O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Jurke »

Frajla wrote: Thu Mar 26, 2020 4:32 pm
Jurke wrote: Thu Mar 26, 2020 4:27 pm Uhhhh kakvu masažu sam dobio malopre.
Noge definitivno moram da tretiram...

Ne tretiras ih ti, nego zena :)

Ma vi ste bre muskarci kao mala razmazeba deca
Samo paznju trazite
I dajemo i dajemoooo 🤣
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Jurke »

licaninsasela wrote: Thu Mar 26, 2020 8:12 pm Potraje li ovo stanje jos dva tjedna ne da cemo se izgristi od muke nego cemo se poubijati blago receno. A smijo sam se likovima koji su se naoruzali bobama za smirenje. Niti jedne u kuci a i oko toga bi se dalo razgovarat ko bi je prije cvaknio. Nije optimisticno. Tek me danas opeglalo kad nisam mogo iz mjesta izac. Strasno. I sve mi vrag ne da mira pa kontam dal mi je samo preko noci oduzeta sloboda na konto malo jace gripe koja bi svakako pobila ovoliko ljudi. Nesto mi u svemu tome nije ok. U picku materinu blago receno.
Ošlo liko sve u tandariju
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

licaninsasela wrote: Thu Mar 26, 2020 8:12 pm Potraje li ovo stanje jos dva tjedna ne da cemo se izgristi od muke nego cemo se poubijati blago receno. A smijo sam se likovima koji su se naoruzali bobama za smirenje. Niti jedne u kuci a i oko toga bi se dalo razgovarat ko bi je prije cvaknio. Nije optimisticno. Tek me danas opeglalo kad nisam mogo iz mjesta izac. Strasno. I sve mi vrag ne da mira pa kontam dal mi je samo preko noci oduzeta sloboda na konto malo jace gripe koja bi svakako pobila ovoliko ljudi. Nesto mi u svemu tome nije ok. U picku materinu blago receno.
Potrejace i duze, minimum do sredine aprila, ali najverovatnje i duze. Samo bez nervoze, panike, svadje u kuci i tako to. Ja sam na selu u glavnom, pa je jos ok, nego moji su daleko, i ne mogu da se vrate dok ne prodje frka, pa ja svaki drugi, treci, dan idem u grad u stan da zalijem cvece, nahranim macke... A jos idem i u nabavku u grad da kupim sta nam treba za proizvodju, a u gradu blaga kako bih rekao katastorfa, ljudi nervozni, svi nose one maske, oseca se neka panika medju dosta ljudi u gradu...
Bez nervoze Like, znam da se lako iznerviras.. Eh kad bi to pobedio kod sebe, bio bi na konju, hahha, mislim ne na onom konju kog ne valja osedlati. :D
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Danas saznah da ljudi sa jakim imunitetom, mladi, zdravi, mogu pokupiti virus, a da u opste ne obole, vec da samo mogu biti prenosnici infekcije. Tako da ono, pazite ako imate nekog starijeg, ili sklonijeg prehladama u kuci, mozete ga zaraziti, a da vi u opste ni ne osetite da imate virus...
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Nije variola vera, ali nije ni zajebancija. No sve ce ovo proci relativno brzo, ali ekonomski oporavak ce teci sporo. Ja sam sam sa caletom, to jest on u jednoj, ja u drugoj kuci, dok su ostali daleko "zarobljeni", cale se nesto ufrkisao danas kad sam bio kod njega pa kad smo pricali o ulaganju, ali uspeo sam da ga ubedim da sad jace ulozimo u proizvodju, proizvodimo hranu, a hrane ce uvek trebati. Izreskiracemo malo vise ove godine, i daj Boze da bude ono "ko reskira, taj i profitira"... Izracunao sam tacno sta moze da se desi i ako pupusimo, ali to je jako mala verovatnoca. Ako pupusimo, necemo poginuti, bicemo ranjeni, ali ja sam se bas konsultovao sa prijateljem, strucnim covekom, on potpuno podrzava moju inicijativu, i slicno ce i sam postupiti. E sad ako popusimo, sto se najverovatnje nece desiti, bicemo samo ranjeni, a znate kako se ono kaze:"Bolje ranjen, no pogin'o!". :)
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Jurke »

