O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Uzivam u reakcijama od doticnih friskih narkomana ka i u ignoriranju. Ipak volin sadomazo. Jebem van sunce preosjetljivo. Pucate po savovima u virtuali a mogu mislit kako tek pucate vani. Ustvari nepucate jer ili ste na njivi ili u 4 zida. Ksana jedi govna. Nisi u stanju skupit hrabrost pricat otvoreno sa mamom a di i kako ces onda zivit cista vani. Jebo te posa, kuca pas. Ovako ti je zagarantiran pad. Nemas ti muda suocit se sa zivotom a to sta si se skidala godinu i nesto sa suba nabijem ja na kurac. Znas zasto. Zato sta si deriste razmazeno. E sad mi molin te opet napisi odjebi. Bit ce mi jako drago. Oces da te bodrim ka sta te stopili bodri. Znas da to od mene neces cuti. Li la si a ti pricaj sta oces. Evo oces da ti recem da si super? Ksana samo tako nastavi. Super si. Mali kurca milojka. Suoci se sa mamom. Ah da. Ti to lagano odgadas i doci ce taj dan kad skupis muda. Necemo gledati taj film ovdje. Samo ti cekaj i odgadaj. Virujem da se svakim danom i odgadanjem neizbjeznog super osjecas. Bravo. Super si.. E sad mi napisi opet odjebi. A ja sam malo tvrdoglav pa cu se opet ponovit. Za tvoje dobro pardon lose.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Frajlita samo da se nadovezem na ono ca si rekla. Poslusaj molin te. Daj si tri minute.
https://youtu.be/d0UUZ49QYvQ
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Ca je sa Ninockom? Da nije zdravlje u pitanju? Mouda Frajla zna nesta vise? A?
A Jurke jebac? Jel se ostavija lirike? Triba i on zivit bez derivata sa strane. Uljuljko se Jurke sa lirikom a izgovor mu doktor. Bas me zanima sta ce biti kad ukine liriku. Bit ce teski down po psihi i bit ce zajebano to nadomjestit. Jure ako citas baci tu liriku u picku materinu sta prije. Znan da ona sad ja da nedjeluje ali ona radi da ti i ne kuzis. Bas me zanima dal ce biti pad kad oostavis liriku. Ne smatram te vistim sve dok si na lirici. Ajd bar moz dobro jebat na njoj. A ti si jebac
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

licaninsasela wrote: Tue Jul 28, 2020 2:05 am Uzivam u reakcijama od doticnih friskih narkomana ka i u ignoriranju. Ipak volin sadomazo. Jebem van sunce preosjetljivo. Pucate po savovima u virtuali a mogu mislit kako tek pucate vani. Ustvari nepucate jer ili ste na njivi ili u 4 zida. Ksana jedi govna. Nisi u stanju skupit hrabrost pricat otvoreno sa mamom a di i kako ces onda zivit cista vani. Jebo te posa, kuca pas. Ovako ti je zagarantiran pad. Nemas ti muda suocit se sa zivotom a to sta si se skidala godinu i nesto sa suba nabijem ja na kurac. Znas zasto. Zato sta si deriste razmazeno. E sad mi molin te opet napisi odjebi. Bit ce mi jako drago. Oces da te bodrim ka sta te stopili bodri. Znas da to od mene neces cuti. Li la si a ti pricaj sta oces. Evo oces da ti recem da si super? Ksana samo tako nastavi. Super si. Mali kurca milojka. Suoci se sa mamom. Ah da. Ti to lagano odgadas i doci ce taj dan kad skupis muda. Necemo gledati taj film ovdje. Samo ti cekaj i odgadaj. Virujem da se svakim danom i odgadanjem neizbjeznog super osjecas. Bravo. Super si.. E sad mi napisi opet odjebi. A ja sam malo tvrdoglav pa cu se opet ponovit. Za tvoje dobro pardon lose.
Pogodio si, evo sad dođoh sa njive, sad ću tek da legnem da spavam, zalivao sam pasulj (grah) celu noć. Nego što ti Xxxani sereš? Evo ja gledam po sebi, verovatno je i kod nje slična situacija. Jebeno je to kad te zapljusne sa svih strana. Kad te stiže to od čega si bežao, kad ukapiraš koliko si u stvari bio jadan, i koliki si debil bio. Najmanje što treba je junačiti se i srljati u takvoj situaciji. Sad se treba držati posla, vežbati, raditi na sebi, biti dosta sa porodicom, nekad se videti se strejt prijateljima, ili rodbinom, i promene se sigurno dešavaju, polako ali sigurno.

Zašto mnogo pišeš na pamet? Otkud ti znaš šta ona radi sa mamom? Ja koliko sam shvatio, ona se dosta bila distancirala od mame, za početak je sigurno dosta što se zbližavaju, a verujem i da otvorenije pričaju. Baš se po njenom pisanju onda videlo da joj je drago što se zbližava sa mamom. Onda kad su se dogovorile da zajedno naprave neki kolač. To je meni tako slatko bilo kad je pisala, i osetilo se da joj je drago, to su te sitnice što čine život. :)

Eto ja malo da se javim. Dobro jutro ljudi, a meni laku noć. :) Uh, garant mi vrućina neće dati dovoljno da odspavam.

