O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Nemanjayxc
Posts: 74
Joined: Tue Jan 21, 2020 3:05 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Nemanjayxc »

xxxana wrote: Fri Jan 24, 2020 6:03 pm
licaninsasela wrote: Fri Jan 24, 2020 5:45 pm
xxxana wrote: Fri Jan 24, 2020 5:16 pm
U pravu si.
Sta sada kenjas pa sve podvrdujes. Reci glasno i jasno: ljudi idete mi vise nakurac i postite me na miru. Jebote ni to nisi sposobna reci. Pa daj makar se svadaj, galami, nrsta sta nije po tvom ucrtanom obrascu. Pukni vise ksana. Evo ja ti vise nista necu pricati. Micem se potpuno od tebe. Ni psovku vise ti necu napisati. Caos adios garota.
Naravno da potvrdjujem! Sta treba izvini? Da mu se pravdam mozda? Pa vi ste jos gori kada moze da vam pada na pamet da se takve stvqri foliraju, ti me pvde prozivas za hepte i ostala sranja, boli me bre vise uvo,stq god dakazem ne valja ma ajde
Ja ti predlažem da malo odmoriš od ovog foruma.Samo ti stvara nepotrebnu nervozu.Jer ne ležiti ništa od svega što se ovde pominjalo i imam osećaj da si sad u još većoj konfuziji.Najbolje za tebe da vidiš sa roditeljima šta ti je dalje činiti jer ovako ti stvarno ne ide samo ćeš se ukanaliti još više.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

xxxana wrote: Fri Jan 24, 2020 6:03 pm
Naravno da potvrdjujem! Sta treba izvini? Da mu se pravdam mozda? Pa vi ste jos gori kada moze da vam pada na pamet da se takve stvqri foliraju, ti me pvde prozivas za hepte i ostala sranja, boli me bre vise uvo,stq god dakazem ne valja ma ajde
Ma sebe gledaj, i slušaj sebe. Nisi ti debil da treba neko ovde da ti soli pamet.
Nema pravo da te kritikuje neko ko ne ume ni sam sebe da sredi.
Ja sam ti rekao šta mislim da je najbitnije za tebe sada, i to ću ponovo reči.
Drži se majke, polako se sa njom zbližavaj, to će ti puno značiti, a verujem da već i osečaš neko olakšanje otkad si krenula sa njom da pričaš o problemu. U sličnim smo pozicijama i ti i ja, sa tim što sam ja nešto pre tebe krenuo da vraćam taj iskren odnos sa majkom, i to mi stvarno puno znači. Evo malo pre, čim završnih svoj radni dan ovde na selu, nazvah mamu, ispričasmo se normalno, kako smo proveli dan, pitala me kad se selim kod nje u grad, i tako. Naravno, pomenuli smo i moj problem... Nema potrebe da detaljišem razgovor.
Ako ti smeta situacija trenutna na forumu, ili se nemoj uključivati neko vreme, ili ignoriši one postove koji te iritiraju. Nemoj još ovde da ti se otežava situacija. Znam šta ti govorim, jer sam i ja znao da nasednem na neke gluposti, i da se raspravljam bez veze na forumu.
Ja verujem da ćeš ti naći pravi način za sebe, a ovde ćeš imati uvek sa nekim normalno da diskutuješ, i olakšavaš svoju borbu.
Last edited by StopBup on Sat Jan 25, 2020 12:06 am, edited 2 times in total.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Frajla wrote: Fri Jan 24, 2020 6:17 pm Xano, romeron ti nije legao zato sto si pocela sa visokom dozom. On ide od 15-30-45 mg
Ja sam prvih nedelju dana pila pola od 15 a bila sam i godinu dana na 45 mg. To je jedan od najboljih antidepresiva novije generacije. Ne znam sta ocekujes da te rade kao dop? Ad ne delyju ako ne delujes sa njima!

Ja se iskljucujem iz price, sto mi je veoma zao. Odnosi mi previse vremena a ponavljam se vec mesecima.
Bas bas dugo tepemo jedno te isto, ali kada nemas volju onda ti niko ne moze pomoci.
6 meseci antidepresiva i skidanja je za tebe puno!! Ovo ne mogu nikako da razumemo ali ni da prihvatim.
Zelim ti Xano sve najbolje i da se iscupas sto pre iz svega
Poz
U pravu si. Ja sam sam sebi vise dokurcio. Htio sam je isprovocirat jer iz ljutnje zna izaci nesto pozitivno. Pa jebo te, ni glasa od nje. Stvarno ocajna situacija i reka sam, neznam vise sta da joj kazem. Ne mogu vjerovati da ne moze majci reci ni dobro jutro. Mislim strasno. Razocanan sam jako ali sta ces, to je sve zivot. Svako sebi kroji sudbinu. Sretno mala.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