Najbolje je da uložiš u šivace mašine i onda lepo da šiješ maske. Evo imam ja da ti prodam jednu marke"Višnja" i jednu "Singer icu" i lepo osedlaš i konja i ajši ajša ašik žena taaaaaa...
Samo pazi da se ne ubodeš na iglu... Kupi i naprstke...
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Jurke wrote: Thu Mar 26, 2020 8:56 pm Najbolje je da uložiš u šivace mašine i onda lepo da šiješ maske. Evo imam ja da ti prodam jednu marke"Višnja" i jednu "Singer icu" i lepo osedlaš i konja i ajši ajša ašik žena taaaaaa...
Samo pazi da se ne ubodeš na iglu... Kupi i naprstke...
Haha, imam i ja jednu Singericu, ce se udruzimo, osnujemo firmu, pa malo po malo, stvorimo internacionalnog giganta, sjebemo Apple, Koka Kolu, Mercedes i tu boraniju. :mrgreen:
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

licaninsasela wrote: Thu Mar 26, 2020 8:12 pm Potraje li ovo stanje jos dva tjedna ne da cemo se izgristi od muke nego cemo se poubijati blago receno. A smijo sam se likovima koji su se naoruzali bobama za smirenje. Niti jedne u kuci a i oko toga bi se dalo razgovarat ko bi je prije cvaknio. Nije optimisticno. Tek me danas opeglalo kad nisam mogo iz mjesta izac. Strasno. I sve mi vrag ne da mira pa kontam dal mi je samo preko noci oduzeta sloboda na konto malo jace gripe koja bi svakako pobila ovoliko ljudi. Nesto mi u svemu tome nije ok. U picku materinu blago receno.
Liko, ja sam vec 12 dana u karantinu. Mi smo malo pre vas sve to odradili, ovde gde ja zivim
Frka mi je bila prvih par dana jer nisam znala sta me je snaslo, pisala sam o tome, kao neki twighligt zone. Da sam morala dva dana smirice da pijem jer mi je pritisak skakao, a i dva dana sam bila kao nakostresena macka i to nije vodilo nikuda, pa sam aktivnije pocela sa trcanjem i yogom. Da se nisam toga uhvatila mislim da bi mi muz vec spavao u podrumu
Onda sam dosla k sebi i shvatila da ce ovo trajati jaaaaaaako dugo, i da nam se ne isplati, za nase dobro, biti sjeban i to dozvoliti sebi
Znaci, pod hitno reaguj, radi nesto sto ce ti ispuniti vreme a i nesto gde mozes bes izbaciti
I daaaaaaa, najvaznije od svega, moja greska je bila sto sam konstantno pratila vesti, to me je ubijalo u pojam. Sto manje znas to bolje
Samo osnovne informacije
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Jurke wrote: Thu Mar 26, 2020 8:56 pm Najbolje je da uložiš u šivace mašine i onda lepo da šiješ maske. Evo imam ja da ti prodam jednu marke"Višnja" i jednu "Singer icu" i lepo osedlaš i konja i ajši ajša ašik žena taaaaaa...
Samo pazi da se ne ubodeš na iglu... Kupi i naprstke...
Salu na stranu, nego znas sta Jurisa. Meni je stvarno bilo palo na pamet da kupim bruka maski, pa da prodajem, ali to je bilo samo na trenutak, brzo se osvestih i shvatih da to ne dolazi u obzir. Zaradjivati u nekoj nesreci je zlocin, jad, itd. Joj kad se setm onih pekara i jos nekih govana za vreme katastrofe od poplava u Obrenovcu. Onaj jedan pekar prodavao hleb po 200 din...
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

Jurke wrote: Thu Mar 26, 2020 8:56 pm Najbolje je da uložiš u šivace mašine i onda lepo da šiješ maske. Evo imam ja da ti prodam jednu marke"Višnja" i jednu "Singer icu" i lepo osedlaš i konja i ajši ajša ašik žena taaaaaa...
Samo pazi da se ne ubodeš na iglu... Kupi i naprstke...
Ahahahahahahah opaaa opaaaa
Post Reply