P.s. Što se tiče traženja veze, tu tek treba biti oprezan, uvek, a naročito u početnoj apstinenciji. Tu ti vrlo lako neko razočaranje može biti okidač za recidiv.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by xxxana »

licaninsasela wrote: Tue Jul 28, 2020 2:05 am Uzivam u reakcijama od doticnih friskih narkomana ka i u ignoriranju. Ipak volin sadomazo. Jebem van sunce preosjetljivo. Pucate po savovima u virtuali a mogu mislit kako tek pucate vani. Ustvari nepucate jer ili ste na njivi ili u 4 zida. Ksana jedi govna. Nisi u stanju skupit hrabrost pricat otvoreno sa mamom a di i kako ces onda zivit cista vani. Jebo te posa, kuca pas. Ovako ti je zagarantiran pad. Nemas ti muda suocit se sa zivotom a to sta si se skidala godinu i nesto sa suba nabijem ja na kurac. Znas zasto. Zato sta si deriste razmazeno. E sad mi molin te opet napisi odjebi. Bit ce mi jako drago. Oces da te bodrim ka sta te stopili bodri. Znas da to od mene neces cuti. Li la si a ti pricaj sta oces. Evo oces da ti recem da si super? Ksana samo tako nastavi. Super si. Mali kurca milojka. Suoci se sa mamom. Ah da. Ti to lagano odgadas i doci ce taj dan kad skupis muda. Necemo gledati taj film ovdje. Samo ti cekaj i odgadaj. Virujem da se svakim danom i odgadanjem neizbjeznog super osjecas. Bravo. Super si.. E sad mi napisi opet odjebi. A ja sam malo tvrdoglav pa cu se opet ponovit. Za tvoje dobro pardon lose.
Ma izvini komunski covece, napucan komunskim forama i krilima sa broda..
“Odjebi” imam koliko hoces
User avatar
Loki
Posts: 313
Joined: Sun Dec 04, 2016 7:44 pm
Contact:

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Loki »

Bespotrebno se povela svađa.

Realno o Xani ne znamo ništa više osim što podeli sa nama. Za kompletnu sliku, da bi joj bilo ko "sudio" potrebno je ipak mnogo više.

Nema kome ne smeta kad ga gađaš u porodicu i porodične odnose, koji su najvećem broju slučajeva narušeni. Prava istina je rezervisana samo za nju i tako treba i da ostane.

Lično ja mislim da je ona za sada stabilna, da zna šta hoće, šta neće i šta treba da popravi. Možda znam malo više od drugih možda i ne, ali svakako ovo mišljenje je moje. Lika ima taj stav da pokušava da izazove bilo kakvu reakciju. Nekad greši nekad ne. Ovaj put mislim da je poprilično pogrešio.

Drži se Xana i ne dozvoli da te bilo šta poremeti sa puta kojim sad ideš.
To od čega bežiš ti!
To se ne leči!
To se pobeđuje!!!
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by xxxana »

Loki wrote: Tue Jul 28, 2020 9:13 am Bespotrebno se povela svađa.

Realno o Xani ne znamo ništa više osim što podeli sa nama. Za kompletnu sliku, da bi joj bilo ko "sudio" potrebno je ipak mnogo više.

Nema kome ne smeta kad ga gađaš u porodicu i porodične odnose, koji su najvećem broju slučajeva narušeni. Prava istina je rezervisana samo za nju i tako treba i da ostane.

Lično ja mislim da je ona za sada stabilna, da zna šta hoće, šta neće i šta treba da popravi. Možda znam malo više od drugih možda i ne, ali svakako ovo mišljenje je moje. Lika ima taj stav da pokušava da izazove bilo kakvu reakciju. Nekad greši nekad ne. Ovaj put mislim da je poprilično pogrešio.

Drži se Xana i ne dozvoli da te bilo šta poremeti sa puta kojim sad ideš.
Ne da je omasio,nego je bas tu skrenuo gde se veza sa poentom gubi..
Izgleda da mu promice u nekim situacijama kako deluje na ljude..
Svejedno, nema trika da nije u pravu,tako da ono
User avatar
Loki
Posts: 313
Joined: Sun Dec 04, 2016 7:44 pm
Contact:

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Loki »

xxxana wrote: Tue Jul 28, 2020 11:18 am
Loki wrote: Tue Jul 28, 2020 9:13 am Bespotrebno se povela svađa.

Realno o Xani ne znamo ništa više osim što podeli sa nama. Za kompletnu sliku, da bi joj bilo ko "sudio" potrebno je ipak mnogo više.

Nema kome ne smeta kad ga gađaš u porodicu i porodične odnose, koji su najvećem broju slučajeva narušeni. Prava istina je rezervisana samo za nju i tako treba i da ostane.