StopBup wrote: Fri Jan 24, 2020 6:43 pm
xxxana wrote: Fri Jan 24, 2020 6:03 pm
Naravno da potvrdjujem! Sta treba izvini? Da mu se pravdam mozda? Pa vi ste jos gori kada moze da vam pada na pamet da se takve stvqri foliraju, ti me pvde prozivas za hepte i ostala sranja, boli me bre vise uvo,stq god dakazem ne valja ma ajde
Ma sebe gledaj, i slušaj sebe. Nisi ti debil da treba neko ovde da ti soli pamet.
Nema pravo da te kritikuje neko ko ne ume ni sam sebe da sredi.
Ja sam ti rekao šta mislim da je najbitnije za tebe sada, i to ću ponovo reči.
Drži se majke, polako se sa njom zbližuj, to će ti puno značiti, a verujem da već i osečaš neko olakšanje otkad si krenula sa njom da pričaš o problemu. U sličnim smo pozicijama i ti i ja, sa tim što sam ja nešto pre tebe krenuo da vraćam taj iskren odnos sa majkom, i to mi stvarno puno znači. Evo malo pre, čim završnih svoj radni dan ovde na selu, nazvah mamu, ispričasmo se normalno, kako smo proveli dan, pitala me kad se selim kod nje u grad, i tako. Naravno, pomenuli smo i moj problem... Nema potrebe da detaljišem razgovor.
Ako ti smeta situacija trenutna na forumu, ili se nemoj uključivati neko vreme, ili ignoriši one postove koji te iritiraju. Nemoj još ovde da ti se otežava situacija. Znam šta ti govorim, jer sam i ja znao da nasednem na neke gluposti, i da se raspravljam bez veze na forumu.
Ja verujem da ćeš ti naći pravi način za sebe, a ovde ćeš imati uvek sa nekim normalno da diskutuješ, i olakšavaš svoju borbu.
Gluposti govoris. Ona jednostavno nece da se pokrene. Ona sa mamom uopce ne.prica. imala je samo jedan pokusaj koji nije slavno zavrsio. Njoj je tesko pricati tesko joj uopce ziviti. O cem ti pricasi aludiras. Ajde ne kaki previse. Samo ti njoj tepaj, to voli u ovoj situaciji. Mozes jok koju i bajku ispricati. Jedva ceka. Udari glavom o zid i pokreni se. Jel ti to uopce možeš? Ja mislim da ne. U kurcu si totalno.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

xxxana wrote: Fri Jan 24, 2020 4:52 pm
Probaj sa nekim od ukućana ako hoćeš da igraš neku društvenu igru, tako nešto. Ja u zadnje vreme često uveče kad završim sa poslom igram šah sa ćaletom ili burazerom, a u gradu igram remi sa mamom kad prespavam u gradu. To je jedan od mojih načina obnavljanja bliskosti sa mojima. Samo nemoj puno blenuti u ekran. :) I to sam radio, i znam da ne valja. ;)

P.s. Opet ti kažem, ili batali malo forum, ili izbegavaj nepotrebne diskusije. Čini mi se da te Lika i Neške baš bacaju u konfuziju, ti kakva god da si sad, meni deluješ bolje od njih dvojice zadnjih dana...
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Nesa_neske_01
Posts: 816
Joined: Sun Mar 04, 2018 4:07 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Nesa_neske_01 »

StopBup wrote: Fri Jan 24, 2020 11:54 pm
xxxana wrote: Fri Jan 24, 2020 4:52 pm
Probaj sa nekim od ukućana ako hoćeš da igraš neku društvenu igru, tako nešto. Ja u zadnje vreme često uveče kad završim sa poslom igram šah sa ćaletom ili burazerom, a u gradu igram remi sa mamom kad prespavam u gradu. To je jedan od mojih načina obnavljanja bliskosti sa mojima. Samo nemoj puno blenuti u ekran. :) I to sam radio, i znam da ne valja. ;)

P.s. Opet ti kažem, ili batali malo forum, ili izbegavaj nepotrebne diskusije. Čini mi se da te Lika i Neške baš bacaju u konfuziju, ti kakva god da si sad, meni deluješ bolje od njih dvojice zadnjih dana...
Stop zaprosi xxxanu, budi musko, a ne kukavica. Bice to jedan zajednicki zivot, taman u tvojoj masti lep, idiličan.
Nesa_neske_01
Posts: 816
Joined: Sun Mar 04, 2018 4:07 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Nesa_neske_01 »

xxxana i stop ne znate vas dvoje kako se covek oseca kada pise ovde mesecima, na kraju ispadne da je bio glup i lud sto je to radio.
Prvo bude ljut, posle razocaran.
Da li vas dvoje imate ikakav uvid u razmeru vaseg bunila.
Pitajte Ivicu i Maricu. Kazu da je najlepsa bajka na svetu.
Nesa_neske_01
Posts: 816
Joined: Sun Mar 04, 2018 4:07 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Nesa_neske_01 »

