O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Marta Tufna wrote: Mon Jul 27, 2020 4:10 pm
licaninsasela wrote: Mon Jul 27, 2020 12:38 am
Frajla wrote: Sun Jul 26, 2020 8:10 am

Izdržavam, evo već treću godinu. Ne volim ta poređenja stanja da li je gore ili bolje, meni je zajebano moje, tebi tvoje.
Ali početak jeste standardan.
Počela u srednjoj, slušaala blues, mnogo sam pametna i autentična i bum nađem ekipu iz odeljenja za cugu i tako vozim 4 godine. Onda upišem fax, i dalje volim blues, počinjem da sviram usnu harmoniku i nastavljam, jer kako trezna da sviram, pa posao i nastavljam i sa 30. se odlučujem da budem trezna i tad počinje moje lečenje.
Prva godina treznoće mi je bila najteža, izbegavala sam svadbe, rođendane, sva moguća slavlja, klubove po kojima sam visila itd.
Bilo mi je teško i sa prijateljima da se viđam jer mi je dosadno ako sam trezna. Ali sam se terala.
Krenula sam kod psihijatra i lečila anksiozno depresivni poremećaj koji sam imala. Možda sam njega maskirala cugom, ne znam. Ali pijana nisam bila anksiozna. I to mi se dopadalo.
Ali mi se smučilo više. Sve vezano za piće. Laganja, muljanja, rupa u glavi, svega mi je stvarno bilo preko glave.
Sada mi nije toliko teško kad idem na svadbe, rođendane, žurke kao u početku. Bude nekad, pa ako prepoznam, pokupim se i odem. Ali mi se to nije desilo često. Znam da će da ode sve dođavola ako popijem jedno, jer jedno ne postoji. Bar kod mene nikad nije postojalo.
Za sada izdržavam, imam tri mačke, dečka s kojim živim, posao, prijatelje. Imam život koji ne želim da sjebem i za sada me to drži dalje od pića.
Kad je počelo ludilo sa koronom, anksioznost mi se pojačala i osetila sam da gubim kontrolu.
Ali i dalje idem na terapije, imam istu doktorku godinama i uspele smo da saniramo za sada.
Ovo je ukratko, ali dovoljno.

Za sada sam dobro.
Otišla sam juče iz grada, imam odmor i idem da se penjem.
Bravo Marta!
“Imam zivot koji ne zelim da sjebem” - to je to. Svojim radom i trudom si ga dovela napokon u red, potpuno te razumem i isto se osecam. Ne isplati se nista cackati

Bravo

P.s. gde se pentras?
Evo vratija se ja iz gvardije po ure ranije. Super.
Eto Frajla sve rekla. Divim ti se. Moj stric je zalega od cuge sa 42 3 godine. Teta ima skoro 8 banki i cili zivot pije ispid stola. Misli valjda da mi ne zikujemo da se ona sa kratkim dozira. Cuga je koliko kuzim jako jebena. Ja upravo iz razloga sta u obitelji ima hrpa cugera ne pijem. Gadi mi se cuga a skupa s njom i ovi sta piju u obitelji. Znan im ja svasta reci al daba. Samo se ja nasekiram a njih boli kurac.
Skidam ti kapu Tufnice. Sammo mi nije jasno to veranje po planinetinama ni kod tebe ni kod Frajle. Sta je to? Neki ispusni venril ili zdrav zivot.

Napislaa sam i Frajli. Pentranje me hrani.
I to što budem blizu da odustanem, a ne odustanem.
Još uvek mi to treba. Da znam da imam kontrolu ja i da mogu to dete u sebi da stavim u odraslog.
Plus, mnogo više sada cenim prirodu, mir i tišinu.
[/quote]
A jeste vi zene zajebane u picku materinu. Imate jaci karakter od nas. I prag tolerancije na bol. I pametne ste.i razumne. Al zato ste slabe na djeckice. Pogotovo bitange. Sta to tjera dobru curu da uvik nabasa na zlikovca i voli ga svim srcem?
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Samo za tufnu i frajlu. Jsana je i dalje u autu pa bi je izostavija. Jebiga mala. Nisi zasluzila moju paznju. Pre linja si. Ko te jebe. Idi setaj dukele. To je tvoj smisao zivota. Patetika teska. Ajde i dalje se samosazaljevaj. Bas mi je milo citati kak ti je zajebano ikak si oprezna bez droge. Strasno.
https://youtu.be/GEu09Qt3AB0
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

