O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

StopBup wrote: Mon Jul 13, 2020 7:31 am
Frajla wrote: Mon Jul 13, 2020 7:27 am
StopBup wrote: Mon Jul 13, 2020 6:59 am
Ti si bolesna osoba. Kod mene si od sad definitivno na ignoru. Čuj, povukao bih je u recidiv?! Hajde mrš, šta drugo da ti kažem.

Gle "normalne" osobe, na, odmoru, na moru, ona već u pola 7 na forumu zavisnika, i prosipa "pamet".

Ti nisi u životu sastavila godinu dana strejt. I sad si garant na nekim tabletama. 5 godina si ovde, nikako da kažeš šta te muči, i koji ti je problem. Nisi sigurno ovde eto tako 5 godina.

Raspala prolupana narkomanko, to što bi ti nekog povukla u recidiv, ne znači da smo svi takvi. Ja sam to pomenuo kad se ko definitivno sjebao od nas dvoje, jer je tako bilo. Ona krajem oktobra, ja početkom novembra, pa šta.

Xxxana, nadam se da nisi idiojt, pa da poveruješ u njeno trabunjanje, samo toliko... Kao što sam ti rekao ranije, pre bih se ubio nego što bih te povukao u recidiv, tebe, ili bilo koga. Da ne padneš, i da isteraš priču kako treba, želim ti skoro isto kao i sebi!
Blablabla ajd jos se malo opravdaj Xani

Level : prelazak iz 8 razreda u prvi srednje. Mozda dodjes do 2 srednje
Rekla si pre sat vremena da ideš da plivaš...

Ne dao Bog samo da nikad ne stignem do tvog nivoa, i sve će biti u redu.

Evo šestu godinu si ovde, navodno se skinula, koja je tvoja uloga ovde? "Svesrdni pomagač"? Kako da ne. Svako ko ne misli kao ti je zatucan. Ja bar nikog nisam napadao, niti optuživao, naročito neosnovano, niti je ikog moglo da ugrozi moje pisanje...
Pa najbolje da sam zdrava i da visim na ovom forumu, ali ja svoju bolest drzim pod kontrolom, sto se za tebe ne moze reci

Ne znam da li se u osnovnoj ili srednjoj skoli uci o vremenskim zonama.

I da se razumemo, nikada neces biti tamo gde sam ja sada, da to formulisemo tako a ne ne daj boze da budes tu gde sam ja sada.

Razumes ili?
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

StopBup wrote: Mon Jul 13, 2020 11:49 am
licaninsasela wrote: Mon Jul 13, 2020 10:51 am
StopBup wrote: Mon Jul 13, 2020 10:18 am
Ja gledam po sebi. Na gudranje sam navodio isključivo sam sebe, niko me nije navodio.

Ja kad sam rešen sam sa sobom, kad znam šta radim i zašto radim, niko sa strane mene ne može poremetiti, naročito ne ovako preko Interneta.

U ostalom, otkad ja ovde pišem i čitam, nikad niko nikoga nije navodio na recidiv, već suprotno. Ovde pomažemo i bodrimo jedni druge, bar ja tako to gledam, nisam primetio da je ikad neko imao prema nekome lošu nameru, niti da je neko nekoga odvukao u recidiv. Za recidiv si isključivo sam kriv.

Ono si u pravu da treba što manje spominjati gudru, ali toga ovde nekad mora biti, kao i u realnom životu, pa i kad gledaš neki film. U ostalom, nikad ovde neko nije prepričavao radove, niti rituale uzimanja, a čak i to ne bi smelo da te poremeti kad bi neko pisao, ako si rešen sam sa sobom.
Stope mislim da sam ti sve reka. Ne da mi se vise ponavljat jer sam sam sebi dosadan. Evo. Dok ne dodes i ne priznas zasto si uletio u drogu i zasto recidiviras nista neces rijesiti. Pod to ne mislim zato sta si konj i blento nego sta je tebi droga nadomjestila a nemas to bez nje. Osjecaj manje vrijednosti, neki kompleksi, ne snalazenje u zivotu... Nesto je a samo ti znas sta je to. Od mene vise neces cuti ni jedan savjet. Pusti me da uzivam u carstvu hladovine.
Radim ja to Like već neko vreme. Samo o tome sada nemam potrebu da pišem.

