ovo se na musku populaciju odnosi.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Ko da kurcem razmisljate a ne glavom.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

D
licaninsasela wrote: Wed Jul 29, 2020 1:15 pm Ko da kurcem razmisljate a ne glavom.
Da sam na Lokijevom mestu, pod hitno bi menjala ip adresu. Ovaj nas digitronac ce ga naci i rascerupati zbog Xanchi
User avatar
Loki
Posts: 313
Joined: Sun Dec 04, 2016 7:44 pm
Contact:

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Loki »

Iako sam na poslu, sklonih se u toalet da mi ova misao i zaključak ne pobegnu.

Šta sam zapazio kod sebe u poslednje vreme apstinencije i zanima me da li ste prošli i vi kroz to i generalno možda neki savet.

Naime, jako često uhvatim sebe da surfajući po netu, čitajući forum, društvene mreže, portale i komentare na njima u principu samo tražim nekoga ko me nervira svojim pisanjem i stavovima. Bukvalno kao predator tražim razlog da se istinski iznerviram. I onda se svađamo sam sa sobom i mobilnim. Sve više ličim na pokojnog ćaleta koji je znao da šapat programe do besvesti da bi naleteo na sadržaj koji ga nervira i da bi se svađao i razgovarao sa televizorom. Usled evolucije tehnologije, ja to sad radim sa mobilnim.

E sad, možda ovo i ne bi bilo toliko zastrašujuće da nisam prepoznao još jednu odliku vezanu za tu moju kosu naviku. Naime, smetaju mi i "svađam" se samo sa osobama u kojima prepoznajem sebe i svoje loše navike i osobine. Bukvalno ono u fazonu kap Biblija što kaze:"Zašto vidiš trn u oku brata svog, a u svom ne vidiš deblo?" E drugari, surova istina i suština je da se ja ustvari svađamo, mrzim i prezirem samog sebe u tim osobama. Nemam muda da to priznam sebi i da se uhvatim u koštac da to menjam kod sebe i onda je lakše da prezirem druge. A to je ništa drugo nego korišćenje prečica i put linijom manjeg otpora. Ona najtužnije džanki navika da se sve rešava linijom manjeg otpora i crtom dopa ili Bupa. I gde to vodi? Pa verovatno u recidiv ako ne počnem što pre to da menjam.

Svestan sam da je ovo ogroman problem. Već sam ga zapisao u svesku kao naviku i ponašanje koje pod hitno moram da menjam i resavam i u sledeći utorak će to biti tema sa psihijatrom. Meni ovo govori da nisam baš na najboljem putu i upalila su se lampica za alarm da se mora nešto preduzimati.

U međuvremenu se baš zato obraćam vama. Da li ste imali ili imate slicna iskustva kao ovo moje? Da li vam se dešavalo isto u nekom izraženo u nekom drugačijem obliku? I na koncu svega, da li ste šta uradili povodom toga? Da li ste uspeli to da pobedite i kako?

Znam da smo svi različiti i da ne postoji univerzalni način i rešenje. Ali bi mi dosta pomoglo neka smernica, savet, način kako se vi borite dok ne kažem psihijatru. Pa čak i sama činjenica da nisam usamljen u ovoj devijacije ponašanja bi me nakratko utrošila da nisam jedinstven slučaj i da je samo jedna.epizoda na putu ka trajnoj apstinenciji. Da se razumemo ne tera mene ovo u recidiv u smislu da.me asocira na pad ili da imam rovca. Ali sam uveren da podsvesno vodi u propast. Jer nije normalno iz čistog mira i ničim izazvan da tražiš razlog da se nerviraš i nekoga prezireš. Da pokušavaš sebi da usereš dan i raspoloženje čak i kad je prihvatljivo dobar dan i osećanja. Odakle ta akumulirana agresija i nezadovoljstvo u meni kad se trudim svim silama da imam ispunjene dan normalnim obavezama i normalnim odnosima.?Ništa mi se preterano loše ne dešava da bi akumulirao nervozu i prezir. I poenta svega zašto me samo i isključivo nervira i prezirem sebe preslikava u druge? Ne zivcira me različit stav i mišljenje. Nego samo ono što podsvesno prepoznam da sam to zapravo ja, ali nemam muda da se suočim sa sobom i krenem da sebe popravim i poboljšam. Lakse je pregurati drugog nego zastupati rukave i menjati sebe. E u tom kontekstu sam siguran da to vuče direktno u recidiv pre ili kasnije.

