O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by yasujirozu »

kako kod vas?

veliki europski grad, muklo - ništa... i treba, jer ako počni histerija, ugasili smo svi...
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

yasujirozu wrote: Fri Mar 20, 2020 8:01 am kako kod vas?

veliki europski grad, muklo - ništa... i treba, jer ako počni histerija, ugasili smo svi...
Birtije i sve sta ne sluzi svrsi pozatvarano. Rade banke, drzavne sluzbe, trgovine i to je to. Ljudi zacudo disciplinirani kolko vidim. Panike bilo u pocetku, sada je nema. Svi se drze doma svoga.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

Ovde gde sam ja rade prodavnice za hranu, apoteke i dostavljaci za online nabavke, ostalo je home-office

Frka mi bila prva dva dana, kada su javili da se sve zatvara sada je ok.
Oprala sam po stanu, sve sto se oprati moglo, cak sam se i pegle ufatila, trebala sam to rasporediti jbt po nedeljama.

Posto sam pocela Vec da sizim zatvorena u stanu, uhvatila sam se i trcanja ( to je dozvoljeno bez da zastajes i spikas sa nekim), pa ako se ovako nastavi ni Forrest Gump mi nece biti ravan do kraja karantina
Samo da nam je slobode!
Uzdravlje
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by yasujirozu »

fino si ti napisala, prafraziram: sloboda se ceni posle no što nestane

živimo svi frajlinu mudrost
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Frajla wrote: Fri Mar 20, 2020 8:26 am Ovde gde sam ja rade prodavnice za hranu, apoteke i dostavljaci za online nabavke, ostalo je home-office

Frka mi bila prva dva dana, kada su javili da se sve zatvara sada je ok.
Oprala sam po stanu, sve sto se oprati moglo, cak sam se i pegle ufatila, trebala sam to rasporediti jbt po nedeljama.

Posto sam pocela Vec da sizim zatvorena u stanu, uhvatila sam se i trcanja ( to je dozvoljeno bez da zastajes i spikas sa nekim), pa ako se ovako nastavi ni Forrest Gump mi nece biti ravan do kraja karantina
Samo da nam je slobode!
Uzdravlje
Upravo se psihicki pripremam za oblazak do banke. Iso jucer al pustaju valjda po par ljudi unutra pa podugacak red vani na ulici bio. Idem sad viditi stanje jer mi treba dolara da imam u kuci za ne daj boze.
Da, i kod nas te kucne dostave pice ko lude. Mal je grad tu di stojim, par desetak tisuca ljudi pa ni ne moze biti velika panika al dole u splitu je grozota prazno. Tuzno izgleda takav grad kad je prazan u ovo doba.
Nadam se da ce sve proci kroz najvise mjesec i po do dva. Nije mi ovo nikako prirodna situvacija.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Sloboda se cijeni tek kad ti je otmu. Svi smo to okusili za vrijeme rata a evo i sada.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Jurke wrote: Fri Mar 20, 2020 12:30 am
Xxxana, ti i ja smo trenutno u najdelikatnijim situacijama.

Kako si ti brtelo od jutros?

Xxxana, ako citas, kako si, ide li(na bolje)?

Ja sam jutros bolje nego juce ujutru, vec radim, popio kafu sa caletom, ispricali se na brzinu, ne dam se, odoh ispunjavati ostale stvake iz danasnjeg plana. Plan je jako bitan, naravno ako je dobar. :)

Kad zavrsim sa poslom za danas, onda cu ispisati ono sto sam hteo Liki da kazem.

Evo prvi dan proleca, kako pocne prolece, ja se automatski bolje osecam, a i bas je lep dan danas osvanuo. :)

Aj u zdravlje, samo picite!
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by yasujirozu »

ok je stop-pisanje...

šta znam - interesirat će nas sve u ovo doba izolarat-korone, ne?

ja ne radim ništa - čitam kaće se završi, eto...
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Jurke wrote: Fri Mar 20, 2020 12:30 am
Dobro je što si koliko sam pročitao i sa ćaletom izgladio odnos, i što i on sad učestvuje u tvom oporavku.
Moj ćale malo, malo, pa zaređa 10-ak dana da pije, prestao je pre nekih 5-6 dana, rekao ne da više neće. :) Sad ovu zadnju seriju što je imao, počeo je kad sam ja bio na nekom 4-5.-om danu apstinencije, uh, znaš kako mi je gadno bilo, on cirke, a ja u depri, no nisam se dao sjebati, a bilo je da mi je palo na pamet da se "popravim"... Sad ni on ne pije već nekoliko dana, a i ja sam čist skoro mesec dana, evo sad radimo zajedno, za sad ide lepo...
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Post Reply