Pozdravljam vas ja na par dana, dok se ne smire strasti, aj pozdrav. :)

Da vidimo koliko si od reci i koliko ces izdrzati.
Svaki drugi dan najavljujes odlazak na neko vreme par dana itd
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Pozurite konji moji... Ko kuzi super ko ne jos bolje.
https://youtu.be/bsaqKY14Sxg
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by xxxana »

Oborio je rekord
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

xxxana wrote: Mon Jul 13, 2020 9:39 pm Oborio je rekord
Krizirao je sinoc, da li da pisem ili ne.
Ali ce se javiti posto ga kao i svaki put, neko Spominje.

P.s. Grcka ostrva- prazna. Ne znam kako je u kontinenatlnom delu, verujem malo bolje, ali ovo sto vidim nije dobro.
Sve je pozatvarano, jako malo prodavnica i restorana radi, a hoteli pod kljucem. Jedino privatni apartmani se izdaju ali su i oni u 90 posto slucajeva totalno prazni.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by xxxana »

Frajla wrote: Tue Jul 14, 2020 7:19 am
xxxana wrote: Mon Jul 13, 2020 9:39 pm Oborio je rekord
Krizirao je sinoc, da li da pisem ili ne.
Ali ce se javiti posto ga kao i svaki put, neko Spominje.

P.s. Grcka ostrva- prazna. Ne znam kako je u kontinenatlnom delu, verujem malo bolje, ali ovo sto vidim nije dobro.
Sve je pozatvarano, jako malo prodavnica i restorana radi, a hoteli pod kljucem. Jedino privatni apartmani se izdaju ali su i oni u 90 posto slucajeva totalno prazni.
Mene to i plasi, situacija tokom,a i nakon ovogai vakcine..
Ovde je ludnica i vrag je odneo salu u svakom smislu.. Kod mene u firmi sve manje ljudi, svakih par dana nekome nije dobro,bolnice pred kolapsom, jos malo ce nam veza trebati..
User avatar
Loki
Posts: 313
Joined: Sun Dec 04, 2016 7:44 pm
Contact:

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Loki »

Frajla wrote: Tue Jul 14, 2020 7:19 am
xxxana wrote: Mon Jul 13, 2020 9:39 pm Oborio je rekord
Krizirao je sinoc, da li da pisem ili ne.
Ali ce se javiti posto ga kao i svaki put, neko Spominje.

P.s. Grcka ostrva- prazna. Ne znam kako je u kontinenatlnom delu, verujem malo bolje, ali ovo sto vidim nije dobro.
Sve je pozatvarano, jako malo prodavnica i restorana radi, a hoteli pod kljucem. Jedino privatni apartmani se izdaju ali su i oni u 90 posto slucajeva totalno prazni.
To ti je možda sada jedinstvena prilika a odmor bude zaista odmor. Da uživaš u svim lepotama bez gužve. Ne verujem da si nešto preterano ni željna neke gužve i posebnih dešavanja pa verujem da si nakon početnog šoka sad smirila glavu i uživaš potpuno.
Ja ovo leto sigurno neću nigde ići. Što finansijski ne mogu jer imam mnogo rupa da pokrpim, em ne verujem da će ovo da se smiri do kraja leta. Plus je ovde doneta preporuka Vlade da svako ko bez valjanog razloga napusti zemlju poslodavac može na osnovu toga da da momentalni otkaz, bez prava na pare od Biroa. Ne mora, ali može. A ja ne smem da rizikujem baš ni malo, jer kompletan život porodice zavisi od mog primanja. Tako da ovo leto će u ružnu uspomenu.

Čitao sam iz nekoliko izvora da je vakcina u 3-oj dati testiranja i da bi trebala da bude dostupna od septembra. Koštaće koliko jedan espresso. Takva je najava. Iskreno voleo bih da je to istina i neću časti čaša da je primim.