Lično ja mislim da je ona za sada stabilna, da zna šta hoće, šta neće i šta treba da popravi. Možda znam malo više od drugih možda i ne, ali svakako ovo mišljenje je moje. Lika ima taj stav da pokušava da izazove bilo kakvu reakciju. Nekad greši nekad ne. Ovaj put mislim da je poprilično pogrešio.

Drži se Xana i ne dozvoli da te bilo šta poremeti sa puta kojim sad ideš.
Ne da je omasio,nego je bas tu skrenuo gde se veza sa poentom gubi..
Izgleda da mu promice u nekim situacijama kako deluje na ljude..
Svejedno, nema trika da nije u pravu,tako da ono
Onoliko koliko ja znam i koliko sam upućen pogrešio je baš komplet. Zato sam se i uključio u priču. Plus znam kako može da pogodi kad se u porodicu dirne. Tu niko nije imun.

Baš je bespotrebnoa raspravka i siguran sam da ne vodi nigde. Naročito što ne pale isti mehanizmi kod različitih ljudi. Tako da mehanizmi iz komune nekom ne odgovaraju. Baš zato neko bira komune, neko doktore. Nema univerzalnog rešenja.
To od čega bežiš ti!
To se ne leči!
To se pobeđuje!!!
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

xxxana wrote: Tue Jul 28, 2020 7:28 am
licaninsasela wrote: Tue Jul 28, 2020 2:05 am Uzivam u reakcijama od doticnih friskih narkomana ka i u ignoriranju. Ipak volin sadomazo. Jebem van sunce preosjetljivo. Pucate po savovima u virtuali a mogu mislit kako tek pucate vani. Ustvari nepucate jer ili ste na njivi ili u 4 zida. Ksana jedi govna. Nisi u stanju skupit hrabrost pricat otvoreno sa mamom a di i kako ces onda zivit cista vani. Jebo te posa, kuca pas. Ovako ti je zagarantiran pad. Nemas ti muda suocit se sa zivotom a to sta si se skidala godinu i nesto sa suba nabijem ja na kurac. Znas zasto. Zato sta si deriste razmazeno. E sad mi molin te opet napisi odjebi. Bit ce mi jako drago. Oces da te bodrim ka sta te stopili bodri. Znas da to od mene neces cuti. Li la si a ti pricaj sta oces. Evo oces da ti recem da si super? Ksana samo tako nastavi. Super si. Mali kurca milojka. Suoci se sa mamom. Ah da. Ti to lagano odgadas i doci ce taj dan kad skupis muda. Necemo gledati taj film ovdje. Samo ti cekaj i odgadaj. Virujem da se svakim danom i odgadanjem neizbjeznog super osjecas. Bravo. Super si.. E sad mi napisi opet odjebi. A ja sam malo tvrdoglav pa cu se opet ponovit. Za tvoje dobro pardon lose.
Ma izvini komunski covece, napucan komunskim forama i krilima sa broda..
“Odjebi” imam koliko hoces
Znas sta ksana. Ne seri. Pusti komunske price sa strane. Jebat cu te u mozak dok se ne pokrenes. Ne padam na te price tipa odjebi. Udri ti samo lagano i nadaj se da ce sve samo od sebe doci na svoje. Na dugorocno te nema nigdi. Ajde tiraj po svome i cekaj da ti se majka prva otvori. A to ce biti nikad ako sama to ne potenciras.
Sta ti stopili? Ti si njem andeo cuvar? Super ste par u virtuali.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Loki wrote: Tue Jul 28, 2020 9:13 am Bespotrebno se povela svađa.

Realno o Xani ne znamo ništa više osim što podeli sa nama. Za kompletnu sliku, da bi joj bilo ko "sudio" potrebno je ipak mnogo više.

Nema kome ne smeta kad ga gađaš u porodicu i porodične odnose, koji su najvećem broju slučajeva narušeni. Prava istina je rezervisana samo za nju i tako treba i da ostane.

Lično ja mislim da je ona za sada stabilna, da zna šta hoće, šta neće i šta treba da popravi. Možda znam malo više od drugih možda i ne, ali svakako ovo mišljenje je moje. Lika ima taj stav da pokušava da izazove bilo kakvu reakciju. Nekad greši nekad ne. Ovaj put mislim da je poprilično pogrešio.

Drži se Xana i ne dozvoli da te bilo šta poremeti sa puta kojim sad ideš.
Koja svada Loki. Sta? Ona je ok? Nije. Ona samo apstinira. Eto pitaj ju kako joj je. Zacahurila se u apstinenciji i ceka da se nesto dobro dogodi. A lijena je ta popizdit i bizi od problema. Ajde vidit cemo za oar miseci kakva ce biti Ksana i ocel bit cista. Zajebi to. Cim ksana tako reagira i psuje znaci da je sjebana u glavi. Jebo apstinenciju na silu. Bas me zanima koliko ce izdrzati tako .
Post Reply