Možda sam malo ovo sve konfuzno napisao jer žurim da se vratim poslu. Ali siguran sam da ste shvatili poentu onoga na šta ciljam i siguran sam da ćete imati prave reči i odgovore za mene.
To od čega bežiš ti!
To se ne leči!
To se pobeđuje!!!
User avatar
Loki
Posts: 313
Joined: Sun Dec 04, 2016 7:44 pm
Contact:

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Loki »

Frajla wrote: Wed Jul 29, 2020 1:51 pm D
licaninsasela wrote: Wed Jul 29, 2020 1:15 pm Ko da kurcem razmisljate a ne glavom.
Da sam na Lokijevom mestu, pod hitno bi menjala ip adresu. Ovaj nas digitronac ce ga naci i rascerupati zbog Xanchi
Srećom što nisam trenutno u Srbiji. Morao bih da se okrećem kao paranoik na ulici. Vidiš li da čak vesto izbegava da komentariše to saznanje. Nije ništa slučajno. Kud me jebo đavo i da to napišem.
To od čega bežiš ti!
To se ne leči!
To se pobeđuje!!!
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by xxxana »

Nema potrebe da se pokrecu teme koje nidje veze sa realnoscu..
Kakav zastitnicki gard Liko?
Tema je glupa
Vrati se na post i procitaj jos jednom,bilo je na temu roditelja, nista licno,sa druge strane Stop me vise pokopq nego sto deluje zastitnicki pa ono
Ja se ne opravdavam, on se opravdava u moje ime i nabraja tamo sta ja radim, tu si i ti koji znas sta ja ne radim..
Ja izgleda ne znam nista
User avatar
Loki
Posts: 313
Joined: Sun Dec 04, 2016 7:44 pm
Contact:

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Loki »

xxxana wrote: Wed Jul 29, 2020 2:49 pm Nema potrebe da se pokrecu teme koje nidje veze sa realnoscu..
Kakav zastitnicki gard Liko?
Tema je glupa
Vrati se na post i procitaj jos jednom,bilo je na temu roditelja, nista licno,sa druge strane Stop me vise pokopq nego sto deluje zastitnicki pa ono
Ja se ne opravdavam, on se opravdava u moje ime i nabraja tamo sta ja radim, tu si i ti koji znas sta ja ne radim..
Ja izgleda ne znam nista
Kažu ljudi
"Put do Pakla uvek je popločan dobrim namerama!"

🤣🤣🤣
To od čega bežiš ti!
To se ne leči!
To se pobeđuje!!!
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

licaninsasela wrote: Wed Jul 29, 2020 1:00 pm Ajd mi jednu stvar reci koju se moze od ksane sad a i prije nauciti? Sta si ti naucija od ksane do sada?
Sad zadnjih dana sam naučio da se ne pravdam i ne palim, i to je nešto. Takodje da ne treba da pišem o sebi, kad nemam šta pametno da kažem, a ja sam do nedavno znao da pišem i pišem bez veze, a da ništa ne napišem, tako nešto nećete od mene sigurno više čitati.

Pomogla mi je dosta indirektno, prateći je, a i zadnjih meseci par "šamara" što sam dobio od nje su mi dosta značili da razmislim, da se pokrenem, i da prekinem da jedem govna.

Napolju sam sad, na telefonu, ne da mi se deteljnije da pišem, ali reći ću ovo da je bilo par puta kad mi je odgovorila kratko i jasno na neku moju glupost, da sam to doziveo slično kao onu roditeljsku šamarčinu kad zaslužiš, pa ti još neko vreme pišti u ušima. :) Zezam se malo, ne baš roditeljska šamarčina, ali nešto kao osvešćenje, tipa kao da sam poliven kofom 'ladne vode. Ona je jednostavno osoba koja je ovde najbolje delovala na mene.

Što se tiče "jednostrane ljubavi", rekao sam sto puta da ja nju ovde volim najviše, to se i primećuje, pa šta? Najviše mi je značila komunikacija sa njom, sviđa mi se što u kratkim tekstovima često ubode istinu, što ne piše ništa na pamet, znači ne nagađa, ne lupa i ne piše ono šta ne zna, i o čemu pojma nema.
Volim ja sve vas ovde, ali ona mi je jednostavno najbolja.
xxxana wrote: Wed Jul 29, 2020 2:49 pm Nema potrebe da se pokrecu teme koje nidje veze sa realnoscu..
Kakav zastitnicki gard Liko?
Tema je glupa
I ja smaram da treba završiti ovu priču. Nisam ni ja baš doživeo niti da tebe on napada, niti da te ja branim. Zato sam još juče Liki u jednom odgovoru stavio ovako po navodnicima "branim".

Meni eto zasmeta i kad se o meni lupa nešto na pamet, pa eto, nesvesno ja juče postah tvoj "advokat" kad sam prepoznao to lupanje.

Izvini za ono što sam nalupetao juče, neću više stvarno. :) :oops:
Last edited by StopBup on Wed Jul 29, 2020 6:09 pm, edited 1 time in total.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Post Reply