licaninsasela wrote: Mon Jul 27, 2020 6:53 pm Samo za tufnu i frajlu. Jsana je i dalje u autu pa bi je izostavija. Jebiga mala. Nisi zasluzila moju paznju. Pre linja si. Ko te jebe. Idi setaj dukele. To je tvoj smisao zivota. Patetika teska. Ajde i dalje se samosazaljevaj. Bas mi je milo citati kak ti je zajebano ikak si oprezna bez droge. Strasno.
https://youtu.be/GEu09Qt3AB0
Kuzis ksana. Opreza nikad dovoljno. Pricaj sa starim da ti kupi i omoguci stakleno zvono di ces ziviti..virujem da ce tata ugoditi svojoj princezi. Joj sta mi te za. Sad bi se bacija sa bande broda koliko te zalim. De ne seri mala nego uzmi zivot u svoje ruke.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

licaninsasela post wrote: A jeste vi zene zajebane u picku materinu. Imate jaci karakter od nas. I prag tolerancije na bol. I pametne ste.i razumne. Al zato ste slabe na djeckice. Pogotovo bitange. Sta to tjera dobru curu da uvik nabasa na zlikovca i voli ga svim srcem?

Ma ne damo se mi tako lako obrlatiti, bar nas par zenskica ovde na formu, da smo opasne i zaebane jesmo. Pre bih rekla da vas muskarcice mozemo oko malog prsta kako hocemo, pod uslovom da hocemo.
Mi smo vec iskusne koke, zlikovce zaobilazimo
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by xxxana »

licaninsasela wrote: Mon Jul 27, 2020 7:02 pm
licaninsasela wrote: Mon Jul 27, 2020 6:53 pm Samo za tufnu i frajlu. Jsana je i dalje u autu pa bi je izostavija. Jebiga mala. Nisi zasluzila moju paznju. Pre linja si. Ko te jebe. Idi setaj dukele. To je tvoj smisao zivota. Patetika teska. Ajde i dalje se samosazaljevaj. Bas mi je milo citati kak ti je zajebano ikak si oprezna bez droge. Strasno.
https://youtu.be/GEu09Qt3AB0
Kuzis ksana. Opreza nikad dovoljno. Pricaj sa starim da ti kupi i omoguci stakleno zvono di ces ziviti..virujem da ce tata ugoditi svojoj princezi. Joj sta mi te za. Sad bi se bacija sa bande broda koliko te zalim. De ne seri mala nego uzmi zivot u svoje ruke.
Odjebi
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

xxxana wrote: Mon Jul 27, 2020 9:14 pm
licaninsasela wrote: Mon Jul 27, 2020 7:02 pm

Kuzis ksana. Opreza nikad dovoljno. Pricaj sa starim da ti kupi i omoguci stakleno zvono di ces ziviti..virujem da ce tata ugoditi svojoj princezi. Joj sta mi te za. Sad bi se bacija sa bande broda koliko te zalim. De ne seri mala nego uzmi zivot u svoje ruke.
Odjebi
Samo ti drži taj svoj kurs na kome si sada, i ne menjaj ga. Mislim da si dovoljno svesna da ne treba da se još zalećeš ni u kakav "život". Što se tiče druženja, bilo bi dobro da se viđaš po nekad sa nekim ko je strejt, a ko zna tvoje stanje, ako imaš nekog takvog, to ne bi bilo loše. Nikako po meni ni sa onom drugaricom što je u onoj tvojoj ekipi "vikendaša", ali se ona ne drogira, ona ne kapira tvoj problem, mogla bi preko nje ponovo da upadneš gde ne treba.

Hahah, gle mene što ja tebi pričam, a ti si sad verujem u boljem stanju i poziciji nego ja.

Uspećeš ti Xxxana iz ovog pokušaja, baš imam neki osećaj. Jako si svesna, promišljena i realna. Verujem u tebe!

P.s. Meni je za relaksaciju glave, palnina zakon. Nemam sad nešto puno prilika da visim po Fruškoj, ali se desi. Da imam vremena, jebeš mi sve, ako sad ne bih otišao da živim u kolibi, neko vreme, na Fruškoj, ili još bolje na Zlatiboru, Tari, Staroj planini.
I ako otvore granice, mislim da nema mora za mene ove godine...
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Frajla wrote: Mon Jul 27, 2020 8:05 pm
licaninsasela post wrote: A jeste vi zene zajebane u picku materinu. Imate jaci karakter od nas. I prag tolerancije na bol. I pametne ste.i razumne. Al zato ste slabe na djeckice. Pogotovo bitange. Sta to tjera dobru curu da uvik nabasa na zlikovca i voli ga svim srcem?