Kakav je vaš stav za vakcinu? Hoćete je primiti ako se pojavi ili ćete u antivakserski pokret? 😁
Ja ću je bogami primiri pa ako će tako i da me čipuju neka me čipuju. Privatnost već nemamo odavno. Od kad je mobilni postao deo svakog od nas od privatnosti nema ništa tako da mi je i za ubuduće svejedno.🤣🤣🤣
To od čega bežiš ti!
To se ne leči!
To se pobeđuje!!!
User avatar
Loki
Posts: 313
Joined: Sun Dec 04, 2016 7:44 pm
Contact:

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Loki »

xxxana wrote: Tue Jul 14, 2020 8:50 am
Frajla wrote: Tue Jul 14, 2020 7:19 am
xxxana wrote: Mon Jul 13, 2020 9:39 pm Oborio je rekord
Krizirao je sinoc, da li da pisem ili ne.
Ali ce se javiti posto ga kao i svaki put, neko Spominje.

P.s. Grcka ostrva- prazna. Ne znam kako je u kontinenatlnom delu, verujem malo bolje, ali ovo sto vidim nije dobro.
Sve je pozatvarano, jako malo prodavnica i restorana radi, a hoteli pod kljucem. Jedino privatni apartmani se izdaju ali su i oni u 90 posto slucajeva totalno prazni.
Mene to i plasi, situacija tokom,a i nakon ovogai vakcine..
Ovde je ludnica i vrag je odneo salu u svakom smislu.. Kod mene u firmi sve manje ljudi, svakih par dana nekome nije dobro,bolnice pred kolapsom, jos malo ce nam veza trebati..
Već treba debela veza za obične ljude. Evo baci oko šta priča momak juče.
https://twitter.com/hidenakaa/status/12 ... 27331?s=19
To od čega bežiš ti!
To se ne leči!
To se pobeđuje!!!
User avatar
Loki
Posts: 313
Joined: Sun Dec 04, 2016 7:44 pm
Contact:

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Loki »

Evo da se malo pohvalim, da ne kažete da samo mračim.

Stariji klinac(15 godina) već 9 dana ide i bere borovnice za dnevnicu. Sam je to odlučio jer hoće da skupi pare za neki gejmerski komp i opremu, sa sve stolicom i stolom. Ovo mu je prvo put da nešto radi i ja sam mislio da će odustati samo tako. Međutim baš je srećan i zadovoljan i sam kaže da mu nije uopšte teško.

Baš sam nekako ponosan na njega, jer nije hteo uopšte mene da pita da mu finansiran to, nego je rešio sam da zaradi za svoje zadovoljstvo. I nekako mi je baš puno srce jer polako se nazire da sam uspeo kao roditelj bar za sada. Dok se velika većina njegovih drugova sada zeza, ide na kupanje i na blejanje po kvartu ili u gradu on je rešio da sam zaradi za ono što njemu predstavlja zadovoljstvo. Takođe je i upisao srednju i to i školu i smer kkoji mu je bio prvželja na onom obrascu za upis. Polako izrasta u dobrog čoveka. Sad ga samo treba usmeriti da ostane na pravom putu.

Znam da nema veze ovo sa forumima, ali nekako toliko mi je puno srce i toliko sam ponosan da sam čak dozvolio da me i euforija ponese.
To od čega bežiš ti!
To se ne leči!
To se pobeđuje!!!
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by xxxana »

Slabosti svog oca sam koristila maksimalno, do te mere da mi je danas dobar primer za sutra kako ne treba sa decom..
Sramota me je sada, da me neko ne shvati pogresno, jer bila sam klinkq i smwtrala sam da sam nesto iznad ljudi koji rade i ni malo nisam shvatala ni one koji zele,n i one koji na pr. moraju..
Tada dete shvata da je zivot med i mleko i postaje samozivo i sebicno, a d niroditelj ni dete toga nisu svesni i bude bas jebeno kada razbijes te iluzije,zqto drzi dete na tlu i vidi koliko moze i budi tu u finansijskom smislu kad smatras da ne moze, ne kao olaksavajuca varjjanta..
Deca savrseno dobro znaju kako da savladaju roditelje kad im vide slabosti, moja je majka drugacija od oca, strozija je i uvek sam oca znala kako da predjem i bio je prvi na tapetu, da majku nisam morala ni da pokusavam i svadje u kuci su tada postale ceste zbog toga, tata popusti i onda majka pizdi i tako u krug, da smo od jedne primarne porodice postali nesto sasvim suprotno..
Post Reply