Frajlu sto povredjujete, lepo zar ne? :| Ona na kraju ostane razocarana i povredjena. Lepe osecaje joj priredjujete. Na sav njen trud!
Mene moze da povredjujte koliko god, dzaba vam je, ja sam sposoban da izbacim povrede, vozim u beskraj posle. Meni ne treba da se jurim ovde. Za takve stvari ljudi uzimaju pare. Naplate vam vasu ludost, bar znaju da imaju kintu. Zabole ih, da li cete se vi izleciti ili ne.

Frajla je dusa dobra. Kakva god da je ponekad nema veze.
Nina je slicna. Njih dve su lice i nalicije. Ne znam broj ljudi, koliko sam ovde, da nisu pokusale da pomognu ili pomogle.

Hocete spas? Jel' spas ovo sto se desava u poslednje vreme. Ne, to je nista. Dubioza narkomanske razmazenosti, pameti, pogresnosti, nesposobnosti, neznanja, besa, sujete, gordosti, lazi, nepaznje, neosetljivosti, pohlepe.
Svaka cast zavrsili ste dobar posao.
Mozete ovde sada da svrsavate gluposti. To vam je ostalo. Neka je na srecu.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

@neske
Mene ne povredjuju osobe koje ne znam tj forum.
Rekla sam da nemam vremena za uzaludne price


Da rezimiram za Xanu i Stopa,
Stope cinis Xani medvedju uslugu. Ne uzimas u obzir da je rekla da ima 4 meseca za skidanje a ti joj predlazes covece ne ljuti se. Tebi je u cilju da je Xana sto duze na forumu da se druzite, eventualno mozda i vidite... ovako skinuta bi te odjebala zajedno sa forumom.
Xana je verovatno mlado celjade, zeljno partijanja i izlazaka, i jos uvek joj se partija ali kao strejt osoba to nije ta cool Xana i super devojka u drustvu.
I ti si stope tu negde blizu .... ostavljate sebi jos uvek prostora za “dobra druzenja”
Xano, da ne bi izgubila i ova 4 meseca uzalud, kao i zadnje 4 godine, najpametnije ti je da ti jos i podidgnes dozu bupa da ne bi sutra zavrsila na dopu, a vidim da ce tako biti. Svi smo prolazili ovo sto stonti sada prolazis. Lepa mlada zgodna, pa gde da ne uzivam u zivotu sex&drugs& i ne znam sta
Kad sprcis 40-45 godina u dupetu i kad budes umorna od partijanja i smiris se- onda mozes da razmisljas o skidanju

Toliko na tu temu
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

StopBup wrote: Fri Jan 24, 2020 11:54 pm
xxxana wrote: Fri Jan 24, 2020 4:52 pm
Probaj sa nekim od ukućana ako hoćeš da igraš neku društvenu igru, tako nešto. Ja u zadnje vreme često uveče kad završim sa poslom igram šah sa ćaletom ili burazerom, a u gradu igram remi sa mamom kad prespavam u gradu. To je jedan od mojih načina obnavljanja bliskosti sa mojima. Samo nemoj puno blenuti u ekran. :) I to sam radio, i znam da ne valja. ;)

P.s. Opet ti kažem, ili batali malo forum, ili izbegavaj nepotrebne diskusije. Čini mi se da te Lika i Neške baš bacaju u konfuziju, ti kakva god da si sad, meni deluješ bolje od njih dvojice zadnjih dana...
Evo Sb od mene vise ni rijeci ako mislis da joj ja zelim lose. Ovako, izgubio sam par "svojih" mjeseci na nekog kog boli kurac sa samu sebe. E sad, imam ja godina i staza sa ovakvim ljudima i sta radim? Samo napravim iks. Prekrizim ih. Tako i ksanu. I to je to. Eventualno ako bude trazila savjek kako dalje( sve joj je receno kako dalje) cu razmislit dal se ukljucit al tesko. Moj problem je oduvijek bio krizanje ljudi pa evo i sad sam to napravio. A ti Sb jos jednom ti kazem ne kaki jer ste vas dvoje isti. Sad da se nadete negdje skupa znas di bi zavrsili? Sigurno ne u krevetu. Zavrsili bi na partijani uz bijelo, dop i ko zna sta jos. Mislis da serem? Zamisli se samo kolko si sebe promijenio i kolko ksani zelis dobro. Prozirni ste oboje.
Hvala bogu da nisam sinoc visio ovdje nego ka normalan covjek gleda rukomet. Hr u finalu na guzove. Najbolja utakmica svih vremena.
Post Reply