Ma ne damo se mi tako lako obrlatiti, bar nas par zenskica ovde na formu, da smo opasne i zaebane jesmo. Pre bih rekla da vas muskarcice mozemo oko malog prsta kako hocemo, pod uslovom da hocemo.
Mi smo vec iskusne koke, zlikovce zaobilazimo
Dada. Slatko si me sad nasmijala. A jebate ne mogu se prestat smijat. Umijece je ostvarit da zena misli da drzi sve konce u rukama i da misli da moze okretati djeckica kako oce oko malog prsta. Prebacis na zenu sve obaveze oko kuce, dice i racuna i lagano joj se podas toliko da ona misli da te ima u saci i vrti oko malog prsta a onda lagano prst u uvo i ladovina oko svega. A jebote led Frajla dal je to moguce? Pa ne mozes barabu obuzdati i drzati na uzdama. Mozda prividno. A mi opet po svome. Hehe. E bas si me nasmijala.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

xxxana wrote: Mon Jul 27, 2020 9:14 pm
licaninsasela wrote: Mon Jul 27, 2020 7:02 pm
licaninsasela wrote: Mon Jul 27, 2020 6:53 pm Samo za tufnu i frajlu. Jsana je i dalje u autu pa bi je izostavija. Jebiga mala. Nisi zasluzila moju paznju. Pre linja si. Ko te jebe. Idi setaj dukele. To je tvoj smisao zivota. Patetika teska. Ajde i dalje se samosazaljevaj. Bas mi je milo citati kak ti je zajebano ikak si oprezna bez droge. Strasno.
https://youtu.be/GEu09Qt3AB0
Kuzis ksana. Opreza nikad dovoljno. Pricaj sa starim da ti kupi i omoguci stakleno zvono di ces ziviti..virujem da ce tata ugoditi svojoj princezi. Joj sta mi te za. Sad bi se bacija sa bande broda koliko te zalim. De ne seri mala nego uzmi zivot u svoje ruke.
Odjebi
Hvala. Ipak reakcija nije izostala. To je dobro.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

StopBup wrote: Mon Jul 27, 2020 10:40 pm
xxxana wrote: Mon Jul 27, 2020 9:14 pm
licaninsasela wrote: Mon Jul 27, 2020 7:02 pm

Kuzis ksana. Opreza nikad dovoljno. Pricaj sa starim da ti kupi i omoguci stakleno zvono di ces ziviti..virujem da ce tata ugoditi svojoj princezi. Joj sta mi te za. Sad bi se bacija sa bande broda koliko te zalim. De ne seri mala nego uzmi zivot u svoje ruke.
Odjebi
Samo ti drži taj svoj kurs na kome si sada, i ne menjaj ga. Mislim da si dovoljno svesna da ne treba da se još zalećeš ni u kakav "život". Što se tiče druženja, bilo bi dobro da se viđaš po nekad sa nekim ko je strejt, a ko zna tvoje stanje, ako imaš nekog takvog, to ne bi bilo loše. Nikako po meni ni sa onom drugaricom što je u onoj tvojoj ekipi "vikendaša", ali se ona ne drogira, ona ne kapira tvoj problem, mogla bi preko nje ponovo da upadneš gde ne treba.

Hahah, gle mene što ja tebi pričam, a ti si sad verujem u boljem stanju i poziciji nego ja.

Uspećeš ti Xxxana iz ovog pokušaja, baš imam neki osećaj. Jako si svesna, promišljena i realna. Verujem u tebe!

P.s. Meni je za relaksaciju glave, palnina zakon. Nemam sad nešto puno prilika da visim po Fruškoj, ali se desi. Da imam vremena, jebeš mi sve, ako sad ne bih otišao da živim u kolibi, neko vreme, na Fruškoj, ili još bolje na Zlatiboru, Tari, Staroj planini.
I ako otvore granice, mislim da nema mora za mene ove godine...
Cuj Stopilija bog te jebo. Koji krasan savjet i podrska. Prva liga.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

E vas koji se frisko skidate treba jebati u narkomanski mozak, nikako vam ici niz dlaku i hvaliti vas jer nema vas se zbog cega hvaliti. Apstinirati dva tri miseca i nije neki uspjeh u zivotu. A slobodno mi jebite sve po spisku i odjebavajte me i ignorirajte. Tim ponasanjem tocno vidim da san ubo tamo di boli. A narkomane boli istina. Stoga jebite se sa svojim mozgom koji vapi u podsvjesti za zlocom. Da se ne lazemo. Samo si dajte zamislite da vam neko izvali polu dopa ili crtu biloga da li bi uzeli a da niko ne zna osim vas. Klosari jedni. Ne morate mi ni reci sta bi napravili. Kuzite ovu igru zar ne?
Post Reply